Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα.και θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος.

λοιπον εχω(ειχα) 2 κινhτα se το k810i το οποιο το αγορασα τα χριστουγεννα και το t250 το οποιο το αγορασα πριν απο ενα μηνα.την προηγουμενη εβδομαδα πριν 8 μερες για την ακριβεια εκει που ημουν στο γραφειο παω να κανω μια κληση κολλαει το τηλ μετα απο λιγο σβηνει και απο τοτε δεν ξαναανοιξε.περιμενω απαντηση απο το service και τωρα πριν απο 10 λεπτα το αλλο μου se τ250 εσβησε και δεν ανοιγει με τιποτα.ειναι δυνατον?τυχαιο περιστατικο η συμβαινει κατι.υπαρχει περιπτωση καποια συσκευη αλλη να καταστρεφει τα κινητα.διοτι και τα 2 κινητα χαλασαν ενω τα αφηνω σε ενα συγκεκριμενο γραφειο.για την ακριβεια πανω στο γραφειο εχω εναν εκτυπωτη και απο κατω τον πυργο και ενα ups. προσπαθω να καταλαβω τι εγινε?ξερει κανεις μηπως τιποτα?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω αν υπάρχει η δυνατότητα να ηχογραφηθεί μια κλήση;

Σε μένα η ηχογράφηση απενεργοποιείται κατά την διάρκεια της κλήσης.

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα.και θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος.

λοιπον εχω(ειχα) 2 κινhτα se το k810i το οποιο το αγορασα τα χριστουγεννα και το t250 το οποιο το αγορασα πριν απο ενα μηνα.την προηγουμενη εβδομαδα πριν 8 μερες για την ακριβεια εκει που ημουν στο γραφειο παω να κανω μια κληση κολλαει το τηλ μετα απο λιγο σβηνει και απο τοτε δεν ξαναανοιξε.περιμενω απαντηση απο το service και τωρα πριν απο 10 λεπτα το αλλο μου se τ250 εσβησε και δεν ανοιγει με τιποτα.ειναι δυνατον?τυχαιο περιστατικο η συμβαινει κατι.υπαρχει περιπτωση καποια συσκευη αλλη να καταστρεφει τα κινητα.διοτι και τα 2 κινητα χαλασαν ενω τα αφηνω σε ενα συγκεκριμενο γραφειο.για την ακριβεια πανω στο γραφειο εχω εναν εκτυπωτη και απο κατω τον πυργο και ενα ups. προσπαθω να καταλαβω τι εγινε?ξερει κανεις μηπως τιποτα?

ευχαριστω πολυ

 

 

 

Ειναι δυσκολο να χαλασουνε ετσι τα τηλεφωνα σου, δηλ αν ειναι κοντα σε αλλες ηλεκτρονικες συσκευες. Εκτος και αν υπαρχουν τοσο δυνατα ηλεκρομαγνητηκα πεδια. Τι να πω

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν sorry, το κινητό μου είναι Κ800i, αλλά μπερδεύτηκα κι έγραψα στο thread του Κ810 kai οχι του K800ι. Τελοσπάντων, ίδια πιστεύω είναι... Μπήκα στο site όπως μου είπε o user10010, πήγα στο φάκελο SE Modding - Sony Ericsson K800i, όπου έχει 3 αρχεία (Main, FS και ένα HB1_06_Generic..). Κατέβασα και το XS++ ver.2.2, το οποίο εγκατέστησα. Όμως τώρα θέλω να ρωτήσω, επειδή είμαι τελείως άσχετος με την όλη διαδικασία του XS++, τι κάνω μόλις το ανοίξω? Πότε τρέχω τα 3 αρχειάκια? Πρέπει να κάνω κάποιο restart το τηλέφωνο?

 

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

μπαινεις στο

http://www.4shared.com

και κατεβαζεις μεσω του search:

k810i main

k810i filesystem η k810i fs mediterranean.

τα αποσυμπιεζεις σε εναν φακελο .

μετα κατεβαζεις τo προγραμμα xs 3.1 απο την ιδια τοποθεσια.

 

το τρεχεις .αφου βγαλεις και βαλεις την μπαταρια κανα δυο φορες πατας connect και συνδεεις το κινητο.μετα βαζεις στα πεδια main firmware to antistoixo που εχεις αποσυμπιεσει και στο απο κατω πεδιο το αντιστοιχο. πατας flash.αφηνεις να τελειωσει η διαδικασια. μετα βαζεις και ξαναβγαζεις την μπαταρια πατας παλι connect και κανεις customize filesystem επιλεγοντας το κινητο k800 και απο κατω mediterranean.παλι πατας flash. τελειωνει και αυτο και εισαι ετοιμος

 

Φίλε μου, επειδή θέλω να το φλασάρω κι εγώ...

Πες μου ποιο από αυτά κατεβάζω...

Για main: K810_R1KG001_MAIN_GENERIC_SM_RED52.rar ή

K810_R1KG001_MAIN_GENERIC_RED52.rar

Το GENERIC είναι σωστό;

 

Και για filesystem: K810_R1KG001_FS_MEDITERR_RED52.rar

Αυτό το RED52 στο τέλος τι είναι; Πάντως μαύρο είναι το κινητό μου, όχι κόκκινο!!

 

Πρώτα κάνω "Flash main firmware" με το ένα αρχειάκι και "Flash file system" με το άλλο, πατάω "Flash". Και το "Customize File System" το κάνω όταν τελιώσει το φλασαρισμα, κάνοντας πάλι connect;; Και στο "Customize File System" το mediterranean το γράφει σαν "EMEA";;

 

Αν γίνεται απάντησε μου σε παρακαλώ γιατί θέλω πολύ να ξεφορτωθώ την Vodafone!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, επειδή θέλω να το φλασάρω κι εγώ...

Πες μου ποιο από αυτά κατεβάζω...

Για main: K810_R1KG001_MAIN_GENERIC_SM_RED52.rar ή

K810_R1KG001_MAIN_GENERIC_RED52.rar

Το GENERIC είναι σωστό;

 

Και για filesystem: K810_R1KG001_FS_MEDITERR_RED52.rar

Αυτό το RED52 στο τέλος τι είναι; Πάντως μαύρο είναι το κινητό μου, όχι κόκκινο!!

 

Πρώτα κάνω "Flash main firmware" με το ένα αρχειάκι και "Flash file system" με το άλλο, πατάω "Flash". Και το "Customize File System" το κάνω όταν τελιώσει το φλασαρισμα, κάνοντας πάλι connect;; Και στο "Customize File System" το mediterranean το γράφει σαν "EMEA";;

 

Αν γίνεται απάντησε μου σε παρακαλώ γιατί θέλω πολύ να ξεφορτωθώ την Vodafone!!! :P

βαζεις ταυτοχρονα to main generic(οποιο και να επιλεγεις ειναι το ιδιο)και το flash file system και πατας flash.δεν σε ενδιαφερει το χρωμα.βαλε αυτο K810_R1KG001_FS_MEDITERR_RED52.rar.μολις τελειωσει και στο γραψει κανα 5λεπτο κανει περιπου βγαζεις και βαζεις την μπαταρια και πατας παλι connect.κανεις customize me k800 και λεει meditterranean η αλλιως emea3.καλη επιτυχια. οταν τελειωσει πες μας

:)
Link to comment
Share on other sites

@dj_flocibus,

 

το red αναφέρεται στο λογισμικό!

 

Συγκεκριμένα:

 

red είναι το λογισμικό που έχουν οι συσκευές που κυκλοφορούν.

brown είναι το λογισμικό που υπάρχει στις beta(προ-παραγωγής)συσκευές

 

και blue είναι το alpha λογισμικό(πιο πρώιμο από το beta),το οποίο δεν μπαίνει καν στις beta συσκευές αλλά χρησιμοποιείται μόνο από τους προγραμματιστές του τηλεφώνου. :)

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα!!

Σας ευχαριστώ πολυ παιδιά! Αύριο θα το φλασάρω κι αυτό (φλάσαρα το W910 μου χθες, αλλά με Davinci, όχι με XS++) και θα σας πω..

Α! Στο προηγούμενο reply ο patsialos-ioanni μου είπε ότι στο customize βάζω το K800. Γιατί αυτό;..δεν 8α υπάρχει το K810 εκεί σαν επιλογή;;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας guys!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας,μετα απο 2 μηνες ταλαιπωριας με την γαμ#%#@%νη omnitech παρελαβα το νεο αντικατεστημενο μου k810..Η χαρα μου ομως κρατησε μιση ωρα αφου μεχρι να φτασω σπιτι μου το κιν ειχε σβησει. Επαναλαμβανω πως μου το αντικατεστησαν το παλιο...

Παω λοιπον να το ξανα ανοιξω κ τπτ,νεκρο..

Το αφησα μερικες ωρες κ ανοιξε για λιγο κ εσβησε..Μετα παλι τπτ,δεν ανοιγε!Δλδ οσο πιο πολλη ωρα το αφηνω κλειστο τοσο πιο πολυ αναβει,μεχρι Pin βεβαια εφτασε η διαδικασια!

Πειτε μου τι να κανω,εχω φρικαρει,δε μπορει ναμαι τοσο γκαντεμης! Πηγα να το κανω update κ εφτασε μεχρι το 16%,καμια ιδεα ωστε να μην χασω κ εγγυηση μεχρι τεταρτη που θα το ξαναπαω???αν γινεται δλδ να το αποφυγω ακομα καλυτερΑ!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ανάβει κανα κόκκινο λαμπάκι στις υπέρυθρες;τότε σίγουρα μπορεις να το αποφύγεις...μπορείς και να το φλασάρεις μόνος και τότε ειναι που ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ εγω τελικα ημουν τυχερος με αυτο το κινητο...

 

Απο χτες το μεγαφωνο μου εχει σιγασει. Αυτο πρακτικα σημαινει οτι δεν ακουγεται ο ηχος κλησης κ το κινητο μονο δονειται. Σε βιντεο κ τραγουδια δεν υπαρχει ηχος αλλα οταν βαζω τα ακουστικα παιζουν τον ηχο αρα αφου το τσεκαρα συμπερανα οτι το μεγαφωνο ειναι off. Εκανε ενας φιλος μου ενα reset βγαζοντας για κανα 5 λεπτο την μπαταρια κ πατωντας ταυτοχρονα πληκτρα ωστε να εκφορτισει απο οτι μου ειπε. Δουλεψε το μεγαφωνο μετα απο αυτο αλλα μονο για 6-7 ωρες. Ο Γερμανος λεει να το στειλουμε στα κεντρικα αλλα εχω δεν γουσταρω να τους το δωσω για 2 βδομαδες γιατι στανταρ απλα αυτοι θα κανουν μια αναβαθμιση στο firmware και τιποτα παραπανω! Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη φιλοι μου...

(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ εγω τελικα ημουν τυχερος με αυτο το κινητο...

 

Απο χτες το μεγαφωνο μου εχει σιγασει. Αυτο πρακτικα σημαινει οτι δεν ακουγεται ο ηχος κλησης κ το κινητο μονο δονειται. Σε βιντεο κ τραγουδια δεν υπαρχει ηχος αλλα οταν βαζω τα ακουστικα παιζουν τον ηχο αρα αφου το τσεκαρα συμπερανα οτι το μεγαφωνο ειναι off. Εκανε ενας φιλος μου ενα reset βγαζοντας για κανα 5 λεπτο την μπαταρια κ πατωντας ταυτοχρονα πληκτρα ωστε να εκφορτισει απο οτι μου ειπε. Δουλεψε το μεγαφωνο μετα απο αυτο αλλα μονο για 6-7 ωρες. Ο Γερμανος λεει να το στειλουμε στα κεντρικα αλλα εχω δεν γουσταρω να τους το δωσω για 2 βδομαδες γιατι στανταρ απλα αυτοι θα κανουν μια αναβαθμιση στο firmware και τιποτα παραπανω! Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη φιλοι μου...

Αναγκαστικα θα πρεπει να το στειλεις σε service point,αλλιως δεν νομιζω να βρεις ακρη.

τωρα ισως δεν θελει αναβαθμιση..και να εχει χαλασει το μεγαφωνο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως χαλασε το ρημαδι μεσα σε εναμιση μηνα? Προστατευμενο στην θηκουλα του ηταν, πτωση δεν εφαγε, ουτε καν υγρασια! Χοντροπροβληματικο μας βγηκε το Κ810...
(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Πως χαλασε το ρημαδι μεσα σε εναμιση μηνα? Προστατευμενο στην θηκουλα του ηταν, πτωση δεν εφαγε, ουτε καν υγρασια! Χοντροπροβληματικο μας βγηκε το Κ810...

Τι να πω..επεσες στην περιπτωση :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας,μετα απο 2 μηνες ταλαιπωριας με την γαμ#%#@%νη omnitech παρελαβα το νεο αντικατεστημενο μου k810..Η χαρα μου ομως κρατησε μιση ωρα αφου μεχρι να φτασω σπιτι μου το κιν ειχε σβησει. Επαναλαμβανω πως μου το αντικατεστησαν το παλιο...

Παω λοιπον να το ξανα ανοιξω κ τπτ,νεκρο..

Το αφησα μερικες ωρες κ ανοιξε για λιγο κ εσβησε..Μετα παλι τπτ,δεν ανοιγε!Δλδ οσο πιο πολλη ωρα το αφηνω κλειστο τοσο πιο πολυ αναβει,μεχρι Pin βεβαια εφτασε η διαδικασια!

Πειτε μου τι να κανω,εχω φρικαρει,δε μπορει ναμαι τοσο γκαντεμης! Πηγα να το κανω update κ εφτασε μεχρι το 16%,καμια ιδεα ωστε να μην χασω κ εγγυηση μεχρι τεταρτη που θα το ξαναπαω???αν γινεται δλδ να το αποφυγω ακομα καλυτερΑ!

 

Ρε παιδια καμια ιδεα?ερχεται ΣΚ κ θαμαι χωρις κιν παλι,χωρια οι αργιες κλπ μετα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να παρακαμψω αν χρειαστει τον Γερμανο μπας κ μειωσω τις 10 εργασιμες μερες που μου ειπε? Θα το στειλει λεει στα κεντρικα που ειναι καπου στην Αθηνων -Λαμιας. Αν το παω στα κεντρικα της Sony Ericsson δεν ισχυει κανονικα η εγγυηση μου? Δικο τους προιον ειναι αλλωστε, οχι του Γερμανου...
(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος τροπος να παρακαμψω αν χρειαστει τον Γερμανο μπας κ μειωσω τις 10 εργασιμες μερες που μου ειπε? Θα το στειλει λεει στα κεντρικα που ειναι καπου στην Αθηνων -Λαμιας. Αν το παω στα κεντρικα της Sony Ericsson δεν ισχυει κανονικα η εγγυηση μου? Δικο τους προιον ειναι αλλωστε, οχι του Γερμανου...

Ισχυει κανονικα.μαλιστα εχω τηνεντυπωση οτι εχει και service sony ericsson και στην Κερκυρα.καλυτερα να το πας εκει με αποδειξη αγορας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει κανονικα.μαλιστα εχω τηνεντυπωση οτι εχει και service sony ericsson και στην Κερκυρα.καλυτερα να το πας εκει με αποδειξη αγορας.:)

 

Ευχαριστω φιλε μου αλλα τωρα μενω Αθηνα οποτε πρεπει να βρω που εχει service εδω κοντα. Μενω Νεο Κοσμο κ καποιος μου ειπε κατι για Καλλιθεα αν κ εγω ξερω σιγουρα μονο αυτο στην Στουρναρη. Ελπιζω να μην μου πουν κ εκει 10 μερες!!!

(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου αλλα τωρα μενω Αθηνα οποτε πρεπει να βρω που εχει service εδω κοντα. Μενω Νεο Κοσμο κ καποιος μου ειπε κατι για Καλλιθεα αν κ εγω ξερω σιγουρα μονο αυτο στην Στουρναρη. Ελπιζω να μην μου πουν κ εκει 10 μερες!!!

Στην Στουρναρη ειναι το χειροτερο :down:

Τωρα εδω μπορεις να βρεις ολα τα service sony ericsson :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τόσο καπνό μάλλον υπάρχει φωτιά!

Το κινητό το αγόρασα τον Ιούνη,

ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος μαζί του, ώσπου στα τέλη του Νοέμβρη αποφάσισε να μου σβήσει... :(

Το πηγαίνω σε service point, το ελέγχουν και την επόμενη μέρα μου το επιστρέφουν ζωντανό, κάνοντάς του μία αναβάθμιση.

Δεν πέρασε μία εβδομάδα και πάλι εντελώς ξαφνικά... τέλος!

Το πηγαίνω αμέσως στο ίδιο s.p. και επειδή την επόμενη μέρα έφευγα για Παρίσι, μου το ζωντάνεψαν επιτόπου με μία αναβάθμιση.

Εφτασε, λοιπόν, η επόμενη μέρα και περπατώντας στην Πόλη του Φωτός, το κινητό έχασε ξανά το φως του :mad:

Ευτυχώς, υποψιασμένος γαρ, είχα πάρει μαζί μου και ένα παλιό κινητό και δεν αναγκάστηκα να αγοράσω ένα καινούριο τις 6 μέρες που έμεινα εκεί...

Επιστρέφοντας στα πάτρια εδάφη το πηγαίνω σε ένα άλλο s.p., και αφού τους εξήγησα την ιστορία του, τι μου έκαναν;

μαντέψτε;

αναβάθμιση :blink:

στις αντιρρήσεις που τους έθεσα, με προέτρεψαν να μην το συνδέσω με pc, να μην χρησιμοποιήσω το bluetooth, να μην, να μην, να μην...

περιμένοντας καμιά εδομάδα για να δω τι θα γίνει...

Είπα μπας και;;; ...και μετά από μισή ώρα ξαναγύρισα καθώς το κινητό μου με είχε αφήσει για 3η, 4η, 5η φορά;;; Είχα χάσει το μέτρημα!

Το έστειλαν αναγκαστικά στη μαμά S.E. και από το προηγούμενο Σάββατο (σχεδόν 3 μήνες μετά!!!) έχω ξανά στην κατοχή μου ένα καινούριο Κ810...

Μέχρι στιγμής τα πάμε μια χαρά, αλλά όποιος έχει καεί στο χυλό φυσάει και το γιαούρτι! Δυστυχώς κάθε φορά που το πάω να το κοιτάξω, φοβάμαι μην δω αυτή την άσπρη οθόνη!

Τι να πω, ειλικρινά δεν ξέρω...

Τι λες και 'συ Raver, έπεσα και 'γω στην περίπτωση; Και λες να ξαναπέσω;

ΥΓ1: Από τη στιγμή που η S.E. παραδέχεται ότι αυτή φταίει για το προηγούμενο κινητό, γιατί 3 μήνες τώρα δεν μου έδωσαν προσωρινά ένα άλλο; Είμαι υποχρεωμένος να έχω καβάντζα ένα παλιό κινητό ή να αγοράσω και άλλο καινούριο;

ΥΓ2: Οταν ρώτησα για την εγγύηση της νέας συσκευής, μου είπαν ότι ισχύει η παλιά! Μου έδωδαν καινούριο κινητό τον Μάρτη του 2008 και η εγγύησή του μετράει από τον Ιούνη του 2007 :blink:

ΥΓ3: Φίλε Raver σε αναφέρω πιο πάνω γιατί ξέρω πόσο ασχολείσαι με τα κινητά της συγκεκριμένης εταιρείας. Και δεν έχω κανένα ειρωνικό ή άλλο αντίστοιχο ύφος. Αντίθετα, θέλω να σε ευχαριστήσω για όλα τα καλούδια που μας δίνεις σχεδόν καθημερινά για τα κινητά μας :)

ΥΓ4: Οσοι φτάσατε την ανάγνωση ως εδώ, είστε ΗΡΩΕΣ όπως και εγώ με το συγκεκριμένο κινητό!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλα τα λες και ειμαι μαζι σου.εγω εχω ενα "κολλημα" με τα κινητα της SE.

Τωρα στην περιπτωση σου..δεν ξερω τι να πω.:blink: :cool:

απλα εισαι και μαγκας που πηρες καινουργιο κινητο και ευτυχως καταλαβανε οτι η συσκευη ηταν προβληματικη και στην αλλαξανε με την 4η σου επισκεψη στο service.

εγω οσα κινητα εχω εως τωρα δεν εχω αντιμετωπισει σοβαρο προβλημα.ισως ειμαι τυχερος/κ@λοφαρδος/ισως τα κινητα που επιλεγω..τα αγοραζω στο τελος της ζωης του(πριν αποσυρθουν και εχουν διορθωθει ολα τα bug's).

απλα να ξερεις οτι μερικα service δεν κανουν και καλα την δουλεια τους :down: γι'αυτο πρεπει να ζηταμε χαρτι με τι εχουν κανει..γιατι προφορικα και εγω "μπορω να πεταξω" ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...