Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέα σύμβαση είπαν κάτι σε μένα, με τα ίδια νούμερα φυσικά. Το θέμα είναι ότι έληξε το συμβόλαιο μου και δεν ξέρω αν πρέπει να δοκιμάσω φορητότητα ή να κάνω ανανέωση.

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ανανεωση κανεις...με τα ιδια νουμερα.

Παντως του ΓΕΣ τα προγραμματα ειναι πολυ τιμια αναμεσα σε παροχες και τιμες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση κανεις...με τα ιδια νουμερα.

Παντως του ΓΕΣ τα προγραμματα ειναι πολυ τιμια αναμεσα σε παροχες και τιμες.

 

Μια χαρά είναι οι τιμές αλλά το δίκτυο των καταστημάτων δεν ανταποκρίνεται ικανοποιητικά. Ίσως βέβαια να μη είναι δικό τους το φταίξιμο και να φταίει το μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας το οποίο δεν έχει προσαρμοστεί ακόμα.

Σε κάθε περίπτωση αυτό που εισπράττει ο πελάτης όταν η επαφή στο κατάστημα είναι "δύσκολη" συνολικά καταλογίζεται στη WIND.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι οι τιμές αλλά το δίκτυο των καταστημάτων δεν ανταποκρίνεται ικανοποιητικά. Ίσως βέβαια να μη είναι δικό τους το φταίξιμο και να φταίει το μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας το οποίο δεν έχει προσαρμοστεί ακόμα.

Σε κάθε περίπτωση αυτό που εισπράττει ο πελάτης όταν η επαφή στο κατάστημα είναι "δύσκολη" συνολικά καταλογίζεται στη WIND.

 

Η Wind εχει θεμα με τα καταστηματα.

Πολλες φορες η κατασταση ειναι τραγικη.Αλλα και οι αλλοι 2 δεν πανε πισω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Όντως αρκετά καταστήματα της Wind δεν έχουν επαρκή ενημέρωση σχετικά με τα πακέτα του στρατού και σου προτείνουν άλλα δικά τους!

Γιαυτό θα πρέπει πριν πάμε να είμαστε ενήμεροι μέσα απο την σελίδα του Στρατού για τα ειδικά πακέτα που δίνει για τον Στρατό η Wind και να επιμένουμε ότι θέλουμε

τα συγκεκριμένα ώστε να αναγκάζονται να μιλάνε με τα κεντρικά για να ενημερωθούν!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ενδιαφέρον ppt από την Wind σχετικά με τα νέα προγράμματα. Είναι από το εσωτερικό της Wind. Όποιος το θέλει ας μου στείλει με πμ το email του να του το στείλω.

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ενδιαφέρον ppt από την Wind σχετικά με τα νέα προγράμματα. Είναι από το εσωτερικό της Wind. Όποιος το θέλει ας μου στείλει με πμ το email του να του το στείλω.

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σου έστειλα πμ

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρκετοί χρήστες του VPN διαπίστωσαν είτε μέσω ελέγχου του υπολοίπου τους είτε μέσω του λογαριασμού τους ότι ενδο-εταιρικές κλήσεις έχουν χρεωθεί. Η εταιρεία απαντά ότι τέτοια περιστατικά οφείλονται σε συστημικό λάθος και οι λάθος χρεώσεις θα αποκατασταθούν στον επόμενο λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρκετοί χρήστες του VPN διαπίστωσαν είτε μέσω ελέγχου του υπολοίπου τους είτε μέσω του λογαριασμού τους ότι ενδο-εταιρικές κλήσεις έχουν χρεωθεί. Η εταιρεία απαντά ότι τέτοια περιστατικά οφείλονται σε συστημικό λάθος και οι λάθος χρεώσεις θα αποκατασταθούν στον επόμενο λογαριασμό.

 

Γνωρίζεις αν θα χρειαστεί να κάνουμε κάτι εμείς;

Θα πρέπει να επικοινωνήσουμε μαζί τους ή θα γίνει αυτόματα σε όσους έχουν χρεωθεί;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Άλλαξαν οι τιμές και παροχές των προγραμμάτων

 

Ωραία φαίνονται τα νέα πακέτα.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Να έχετε υπόψη σας ότι δεν επιτρέπεται η μετάβαση από κάποιο ήδη πακέτο σας (π.χ GES to ALL 150) σε κανένα άλλο πακέτο εκτός από το GES PLUS 1 (22€/μήνα), το ακριβότερο δηλαδή!!

 

WIND = κλ____ες

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αναβαθμίσεις κανονικα το συμβόλαιο σου σε συμβόλαιο μεγαλύτερης αξίας, όσο είσαι σε δεσμευση.

Εκτός δεσμευσης, μπορείς να κανεις ο,τι θέλεις. Απλώς αν θέλεις να πας σε μικρότερο πάγιο θα πρέπει να μιλήσεις με το τμήμα διακοπών, γιατί θεωρείται διακοπή η υποβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχ πολλά χρόνια η wind είναι η επίσημη εταιρία που παρέχει τα εταιρικά (αστεράκι).

Παραδόξως, οι πιο πολλοί τους είναι ικανοποιημένοι. Ιδίως με τα προγράμματα που έχουν βγάλει τώρα, πλεον είναι πολύ δελεαστικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Βγήκαν τα νέα προγράμματα για το 2022 και έχουν βελτιωμένες παροχές σε σχέση με το 2021, περίπου στις ίδιες σχετικά καλές τιμές.

Εγώ πάντως επέστρεψα μετά από 10 χρόνια στην Cosmote, γιατί είχε ξεφύγει η κατάσταση στην τιμολόγηση.

Link to comment
Share on other sites

Οι βελτιωμένες παροχές αποδίδονται αυτόματα αν κάποιος συνεχίσει το ίδιο πρόγραμμα που είχε?

Edited by nikiforos_
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα φαίνεται ότι περάστηκαν αυτόματα οι βελτιωμένες παροχές (έκανα πέρσι το πρόγραμμα). Το τσέκαρα μέσω της εφαρμογής Wind

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην εφαρμογή ακόμη μου εμφανίζει ότι και καλά έχω διαθέσιμα 51/60 sms (basic 2) ενώ έπρεπε να γίνουν 100?

 

-------

Όλα οκ τελικά, σήμερα είναι και σε μένα σωστή η ένδειξη.

Edited by nikiforos_
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
27 minutes ago, Hliasat said:

Με την ενοποιημένη nova εταιρικά προγράμματα δεν βγήκαν ακόμα.

Δεν έχει αλλάξει κάτι. Πρόσφατα είχαν βγει νέα, νομίζω το 2021. Δεν αλλάζουν και πολύ συχνά 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...