Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη με ρωτησε ενας φιλος, το κινητο μπορει να χρησιμοποιηθει σαν mp3 player; Τι αυτονομια περιπου θα ειχε;

 

Thnx!

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι?

Η μοτορόλα λέει ότι το κινητό είναι εξοπλισμένο με τον mini opera.

Όμως κάθε φορά που προσπαθώ να μπώ σε μερικά site, ας πούμε στο site του myphone μου βγάζει ότι η σελίδα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

Από την άλλη, κατέβασα από το Internet και εγκατέστησα στο κινητό την εφαρμογή του mini opera και χρησιμοποιώντας αυτόν για browser(που στην ουσία είναι ο ίδιος με τον ενσωματωμένο) μπαίνω κανονικά σε όλα τα site χωρίς πρόβλημα.

Πώς γίνεται αυτό?:wacko::wacko:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα skins που ειναι πιο επανω τα στελνουμε στο τηλεφωνο και τα επιλεγουμε η θελει κανενα κολπο για να περαστουν?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ρωτησε ενας φιλος, το κινητο μπορει να χρησιμοποιηθει σαν mp3 player; Τι αυτονομια περιπου θα ειχε;

 

Thnx!

 

Έχει λίγο καλύτερη αυτονομία από το se w900.

Και η ποιότητα αναπαραγωγής είναι ικανοποιητική.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστω.

Μπορει δηλ καποιος με κλειστο το πορτακι να εχει τον player να παιζει... Ο φιλος μου ενδιαφερεται για περιστασιακη χρηση κι οχι συστηματικα.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα skins που ειναι πιο επανω τα στελνουμε στο τηλεφωνο και τα επιλεγουμε η θελει κανενα κολπο για να περαστουν?

Κατεβάζεις το RSD Lite 3.3 και τα φλεξάρεις στο κινητό.

 

 

Να υπενθυμίσω ότι το flash/flex είναι ριψοκίνδυνη διαδικασία και μπορεί να χαλάσει το τηλέφωνο.Δε θέλω κανείς να χαλάσει το τηλ του και να με μπινελικώνει.Το κάνετε με δική σας ευθύνη.

 

Βέβαια,έχω τεστάρει τα 2 skins και δουλεύουν κανονικά στο τηλέφωνο μου.Το DG μην το βαλετε.Έχει bugs.

 

 

Ok, ευχαριστω.

Μπορει δηλ καποιος με κλειστο το πορτακι να εχει τον player να παιζει... Ο φιλος μου ενδιαφερεται για περιστασιακη χρηση κι οχι συστηματικα.

 

 

Nαι μπορεί.

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/screen158.png

Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστω.

Μπορει δηλ καποιος με κλειστο το πορτακι να εχει τον player να παιζει... Ο φιλος μου ενδιαφερεται για περιστασιακη χρηση κι οχι συστηματικα.

Ναι βρε.

Γενικά, στην αναπαραγωγή μουσικής δεν υπάρχει καμία δυσάρεστη έκπληξη ή κάτι ασυνήθιστο σε σχέση με τις κορυφαίες συσκευές του είδους, εκτός από την απουσία ισοσταθμιστή.(αλλά υπάρχουν ρυθμίσεις για τα μπάσα και 3d ήχο:))

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε δε νομιζω να τον χαλαει οτι δεν εχει equalizer! Ας παρει ενα ηχοσυστημα να βολευτει!!!

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Aλλαγή εικόνας εξωτερικής οθόνης:

 

http://img167.imageshack.us/img167/5982/0901070143yk3.th.jpg

 

Xρησιμοποιώ αυτήν την εικόνα: http://img412.imageshack.us/img412/8301/bombavframe004na5.png

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι bomber21, στο P2k Commander 4.0.4 που κατέβασα χτες έχει στα Options την εξής επιλογή "P2k05 commands V3xx, V6 maxx..."

Αυτό σημαίνει ότι τελικά βρέθηκε τρόπος σύνδεσης του V3xx σε P2k;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όχι,δε βρέθηκε.

Προσπαθούμε να στέλνουμε τα Logs στο δημιουργό για να βρει μια λύση.Πειραματικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, τότε τι ακριβώς εξυπηρετεί αυτή η εντολή στο πρόγραμμα;

όποιος έχει Maxx ή XX τη χρησιμοποιεί ώστε να δώσει χρήσιμες πληροφορίες στο δημιουργό.

 

http://www.el-co.hu/smf

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΑ MOTOROLA V3XX SE IMODE KAI DEN MPORO NA KANO ANABATHMISH MESO MOTOROLA SOFTWARE UPDATE. GIATI? MHPOS GNORIZETE. TO SKIN KAI TA EIKONIDIA EINAI IMODE KAI OTAN ANOIGEI TO KALLYMA H EKSOTERIKH OTHONI DEIXNEI TO SHMA IMODE!

 

 

MPOREI NA ME VOHTHISEI KAPOIOS POS MPORO NA VGALO TO IMODE MENOY??

 

EPISHS STO V3I EUROVISION DEN MPORO NA KANO ANAVATHMISH MESO MOTOROLA SOFTWARE UPDATE... PLEASE VOHTHISTE ME

 

STEILTE MOY KAI PM AKOMA!!!

 

 

EYXARISTO

Evangelos Themeliotis

 

Υποστήριξη ηλεκτρονικών υπολογιστών και υπολογιστών δικτύων.

 

Τηλ: +306948222333 email:evangelos_themeliotis@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΑ MOTOROLA V3XX SE IMODE KAI DEN MPORO NA KANO ANABATHMISH MESO MOTOROLA SOFTWARE UPDATE. GIATI? MHPOS GNORIZETE. TO SKIN KAI TA EIKONIDIA EINAI IMODE KAI OTAN ANOIGEI TO KALLYMA H EKSOTERIKH OTHONI DEIXNEI TO SHMA IMODE!

 

 

MPOREI NA ME VOHTHISEI KAPOIOS POS MPORO NA VGALO TO IMODE MENOY??

 

EPISHS STO V3I EUROVISION DEN MPORO NA KANO ANAVATHMISH MESO MOTOROLA SOFTWARE UPDATE... PLEASE VOHTHISTE ME

 

STEILTE MOY KAI PM AKOMA!!!

 

 

EYXARISTO

 

Για το V3XX νομίζω ότι βιάζεσαι.Είναι νωρίς ακόμα...

Τι software version και τι flex έχει;

 

 

όσο για το V3i,λογικά υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση.Μήπως έχεις πρόβλημα drivers;

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρηγγειλα κι εγω! Τελικη τιμη €235. Ας ελπισουμε να το εχω συντομα :D

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

den nomizo na exo provlima drivers pos mporo na elekso an ontos exoun provlhma drivers 1 otan to syndeo me to pc kai trexo to motorola software update vgazei kanonika to imei k ekei pou leei gia model grafei n/a mallon ennoei not available..

 

oso gia v3xx exo VERSION FLEX USIZRGBLIMM0DEC0SGRR2611D01B

KAI EKDOSH LOGISMIKOY R2611D_U_9A.01.COAR

 

 

SE EYXARISTO POLY ! PERIMENO NEA SAS PAIDIA

Evangelos Themeliotis

 

Υποστήριξη ηλεκτρονικών υπολογιστών και υπολογιστών δικτύων.

 

Τηλ: +306948222333 email:evangelos_themeliotis@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

den nomizo na exo provlima drivers pos mporo na elekso an ontos exoun provlhma drivers 1 otan to syndeo me to pc kai trexo to motorola software update vgazei kanonika to imei k ekei pou leei gia model grafei n/a mallon ennoei not available..

 

oso gia v3xx exo VERSION FLEX USIZRGBLIMM0DEC0SGRR2611D01B

KAI EKDOSH LOGISMIKOY R2611D_U_9A.01.COAR

 

 

SE EYXARISTO POLY ! PERIMENO NEA SAS PAIDIA

 

Για το V3XX,όπως είπα,βιάζεσαι.Κάνε υπομονή! :)

 

Για το V3i,ακολούθησε αυτόν τον οδηγό: http://grmoto.blogspot.com/2006/11/v3i-pc.html

 

Μολις το παρηγγειλα κι εγω! Τελικη τιμη €235. Ας ελπισουμε να το εχω συντομα

Μεγειά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Thnx bomber :)

 

Μου τηλ απο το μαγαζι, και την αλλη εβδομαδα θα ειναι το εχω. Για την ωρα δεν εχω σκοπο να το «πειραξω» (για να μη χασω την εγγυηση), αλλα μολις οτι δεν παρουσιαζει προβληματα, θα τιμησω το ελληνικο flex :D

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ όλους!Είμαι καινούργιος εδώ μιας και πριν 2 μέρες αγόρασα το V3XX. Προσπαθώ να κατανοήσω το μενού και πιστεύω ότι σε μεγάλο βαθμό τα καταφέρνω αλλά αντιμετωπίζω ενα προβληματάκι. Ενώ απο το προηγούμενο κινητο μου οταν καλούσα εμφανιζόταν ο αριθμός μου τώρα με το V3XX οταν καλώ βγαίνει με απόκρυψη. Στις ρυθμίσεις κλήσεων δίνει τη δυνατότητα αλλαγής αλλά μόνο για μια κλήση (είτε απόκρυψη είτε εμφάνιση) αλλά οτι και να επιλέξω απο τη δεύτερη κλήση και μετά έχει απόκρυψη. Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως οποιαδήποτε γνώμη.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ όλους!Είμαι καινούργιος εδώ μιας και πριν 2 μέρες αγόρασα το V3XX. Προσπαθώ να κατανοήσω το μενού και πιστεύω ότι σε μεγάλο βαθμό τα καταφέρνω αλλά αντιμετωπίζω ενα προβληματάκι. Ενώ απο το προηγούμενο κινητο μου οταν καλούσα εμφανιζόταν ο αριθμός μου τώρα με το V3XX οταν καλώ βγαίνει με απόκρυψη. Στις ρυθμίσεις κλήσεων δίνει τη δυνατότητα αλλαγής αλλά μόνο για μια κλήση (είτε απόκρυψη είτε εμφάνιση) αλλά οτι και να επιλέξω απο τη δεύτερη κλήση και μετά έχει απόκρυψη. Θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως οποιαδήποτε γνώμη.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δοκίμασε Ρυθμίσεις>Ρυθμίσεις κλήσεων>Ρυθμίσεις Αριθμού>Όλες οι κλήσεις>Έλεγχος από το δίκτυο (συνήθως τα δίκτυα δεν βάζουν απόκρυψη)

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Ρυθμίσεις>Ρυθμίσεις κλήσεων>Ρυθμίσεις Αριθμού>Όλες οι κλήσεις>Έλεγχος από το δίκτυο (συνήθως τα δίκτυα δεν βάζουν απόκρυψη)

 

Δοκιμάζω ρυθμίσεις κλήσεων>ο αριθμός μου>αλλα μου δίνει επιλογή για επόμενη κλήση μόνο

Δεν έχει επιλογή για όλες τις κλήσεις

Απο τη αλλά δεν μπορει να ειναι θέμα δικτύου γιατί οταν βάζω την κάρτα σε άλλη συσκευή ο αριθμός εμφανίζεται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...