Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα αυτούς τους τρεις File Managers, αλλά δυστηχώς κανένας δεν δούλεψε στο V3xx!:(

http://motostuff.forumcommunity.net/?t=3997368

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως γινεται να μετακινησω τα αρχεια στο τηλ; Εννοω, περασα κατι mp3 με το bluetooth και τα αποθηκευσε στην καρτελα μουσικη. Τα αντεγραψα στην καρτα και τα εβαλε παλι στην καρτελα μουσικη. Εγω ομως θα ηθελα να τα περασω στην καρτελα ringtones.

Γινεται να τα μεταφερω εκει; Δε βρηκα τετοια επιλογη...

 

Επισης: γινεται να προσθεσω δικο μου φακελο; Ή δικο μου φακελο μεσα πχ. στον «φωτογραφιες»;

 

Υ.Γ: Δε χρησιμοποιω το προγραμμα της motorola, λογω υπολογιστη macintosh ;)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να μετακινησω τα αρχεια στο τηλ; Εννοω, περασα κατι mp3 με το bluetooth και τα αποθηκευσε στην καρτελα μουσικη. Τα αντεγραψα στην καρτα και τα εβαλε παλι στην καρτελα μουσικη. Εγω ομως θα ηθελα να τα περασω στην καρτελα ringtones.

Γινεται να τα μεταφερω εκει; Δε βρηκα τετοια επιλογη...

 

Επισης: γινεται να προσθεσω δικο μου φακελο; Ή δικο μου φακελο μεσα πχ. στον «φωτογραφιες»;

 

Υ.Γ: Δε χρησιμοποιω το προγραμμα της motorola, λογω υπολογιστη macintosh ;)

Θα σου πω πως γινεται να κανεις φακελους τουλαχιστον για το v3x που εχω, πιθανοτατα ισχυει το ιδιο και για το v3xx.

 

Καταρχας οταν μετακινεις ενα αρχειο απο καρτα->τηλ. και το αντιστροφο τα αρχεια αποθηκευονται στον γενικο φακελο πχ μουσικη,video κλπ αναλογα το αρχειο. Τωρα, ενω εισαι στη μουσικη πχ(ισχυει και για αλλους τομεις οπως εικονες κλπ) πατα επιλογες->κατηγοριες. Εκει δημιουργησε μια νεα κατηγορια(=φακελος). Στη συνεχεια πανε πανω στο αρχειο που σε ενδιαφερει και πατα επιλογες->εκχωριση σε κατηγορια και επελεξε αυτην που δημιουργησες. Μπορεις να μετακινησεις μαζικα αρχεια επιλεγοντας τα με το 0. Για να εναλασεσαι μεταξυ των φακελων πατα * η #

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω πουθενα επιλογη για «κατηγοριες». Μπαινω στο «μουσικη» και μου βγαζει μια λιστα με:

Ολα τα τραγουδια

Προσφατα

Λιστες αναπαραγωγης

Καλλιτεχνες

Αλμπουμ

Ειδη

Συνθετες

 

Πατωντας επιλογες, βγαζει το μενου «ρυθμιση μουσικης», στο οποιο δεν αναφαιρεται πουθενα το «κατηγοριες» ή κατι παρομοιο.

 

Το μονο που μπορω να σκεφτω οτι ταιριαζει, ειναι το «λιστα αναπαραγωγης» για τους ηχους και το «αλμπουμ» για τις φωτο. Αλλα ειναι πραγματι ετσι;

 

Thnx για την απαντηση ;)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να μετακινησω τα αρχεια στο τηλ; Εννοω, περασα κατι mp3 με το bluetooth και τα αποθηκευσε στην καρτελα μουσικη. Τα αντεγραψα στην καρτα και τα εβαλε παλι στην καρτελα μουσικη. Εγω ομως θα ηθελα να τα περασω στην καρτελα ringtones.

Γινεται να τα μεταφερω εκει; Δε βρηκα τετοια επιλογη...

 

Επισης: γινεται να προσθεσω δικο μου φακελο; Ή δικο μου φακελο μεσα πχ. στον «φωτογραφιες»;

 

Υ.Γ: Δε χρησιμοποιω το προγραμμα της motorola, λογω υπολογιστη macintosh ;)

 

Δεν φτιάχνεις φακέλους.Φτιάχνεις άλμπουμ.

Το ίδιο πράγμα είναι στην ουσία,με την διαφορά ότι το άλμπουμ δουλεύει πολύ πιο γρήγορα, γιατί στην ουσία εκεί μεταφέρονται τα shortcuts των αρχείων και όχι τα ίδια τα αρχεία;);)(πολύ έξυπνο κατά τη γνώμη μου).

Π΄ντως στην ουσία, ο φάκελος δεν έχει διαφορά από το άλμπουμ.

 

 

Όσο για τα mp3, αυτά πάνε αυτόματα στην κατηγορία "μουσική".

Μπορείς να τα μεταφέρεις από το κινητό στην κάρτα και το αντίστροφο,(επιλογές>διαχείρηση>μετακίνηση/αντιγραφή) αλλά πάντα μέσα στην καρτέλα "μουσική".

Δεν είναι τίποτα σπουδαίο.Και εγώ θα ήθελα μερικές φώτο να τις μεταφέρω στα βίντεο, αλλά δεν γίνεται:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι αυτο που λες. Δοκιμασες να δημιουργησεις φακελο μεσα απο τα windows στην καρτα μνημης να δεις αν φαινετε στο κινητο? Αν επιλεξεις ενα τραγουδι και πατησεις το 0 στο επιλεγει?Αν ναι τι επιλογες σου εμφανιζοται?

 

edit: Ο ddr2 μας διαφωτισε! Βεβαια καλα και τα album αλλα αυτο σημαινει οτι οταν προσθετεις αρχεια στην καρτα μνημης μεσω pc θα πρεπει να τα βαζεις ολα τα ομοια στον ιδιο φακελο και να τα περνας σε αλλο album μεσω κινητου αρα μονο στο κινητο τα αρχεια θα φαινονται κατηγοριοποιημενα, στο pc θα ειναι μπαχαλο... Ο παλιος τροπος ειναι πιο windows based.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια καλα και τα album αλλα αυτο σημαινει οτι οταν προσθετεις αρχεια στην καρτα μνημης μεσω pc θα πρεπει να τα βαζεις ολα τα ομοια στον ιδιο φακελο και να τα περνας σε αλλο album μεσω κινητου αρα μονο στο κινητο τα αρχεια θα φαινονται κατηγοριοποιημενα, στο pc θα ειναι μπαχαλο...

 

 

Ακριβως γι'αυτο προτιμουσα κι εγω να ειναι σαν φακελοι, αλλα τεσπα τι να κανουμε. Ελπιζω τουλαχιστον τα shortcuts να αποθηκευονται στο κινητο, ωστε αν το flasharoume να μη χανονται...

Δοκιμασα να δημιουργησω φακελο μεσω που mac και bluetooth. Τον δημιουργησε και περασα κανονικα φωτο μεσα σε αυτον. Οταν ομως πηγα με το κινητο, ο φακελος δεν υπηρχε πουθενα και οι φωτογραφιες μεσα σε αυτον υπηρχαν στη γενικη κατηγορια «εικονες».

 

Τελος, επιβεβαιωνω τα λεγομενα μου πριν 4-5 posts, οτι οι ηχοι κλησεων «τρεχουν» μια χαρα και απο τη memory card.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι αυτο που λες. Δοκιμασες να δημιουργησεις φακελο μεσα απο τα windows στην καρτα μνημης να δεις αν φαινετε στο κινητο? Αν επιλεξεις ενα τραγουδι και πατησεις το 0 στο επιλεγει?Αν ναι τι επιλογες σου εμφανιζοται?

 

edit: Ο ddr2 μας διαφωτισε! Βεβαια καλα και τα album αλλα αυτο σημαινει οτι οταν προσθετεις αρχεια στην καρτα μνημης μεσω pc θα πρεπει να τα βαζεις ολα τα ομοια στον ιδιο φακελο και να τα περνας σε αλλο album μεσω κινητου αρα μονο στο κινητο τα αρχεια θα φαινονται κατηγοριοποιημενα, στο pc θα ειναι μπαχαλο... Ο παλιος τροπος ειναι πιο windows based.

 

Aν από το pc φτιάξεις φακέλους πχ στην κάρτα μνήμης, αυτούς τους φακέλους δεν μπορείς να τους δείς από το κινητό(έχω όμως την εντύπωση ότι μπορείς να δείς τα αρχεία που περιέχονται σε αυτούς(όλα μαζί χύμα,αν δεν τα έχεις οργανώσει σε αλμπουμ).

Άρα, αν δεν θέλεις να φαίνονται μπάχαλο στο pc , φτιάξει κανονικότατα τους φακέλους που θέλεις και μοίρασε τα αρχεία σου.

Κάνε το ίδιο και στο κινητό, αλλά υπό τη μορφή άλμπουμ;);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Nαι τελικα ετσι εκανα. Τα εχω στο μακ οπως θελω και στο τηλ ολα χυμα. Τωρα πρεπει να φτιαξω τα αλμπουμ.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει το εξης περιεργο: εχω το τηλ σε profile δονηση και κουδουνισμα. Κλεινω το τηλ και το συνδεω με το φορτιστη. Το αναβω και το profile εχει αλλαξει μονο του σε δυνατο. Το εχει δει και κανεις αλλος αυτο; Εχει καποια χρησιμοτητα ή προκειται για bug;

 

Δεν εχω δοκιμασει αν το κανει και με αλλα profile πλην του δονηση και κουδουνισμα.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει το εξης περιεργο: εχω το τηλ σε profile δονηση και κουδουνισμα. Κλεινω το τηλ και το συνδεω με το φορτιστη. Το αναβω και το profile εχει αλλαξει μονο του σε δυνατο. Το εχει δει και κανεις αλλος αυτο; Εχει καποια χρησιμοτητα ή προκειται για bug;

 

Δεν εχω δοκιμασει αν το κανει και με αλλα profile πλην του δονηση και κουδουνισμα.

 

Το έχω παρατηρήσει.

Θυμάσαι κάτι παλιά νόκια (τα πρώτα νόκια με δόνηση)που όταν το κινητό ήταν στο φορτιστή δεν δούλευε η δόνηση(δεν ήταν bug, το έγραφε και το βιβλιαράκι).

Κάτι τέτοιο νομίζω ότι γίνεται.

Βγαίνει από το προφίλ που έχει δόνηση και μπαίνει σε ένα προφίλ χωρίς δόνηση.

Ε, και σε ποιό να μπεί?Μπαίνει στο πρώτο προφίλ της λίστας, δηλαδή το "δυνατό"

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι αυτο με τα Nokia, γιατι τοτε δε χρησιμοποιουσα ποτε τη δονηση. Εχουν και τα προηγουμενα V3 ή αλλα μοτορολα αυτη την αυτοματη αλλαγη;

Την ειχα παρατηρησει εδω και μερες, αλλα δεν ειχα καταλαβει κατω απο ποιες συνθηκες γινεται.

 

Θα δοκιμασω κι αν το κανει με το χαμηλο και το σιωπηλο και θα ποσταρω ;)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι αυτο με τα Nokia, γιατι τοτε δε χρησιμοποιουσα ποτε τη δονηση. Εχουν και τα προηγουμενα V3 ή αλλα μοτορολα αυτη την αυτοματη αλλαγη;

Την ειχα παρατηρησει εδω και μερες, αλλα δεν ειχα καταλαβει κατω απο ποιες συνθηκες γινεται.

 

Θα δοκιμασω κι αν το κανει με το χαμηλο και το σιωπηλο και θα ποσταρω ;)

 

Ναι,θα περιμένω...:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει και στο δικο μου! Μολις συνδεθει στο φορτιστη η στη usb θυρα αλλαζει το κουδουνι σε δυνατο. Υπαρχει seem edit που το απενεργοποιει στο v3x οπως και εκανα. Παντως αν εχεις το κινητο στο σιωπηλο πριν το συνδεσεις δεν θα αλλαξει στο δυνατο!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει και στο δικο μου! Μολις συνδεθει στο φορτιστη η στη usb θυρα αλλαζει το κουδουνι σε δυνατο. Υπαρχει seem edit που το απενεργοποιει στο v3x οπως και εκανα. Παντως αν εχεις το κινητο στο σιωπηλο πριν το συνδεσεις δεν θα αλλαξει στο δυνατο!

Αν το έχεις στο χαμηλό??(ρωτάω γιατί αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να δοκιμάσω)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο προφιλ που δεν χτυπαει ουτε δονηση ουτε τπτ (σιωπηλο το εχει στο v3x ). Αν το εχεις εκει δεν αλλαζει το προφιλ σε δυνατο!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα την αντικατάσταση απο το σερβις της μοτο. Καινουργιο σφραγισμένο:rolleyes:

Δευτερή φορα που μου αντικαθιστούν τη συσκευη και αυτη τη φορά δεν το "πειράζω" αν δεν είμαι σίγουρος. Το πληρώσαμε το φροντιστήριο:p

Η καινούργια συσκευή έχει ένα κλικ πιο δυνατό ακουστικό απο τις άλλες και μου φαινεται γενικά λίγο καλύτερη. Μπουτάρει και βρίσκει το δίκτυο πιο γρήγορα νομίζω!!!

Τελικά θα το κρατήσω και θα πουλήσω το κ800 και ας είναι το sonyericsson πιο ολοκληρωμενο.

Βρήκατε τελικα τα Ελληνικά για την έκδοση R26117RK ;

Αν οχι να δοκιμάσω να τα βγάλω

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει και στο δικο μου! Μολις συνδεθει στο φορτιστη η στη usb θυρα αλλαζει το κουδουνι σε δυνατο. Υπαρχει seem edit που το απενεργοποιει στο v3x οπως και εκανα.

 

Το παρατηρησα κι εγω στον υπολογιστη! Ακομη δεν το εχω δοκιμασει σε αλλο προφιλ (για να δουμε αν το κανει μονο σε αυτα που εχουν δονηση ή σε ολα πλην του σιωπηλου).

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια συσκευή έχει ένα κλικ πιο δυνατό ακουστικό απο τις άλλες και μου φαινεται γενικά λίγο καλύτερη. Μπουτάρει και βρίσκει το δίκτυο πιο γρήγορα νομίζω!!!

 

 

 

Δεν είναι τίποτα, είναι η αίσθηση της σφραγισμένης συσκευασίας:p:p

 

 

Λοιπόν, όταν έχω κάποιο προφίλ με δόνηση και το συνδέσω στο pc με το καλώδιο, το προφίλ γυρίζει αυτόματα στο δυνατό(βγάζει και σχετικό μήνυμα στην οθόνη του κινητού).

Μόλις το αποσυνδέω, επιστρέφει στο προηγούμενο προφίλ που είχα.

 

Αν πριν τη σύνδεση είχα προφίλ χωρίς δόνηση, δεν συμβαίνει τίποτα.

Άρα, σίγουρα δεν είναι bug, απλά είναι έτσι.

USB και δόνηση δεν πάνε μαζί.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αποσυνδέω, επιστρέφει στο προηγούμενο προφίλ που είχα.

 

Δεν το παρατηρησα αυτο. Πρεπει να κοιταξω καλυτερα...

 

Αφου δεν ειναι bug, ειναι ολα οκ :)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με τον τηλεφωνικό κατάλογο...

 

Επιλέγω να πάω στο Ε και με πάει στο Θ...

Εκτός από αυτό,τα ονόματα είναι ψιλοανακατεμένα...Δηλαδή,από ένα σημείο και μετά,δεν πάνε αλφαβητικά...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ξαφνικα παρουσιαστηκε;

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι πότε ακριβώς...Στην αρχή και για αρκετό καιρό ήταν μια χαρά πάντως...

Το είχα και στο παλιό το razr και δεν είχα βρει λύση...

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι πότε ακριβώς...Στην αρχή και για αρκετό καιρό ήταν μια χαρά πάντως...

Το είχα και στο παλιό το razr και δεν είχα βρει λύση...

 

 

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί όλες μου τις επαφές τις έχω με λατινικούς χαρακτήρες.

Αν έκανες ξανά συγχρονισμό?(αφού έσβηνες όλα από το κινητό)?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, στον τηλ καταλογο οταν δεν υπαρχει ονομα με το συγκεκριμενο γραμμα, παει στο επομενο. Με το Θ κι εμενα εχει ενα ψιλοπροβλημα: εχω 2 επαφες οι οποιες αρχιζουν απο θ (πεζο, γιατι το εχω συγχρονισει με το mac). Αν πατησω το Θ με βγαζει στο Κ, το οποιο ειναι η επομενη επαφη μετα απο αυτες με το θ.

Το ιδιο συμβαινει και με το Τ: δεν εχω επαφες που αρχιζουν απο Τ, ετσι οταν παταω το συγκεκριμενο γραμμα με βγαζει στο Χ (ειναι το γραμμα απο το οποιο αρχιζει η μετα του Σ επαφη μου).

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...