Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα συμφωνήσω και εγώ είναι μακράν η καλύτερες χρέωσης από τις άλλες μονο με το σήμα μας τα χαλα λίγο αλλα από χρέωσης είμαστε ok :)

επιλεγεις f2g1 που είναι η ανάλογες χρέωσης τις q και βάζεις και το πακετάκι με 150 σταθερά και 850 κινητά με 7 euro και είσαι άρχοντας :)

Link to comment
Share on other sites

 

εισαι τελειως ανενημερωτος. δες εδω http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1.

δες το f2g2 και κανε την πραξη να δεις ποσο χρεωνει το λεπτο με χρεωση ανα δευτερολεπτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να διαλέξεις τις χρέωσης τις cosmote η τις vodafone μέσα από το menu επιλογής πακέτων αν θεωρείς ότι κάποια έχει καλύτερες χρέωσης, σου δίνετε η δυνατότητα να διαλέξεις τις ίδιες ,αλλα επειδή το έχω ψάξει το θέμα έχει τις καλύτερες όπως σου ειπα και πριν μονο στο σήμα έχει κάποια προβλήματα :):)
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω πολυασχοληθει με τα προγραμματα που προσφερουν θελω να ρωτησω κατι.Μεχρι και τον μηνα Δεκεμβριο με μια ανανεωση της καρτας(παντα βαζω 5 ευρω) πριν το τελος του μηνα ειχα για τον επομενο 1000 δωρεαν λεπτα και SMS προς F2G.Tωρα κατι πηρε το αυτι μου για 1200λεπτα/SMS με ανανεωση των 7 ευρω,ισχυει κατι τετοιο,και αν ναι θα πρεπει να βαλω καρτα μεχρι το τελος του μηνα???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω και εγώ είναι μακράν η καλύτερες χρέωσης από τις άλλες μονο με το σήμα μας τα χαλα λίγο αλλα από χρέωσης είμαστε ok :)

επιλεγεις f2g1 που είναι η ανάλογες χρέωσης τις q και βάζεις και το πακετάκι με 150 σταθερά και 850 κινητά με 7 euro και είσαι άρχοντας :)

 

Δώσε ένα link με το "πακετάκι"

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω πολυασχοληθει με τα προγραμματα που προσφερουν θελω να ρωτησω κατι.Μεχρι και τον μηνα Δεκεμβριο με μια ανανεωση της καρτας(παντα βαζω 5 ευρω) πριν το τελος του μηνα ειχα για τον επομενο 1000 δωρεαν λεπτα και SMS προς F2G.Tωρα κατι πηρε το αυτι μου για 1200λεπτα/SMS με ανανεωση των 7 ευρω,ισχυει κατι τετοιο,και αν ναι θα πρεπει να βαλω καρτα μεχρι το τελος του μηνα???

 

οχι δεν ισχυει αυτο.το πακετο νον στοπ 600+600sms προς wind free to go αριθμούς με 7€ αλλαξε και εγινε 1200 λεπτα και 1200 sms προς wind free με 7€. δεν ειναι συνεχιση της προσφορας με τα 1000 sms /λεπτα ,αλλα ισχύει σαν πακετο κανονικα. με ισχυεις 30 ημερες οπως και τα αλλα πακετα της wind. προς το παρον δεν εχουμε ενημέρωση εαν θα βγει κατι αντιστοιχο προς το παρον τουλάχιστον. πολλα ακουγονται αλλα δεν εχει βγει τιποτα απο την εταιρεια. επισης προσεχε μην σου ερθει κανενα παραπλανητικο sms σαν το παρακατω ''Η COSMOTE ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2010 ΜΟΝΟ ΜΕ 2 ΤΟ ΜΗΝΑ 1200 ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ 1200 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT'S UP ΣΤΕΛΝΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΕ 15 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ 29/12/2009'' διοτι ειναι απατη και εχει κυκλοφορησει και στο whaτ's up και στην vodafone cu. δεν ξερω για την wind αλλα στο λεω για να ξερεις . για περισσοτερες πληροφοριες παρε το 1260 και ρωτα εαν σου τυχει κατι τετοιο. ελπίζω να σε βοήθησα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ,οποτε και αυτο το προγραμμα με τα 1200 με συμφερει.Ουτως η αλλως το χω για δευτερο κινητο και κυριως για μυνηματα(πολλα μυνηματα!!!!).Οσο για τα διαφημιστικα SMS ποτε δεν ασχοληθηκα με κατι τετοιο,οπως ερχονται ετσι διαγραφονται.

 

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

DARKMAN74 που το είδες αυτό το πακέτο ρώτησα στη εξυπηρέτηση και δεν υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

DARKMAN74 που το είδες αυτό το πακέτο ρώτησα στη εξυπηρέτηση και δεν υπάρχει

Αυτό που λέει για τις χρέωσεις της Cosmote και της Vodafone δεν είναι πακέτο, αλλά η "Δέσμευση Τιμής" (f2g1,f2g2 κ.α). :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει για τις χρέωσεις της Cosmote και της Vodafone δεν είναι πακέτο, αλλά η "Δέσμευση Τιμής" (f2g1,f2g2 κ.α). :)

 

δηλαδή πως αποκτώ κάτι τέτοιο..;

Link to comment
Share on other sites

Όχι. 850 λεπτά προς wind f2g.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

πλησιάζει η λήξη τις προσφοράς για το frog ..0.10 .ελπίζω ο άγιος βασίλης να μας αφήσει με τι καινούρια χρονια ...τις χρέωσης αυτές ..για να δούμε τι θα γίνει ..ελπίζω άμα θέλει την επιβίωση τις η frog να το κράτηση να επωφεληθούμε και εμείς
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια νέα πληροφορία για το 1000+1000;

 

Ρωτάω για να ξέρω ν αξίζει να ανανέωση επειη δεν έχω βάλει κάρτα αυτό το μήνα.

 

Κάτι άσχετο, οταν ένας αριθμός δεν απαντά και σε προωθεί σε τηλεφωνητη χρεωνεις την κλήση τηλεφωνητη η την κλήση προς f2g?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση για τον τηλεφωνητή είναι στην ουσία η χρέωση κλήσης του πακέτου σου. Αν είσαι π.χ. στο F2G 2 χρεώνεσαι για F2G 2, αν είσαι στο F2G 3 χρεώνεσαι για F2G 3 κλπ. Δεν υφίσταται διαχωρισμός!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εννοώ παίζει ρόλο που και ο αλλος είναι f2g ώστε να καταναλωθει ο χρόνος από την προσφορά η χρεώνεται το 0.10 ανα λεπτό άσχετο με το το αριθμό έχει ο άλλος;

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Χρεώνεσαι το τρίλεπτο απλά, από τα 1000 που έχεις
Link to comment
Share on other sites

ψάχνω να βρω χρεωσεις περιαγωγης για Τουρκια στο site της wind και γινεται χαμος...

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=931 εδώ λεει πως οι εισερχόμενες κλησεις χρεωνονται οσο οι κλησεις απο Ελλαδα προς τη χωρα αυτή.

 

Συμφωνα με αυτο λοιπον η Τουρκία ειναι στη ζωνη 1 και χρεωνεται κανεις 0,912 στις ωρες αιχμής http://www.wind.com.gr/ConDows/WIND_F2G_pricelist.pdf

 

Συμφωνα με http://www.wind.com.gr/Listing.fds?tablePageID=287&pageID=1884&langid=1 και αυτο http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1335&langID=1 η Τουρκια ειναι στη ζωνη 2 και χρεωνεται η εισερχομενη κληση με 0,75...

 

Με το CC μαλλον δεν θα βγαλω ακρη, οποτε ξερει κανεις να μου πει υπευθυνα χρεωσεις εισερχομενων, εξερχομενων προς Ελλαδα και SMS ??

 

ευχαριστω/χρονια πολλα :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα η προσφορά με τα 50 δωρεάν λεπτά και SMS με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας;

 

Εχει καταργηθει.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια νέα πληροφορία για το 1000+1000;

 

Ρωτάω για να ξέρω ν αξίζει να ανανέωση επειη δεν έχω βάλει κάρτα αυτό το μήνα.

 

Κάτι άσχετο, οταν ένας αριθμός δεν απαντά και σε προωθεί σε τηλεφωνητη χρεωνεις την κλήση τηλεφωνητη η την κλήση προς f2g?

 

Σημερα μου στειλαν μυνημα και μου ειπαν πως η προσφορα δεν ισχυει πλεον.Μονο αυτη με τα 1200+1200 με 7ευρω/μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου στειλαν μυνημα και μου ειπαν πως η προσφορα δεν ισχυει πλεον.Μονο αυτη με τα 1200+1200 με 7ευρω/μηνα.

 

δεν υπαρχουν νεα. η προσφορα ανηκει στο παρελθον. ενα τηλεφωνο στο 1265 και ενεργοποιουμε οποιο πακετο μας βολευει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...