Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Εδω και μερες με εχουν πρηξει με μηνυματα για διαγωισμους με smart. Ξερει κανεις πως τα σταματαμε?
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Εδω και μερες με εχουν πρηξει με μηνυματα για διαγωισμους με smart. Ξερει κανεις πως τα σταματαμε?

Το χω αναφέρει εγώ μερικές σελίδες πίσω και κάποιος επίσης μόλις 1-2 σελίδες πίσω!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά το yellowday, μετά από την αγορά θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο τη Wind ώστε να σου στείλουν με courier (!) το "πακέτο της προσφοράς"

Αν και τους εξήγησα ότι δεν θέλω νέο πακέτο καθώς είμαι ήδη συνδρομητής F2G, μου είπαν ότι δε θα μου στείλουν καινούριο νούμερο αλλά απλά το "πακέτο προσφοράς" για να το ενεργοποιήσω στο καρτοκινητό μου.

 

Το ραντεβού με το courier είναι για την Τρίτη που μας έρχεται... Είδωμεν...

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

ναι εγω στις 18/8.

ειναι το ογδοο μηνυμα που μου εχει ερθει.

 

Την έχεις ενεργοποίηση...? {Μαλλον οχι για αυτο σου στελνει συχνα} εμενα από την 1 αυγούστου που την έβαλα δεν έχει ερθει πάλι μήνυμα . Απλα οταν παίρνεις το 1269 λέει : θυμήσου ότι απολαμβάνεις την καλύτερη προσφορα της αγοράς μονο με 8 euro κ.τ.λ

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια η προσφορά από το yellowday δε συμφέρει αυτούς που έχουν τα 300' προς όλους με την ανανέωση από 10 € (+ 1GB με online ανανέωση). Ανανεώνουν με 10 € δύο συνεχόμενους μήνες και τον τρίτο ενεργοποιούν ένα ειδικό πακέτο ("φοιτητικό") ή το blender ή κάποιο άλλο συνδυασμό και έκλεισαν και με υπόλοιπο στην κάρτα τους για πακέτα τον επόμενο μήνα. Edited by chtrig
Link to comment
Share on other sites

στο F2G2 οι νεες αυξημενες χρεωσεις απο ποτε ξεκινανε?

 

Η WIND Ελλάς ανακοινώνει την από 15 Σεπτεμβρίου 2015 τροποποίηση και αύξηση στις χρεώσεις εθνικών κλήσεων προς σταθερά και κινητά όλων των δικτύων, για τους συνδρομητές καρτοκινητής που ανήκουν σε παλαιότερα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα χρήσης. :cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Η WIND Ελλάς ανακοινώνει την από 15 Σεπτεμβρίου 2015 τροποποίηση και αύξηση στις χρεώσεις εθνικών κλήσεων προς σταθερά και κινητά όλων των δικτύων, για τους συνδρομητές καρτοκινητής που ανήκουν σε παλαιότερα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα χρήσης. :cry::cry::cry::cry:

μαλιστα....νομιζα οτι ηδη ηταν σε ισχυ και χαρηκα γιατι νομιζα οτι με ξεχασανε:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα μας δώσουν άπλετο χρόνο ομιλίας κλπ κλπ όπως μας συνηθίζει η Wind τα τελευταία χρόνια!

Ναι καλά!Φετος το καλοκαίρι δεν έδωσε τίποτα!!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ έχω βολευτει πολύ με τα 500λ και 50sms με 4.4..μολις ήρθε μήνυμα και θα το κανω για τριτη σερι φορά..εχω και 120 λογω σταθερού..τα mb μου λειπουν λίγο αλλά όλο και βρίσκω Wi-Fi..
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ έχω βολευτει πολύ με τα 500λ και 50sms με 4.4..μολις ήρθε μήνυμα και θα το κανω για τριτη σερι φορά..εχω και 120 λογω σταθερού..τα mb μου λειπουν λίγο αλλά όλο και βρίσκω Wi-Fi..

Για 4.4 βάζεις 6 ευρώ σε κατάστημα κι εχεις και 1500' προς magic numbers αλλά και 120' προς σταθερα, παιρνεις και με log n win 100mb τη βδομαδα, αρα 400mb στο μηνα και είσαι μια χαρά!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Την έχεις ενεργοποίηση...? {Μαλλον οχι για αυτο σου στελνει συχνα} εμενα από την 1 αυγούστου που την έβαλα δεν έχει ερθει πάλι μήνυμα . Απλα οταν παίρνεις το 1269 λέει : θυμήσου ότι απολαμβάνεις την καλύτερη προσφορα της αγοράς μονο με 8 euro κ.τ.λ

 

Εγω παντως που το εχω ενεργοποιησει, μου ηρθε παλι μηνυμα και μου λεει "εσυ ακομα να το ενεργοποιησεις"?

Οτι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από τα 3 f2g πού έχει η οικογένεια έχει έρθει μόνο στα δύο... Να σκάσω είμαι... Ποτέ θα έρθει και στο τρίτο ???
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε μηνυμα οτι το πακετο με τα 1500' και 1,5GB ληγει το βραδυ και μπορω να το ανανεωσω παλι , αρα η προσφορα συνεχιζει να παιζει. Μαλιστα λεει οτι μπορω να το ενεργοποιω 2 φορες το μηνα.
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε μηνυμα οτι το πακετο με τα 1500' και 1,5GB ληγει το βραδυ και μπορω να το ανανεωσω παλι , αρα η προσφορα συνεχιζει να παιζει. Μαλιστα λεει οτι μπορω να το ενεργοποιω 2 φορες το μηνα.

Ποσα λεπτα και ΜΒ σου εμεινα?Οχι οτι παιζει ρολο απλα ρωταω απο περιεργια!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

με ανανέωση 10 ευρώ μέσα από την εφαρμογή, δίνει ακόμη DATA δώρο το F2G;

έχω το παλιό πακέτο που δίνει τα 300' προς όλους, αλλά δε ξέρω αν δίνει και data όπως παλιά.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

με ανανέωση 10 ευρώ μέσα από την εφαρμογή, δίνει ακόμη DATA δώρο το F2G;

έχω το παλιό πακέτο που δίνει τα 300' προς όλους, αλλά δε ξέρω αν δίνει και data όπως παλιά.

ευχαριστώ

 

Το δίνει κανονικά.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ποσα λεπτα και ΜΒ σου εμεινα?Οχι οτι παιζει ρολο απλα ρωταω απο περιεργια!

 

Τα περισσοτερα μου εμειναν.

Στην ουσια δεν το χρειαζομουν αυτο το πακετο τη δεδομενη στιγμη.

Ο λογος που το ενεργοποιησα, ηταν με το σκεπτικο οτι θα μπορω να το εχω στο μελλον, ετσι ωστε να μπορω να το ενεργοποιησω οταν θα το χρειαστω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει όντως και για κινητά στις ΗΠΑ; Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς;;

 

Ενημέρωση υπολοίπου για τα λεπτά προς Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής & Καναδά με SMS:‘ΥΠ24’ και αποστολή στο 1200.

Τα διαθέσιμα λεπτά ομιλίας ανά προορισμό ισχύουν προς όλα τα σταθερά και κινητά δίκτυα κάθε χώρας. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση υπολοίπου για τα λεπτά προς Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής & Καναδά με SMS:‘ΥΠ24’ και αποστολή στο 1200.

Τα διαθέσιμα λεπτά ομιλίας ανά προορισμό ισχύουν προς όλα τα σταθερά και κινητά δίκτυα κάθε χώρας. :)

 

Ναι το είδα αυτό προφανώς, αλλά μου φαίνεται περίεργο να χρεώνει 5€ για 200' σε Ελλάδα και με 7€ να σου δίνει 240' προς Αμερικάνικα σταθερά και ΚΙΝΗΤΑ. Ψάχνω να βρω τον λάκο (στην φάβα)...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα αυτό προφανώς, αλλά μου φαίνεται περίεργο να χρεώνει 5€ για 200' σε Ελλάδα και με 7€ να σου δίνει 240' προς Αμερικάνικα σταθερά και ΚΙΝΗΤΑ. Ψάχνω να βρω τον λάκο (στην φάβα)...

 

Καθόλου περίεργο. Ίσα - ίσα, που αυτό είναι φυσιολογικό, με τους παρόχους εδώ..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα αυτό προφανώς, αλλά μου φαίνεται περίεργο να χρεώνει 5€ για 200' σε Ελλάδα και με 7€ να σου δίνει 240' προς Αμερικάνικα σταθερά και ΚΙΝΗΤΑ. Ψάχνω να βρω τον λάκο (στην φάβα)...

Ναι, το έχω δοκιμάσει εγώ και είναι μία χαρά το πακετάκι. Μόνο που δεν το ενεργοποίησα από F2G, αλλά από Q, που είναι ακριβώς το ίδιο πακέτο, αλλά δίνει και επιπλέον 60 λεπτά προς τους ίδιους προορισμούς, online bonus, οπότε πήρα 5 ώρες προς κινητά και σταθερά Αμερικής και Καναδά για ένα μήνα, μόνο με 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...