Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο οσο γνωριζω αυτη ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου γιατι και εγω αυτη εχω.Αν θελεις να βλεπεις αν εχεις την τελευταια εκγοση πηγαινε ρυθμισεις--> γενικες-->update service-->αναζητηση για ενημερωση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκανα αναβαθμιση λογισμικου μεσω SEUS (R8BA024) και διαπιστωσα οτι στη γλωσσα γραφης δεν υπαρχει το τυπικο ABC. Mονο ελληνικα-αγγλικα.Αυτο μηπως δυσκολευει και την αναζητηση επαφων στον τηλεφωνικο καταλογο?Τωρα πρεπει να αλλαζεις γλωσσα πιεζοντας παρατεταμενα την διεση, ενω με το τυπικο ABC εβρισκες ολες τις επαφες χωρις να χρειαστει να αλλαξεις γλωσσα.

 

Kανεις???:(

Link to comment
Share on other sites

Kανεις???:(

 

Απο τις ρυθμισεις το εχεις ενεργοποιημενο το "τυπικο abc"??ελεγξε το γιατι κ εγω οταν εκανα την αναβαθμιση ειχε ξετσεκαρει καποια απο μονο του.ρυθμισεις-γενικες-γλωσσα-γλωσσα γραφης

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ περιεργος να μαθω τι extra προγραμματα εχετε βαλει στο τηλεφωνο? Υπαρχει κατι που να το βελτιωνει? Πχ ο φακος κ το εορτολογιο μου φανηκαν πολυ καλες προσθηκες. Κατι αλλο που εχετε χρησιμοποιησει? Καποια θεματα ισως, καποιες εφαρμογες χρησιμες?
(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες ,

εχω ενα προβλημα που με εχει ζαλισει . οταν συνδεω το κ810 με το pc σε λειτουργεια τηλεφωνου δεν το βλεπει με τιποτα . to pc suite μου εχει σπασει τα νευρα δεν νιωθει καθόλου . εχω περασει κανονικα απο το cd του κινητου . δεν ξερω τι να κανω...

help..

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ περιεργος να μαθω τι extra προγραμματα εχετε βαλει στο τηλεφωνο? Υπαρχει κατι που να το βελτιωνει? Πχ ο φακος κ το εορτολογιο μου φανηκαν πολυ καλες προσθηκες. Κατι αλλο που εχετε χρησιμοποιησει? Καποια θεματα ισως, καποιες εφαρμογες χρησιμες?

 

Ο φακός; Για δώστε περισσότερες λεπτομέριες για αυτήν την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ο φακός; Για δώστε περισσότερες λεπτομέριες για αυτήν την εφαρμογή.

 

η εφαρμογη λεγεται torch κ αυτο που κανει ειναι να αναβει το κοκκινο φως που χρησιμοποιει η καμερα οταν εστιαζει

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καπιο προγραμμα παρακολούθησης για το sony ericsson k810i?

κατι σε "Ευαγγελατο"?? οχι δεν υπαρχει τετοια εφαρμογη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο εξι μηνες παρα πολυ καλης συμβιωσης με το k810ι, μου παρουσιασε το πρωτο προβληματακι.

Που και που δεν μου αναβουν τα εξι τελευταια πληκτρα.

Αναβοσβηνουν και γενικα κανουν τα τρελα τους.

Μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει?:O

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι έχει χαλάσει το καπάκι της κάμερας. Σαν να έχει κολλήσει, και θέλει δύναμη για να το μετακινείς πάνω κάτω. Και βαριέμαι να το πάω για σέρβις.... :-P

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο εξι μηνες παρα πολυ καλης συμβιωσης με το k810ι, μου παρουσιασε το πρωτο προβληματακι.

Που και που δεν μου αναβουν τα εξι τελευταια πληκτρα.

Αναβοσβηνουν και γενικα κανουν τα τρελα τους.

Μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει?:O

 

αυτο που φταιει ειναι οτι δεν εχει καλη μεμβρανη πληκτρολογιου και τραβαει ευκολα υγρασια ρε ****το. πηγαινε το γρηγορα ΓΙΑ ΣΕΡΒΙς ΜΠΑΣ και σωσεις κατι

:)
Link to comment
Share on other sites

Eμενα μια φορα το πληκτρολογιο στα 3τελευταια πληκτρα το ακουγα σαν να ειχε βγει λιγακι αλλα τωρα ειναι οκ. Μπορει να εχω προβλημα με υγρασια?:(
Link to comment
Share on other sites

Eμενα μια φορα το πληκτρολογιο στα 3τελευταια πληκτρα το ακουγα σαν να ειχε βγει λιγακι αλλα τωρα ειναι οκ. Μπορει να εχω προβλημα με υγρασια?:([/QUOT

το να κανει παραπανω θορυβο δεν νομιζω οτι ειναι κατι

:)
Link to comment
Share on other sites

Απλα ακουγοταν σαν να ειχε βγει, αλλα τωρα ειναι οκ!

 

Όταν λες ότι ακουγόταν σαν να είχε βγει;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα δεν εχω βρει ακρη με το κ810.Εσβηνε και ξανανοιγε μονο του,χωρις να ζηταει πιν.κυριως μετα απο κλησεις ή σμσ..2 φορες που το πηγα, την 1η δε το κοιταξαν,κανανε customize κ μολις το παρελαβα ηταν ακομα χειροτερα..την 2η μου ειπαν οτι ειναι μια χαρα κ δεν εχει προβλημα,κ αναγκαστηκα να το τραβηξω video στο σπιτι τι κανει,πηγα,τους τοδειξα..κ τους λεω: αν ειναι να το φτιαξω κ μονος,μη σας κουραζω..τι μαλ$%^$ες..Τεσπα ειπαν θαλλαξουν πλακετα κ ελπιζω να το κανουν γιατι θα το σπασω το μαγαζι την επομενη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ότι ακουγόταν σαν να είχε βγει;:confused:

Οταν πατουσα τα πληκτρα ακουγοταν σαν να παταγε στο "κενο"! Τωρα ειναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εχω το εξής περίεργο πρόβλημα.

Οταν γράφω ενα μήνυμα μόλις φτάνει στους 70 περίπου χαρακτήρες αλλάζει σε δεύτερο μήνυμα κοκ..Υπάρχει κάποια ρύθμιση να το φτιάξω γιατι καταντάει εκνευριστικό.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...