Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σημαίνει αυτό (είμαι και άσχετος...) ;... Υποστηρίζει αυτό που είπα? Πάντως το έχω δοκιμάσει σε k800i, k850i και σε w850i και λειτουργεί!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι σημαίνει αυτό (είμαι και άσχετος...) ;... Υποστηρίζει αυτό που είπα? Πάντως το έχω δοκιμάσει σε k800i, k850i και σε w850i και λειτουργεί!

Οτι μπορεις να χρησιμοποιησεις στερεοφωνικα bluetooth ακουστικα.αυτο που εχεις εσυ το (HBH-DS200) λειτουργει κανονικα στο κ810ι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος??? Αν ναι, τότε το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη. Μιας και δε βλέπω να έρχεται κανένα καλό κινητό πριν το φθινόπορο...

 

Αλλά βλέπω εδώ στο e-shop ότι δεν το υποστηρίζει...Για δες λίγο...

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003498 (κοίτα στα Κ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος??? Αν ναι, τότε το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη. Μιας και δε βλέπω να έρχεται κανένα καλό κινητό πριν το φθινόπορο...

 

Αλλά βλέπω εδώ στο e-shop ότι δεν το υποστηρίζει...Για δες λίγο...

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003498 (κοίτα στα Κ)

 

:rolleyes: Το e-shop μπορει να λεει οτι θελει.

το επισημο site της sony ericsson να :worry:

 

http://www.imageshack.gr/files/1kqlpdsow7rk3ed26sn3_thumb.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να αγορασω μια καρτα μνημης για το κ810,μαλλον 2gb....απο που με συμφερει πιο πολυ να την αγορασω?:worry:
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Το e-shop μπορει να λεει οτι θελει.

το επισημο site της sony ericsson να :worry:

 

http://www.imageshack.gr/files/1kqlpdsow7rk3ed26sn3_thumb.jpg

 

 

Υπέροχα...! Και κάτι τελευταίο. Πήρα μια κάρτα 2GB με αντάπτορα. Την υποστηρίζει? Είναι Sandisk M2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα...! Και κάτι τελευταίο. Πήρα μια κάρτα 2GB με αντάπτορα. Την υποστηρίζει? Είναι Sandisk M2

Ναι την υποστηριζει:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να αγορασω μια καρτα μνημης για το κ810,μαλλον 2gb....απο που με συμφερει πιο πολυ να την αγορασω?:worry:

 

Εσυ αποφασίζεις :worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια,ευχαριστω raver:)

Παρακαλώ πολύ φίλε μου :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέδωσε πνεύμα το joystick και του δικού μου Κ810. Το άνοιξα άλλα δε μου φάνηκε πως είναι κάτι που φτιάχνεται δίχως ανταλακτικό, επομένως από βδομάδα πάει για service. Ευτυχώς έχω εγγύηση ακόμη.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέδωσε πνεύμα το joystick και του δικού μου Κ810. Το άνοιξα άλλα δε μου φάνηκε πως είναι κάτι που φτιάχνεται δίχως ανταλακτικό, επομένως από βδομάδα πάει για service. Ευτυχώς έχω εγγύηση ακόμη.

Η συνεχης ανησυχια μου ειναι το joystick μιας και στο παλιο μου sony(k750!)ειχε χαλασει:(Βεβαια ενταξει ειναι να πεσεις και στην περιπτωση:O

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ εγω τελικα ημουν τυχερος με αυτο το κινητο...

 

Απο χτες το μεγαφωνο μου εχει σιγασει. Αυτο πρακτικα σημαινει οτι δεν ακουγεται ο ηχος κλησης κ το κινητο μονο δονειται. Σε βιντεο κ τραγουδια δεν υπαρχει ηχος αλλα οταν βαζω τα ακουστικα παιζουν τον ηχο αρα αφου το τσεκαρα συμπερανα οτι το μεγαφωνο ειναι off. Εκανε ενας φιλος μου ενα reset βγαζοντας για κανα 5 λεπτο την μπαταρια κ πατωντας ταυτοχρονα πληκτρα ωστε να εκφορτισει απο οτι μου ειπε. Δουλεψε το μεγαφωνο μετα απο αυτο αλλα μονο για 6-7 ωρες. Ο Γερμανος λεει να το στειλουμε στα κεντρικα αλλα εχω δεν γουσταρω να τους το δωσω για 2 βδομαδες γιατι στανταρ απλα αυτοι θα κανουν μια αναβαθμιση στο firmware και τιποτα παραπανω! Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη φιλοι μου...

 

Ανα δυο μερες το μεγαφωνο μου παυει να ειναι μουγκο κ λειτουργει για μερικες ωρες... Σε λιγο θα φτιαξω προγραμμα για να κερω ποτε να περιμενω να το ακουσω... Πχ Δευτερα , Τεταρτη κ Παρασκευη δουλευει, ΣΚ απεργει...:X

(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

το έχω αυτό το κινητό, τα κουμπιά όταν θες να γράψεις σου σπάνε τα νεύρα και έχω ένα πρόβλημα δεν αναταποκρίνεται πολύ καλά το joystick. μήπως ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

το έχω αυτό το κινητό, τα κουμπιά όταν θες να γράψεις σου σπάνε τα νεύρα και έχω ένα πρόβλημα δεν αναταποκρίνεται πολύ καλά το joystick. μήπως ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό ?

Θελει καθαρισμα,ισως και αλλαγη.πηγαινε'το σε service point :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως υπαρχει κανενα προγραμμα του στυλ msn ωστε να κανεις chat μεσω bluetooth???:worry:Γιατι ειναι λιγο κουραστικο να στελνεις μηνυμα με bluetooth απο τις σημειωσεις:p
Link to comment
Share on other sites

Ksereis mipws kaneis na moy apantiseis sto parakatw erwtima??

Exw to k800i k meso to xs++ to anabathmisa se k810i!!

Epeidi omws den eimai euxaristimenos ( logw oti otan itan k800i eblepa tileorasi apo to vodafone live k twra den mporw) mipws kserei kanenas pws mporw na to epanaferw se k800i??

 

Sas euxaristw poly

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.Διαθέτω ένα SE K810i το οποίο πρόσφατα βρήκα να το πουλήσω!Στην συσκευή είχα βάλει κωδικό ασφαλείας οπότε στην τελευταία δοκιμή πρίν το στείλω στον υποψήφιο αγοραστή κ μόλις έβαλα άλλη sim, ζητάει κωδικό ασφαλείας τον οποίο κ δεν θυμάμαι.

Πως θα μπορούσα να το ξεκλειδώσω???? Παρακαλώ βοηθήστε ...

:!:
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.Διαθέτω ένα SE K810i το οποίο πρόσφατα βρήκα να το πουλήσω!Στην συσκευή είχα βάλει κωδικό ασφαλείας οπότε στην τελευταία δοκιμή πρίν το στείλω στον υποψήφιο αγοραστή κ μόλις έβαλα άλλη sim, ζητάει κωδικό ασφαλείας τον οποίο κ δεν θυμάμαι.

Πως θα μπορούσα να το ξεκλειδώσω???? Παρακαλώ βοηθήστε ...

 

κατεβασε το xs 3.1 συνδεσε το τηλ συμφωνα με τις οδηγιες και πατα gdfs.μετα εχει επιλογη lock code

:)
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το k810 με το samsung wep500??συνεργαζονται καλα??

 

εν νομιζω οτι εχει καποιο προβλημα. δουλευει κανονικα

:)
Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει οτι ericsson με samsung bluetooth δεν ειναι κ το ιδανικοτερο γι αυτο ρωτησα αν το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει στην πραξη τι γινεται!!
Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει οτι ericsson με samsung bluetooth δεν ειναι κ το ιδανικοτερο γι αυτο ρωτησα αν το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει στην πραξη τι γινεται!!

 

εγω με το κ800 και το wep500 δουλευουν ολα ρολοι. και εχει τελεια ακουστικη

:)
Link to comment
Share on other sites

εγω με το κ800 και το wep500 δουλευουν ολα ρολοι. και εχει τελεια ακουστικη

 

κατι τετοιο ηθελα να ακουσω!!απο ατομο δηλαδη που το χρησιμοποιει!!το k800 με το k810 ειναι σχεδον το ιδιο τηλεφωνο(αν οχι ιδιο) οποτε προχωραω στην αγορα του!!thnx για την απαντηση σου!!:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...