Jump to content

Όλα τα προγράμματα της Spb στα Ελληνικά εδώ!!!


angelos_cy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστουμε!

 

Πως το περναμε? :O

 

Αντιγραφή του αρχείου στο φάκελο του Spb phone suite(θα βρίσκεται στο \Program Files\Spb Phone Suite) και επικάλυψη του υπάρχοντος.

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφή του αρχείου στο φάκελο του Spb phone suite(θα βρίσκεται στο \Program Files\Spb Phone Suite) και επικάλυψη του υπάρχοντος.

σε ευχαριστω πολυ

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες εχω μια ερωτηση ....

 

Οταν βαζω στο spb time ξυπνητηρη αυτο χτυπαει αλλα μπορω να ακουσω μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι που εχω βαλει ... Μηπως υπαρχει καποιος τροπος να μπορουμε να ακουσουμε ολο το τραγουδι ???

 

Ισως καπου απο μεσα στην REGISTRY ?????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω μια ερωτηση ....

 

Οταν βαζω στο spb time ξυπνητηρη αυτο χτυπαει αλλα μπορω να ακουσω μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι που εχω βαλει ... Μηπως υπαρχει καποιος τροπος να μπορουμε να ακουσουμε ολο το τραγουδι ???

 

Ισως καπου απο μεσα στην REGISTRY ?????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

 

ptravel alarm το καλυτερο και το ποιο σταθερο προγραμμα υπενθυμισεων-ξυπνητηριων για wm!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω μια ερωτηση ....

 

Οταν βαζω στο spb time ξυπνητηρη αυτο χτυπαει αλλα μπορω να ακουσω μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι που εχω βαλει ... Μηπως υπαρχει καποιος τροπος να μπορουμε να ακουσουμε ολο το τραγουδι ???

 

Ισως καπου απο μεσα στην REGISTRY ?????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

περιεργο φιλε.

εγω χρισιμοποιω το ιδιο προγραμμα και μοu παιζει αν το αφησω mp3 koμματι 4 λεπτων.πηγαινε στα οπτιονς του αλαρμ και εκει που λεει repeat βαλε time to play πχ 4 mins σν θες να παιζει για 4 λεπτα κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδιά εγκατέστησα το Spb Mobile shell και είναι πολύ γαμάτο! Η μόνη μου απορία είναι αν μπορεί να είναι "μόνιμο", να ανοίγει το μενού του με την έναρξη των Windows και να μην γυρίζει πίσω στην οθόνη Today των Windows με το Χ ή με άλλο τρόπο. Δοκίμασα να βάλω το αρχείο MenuLauncher στον φάκελο startup των Windows αλλά δεν ξεκίνησε αυτόματα μετά από επανεκκίνηση.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά εγκατέστησα το Spb Mobile shell και είναι πολύ γαμάτο! Η μόνη μου απορία είναι αν μπορεί να είναι "μόνιμο", να ανοίγει το μενού του με την έναρξη των Windows και να μην γυρίζει πίσω στην οθόνη Today των Windows με το Χ ή με άλλο τρόπο. Δοκίμασα να βάλω το αρχείο MenuLauncher στον φάκελο startup των Windows αλλά δεν ξεκίνησε αυτόματα μετά από επανεκκίνηση.

 

Αυτη την απορια την εχω και εγω..........αν ξερει καποιος ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα το Spb Mobile shell και είναι πολύ γαμάτο! Η μόνη μου απορία είναι αν μπορεί να είναι "μόνιμο", να ανοίγει το μενού του με την έναρξη των Windows και να μην γυρίζει πίσω στην οθόνη Today των Windows με το Χ ή με άλλο τρόπο. Δοκίμασα να βάλω το αρχείο MenuLauncher στον φάκελο startup των Windows αλλά δεν ξεκίνησε αυτόματα μετά από επανεκκίνηση.

 

Αυτη την απορια την εχω και εγω..........αν ξερει καποιος ας μας πει

 

 

start/programs/resco file explorer//my device/program files/spb mobile shell/ copy το ""mobileshell""

 

και paste shortcut στο windows/startup ;)

 

και επανεκινηση.

 

αλλα δεν το συνιστω ομως,γιατι θα κανει μια βδομαδα να bootαρει το τηλ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει βάλει κανείς το spb mobile shell ν2.1 σε tytn? Εμένα μου κολλούσε το ppc και χρειαζόταν συνέχεια reset.Tελικά το απεγκατέστησα,αλλά στην κάτω μπάρα στο Today έμεινε το Spb Menu(χωρίς ν'ανοίγει βεβαια) και το Contacts:wacko:.Ξέρει κανείς πως να επαναφερω όπως ήταν, δηλαδή Ημερολογιο και Επαφές?:confused:

Τhanx..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει βάλει κανείς το spb mobile shell ν2.1 σε tytn? Εμένα μου κολλούσε το ppc και χρειαζόταν συνέχεια reset.Tελικά το απεγκατέστησα,αλλά στην κάτω μπάρα στο Today έμεινε το Spb Menu(χωρίς ν'ανοίγει βεβαια) και το Contacts:wacko:.Ξέρει κανείς πως να επαναφερω όπως ήταν, δηλαδή Ημερολογιο και Επαφές?:confused:

Τhanx..

 

Softkey Changer.CAB

 

ή

 

Remap Softkeys

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Σκεφτόμουν αν γινόταν κάτι χωρίς πρόγραμμα,δηλαδή μέσα από τη registry,αλλά και τα προγράμματα που μου έδωσες αυτό ακριβώς κάνουν!Σ'ευχαριστώ πολύ!:)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσε στο Finance entry να βγάζει και το keypad ελληνικά ή απλά να γράφει ελληνικά θα ήταν κορυφή..

Γιατί με το scroll down όταν έχεις πολλές κατηγορίες είναι η απόλυτη ταλαιπωρία.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσε στο Finance entry να βγάζει και το keypad ελληνικά ή απλά να γράφει ελληνικά θα ήταν κορυφή..

Γιατί με το scroll down όταν έχεις πολλές κατηγορίες είναι η απόλυτη ταλαιπωρία.

 

Εδώ μπορείς να κατεβάσεις το ελληνικό σκιν για το Spb Finance.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχοντας αποκτήσει πρόσφατα το Glofiish X800 έχω δύο ερωτήσεις σχετικά με το SPB shell:

1. Πως μπορώ να δω ποια έκδοσή του έχω; (είναι σίγουρα η μικρή-ελαφριά).

2. Έχω την τελευταία έκδοση (v2.1.2) Πως μπορώ να την εγκαταστήσω: ως αναβάθμιση ή ως απεγκατάσταση της προηγούμενης και εγκατάστασή της νέας;

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι καινούργιος στο χώρο μπορεί να μου πει καποιος ποιό ειναι το software για το keyboard και πιο skin πρεπει να χρησιμοποιήσω για το kaiser? το VGA η το QVGA.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οι τελευταίες εκδόσεις για το skin tou full screen keyboard είναι αυτές στο πρώτο post ? Υπάρχει κατι καλύτερο για την ίδια χρήση "FULL SCREEN"
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα υπάρχει κάνεις που να μπορεί να με βοηθήσει και δεν βαριέται στο πως λειτουργεί το Spb Finance. Ευχαριστώ προκαταβολικά .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχω βάλει το SPB Mobile Shell 2 στο ΟΜΝΙΑ και όταν από την αρχική today screen πατάω κάτω δεξιά στο Now εμφανίζεται το παρακάτω μήνημα. Εγκατέστησα για δεύτερη φορά το πρόγραμμα και βγάζει πάλι το ίδιο μήνυμα.

Τί μπορεί να φταίει;:confused:

Με search που έκανα στο κινητό δεν υπάρχει αρχείο nowscreen

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει κάποιες απαραίτητες αλλαγές στα σκιν του Spb Full Screen Keyboard που είχα ανεβάσει πιο παλιά. Πρόσθεσα κάποιες νέες "σελίδες" στα σκιν και ακόμα βρήκα έναν άλλο τρόπο να φτιάχνω τα VGA σκιν. Πιθανότατα αυτή τη φορά δεν θα έχουν προβλήματα. Τα δύο σκιν (portrait και landscape) θα τα βρείτε παρακάτω.

 

Spb Greek Portrait FSK skin v2.0:

 

http://img401.imageshack.us/img401/518/spbgreekportraitfskskinky4.jpg

 

What's new:

1. Προστέθηκε η σελίδα Σύμβολα και πλέον οι σελίδες δεν είναι "βαρυφορτωμένες με σύμβολα.

2. Προστέθηκε η σελίδα Αριθμοί για να διευκολύνεται η εισαγωγή τηλεφωνικών αριθμών (για αποστολή μηνυμάτων).

3. Η "κενή" γραμμή στα δεξιά διευκολύνει το πάτημα των πλήκτρων που βρίσκονται στα δεξιά (για εισαγωγή κειμένου με το ένα χέρι).

 

Bugs fixed:

Τώρα πλέον σε κάθε ενεργοποίηση του πληκτρολογίου, επιστρέφουμε στην τελευταία "σελίδα" που χρησιμοποιήσαμε.

 

Θα βρείτε το σκιν εδώ:

Spb Greek Portrait FSK skin v2.0 QVGA

Spb Greek Portrait FSK skin v2.0 VGA

 

Spb Greek FSK skin v2.0:

 

http://img520.imageshack.us/img520/3962/spbgreekfskskinv20vr6.jpg

 

What's new:

1. Προστέθηκε σελίδα για Ελληνικά SMS 160 χαρακτήρων.

2. Προστέθηκε η σελίδα Σύμβολα.

 

Θα βρείτε το σκιν εδώ:

Spb Greek FSK skin v2.0 QVGA

Spb Greek FSK skin v2.0 VGA

 

 

ΤΟ LINK ΓΙΑ ΤΟ Spb Greek FSK skin v2.0 VGA ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...