Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να λέω και τα καλά,προχθές έβαλα το πακέτο για ιντερνετ 500Mb+500Mb από το site (δυστυχώς την ίδια ώρα που έκαναν αλλαγές στο σύστημα). Είμαι σίγουρος ότι το πάτησα μία φορά. Ωστόσο, με χρέωσε 2 φορές με αποτέλεσμα να μου φάει 10€. Πήρα τηλέφωνο και μέσα στην ίδια ημέρα μου επέστρεψαν το ποσό της δέυτερης συναλλαγής. Θα μου πείτε το καλύτερο θα ήταν να μη συνέβαινε καθόλου, αλλά τουλάχιστον φαίνεται να υπάρχει καλό feedback. Εγώ είμαι ευχαριστημένος πάντως.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έγινε η ανανέωση το site έγινε άθλιο...μέρα παρά μέρα τα ίδια και τα ίδια!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω..η αλλαγή στο domain τι μπορεί να σημαίνει;;Και κάτι ακόμα...προσπαθώ να συνδεθώ στην εφαρμογή του Βαγγέλη Μίχα και μου βγάζει συνέχεια σφάλμα δικτυου εδω και κάτι ώρες..τι από WiFi,τι από 3G το ίδιο συμβαίνει.πάτησα αποσύνδεση,το ίδιο.έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και πάλι το ίδιο.τι να κάνω;;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω..η αλλαγή στο domain τι μπορεί να σημαίνει;;Και κάτι ακόμα...προσπαθώ να συνδεθώ στην εφαρμογή του Βαγγέλη Μίχα και μου βγάζει συνέχεια σφάλμα δικτυου εδω και κάτι ώρες..τι από WiFi,τι από 3G το ίδιο συμβαίνει.πάτησα αποσύνδεση,το ίδιο.έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και πάλι το ίδιο.τι να κάνω;;

 

Ενημερωση απ το μαρκετ της εφαρμογης.

Συντομα πιστευω θα βγει.

Αλλο τιποτα δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Ποιό είναι το μικρότερο ποσό που μπορείς να βάλεις (αύλος χρόνος) για να ενεργοποιηθεί επιτέλους η γραμμή μου και να δω τι πακέτο έχω? Και γίνεται να μεταφέρω υπόλοιπο από ένα καρτοκινητό wind σε ένα άλλο? Eυχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος 5€ είναι το μικρότερο πόσο.Μεταφορά δεν γίνεται..εχει καταργηθεί!!
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος 5€ είναι το μικρότερο πόσο.Μεταφορά δεν γίνεται..εχει καταργηθεί!!

Μάλιστα...Ωραία. Πάντως στις στάσεις του ΜΕΤΡΟ που είπε κάποιος, σε 1-2 που ρώτησα τα νουμεράκια ΔΕΝ έχουν τα 300' μέσα. Αρχίζω και το μετανιώνω που έκανα φορητότητα στη wind αλλά ελπίζω να είναι απλά κακή η αρχή και μετά να συνηθίσω ή να βγει κάτι καλύτερο.Όλες κάνουν τα ίδια.Τα ίδια πακέτα, τα ίδια προγράμματα.Το κόβει η μία, το κόβει κι η άλλη, το βάζει η μία, το βάζει κι η άλλη.Λες και ο κάτοχος καρτοκινητής που έβαλε τα 300' πριν 2 μήνες έχει περισσότερη αξία από τον καινούριο κάτοχο καρτοκινητού...

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς και γω έτσι ξεκίνησα με προβλήματα αλλά πλέον ολα οκ.Το μόνο αρνητικό που θα πρέπει να συνηθίσεις είναι η εξυπηρέτηση πελατών που δυστυχώς εχει προβλήματα αλλά και πάλι μπορει να πέσεις σε καλό υπάλληλο.μην ανησυχείς...
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς και γω έτσι ξεκίνησα με προβλήματα αλλά πλέον ολα οκ.Το μόνο αρνητικό που θα πρέπει να συνηθίσεις είναι η εξυπηρέτηση πελατών που δυστυχώς εχει προβλήματα αλλά και πάλι μπορει να πέσεις σε καλό υπάλληλο.μην ανησυχείς...

To κατάλαβα ότι η εξυπηρέτηση πελάτων είναι λίγο προβληματική...Όλο στις αναμονές και από τον έναν στον άλλο είμαι. Μιλάμε για αναμονή τις προάλλες που όταν το σήκωσαν για λίγο είχα ξεχάσει και για ποιο λόγο πήρα! Στο σταθερό δε τηλ. εξυπηρέτησης, μετά από αρκετά τηλεφωνήματα απάντησαν.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί εδώ μάλλον ξέρετε περισσότερα από τη wind! Εχω γραφτεί στο f2go, αλλά θέλω να παρατήσω ένα νουμεράκι και να εγγράψω άλλο. Θέλω όμως το ίδιο username. Γινεται αυτό και αν ναι, θα χάσω το bonus εγγραφής των 300' προς wind? Ευχαριστώ. Edited by camerakias
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται με το ίδιο Username....

Με το ίδιο e-mail είναι εφικτό

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί εδώ μάλλον ξέρετε περισσότερα από τη wind! Εχω γραφτεί στο f2go, αλλά θέλω να παρατήσω ένα νουμεράκι και να εγγράψω άλλο. Θέλω όμως το ίδιο username. Γινεται αυτό και αν ναι, θα χάσω το bonus εγγραφής των 300' προς wind? Ευχαριστώ.

Χρησιμοποιω ιδιο κωδικο και χρηστη τον αριθμο του κινητου, η βαλε το ονομα σου σαν χρηστη ακολουθουμενο απ τα 3 τελευταια ψηφια του κινητου.

Π.χ. Kostas549 για να μη ξεχνας και ασε τον ιδιο κωδικο

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς και γω έτσι ξεκίνησα με προβλήματα αλλά πλέον ολα οκ.Το μόνο αρνητικό που θα πρέπει να συνηθίσεις είναι η εξυπηρέτηση πελατών που δυστυχώς εχει προβλήματα αλλά και πάλι μπορει να πέσεις σε καλό υπάλληλο.μην ανησυχείς...

 

Κατσε πρωτα να πεσεις σε υπαλληλο ,γιατι 4 φορες που τους χρειαστηκα περιμενα 20 με 38 λεπτα στην αναμονη ... Δεν πρεπει να υπαρχει χειροτερος χρονος αναμονης στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε πρωτα να πεσεις σε υπαλληλο ,γιατι 4 φορες που τους χρειαστηκα περιμενα 20 με 38 λεπτα στην αναμονη ... Δεν πρεπει να υπαρχει χειροτερος χρονος αναμονης στην Ελλαδα.

 

38 λεπτά αναμονής με 0,25€ η κλήση για ένα τίποτα,παραειναι ότι χειρότερο..

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένας βασικός λόγος που την έκανα για Cu... Ειδικά τα 500 mb με 10 ευρώ ανανέωση και το combo πακετάκι που δίνει και χρόνο ομιλίας 200 λεπτά προς τρίτους και 100 SMS προς τρίτους πέρα από αυτά που δίνει προς Cu με 7 ευρώ μου έχουν κάτσει πολύ καλά...
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να υπαρχει χειροτερος χρονος αναμονης στην Ελλαδα.

και σιγουρα δεν υπαρχει αλλη εταιρεια με καλυτερες χρεωσεις...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...