Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εμενα τα κινητα με joy,κανενα δεν μου εβγαλε προβλημα.και με χρηση το κ700ι φορητη παιχνιδομηχανη.:)

 

Κι εγώ ρε παιδιά τόσα χρόνια με ένα σωρό κινητά (κ700-κ750) και τώρα το 810 δεν έχω το παραμικρό!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλύτερα να τελειώσει τελείως η μπαταρία και μετά να το βάλεις για να φορτίσει.

Η κανονική ώρα φόρτισης για πρώτη φορά είναι 4 ώρες:)

Ευχαριστω mitso:)Διαβασα σε προηγουμενα post οτι το κ810 δεν περνει flash themes αλλα κοιτωντας στο internet και βλεποντας κατι βιντεο στο youtube ειδα οτι κατι παιδια εχουν βαλει θεματα στο κ800 που μοιαζουν με flash themes αλλα τα αναφερουν σαν gif themes..γνωριζει κανεις τιποτα σχετικα με αυτο?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η R8BA024. Δεν ξέρω αν ήδη το έχει αναφέρει κάποιος, γιατί δεν παρακολουθω το θέμα τώρα τελευταία επειδή πήρα άλλη συσκευή... Αν κάποιος ξέρει τι βελτιώσεις περιλαμβάνει, ας κάνει ένα ποστ...

 

Πήγα να το κάνω αναβάθμιση αλλά μου λέει οτι έχω την τελευταία εκδοση!!R6BC002!!Μήπως δεν έχει βγει ακόμα για ελληνικά??

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το κάνω αναβάθμιση αλλά μου λέει οτι έχω την τελευταία εκδοση!!R6BC002!!Μήπως δεν έχει βγει ακόμα για ελληνικά??

 

 

Dn paizei na exei vgei gia ellinika akoma;)

Gt 8a evgaine stin topsony amesa!!!

Opote perimenoume i gia enimerwsi tis R8BA024 gia ellinika i alliws new firmware;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

? Εγώ κανονικότατα την πέρασα από το update service στον υπολογιστή μου και εννοείται με ελληνικά... Unbranded Κ810 έχω (Red CID52).

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!!Ειμαι και εγω απο χθες κατοχος αυτης της κινηταρας...!

 

Να ρωτησω κατι,πανω αριστερα μου εμφανιζει ενα εικονιδιο τετραγωνο ασπρο με μπλε ιμικυκλια μεσα...ξερετε τι ειναι αυτο?

 

Α!και αν υπαρχει κανενα τιπ τωρα που ειναι καινουργιο,καμια απαραιτητη ρυθμιση κλπ...

 

Ευχαριστω εκ των προτερων παιδες...

Link to comment
Share on other sites

Είναι το εικονίδιο του 3G το οποίο έχεις ενεργοποιημένο. Αν δεν το χρησιμοποιείς, πήγαινε μενού -> ρυθμίσεις -> συνδεσιμότητα -> δίκτυα κινητ. τηλεφ. -> Δίκτυα 3G/GSM και βάλε "Μονο GSM".

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το κινητό, δε λέω αλλά σε σύγκριση με το k750 που είχα πριν νομίζω ότι βγάζει πιο συχνά ανεστίαστες φωτογραφίες. Παρόλο που κάνει σήμα ότι έχει εστιάσει το αν τελικά θα είναι εστιασμένη είναι ... θέμα τύχης;;;

 

Τι λέτε σας το κάνει και εσας ή είμαι άτυχος;

Link to comment
Share on other sites

paidia exo to k801i me thn kenouria ekdosi firmware R8BA024 (CID 52 RED) kai exei ellinika kanonikotata, ekana update meso SEUS. oso gia to "provlima" tis aytomatis estiasis simbenei sixna se sinthikes periergou fotismou na mhn estiazei sosta akoma kai otan rixnei to kokkino fos... tora an theleis na bgazeis photos mesa se kanena club bale tin estiasi sto apiro kai bara aberta kouberta.... :) episis provlima me to joystick den tha parousiasti ksana (ipotheto) giati i sonyericsson exei bgalei kai exei prosarmosi sta nea kinita tis ena idiko kalima apo lastixo kato apo to joystik etsi oste na mhn iserxete skoni mesa sto joy... (to exo dei se kseno site, alla den to sigratisa). pantos stous 8 mines pou exo to k810i den yparxei problima me to joy
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα τελικα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος:DΤο μονο κακο που παρατηρω μεχρι στιγμης ειναι οτι με το που το ακουμπας αφηνει δακτυλιες,αλλα γενικα ειναι μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα τελικα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος:DΤο μονο κακο που παρατηρω μεχρι στιγμης ειναι οτι με το που το ακουμπας αφηνει δακτυλιες,αλλα γενικα ειναι μια χαρα

 

Θα συμφωνήσω... Αλλά ξέρεις τι λένε: Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους kwlous...

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω... Αλλά ξέρεις τι λένε: Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους kwlous...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έγραψες!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια χρονια σε ολους.Μηπως καποιος γνωριζει που μπορω να βρω ενα προγραμμα gps για το Κ810?
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο εδω και 1 μηνα και εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος. Ισως το καλυτερο που ειχα μεχρι τωρα (ex. T-610, k 750i). Super!:up:
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ την ύπαρξη της έκδοσης R8BA024 μέσω SEUS.Την πέρασα την 1η του μήνα στον ξάδερφό μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια χρονια σε ολους.Μηπως καποιος γνωριζει που μπορω να βρω ενα προγραμμα gps για το Κ810?

Δεν υπαρχει,μονο κατι java εφαρμογες.αλλα οχι με ακριβες στιγμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το google maps το καινούργιο χρησιμοποιεί τις κεραίες και πάνω κάτω σου βγάζει πού είσαι, αλλά όχι τόσο ακριβές όσο το gps.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο αναβαθμισα κ εγω το κινητο στην R8BA024 κανονικα μεσω SEUS!!τι διορθωνει ομως ξερουμε??

 

Kirios to java engine tou kinitou, ligo poio grigori apothikefsi me thn imerominia energopoihmenh stin photo kai ligo kalitera xromata stis photo. nothing more den exo anakalipsi mexri tora....

 

Καλησπερα και καλη χρονια χρονια σε ολους.Μηπως καποιος γνωριζει που μπορω να βρω ενα προγραμμα gps για το Κ810?

 

File gia des ayto... den einai ayto pou rotas alla mipos agorazontas thn siskeyh ayth sou dinoun kai programma

 

http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/hge-100?cc=gr&lc=el

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και για σε ολους ειμαι κατοχος ενως κινητου SE w810ι το κινητο το εχς παρει απο γερμανια εκανα αναβαθμιση στο ελληνικο πακετο απο Davinci αλλα μηπως ξερετε καποιο τροπο να ξεκλειδωσω την SIM γιατι δεχετε την γερμανικη sim μονο και μαλιστα της συγκεκριμενης εταιριας Ο2

 

Ευχαριστω

 

Αντωνης

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδες,

 

Πηρα το P1i και θελω να μεταφερω απο το K810i ολα τα μηνυματα στο P1i. Πως θα το κανω αυτο, και αν χρειαζεται καποιο προγραμμα μπορειτε να μου δωσετε καποιο link?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Πήρα προσφατα το Κ810i και δυστυχώς δεν μπορώ να εγκαταστησω τον Opera Mini όπως στο Κ800 που ειχα. Βγάζει σφάλμα δικτύου. Όμως έχω στείλει και έλαβα τις ρυθμίσεις για το κινητο απο SE. Τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε! Ξερει κανεις αν δουλευει το προγραμματακι που αναβει το πορτοκαλι φως?

Επισης ξερει κανεις αν υπαρχει handsfree της σονυ που να σου δινει τη δυνατοτητα να αλλαζεις σταθμους απο αυτο? (οπως στα Νοκια)

Τελος, οι πανοραμικες που τραβαει φαινονται καλες στον υπολογιστη ή τις κολλαει οπως να ναι?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...