Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έτσι γίνεται,από εποχής κ750,νομίζω και από κ700...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό μήνυμα από manol77_

παρακαλω βοηθηστε με να κατεβασω το torch για K810i

Το έχεις ;)

 

αλλη μια και για εμας παρακαλω γιατι δεν βρισκω σε ποια σελιδα ειναι το link για να το κατεβασω....ευχαριστω

www.ofd.gr F-131

www.ladanivaclub.gr

Link to comment
Share on other sites

 

 

αλλη μια και για εμας παρακαλω γιατι δεν βρισκω σε ποια σελιδα ειναι το link για να το κατεβασω....ευχαριστω

 

Το torch:

http://rapidshare.com/files/112579250/*****.rar

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia na rotiso,otan exis anapantiti kai thes na tin "deis" wste na fugei to kokkino simataki apo pano oti exeis anapantiti,prepi na pas sto call?uparxei tpt allo otan vlepeis to onoma tis anapantitis?gt to ena plikto einai gia klisi to allo gia prostheta kai an patiseis to back,menei to simataki oti exis anapantiti..
black & white stylah...
Link to comment
Share on other sites

paidia na rotiso,otan exis anapantiti kai thes na tin "deis" wste na fugei to kokkino simataki apo pano oti exeis anapantiti,prepi na pas sto call?uparxei tpt allo otan vlepeis to onoma tis anapantitis?gt to ena plikto einai gia klisi to allo gia prostheta kai an patiseis to back,menei to simataki oti exis anapantiti..

 

πρεπει να πατησεις κληση

:)
Link to comment
Share on other sites

na rotiso mexri 2 giga mnimi i 4 pernei karta epektasis to kinito?epeisis epidi skalosa 1 i 2 xronia exei eguisi me tin apodiksi agoras?

Μνημη περνει μεχρι 4gb δοκιμασμενα.τωρα η εγγυηση ειναι 2 χρονια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τις ρυθμισεις για τη χρηση MMS ??

 

Ευχαριστω...

 

http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/mms/k810i?cc=gr&lc=el

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Το torch:

http://rapidshare.com/files/112579250/*****.rar

:)

 

 

ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση.....:up:

www.ofd.gr F-131

www.ladanivaclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι και όποιος ξέρει ας απαντήσει.Έχει ένας φίλος το sonyericsson 810 και δεν ξέρει πως μπορεί να δει τα βιντεάκια απο το youtube.Πήγε σε γνωστό κατάστημα και του ζήτησαν 80€ για να κατεβάσουν ένα δωρεάν πρόγραμμα απο στο κινητό.Γνωρίζει κανείς ;:blink:
manolisa05
Link to comment
Share on other sites

80????????Μα καλά,τι θα κατεβάσουν...Anyway,μάλλον μεσω του Opera Mini μπορείς να το δεις...
Link to comment
Share on other sites

Του είπαν ότι θα κατεβάσουν ένα πρόγραμμα δωρεάν από την sonyericsson και θα τα παίζει κανονικά. Ο υπάλληλος του είπε ότι αν έχει υπολογιστή σπίτι(υπολογιστή έχει αλλά αυτήν την στιγμή δεν έχει ίντερνετ χαχαχα) μπορεί να το κάνει από εκεί, και του είπε ότι αν τον δει το αφεντικό του να ασχολείτε με το κινητό θα τον χρεώσει 80€,και σε ένα άλλο μαγαζί άλλης εταιρείας που πήγε του είπαν 100€!!!!,. Κάποια προγράμματα που δοκίμασε δεν κάνανε τίποτα. Για τον όπερα ξέρω ότι δεν το δοκίμασε. Θα του το πω!

 

Όταν πατήσει για να δει κάποιο βίντεο μου είπε ότι του γράφει μετά από λίγο ότι δεν βρέθηκε ο διακομιστής media ή κάπως έτσι.

manolisa05
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον mini opera αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Δεν έχει πρόβλημα στο να δει τις σελίδες αλλά στον να δει μόνο τα βίντεο από το youtube. Κάποιος μου είπε ότι για να τα δει πρέπει να τα κατεβάσει στο τηλέφωνο και είναι επί πληρωμή, αλλά υπάρχει πρόγραμμα που τα κατεβάζει δωρεάν. Καμιά βοήθεια ;
manolisa05
Link to comment
Share on other sites

έιναι μια εφαρμογή για java phones που βλέπεις τα video...εγώ έχω το jad,απλά δε μπορώ να το κατεβάσω το jar...οπότε υπάρχει ΣΙΓΟΥΡΑ...
Link to comment
Share on other sites

έιναι μια εφαρμογή για java phones που βλέπεις τα video...εγώ έχω το jad,απλά δε μπορώ να το κατεβάσω το jar...οπότε υπάρχει ΣΙΓΟΥΡΑ...

 

κάνε το μετονομασία σε jar μήπως είναι αυτό το αρχείο και δουλέψει...!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξερετε πως περναμε τα patches με το xs++3.0 ?

Φορτωνω το vkp

πχ το

 

;K810 SW-R8BA024

;"Bass" settings change to "Mega Bass"

;© Adow

;(p) Milanium

+44140000

1A593B1: 0500000003 12FAFCFD0E

 

δεν μου γινετε ενεργη καμια επιλογη.

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

to xs++ de patcharei...tin επιλογή την έχει διακοσμητική:p...anyway,ψάξε για patch db2020 jdflasher se-nse...
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση 2: Κ810 ή Κ770 ....υπερ ,κατα

 

Αυτη την ερωτηση εχω και εγω.Ειμαι μεταξυ των 2 αυτων κινητων,Ειδα το κ770 και το μονο μειον ειναι οτι μου φανηκε ελαφρως μικροτερη η οθονη(αν και ειναι 0.1 της ιντσας σε σχεση με το κ810).Παντως απο οτι μου ειπαν και απο οτι ειδα εχει ακριβως(η σχεδον ακριβως) τα ιδια χαρακτηριστικα με το κ810 και μια σχετικη διαφορα στην τιμη η οποια δεν ξερω αν δικαιολογειται(εσεις τι λετε???).

Και κατι τελευταιο.Το κ810 σε σχεση με το κ850 εχουν αβυσαλεες διαφορες???.Εχω επιδοτηση και μου ζητουν περιπου 90 ε για το κ770 120 για το κ810 και 180 για το κ850.Τι μου προτεινετε?(λαμβανοντας και υποψη οτι ειμαι ευτυχης κατοχος του Κ750 και απολυτα ικανοποιημενος με τη λειτουργια του

Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο που εχω να σου πω ειναι πως στο κ770 στα 3mpx δεν εχεις τη δυνατοτητα να κανεις ζοομ.
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την ερωτηση εχω και εγω.Ειμαι μεταξυ των 2 αυτων κινητων,Ειδα το κ770 και το μονο μειον ειναι οτι μου φανηκε ελαφρως μικροτερη η οθονη(αν και ειναι 0.1 της ιντσας σε σχεση με το κ810).Παντως απο οτι μου ειπαν και απο οτι ειδα εχει ακριβως(η σχεδον ακριβως) τα ιδια χαρακτηριστικα με το κ810 και μια σχετικη διαφορα στην τιμη η οποια δεν ξερω αν δικαιολογειται(εσεις τι λετε???).

Και κατι τελευταιο.Το κ810 σε σχεση με το κ850 εχουν αβυσαλεες διαφορες???.Εχω επιδοτηση και μου ζητουν περιπου 90 ε για το κ770 120 για το κ810 και 180 για το κ850.Τι μου προτεινετε?(λαμβανοντας και υποψη οτι ειμαι ευτυχης κατοχος του Κ750 και απολυτα ικανοποιημενος με τη λειτουργια του

K810i να παρεις!! το κ770ι σου το αποκλειω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα. η αδερφή μου πήρε την δευτέρα αυτο το κινητό. και την επόμενη διαπιστώσαμε ότι το μαυρο πλαστικό (κάλυμα) που έχει.. κάτω χαμηλά στα πλήκτρα απο την κάτω πλευρα είναι λίγο χαλαρό... το πήγαμε και μας το αλλάξανε. σήμερα όμως πάλι διαπιστώνουμε (2 μέρες μετά) ότι σαν να πάει να χαλαρώσει πάλι στο ίδιο σημείο.. έχει κανεις το ίδιο προβλημα? εχει χειροτερέψει σε κανέναν και δημιουργησε και πάλι κατι αλλο?

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα. η αδερφή μου πήρε την δευτέρα αυτο το κινητό. και την επόμενη διαπιστώσαμε ότι το μαυρο πλαστικό (κάλυμα) που έχει.. κάτω χαμηλά στα πλήκτρα απο την κάτω πλευρα είναι λίγο χαλαρό... το πήγαμε και μας το αλλάξανε. σήμερα όμως πάλι διαπιστώνουμε (2 μέρες μετά) ότι σαν να πάει να χαλαρώσει πάλι στο ίδιο σημείο.. έχει κανεις το ίδιο προβλημα? εχει χειροτερέψει σε κανέναν και δημιουργησε και πάλι κατι αλλο?

και σε μένα έτσι ήταν...μήπως η αδερφή σου έιναι λίγο ψείρου σε αυτά:p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...