Jump to content

Nova ADSL & Double Play (Forthnet)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω στην θεση του σταθερου εχω βαλει ενα καρτοκινητο συνδεδεμενο σε μπριζα με 20 ευρο μοναδες και ετσι εχω ησυχασει.εδεν γινετε να παιζω με τα φιλτρακια και τα σταθερα τηλεφωνα..:lol: :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγω στην θεση του σταθερου εχω βαλει ενα καρτοκινητο συνδεδεμενο σε μπριζα με 20 ευρο μοναδες και ετσι εχω ησυχασει.εδεν γινετε να παιζω με τα φιλτρακια και τα σταθερα τηλεφωνα..:lol: :whistle:

 

μαλλον θα αρχισουμε να αγοραζουμε skype credits...

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω FORTHnet Static ADSL 1024/128k μέσω δίκτυο ΟΤΕ και πληρώνω 50,19 το δίμηνο... Δεν θα έπρεπε να μου είχαν κάνει κάποια αναβάθμιση? Ήξερα ότι στις static δεν έκαναν εξ αρχής αλλά επειδή έχει περάσει καιρός, μήπως πρέπει να τους κάνω κάποιο τηλέφωνο??

 

Γνωρίζει κανείς τίποτα? Μας παίρνουν συχνά τηλέφωνο για 'προσφορές' & 'αναβαθμίσεις' αλλά δεν ξέρουν και πολλά οι τηλεφωνήτριες, κ όταν τους ρωτώ για στάτικ κάνουν τις Κινέζες :X

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ δεν ειχα κα8ολου ιντερνετ. Αναβε το λαμπακι του dsl στο μοντεμ αλλα οχι του pppoe.. Τεσπα σημερα το πρωι το εβαλα κατευθειαν στην πριζα χωρις φιλτρο και συνδεθηκα παλι με 20+ Mbps! Οτι ναναι..
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ωρες ωρες εκει που σερφαρω με πεταει στο site του μοντεμ του thomson και μου ζητα να κανω setup :what:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 2 εβδομαδες σημερα χωρις dsl μεσω του ιδιοκτητου δικτυου

της forthnet (γραμμη οτε)

Ο τεχνικος της forthnet ειπε οτι φταιει ο οτε .

Πεμπτη,Παρασκευη και Σημερα ,οι τεχνικοι του

οτε ειπαν οτι δεν βρισκουν προβλημα .

 

Παω για αποσυνδεση ..απαραδεκτοι ...:mad:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 2 εβδομαδες σημερα χωρις dsl μεσω του ιδιοκτητου δικτυου

της forthnet (γραμμη οτε)

Ο τεχνικος της forthnet ειπε οτι φταιει ο οτε .

Πεμπτη,Παρασκευη και Σημερα ,οι τεχνικοι του

οτε ειπαν οτι δεν βρισκουν προβλημα .

 

Παω για αποσυνδεση ..απαραδεκτοι ...:mad:

Η εμπειρία η δικιά μου που και εγώ για αρκετές μέρες δεν είχα adsl, επειδή το μόντεμ δεν συντόνιζε, "έμπλεξα" ανάμεσα σε τεχνικούς ΟΤΕ και forthnet και ως δια θαύματος η συνταγή πέτυχε και πλέον έχω αδιάλειπτο ίντερνετ....Το σημαντικότερο όμως, το οποίο ανεβάζει την φορθνετ στην υπόληψή μου, είναι πως ότι μου έλεγαν οι τεχνικοί συνέβαινε....Δήλωση βλάβης στον ΟΤΕ, επίσκεψη τεχνικών ΟΤΕ στο Α.Κ. , επίσκεψη τεχνικών φόρθνετ στο Α.Κ, τελικές ρυθμίσεις από φόρθνετ και μετά το λαμπάκι επιτέλους έγινε πράσινο....Κράτησε κάποιες μέρες (όχι λίγες με το Σ/Κ), αλλά η περιγραφή του προβλήματος από το τμήμα βλαβών της εταιρείας ήταν ακριβής και αντικειμενική....Σήμερα παρατηρώ και καλύτερες ταχύτητες, αν και πάλι χαμηλές για την σύνδεση....:rolleyes:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 2 εβδομαδες σημερα χωρις dsl μεσω του ιδιοκτητου δικτυου

της forthnet (γραμμη οτε)

Ο τεχνικος της forthnet ειπε οτι φταιει ο οτε .

Πεμπτη,Παρασκευη και Σημερα ,οι τεχνικοι του

οτε ειπαν οτι δεν βρισκουν προβλημα .

 

Παω για αποσυνδεση ..απαραδεκτοι ...:mad:

Οι τεχνικοί της forthnet δεν έχουν λόγο να πούνε ψέματα από τη στιγμή που συνδέθηκες.Χρήματα θέλουν να βγάζουν με ευχαριστημένους πελάτες.

Ήρθε άνθρωπος στο σπίτι να ελέγξει τι γίνεται?

Εσύ έχεις πρόσβαση στο κουτί με τις γραμμές?Μόντεμ/ρούτερ/μπρίζα έλεγξες?

 

Καμιά φορά μπορεί να είναι κάτι απλό.Εγώ ας πούμε ανακάλυψα 1 φορά ότι σε εργασίες που είχε γίνει στην πολυκατοικία για κάποιον γείτονα, καταλάθος αποσύνδεσαν τη δικιά μου γραμμή.Εκεί ποιος φταίει??Τυχερός ήμουν γιατί πήγα και το είδα μόνος και αφού έβαλα τα συρματάκια στη θέση τους, η γραμμή επανήλθε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 2 εβδομαδες σημερα χωρις dsl μεσω του ιδιοκτητου δικτυου

της forthnet (γραμμη οτε)

Ο τεχνικος της forthnet ειπε οτι φταιει ο οτε .

Πεμπτη,Παρασκευη και Σημερα ,οι τεχνικοι του

οτε ειπαν οτι δεν βρισκουν προβλημα .

 

Παω για αποσυνδεση ..απαραδεκτοι ...:mad:

 

Το απαράδεκτοι που λες είναι το λιγότερο.Εγώ ειμαι πελάτης της forthnet από τον Οκτώβριο στο 2play και με δεύτερη γραμμή voip.1)Δεν με ενημέρωσαν από την αρχή ότι η 2η γραμμή θα είναι voip.2)Συχνά restart του ρουτερ και συχνότατες βλάβες στην adsl και στο internet.3)Μου λέγανε ότι φταίει η τάση.Γιατί άλλη τάση δίνει ο ΟΤΕ και άλλη η forthnet.4)Καλούσα από τη voip και πολλές φορές στη μέση της κλήσης έπεφτε η γραμμή.5)Μου έβγαζαν συσκευή τηλεφώνου που αγόρασα από κατάστημα της forthnet ότι προκαλεί βραχυκύκλωμα.Με έβαζαν να αφαιρώ τηλεφωνικές συσκευές από τα άλλα δωμάτια του σπιτιού για να βελτιωθεί η κατάσταση.

Αν πεις δε για την αναμονή στο να αναφέρεις βλάβη άλλο πράγμα.Πάνω από 20 λεπτά πάντοτε και σε μέρες που δεν είχαμε ούτε τηλέφωνο να αναγκαζόμαστε να παίρνουμε από κινητό και να πληρώνουμε στη vodafone σαν κορόιδα.Τους έστελνα επανειλημμένα e-mail και συστημένες επιστολές με acs στους Δντες της Forthnet αναφέροντάς τους τα συχνά και σοβαρά προβλήματα.Στις 14/2 αναγκάστηκα να κάνω αίτηση διακοπής για τη 2η γραμμή και μου λένε ότι θα πληρώσω και πρόστιμο γιατι δεν έκλεισα 12μηνο ενώ τη διακοή την κάνω λόγω των τεχνικών προβλημάτων που είναι δικά τους.

Ο γιός μου στην Κομοτηνή λόγω αλλαγής κατοικίας έκανε αίτηση για μεταφορά στις 8/11/08.Μέχρι τα Χριστούγεννα η αίτησή του δεν είχε καν καταχωρηθεί.Αναγκάζομαι ημέρα Σάββατο και στέλνω επιστολή με acs σε έναν από τους Δντές της Forthnet.Δευτέρα παραδίδεται η επιστολή και ώ του θαύματος την Τρίτη μας ενημερώνουν ότι η αίτηση καταχωρήθηκε.

 

΄Εχω και άλλα να αναφέρω αλλά θα βαρεθείτε να διαβάζετε.Γιαυτό μη βιάζεστε να πλέξετε το εγκώμιο αυτής της εταιρείας.Είχα 4 χρόνια conn-x και δεν χρειάστηκε ούτε μία φορά να πάρω τον ΟΤΕ για πρόβλημα.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 2 εβδομαδες σημερα χωρις dsl μεσω του ιδιοκτητου δικτυου

της forthnet (γραμμη οτε)

Ο τεχνικος της forthnet ειπε οτι φταιει ο οτε .

Πεμπτη,Παρασκευη και Σημερα ,οι τεχνικοι του

οτε ειπαν οτι δεν βρισκουν προβλημα .

 

Παω για αποσυνδεση ..απαραδεκτοι ...:mad:

 

Κατ'αρχάς συγχρονίζει το μόντεμ και απλώς δεν μπαίνεις στο internet (δεν παίρνεις ip) ή δεν συγχρονίζει καθόλου (σβηστό λαμπάκι DSL)??? Aν είναι το πρώτο φταίει η forthnet. Αν είναι το δεύτερο φταίει η γραμμή σου.

 

Στη περίπτωση λοιπόν που φταίει η γραμμή σου, για τον έλεγχο της και την αποκατάσταση τυχόν βλάβης, από το κέντρο ΟΤΕ της περιοχής σου μέχρι το κατανεμητή του κτηρίου, είναι αποκλειστικά αρμόδιος ο ΟΤΕ. Για πρόβλημα μέσα στην εσωτερική καλωδίωση του κτηρίου ή στις πρίζες αρμόδιος για έλεγχο είσαι εσύ (όπου πρέπει να φέρεις είτε ηλεκτρολόγο είτε να ζητήσεις από τη forthnet να στείλει τεχνικό τον οποίο θα πληρώσεις).

 

Οι τεχνικοί του ΟΤΕ μπορούν να λένε ότι θέλουν αν όμως δεν υπάρχει πρόβλημα εντός του κτηρίου και παρ'όλα αυτά δεν συγχρονίζεις καθόλου τότε το πρόβλημα είναι 99% του ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς συγχρονίζει το μόντεμ και απλώς δεν μπαίνεις στο internet (δεν παίρνεις ip) ή δεν συγχρονίζει καθόλου (σβηστό λαμπάκι DSL)??? Aν είναι το πρώτο φταίει η forthnet. Αν είναι το δεύτερο φταίει η γραμμή σου.

 

Στη περίπτωση λοιπόν που φταίει η γραμμή σου, για τον έλεγχο της και την αποκατάσταση τυχόν βλάβης, από το κέντρο ΟΤΕ της περιοχής σου μέχρι το κατανεμητή του κτηρίου, είναι αποκλειστικά αρμόδιος ο ΟΤΕ. Για πρόβλημα μέσα στην εσωτερική καλωδίωση του κτηρίου ή στις πρίζες αρμόδιος για έλεγχο είσαι εσύ (όπου πρέπει να φέρεις είτε ηλεκτρολόγο είτε να ζητήσεις από τη forthnet να στείλει τεχνικό τον οποίο θα πληρώσεις).

 

Οι τεχνικοί του ΟΤΕ μπορούν να λένε ότι θέλουν αν όμως δεν υπάρχει πρόβλημα εντός του κτηρίου και παρ'όλα αυτά δεν συγχρονίζεις καθόλου τότε το πρόβλημα είναι 99% του ΟΤΕ.

 

Καταρχην ,Ευχαριστω για τις πληροφοριες :)

Δεν συγχρονιζει καθολου (dsl γιοκ ) ,ετσι ξαφνικα ,(εδω και 2 εβδομαδες)

χωρις να αλλαξω κατι στις καλωδιωσεις κλπ

Η γραμμη ειναι isdn και το σταθερο (οτε) δουλευει κανονικα .

 

Αν γινει αλλαγη στην πορτα του dslam της forthnet ,λετε να λυθει

το προβλημα?

 

sorry ,ειμαι ασχετος σε αυτα :O

 

 

Οι τεχνικοί της forthnet δεν έχουν λόγο να πούνε ψέματα από τη στιγμή που συνδέθηκες.Χρήματα θέλουν να βγάζουν με ευχαριστημένους πελάτες.

Ήρθε άνθρωπος στο σπίτι να ελέγξει τι γίνεται?

Εσύ έχεις πρόσβαση στο κουτί με τις γραμμές?Μόντεμ/ρούτερ/μπρίζα έλεγξες?

 

Καμιά φορά μπορεί να είναι κάτι απλό.Εγώ ας πούμε ανακάλυψα 1 φορά ότι σε εργασίες που είχε γίνει στην πολυκατοικία για κάποιον γείτονα, καταλάθος αποσύνδεσαν τη δικιά μου γραμμή.Εκεί ποιος φταίει??Τυχερός ήμουν γιατί πήγα και το είδα μόνος και αφού έβαλα τα συρματάκια στη θέση τους, η γραμμή επανήλθε.

 

Ευχαριστω και σε σενα για τις πληροφοριες !

 

Ναι ,ηρθε τεχνικος της forthnet και ειπε οτι φταιει

ο οτε .

Εχω προσβαση , το σπιτι ειναι μονοκατοικια ,

τσεκαρα οσο ηταν δυνατον τα Μόντεμ-ρούτερ (δοκιμασα 2) /μπρίζα κλπ

 

 

Το "απαραδεκτοι' το ειπα κυριως για το οτι με εχουν

κανει μπαλακι και ο ενας με στελνει στον αλλο

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ,Ευχαριστω για τις πληροφοριες :)

Δεν συγχρονιζει καθολου (dsl γιοκ ) ,ετσι ξαφνικα ,(εδω και 2 εβδομαδες)

χωρις να αλλαξω κατι στις καλωδιωσεις κλπ

Η γραμμη ειναι isdn και το σταθερο (οτε) δουλευει κανονικα .

 

Αν γινει αλλαγη στην πορτα του dslam της forthnet ,λετε να λυθει

το προβλημα?

 

sorry ,ειμαι ασχετος σε αυτα :O

 

 

Δεν χάνεις τίποτα να το προτείνεις. Φαντάζομαι όμως ότι αυτό θα έχει ελεγχθεί.

 

Πολλές φορές πάντως στις shared LLU συνδέσεις μπορεί να δημιουργθεί πρόβλημα μόνο με το internet. Αν δεν φταίει η πόρτα στο dslam κάτι παίζει είτε στο γενικό κατανεμητή του κέντρου είτε κάτι με τη γραμμή (θέματα αρμοδιότητας ΟΤΕ δηλαδή). ΄

 

Πάντως αν δεν δεις προκοπή βάλε conn-x να ησυχάσεις. Και καλύτερη απόδοση με λιγότερα προβλήματα θα έχεις και καλύτερη τεχνική υποστήριξη και θα πληρώνεις έναν λογαριασμό. Και από τη στιγμή που η τηλεφωνία σου είναι ήδη ΟΤΕ δεν θα δεις μεγάλη διαφορά στη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο μέρος αλλά ας κάνω μια προσπάθεια...

 

Έχω forthnet adsl μαζί με τηλέφωνο...Επειδή το σπίτι είναι καινούριο δεν έχουν μπει όλες οι πρίζες του τηλεφώνου παρά μόνο 1...Σε αυτήν την μία λοιπόν θέλω να συνδέσω και το σταθερό τηλέφωνο και το router (Thompson)...Πως να τα συνδέσω?!?

 

Να βάλω φίλτρο (αυτό που είχε το router)-->το διπλό (http://www.infocenter.gr/eshop/images/alfa/priza_tilefon_dipli.jpg) --> τηλέφωνο και καλώδιο router?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεσαι ενα splitter, μοιαζει με αυτο στη φωτογραφια. Λογικα θα ειχε το κουτι του μοντεμ, αν οχι πηγαινε σε ενα oteshop και αγορασε ενα speedtouch splitter που ειναι και πολυ καλο.
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεσαι ενα splitter, μοιαζει με αυτο στη φωτογραφια. Λογικα θα ειχε το κουτι του μοντεμ, αν οχι πηγαινε σε ενα oteshop και αγορασε ενα speedtouch splitter που ειναι και πολυ καλο.

 

Δεν θυμάμαι αν είχε το κουτί του μόντεμ αλλά θα το κοιτάξω αύριο...

 

Η σειρά σύνδεσης είναι αυτή που είπα?

 

Φίλτρο-->splitter--->τηλέφωνο και ρούτερ?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Το splitter ειναι ταυτοχρονα και φιλτρο. Οποτε πριζα->splitter-> Τηλεφωνο+ρουτερ

 

Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν είχε το κουτί του μόντεμ αλλά θα το κοιτάξω αύριο...

 

Η σειρά σύνδεσης είναι αυτή που είπα?

 

Φίλτρο-->splitter--->τηλέφωνο και ρούτερ?

 

Oπως ειπαν και τα παιδια δεν χρειαζεται φιλτρο και splitter,κανει την ιδια δουλεια.Απλα αν δεν εχεις καλες ταχυτητες μην αρχισεις τα τηλεφωνα στην forthnet πρωτα κανε τη δοκιμη με σκετο router να δεις πως πηγαινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oπως ειπαν και τα παιδια δεν χρειαζεται φιλτρο και splitter,κανει την ιδια δουλεια.Απλα αν δεν εχεις καλες ταχυτητες μην αρχισεις τα τηλεφωνα στην forthnet πρωτα κανε τη δοκιμη με σκετο router να δεις πως πηγαινει.

 

Μέσα στο κουτί το μόνο που βρήκα είναι ένα adsl over port κάτι..

 

Αυτό που ρωτάω είναι ότι επειδή έχω μόνο 1 πρίζα στο σπίτι πρέπει να ενώσω και το τηλέφωνο και το ρούτερ σε αυτήν την πρίζα...Άρα αγοράζω ένα σπλίτερ με 2 υποδοχές για βύσματα και μετά βάζω πρίζα--σπλίτερ--καλώδια τηλεφώνου και ρούτερ

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Θα παρεις κατι σαν και αυτο(οχι αναγκαστικα Crypto:p) και η συνδεση θα γινει οπως λες,μονο προσεξε επειδη υποθετω οτι η γραμμη δεν ειναι ISDN το splitter να λεει over PSTN.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κουτί το μόνο που βρήκα είναι ένα adsl over port κάτι..

 

Αυτό που ρωτάω είναι ότι επειδή έχω μόνο 1 πρίζα στο σπίτι πρέπει να ενώσω και το τηλέφωνο και το ρούτερ σε αυτήν την πρίζα...Άρα αγοράζω ένα σπλίτερ με 2 υποδοχές για βύσματα και μετά βάζω πρίζα--σπλίτερ--καλώδια τηλεφώνου και ρούτερ

 

Χρειάζεσαι ένα μικρό καλωδιάκι(10 cm) με τα κοινά φυσάκια στις άκρες.Τοποθετείς το ένα φυσάκι του στην υποδοχή της μπρίζας και το άλλο στην υποδοχή line του splitter.Στις άλλες υποδοχές του splitter υπάρχουν οι ενδείξεις ή σχήματα τηλεφώνου και modem.Στου τηλεφώνου θα συνδέσεις το καλώδιο του τηλεφώνου χωρίς επιλέον φίλτρο και στην άλλη θα συνδέσεις το ρουτερ σου.Φίλτρο θα βάλεις αν τυχόν τοποθετήσεις μπρίζες σε άλλα σημεία του σπιτιού.

Δεν ξέρω αλλά πιστεύω πως φίλτρο και splitter είναι κάτι το διαφορετικό.Το splitter εκτός από φίλτρο πρωτίστως είναι διαχωριστής.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Θα παρεις κατι σαν και αυτο(οχι αναγκαστικα Crypto:p) και η συνδεση θα γινει οπως λες,μονο προσεξε επειδη υποθετω οτι η γραμμη δεν ειναι ISDN το splitter να λεει over PSTN.

 

Ναι η γραμμή είναι PSTN..Κατάλαβα τι πρέπει να αγοράσω..Ευχαριστώ

 

Χρειάζεσαι ένα μικρό καλωδιάκι(10 cm) με τα κοινά φυσάκια στις άκρες.Τοποθετείς το ένα φυσάκι του στην υποδοχή της μπρίζας και το άλλο στην υποδοχή line του splitter.Στις άλλες υποδοχές του splitter υπάρχουν οι ενδείξεις ή σχήματα τηλεφώνου και modem.Στου τηλεφώνου θα συνδέσεις το καλώδιο του τηλεφώνου χωρίς επιλέον φίλτρο και στην άλλη θα συνδέσεις το ρουτερ σου.Φίλτρο θα βάλεις αν τυχόν τοποθετήσεις μπρίζες σε άλλα σημεία του σπιτιού.

Δεν ξέρω αλλά πιστεύω πως φίλτρο και splitter είναι κάτι το διαφορετικό.Το splitter εκτός από φίλτρο πρωτίστως είναι διαχωριστής.

 

Ευχαριστώ!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πάει η Forthnet! Πιάνω 20Mbit στα Πατήσια, και 11 στου Ζωγράφου, επειδή είμαι λίγο πιο μακριά από το DSLam και έχω απώλειες εκεί και noise....

 

Γενικά όσο συγχρονίζει πιάνει κιόλας, άρα όλα μια χαρά. Ελπίζω να μην βάλετε όλοι και φορτώσει :) και μετά περιμένουμε αναβαθμιση στο bandwidth.. :P

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πάει η Forthnet! Πιάνω 20Mbit στα Πατήσια, και 11 στου Ζωγράφου, επειδή είμαι λίγο πιο μακριά από το DSLam και έχω απώλειες εκεί και noise....

 

Γενικά όσο συγχρονίζει πιάνει κιόλας, άρα όλα μια χαρά. Ελπίζω να μην βάλετε όλοι και φορτώσει :) και μετά περιμένουμε αναβαθμιση στο bandwidth.. :P

Με τί ταχύτητα κατεβάζεις στα Πατήσια; Σε ποιο Α.Κ. ανήκεις στα Πατήσια;
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...