Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mpορω να ενεργοποιω υπηρεσιες απο το μπονους χρονο, η θα τα τρωει κατευθειαν απο το υπολοιπο? Λογικα το τελευταιο θα ισχυει...

εχει γραφτε δεκάδες φορές. το bonus είναι μονο για sms, ομιλία και ιντερνετ. Yπηρεσίες μονο από το κανονικό υπόλοιπο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εχει γραφτε δεκάδες φορές. το bonus είναι μονο για sms, ομιλία και ιντερνετ. Yπηρεσίες μονο από το κανονικό υπόλοιπο

 

Εννοείς ότι το bonus ισχύει για αγορά των ADSM πακέτων internet ή μόνο για απλό internet χωρίς πακέτα? Αν πρόκειται για το δεύτερο, αυτό έχει χρέωση 12€/ΜΒ άρα δώρο-άδωρο.

 

Μερικές σελίδες πριν ένα μέλος έγραψε ότι το bonus δεν ισχύει για πακέτα internet:

εχω πάθει πλάκα τώρα είχα βάλει μια 10αρα με διπλασιασμό και είχα μέσα 9.60€ και 10€ bonus και τα είχα για internet αφού το 1GB δεν αγοράζεται με bonous...
Link to comment
Share on other sites

Το Bonus δεν ισχύει για πακέτα. Για κανένα πακέτο, ούτε ομιλίας, ούτε μηνυμάτων, ούτε Internet . Επίσης δεν ισχύει σε Roaming.

Παρόλα αυτά ισχύει για ομιλία , μηνύματα ,διεθνείς κλήσεις , και internet

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μα πως ισχει για Ιντερνετ αφου δεν μπωρεις να παρεις κανενα πακετο ιντερνετ δηλαδη μονο 12€ το ΜΒ ειναι πλακα κανετε
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω σωστά Ελληνικά . Τι δεν καταλαβαίνεις; Το θέμα τις τιμής είναι άλλο .ο δωρεάν χρόνος κάνει και για Internet. Αν είναι ακριβό μην το χρησιμοποιείς. Και οι διεθνείς κλήσεις πανάκριβες είναι
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω σωστά Ελληνικά . Τι δεν καταλαβαίνεις; Το θέμα τις τιμής είναι άλλο .ο δωρεάν χρόνος κάνει και για Internet. Αν είναι ακριβό μην το χρησιμοποιείς. Και οι διεθνείς κλήσεις πανάκριβες είναι

απλά Ελληνικά είναι τώρα να κάποιοι δε καταλαβαίνουν τι να πω... Ομιλία, sms, ιντερνετ και όχι αγορά πακέτων κανενός είδους (ομιλίας, minisms, data). Δε κρίνουμε εδώ τι μας συμφέρει λέμε τι ακριβώς συμβαίνει.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ανα 2-3 μέρες έχω μήνυμα για ανανέωση με κάρτα 5ε για να έχω τα περσινά προνόμια άνευ 3g βεβαίως!

ακόμα δε κατάλαβαν οτι και οι λίγοι που είμαστε θα φύγουμε? λολ

Link to comment
Share on other sites

ανα 2-3 μέρες έχω μήνυμα για ανανέωση με κάρτα 5ε για να έχω τα περσινά προνόμια άνευ 3g βεβαίως!

ακόμα δε κατάλαβαν οτι και οι λίγοι που είμαστε θα φύγουμε? λολ

 

Απο οτι φαινεται υπαρχει μεγαλη αναγκη για εσοδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται υπαρχει μεγαλη αναγκη για εσοδα.

 

ε ας προσφέρουν ΚΑΙ σεβαστό Internet, για να έχουν... ;)

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

ανα 2-3 μέρες έχω μήνυμα για ανανέωση με κάρτα 5ε για να έχω τα περσινά προνόμια άνευ 3g βεβαίως!

Μέχρι και στην αδερφή μου στέλνουν μηνύματα που έχει κάνει φορητότητα στην Cosmote εδώ και 3 εβδομάδες. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ε ας προσφέρουν ΚΑΙ σεβαστό Internet, για να έχουν... ;)

 

αναμενουμε την καινουρια προσφορα και ελπιζουμε.οι μερες πλησιαζουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε την καινουρια προσφορα και ελπιζουμε.οι μερες πλησιαζουν.

 

τρεμει το εδαφος απο την τρομαρα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

τρεμει το εδαφος απο την τρομαρα

 

Εγώ πάντως θυμάμαι οτι πριν 1,5 χρόνο έλεγες αν έχεις κινητό WIND και ένας 1 στους 10 απάνταγε θετικά!

 

Τώρα έχουν αλλάξει κάπως τα πράγματα! Δεν λεω πως έχει γεμίσει η αγορά αλλά κάτι γίνεται.

 

Σκέψου παλιά υπήρχαν τα F2G με τις επιλογές στο 1265 ακόμα και για άλλα F2G έπρεπε να πληρώσεις! Με την WIND ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ έχουν λυθεί τα χέρια πολλών...

Και σίγουρα εχούν υπάρξει και καλές προσφορές για τους πιο ψαγμένους με τα υπέρ και τα κατά τους...

 

Έχουν γίνει κάποιες καλές κινήσεις από τη WIND...

Οπότε ας περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κομπλέ παντώς, με 20€ το μήνα υπέρ-καλύπτομαι. Ενεργοποιώ και το πακέτο ADSM με το 1GB για 30 μέρες και καθαρίζω. Αυτο με τα 200αρια το έχω καιρό τώρα, μακάρι να το κρατήσει και να το δώσει και στους υπόλοιπους.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα 200αρια το έχω καιρό τώρα, μακάρι να το κρατήσει και να το δώσει και στους υπόλοιπους.

 

Το τριτο μηνυμα σου, με τα 200 ειναι επιλεκτικη προσφορα σωστα? Δεν ηξερα οτι υπηρχε, επρεπε να το εδιναν σε ολους,

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μυνημα στο κινητο για 1GB το μηνα με 9.90 για παντα, αρκει να το ενεργοποιησω μεχρι 31.1
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μυνημα στο κινητο για 1GB το μηνα με 9.90 για παντα, αρκει να το ενεργοποιησω μεχρι 31.1

 

οταν λεει η wind 'για παντα', συνηθως (99,99%) δεν ειναι..

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μυνημα στο κινητο για 1GB το μηνα με 9.90 για παντα, αρκει να το ενεργοποιησω μεχρι 31.1

Αυτή η πρόσφορα από ότι είδα ισχύει σε σύμβολαιο ...Για κάρτα περιμένουμε...

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

οταν λεει η wind 'για παντα', συνηθως (99,99%) δεν ειναι..

Ε κλασικό κόλπο !!

 

Αυτή η πρόσφορα από ότι είδα ισχύει σε σύμβολαιο ...Για κάρτα περιμένουμε...

 

έχει με 15€

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

η προσφορα με το 1,5GB (που εχουμε απο παλια) μεχρι ποτε ειναι?

 

για free2go έχει λήξει

Link to comment
Share on other sites

και ολη μερα που το χω ανοιχτο και κατεβαζει mail κτλ?γιατι δεν χρεωνομαι σχεδον τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...