Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κάποιος εάν το K810 υποστηρίζει μνήμη M2 στα 4Gb ή περιορίζεται στα 2 Gb όπως αναφέρεται στην επίσημη ιστοσελίοδα του προϊόντος;
Link to comment
Share on other sites

ποια η τιμη αυτου?????? :blink:

 

279 Ευρώ. Ο Γερμανός το είχε προσφορά 239 ευρώ αλλά δεν ξέρω άμα ισχύει ακόμη κάτι τέτοιο... Αλλά σε τέτοια τιμή μπορείς να το βρεις (μάλλον) και σε άλλα καταστήματα.;)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο συχνά σας βγάζει ανεστίαστες φωτογραφίες;

Γιατί εμένα 1 στις 3 είναι φλου... και δεν εννοω τις κουνημένες. Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου και θέλει σερβις;;;

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω τις προαλλες εβγαλα φωτο στο αμαξι και πηγαινα με 170 και βγηκε λες και ειχα σταθερο χερι!:D
Link to comment
Share on other sites

Πόσο συχνά σας βγάζει ανεστίαστες φωτογραφίες;

Γιατί εμένα 1 στις 3 είναι φλου... και δεν εννοω τις κουνημένες. Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου και θέλει σερβις;;;

 

Μηπως δε το χρησιμοποιεις σωστα??εχω δει πολλους που πατανε με τη μια το κουμπι χωρις να το αφηνουν να εστιασει πρωτα,κ μετα αφου πατησεις το κουμπι κ τραβηξει τη photo πρεπει να περιμενεις 1-2 δευτερολεπτα γιατι μπορει να βγει λιγο κουνημενη..

Το λεω γιατι οσοι το εκαναν αυτο(ή κ τα 2) με επρηζαν οτι ξερουν να τραβανε photo..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δε το χρησιμοποιεις σωστα??εχω δει πολλους που πατανε με τη μια το κουμπι χωρις να το αφηνουν να εστιασει πρωτα,κ μετα αφου πατησεις το κουμπι κ τραβηξει τη photo πρεπει να περιμενεις 1-2 δευτερολεπτα γιατι μπορει να βγει λιγο κουνημενη..

Το λεω γιατι οσοι το εκαναν αυτο(ή κ τα 2) με επρηζαν οτι ξερουν να τραβανε photo..

Isa isa perimenw na anapsei ...prasino kai meta piezw mexri terma...

(Auta einai vasikes gnwseis...alla OK)

Kai apo kapoio diastima kai meta kai emena mou mpikan idees oti den to kanw swsta kai to prosexa perissotero kiolas...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!καινουριος κατοχος κ γω εδω και 3 μερες του Κ810i κ σε γενικες γραμμες ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...πολυ ομ ορφο κινητο, πολυ καλη κατασκευη, τελειες φωτογραφιες, καλη ακουστικη....στα μειον οι δαχτυλιες στην προσοψη:lol:, το βιντεο(ΕΛΕΟΣ ρε SE, Ελεος πια μ αυτην την γελοια αναλυση στα βιντεο) ,και για την μπαταρια εχω καποιες αμφιβολιες αλλα μαλλον ειναι επειδη ειμαι μονο στις 2 πρωτες φορτισεις-αποφορτισεις....μηπως γνωριζει κανεις αν ειναι δυνατον να αναβει το φλας σαν φακο η εστω το πορτοκαλι φωτακι???επισης τα 2 πανω πανω κουμπακια εχουν κ φως οπως τα υπολοιπα η ειναι ετσι φτιαγμενα???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!καινουριος κατοχος κ γω εδω και 3 μερες του Κ810i κ σε γενικες γραμμες ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...πολυ ομ ορφο κινητο, πολυ καλη κατασκευη, τελειες φωτογραφιες, καλη ακουστικη....στα μειον οι δαχτυλιες στην προσοψη:lol:, το βιντεο(ΕΛΕΟΣ ρε SE, Ελεος πια μ αυτην την γελοια αναλυση στα βιντεο) ,και για την μπαταρια εχω καποιες αμφιβολιες αλλα μαλλον ειναι επειδη ειμαι μονο στις 2 πρωτες φορτισεις-αποφορτισεις....μηπως γνωριζει κανεις αν ειναι δυνατον να αναβει το φλας σαν φακο η εστω το πορτοκαλι φωτακι???επισης τα 2 πανω πανω κουμπακια εχουν κ φως οπως τα υπολοιπα η ειναι ετσι φτιαγμενα???

υπαρχει σχετικη εφαρμογη που το κανει αυτο (δηλαδη να χρησιμοποιεις το flash σαν φακο).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Isa isa perimenw na anapsei ...prasino kai meta piezw mexri terma...

(Auta einai vasikes gnwseis...alla OK)

Kai apo kapoio diastima kai meta kai emena mou mpikan idees oti den to kanw swsta kai to prosexa perissotero kiolas...

 

Στειλτο πισω,εγω περιμενω καινουριο,το πηγα 2 φορες,μου ελεγαν οτι δεν εχει τπτ,κ τους εγγραψα σε video με το κ750 το προβλημα του(που εσβηνε συνεχεια),τους τοδειξα κ μου το αντικαθιστουν!(πλακετα δλδ). Οποτε για να βρεις το δικιο σου,παρε κ 2-3 videos μαζι σου κ αστα στη μνημη του κινητου,ολο κ καπου θα χρειαστουν,αλλα πριν το πας κανε μια αναβαθμιση να δεις αν θελει αυτο πρωτα γιατι αν δεν εχεις κανει,θα σου κανουν κ δε θα στο ελεγξουν περεταιρω..

 

καλησπερα σε ολους!καινουριος κατοχος κ γω εδω και 3 μερες του Κ810i κ σε γενικες γραμμες ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...πολυ ομ ορφο κινητο, πολυ καλη κατασκευη, τελειες φωτογραφιες, καλη ακουστικη....στα μειον οι δαχτυλιες στην προσοψη:lol:, το βιντεο(ΕΛΕΟΣ ρε SE, Ελεος πια μ αυτην την γελοια αναλυση στα βιντεο) ,και για την μπαταρια εχω καποιες αμφιβολιες αλλα μαλλον ειναι επειδη ειμαι μονο στις 2 πρωτες φορτισεις-αποφορτισεις....μηπως γνωριζει κανεις αν ειναι δυνατον να αναβει το φλας σαν φακο η εστω το πορτοκαλι φωτακι???επισης τα 2 πανω πανω κουμπακια εχουν κ φως οπως τα υπολοιπα η ειναι ετσι φτιαγμενα???

 

 

ΑΥτο που λες για το video ισχυει,αλλα μη ξεχνας ειναι περισυνο μοντελο,τωρα κατι παει να γινει,εγω ειδα οτι ερχεται κ κινητο με αναλυση 800x400 περιπου,δε θυμαμαι ακριβως,στο site της se.

OΟΣο για το "φακο" που θες,λιγες σελιδες πιο πριν 1-2-3 ενα παιδι ειχε δωσει ενα link Νομιζω για τετοια εφαρμογη,αν ψαξεις θα το βρεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σχετικη εφαρμογη που το κανει αυτο (δηλαδη να χρησιμοποιεις το flash σαν φακο).

 

thanx....πως ομως τοποθετουμε το αρχειο???που ακριβως???

Link to comment
Share on other sites

ΑΥτο που λες για το video ισχυει,αλλα μη ξεχνας ειναι περισυνο μοντελο,τωρα κατι παει να γινει,εγω ειδα οτι ερχεται κ κινητο με αναλυση 800x400 περιπου,δε θυμαμαι ακριβως,στο site της se.

OΟΣο για το "φακο" που θες,λιγες σελιδες πιο πριν 1-2-3 ενα παιδι ειχε δωσει ενα link Νομιζω για τετοια εφαρμογη,αν ψαξεις θα το βρεις..

 

εχεις δικιο ειναι περσινο αλλα μιλαμε οτι η αναλυση αυτη εγω την θυμαμαι απο το 2004(!!!)ΕΛΕΟΣ...οσο για τον φακο sorry δεν το ειχα δει...βεβαια πως ακριβως τοποθετουμε την εφαρμογη δεν εχω βρει ακομη...

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο πισω,εγω περιμενω καινουριο,το πηγα 2 φορες,μου ελεγαν οτι δεν εχει τπτ,κ τους εγγραψα σε video με το κ750 το προβλημα του(που εσβηνε συνεχεια),τους τοδειξα κ μου το αντικαθιστουν!(πλακετα δλδ). Οποτε για να βρεις το δικιο σου,παρε κ 2-3 videos μαζι σου κ αστα στη μνημη του κινητου,ολο κ καπου θα χρειαστουν,αλλα πριν το πας κανε μια αναβαθμιση να δεις αν θελει αυτο πρωτα γιατι αν δεν εχεις κανει,θα σου κανουν κ δε θα στο ελεγξουν περεταιρω..

 

 

 

 

ΑΥτο που λες για το video ισχυει,αλλα μη ξεχνας ειναι περισυνο μοντελο,τωρα κατι παει να γινει,εγω ειδα οτι ερχεται κ κινητο με αναλυση 800x400 περιπου,δε θυμαμαι ακριβως,στο site της se.

OΟΣο για το "φακο" που θες,λιγες σελιδες πιο πριν 1-2-3 ενα παιδι ειχε δωσει ενα link Νομιζω για τετοια εφαρμογη,αν ψαξεις θα το βρεις..

 

εχεις δικιο ειναι περσινο αλλα μιλαμε οτι η αναλυση αυτη εγω την θυμαμαι απο το 2004(!!!)ΕΛΕΟΣ...οσο για τον φακο sorry δεν το ειχα δει...βεβαια πως ακριβως τοποθετουμε την εφαρμογη δεν εχω βρει ακομη...

Link to comment
Share on other sites

thanx....πως ομως τοποθετουμε το αρχειο???που ακριβως???

Το στελνεις στο κινητο σου.ειναι εφαρμογη java,οπως κανεις με τα παιχνιδια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο ειναι περσινο αλλα μιλαμε οτι η αναλυση αυτη εγω την θυμαμαι απο το 2004(!!!)ΕΛΕΟΣ...οσο για τον φακο sorry δεν το ειχα δει...βεβαια πως ακριβως τοποθετουμε την εφαρμογη δεν εχω βρει ακομη...

 

Οσο δεν υπαρχει ανταγωνισμος δε προχωρουν!Γιατι απο ενα σημειο κ μετα,θα κορεστει το θεμα!Απο κει κ περα,πλεον θα δουμε πολλα high end κινητα απο την SE.κ μαλιστα οχι τοσο High σε τιμες αποτι φανταζομαι με βαση καποια που εχουν κυκλοφορησει κ τις δυνατοτητες τους!

Οσο για το αρχειο,το .jar το ριχνεις μεσα σε εναν φακελο,πχ εφαρμογες...κ απο κει το κανεις εγκατασταση με το κιν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο πισω,εγω περιμενω καινουριο,το πηγα 2 φορες,μου ελεγαν οτι δεν εχει τπτ,κ τους εγγραψα σε video με το κ750 το προβλημα του(που εσβηνε συνεχεια),τους τοδειξα κ μου το αντικαθιστουν!(πλακετα δλδ). Οποτε για να βρεις το δικιο σου,παρε κ 2-3 videos μαζι σου κ αστα στη μνημη του κινητου,ολο κ καπου θα χρειαστουν,αλλα πριν το πας κανε μια αναβαθμιση να δεις αν θελει αυτο πρωτα γιατι αν δεν εχεις κανει,θα σου κανουν κ δε θα στο ελεγξουν περεταιρω..

 

 

 

Μαλλον για εκει με βλέπω αν και δεν έχω την πολυτελεια να μεινω 10-15 μερες χωρις κινητο. Οσο για την αναβάθμιση, ήταν το πρωτο πράγμα που έκανα, ελπίζοντας σε βελτίωση, αλλά...

Thanks anyway

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον για εκει με βλέπω αν και δεν έχω την πολυτελεια να μεινω 10-15 μερες χωρις κινητο. Οσο για την αναβάθμιση, ήταν το πρωτο πράγμα που έκανα, ελπίζοντας σε βελτίωση, αλλά...

Thanks anyway

 

Κοιτα,στην omnitech που πηγα εγω σε 2 μερες με καλουσαν να το παρω πισω αλλα δε το ειχαν φτιαξει,μονο customize κλπ,τωρα αν πας για αλαγη πλακετας που σου υπογραφω οτι δε παιζει να στο κανουν με την 1η φορα,θα φας 4-5 μερες,εγω το πηγα 5η,αρα μεχρι σημερα ειναι 4 μερες εργασιμες (ΣΚ και σημερα-απεργιες,δε μετρουν).Αποσο ξερω ομως δεν ειχαν πλακετες,για μενα πηγαινετο δευτερα,αφου τα κρατησεις ολα back up,κ οχι μονο στο Μ2 αλλα κ στο pc, κ πιστευω μεχρι το τελος της βδομαδας να τοχεις.Βεβαια ειναι κ θεμα κ σε ποιο σερβις θα πας.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όταν είχε γίνει αλλαγή πλακέτας, το είχα πάει Teleservice την Τρίτη και το πήρα Πέμπτη πάντως. Το πρόβλημα βέβαια ήταν άσχετο (έτριζαν τα καπάκια πίσω), αλλά μου άλλαξαν και την πλακέτα :P

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

thimate kaneis to kolpati gia ton "aorato fakelo" p kkriveis ta arxeia tou ? xwris programa lew ginete me aplo to kinito help

Αυτο που λες πρωτη φορα το ακουω.ισως στα symbian να γινεται!

στα δικα μας κινητα δεν εχω :blink: κατι τετοιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Exoume enan fakelo sto kinoto mas px "MIXANES" ton kanoume metonomasia se "Διαφορα!" (xwris ta " kai me to proto grama megalo kai sto telos ! sta ellinika) meta ftiaxnoyme enan neo fakelo me onoma 'Διαφορα" (xwris ta " me to proto grama megalo kai ellinika) kai telos ksanapame ston fakelo "Διαφορα!" kai kanoume metonomasia se "ΔΙΑΦΟΡΑ" (me ola kefalea)

kai etsi kataferame na kripsoume to "Διαφορα!" mesa sto "ΔΙΑΦΟΡΑ" kai etsi pleon kaneis den mporei na dei tis krifes mas eikones.

 

p.s ean theloume na epanaferoume tis eikones mas apla metonomasia se ena tixeo onoma oste na xwristoun oi 2 fakeloi pou exoun ginei ena

 

Pistevw na sas arese to kolpaki :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...