Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Aλλαζει, αλλαζει!!! ;) Στο 6233 του Γερμανου, Γερμανικης εισαγωγης οχι μεσω Alpha Copy, με Γερμανικο product code, τον αλλαξα, το αναβαθμισα και τον ξαναγυρισα στον αρχικο!

 

Μπράβο:) Οπότε τελικά αλλάζουν όλα αν θελει κανείς και αν ψάξει καλά:)

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalhspera , egw to parhgeila apo club nokia boulas, 230 euro mazi me FPA. Apo deftera eipan tha to feroun. :cool:

 

molis pira thl sto club nokia ths boulas kai mou ipane oxi kyrie den exi erdi akoma alla to perimenou mesa sto trimino ti exis na pis;; a to thl sthn boula 2108994307 sosta ,,kai xanaleo dino 400 e se opion mou to beri simera h aurio kostas apo thessalonikh

SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

aderfe dino 400 E an mou to feris kostas

 

Έχεις δίκιο και ζητάω συγνώμη

Το τηλέφωνο θα καθυστερήσει το λιγότερο δυο εβδομάδες

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε παιδια μην κυκλοφορησει και το καλοκαιρι. Το Λονδινο εχει γεμισει αφισες απο 6300 της VODA. Θα παω σε ενα voda shop να ρωτησω και θα σας ενημερωσω.
Link to comment
Share on other sites

Aλλαζει, αλλαζει!!! ;) Στο 6233 του Γερμανου, Γερμανικης εισαγωγης οχι μεσω Alpha Copy, με Γερμανικο product code, τον αλλαξα, το αναβαθμισα και τον ξαναγυρισα στον αρχικο!

Και γω! Και ειμαι πολυ ενθουσιασμενος:)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με nokia επικοινώνησα κι αυτό μου παν...

 

αστους να λενε,σιγα πια τα μεγαλα τεχνολογικα χαρισματα που εχει και θα μας ερθει και καλοκαιρι:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kalispera epoikoinonisa me to plaisio ta kaentriak k tha to exei telh martioy peripou h tmh apo 320 eyro eos 340 kapou ekei einai ayto poy exei ankoinosei k i nokia to proto trimino tou 2007...
Link to comment
Share on other sites

kalispera epoikoinonisa me to plaisio ta kaentriak k tha to exei telh martioy peripou h tmh apo 320 eyro eos 340 kapou ekei einai ayto poy exei ankoinosei k i nokia to proto trimino tou 2007...

 

lol eleos siga min exei kai 500 euro. 230-250 euro kanei, (timh nokia) kai pistevw oti mesa stin epomenh evdomada 8a exei er8ei. Egw padws apo club nokia boulas to parhgeila 230 euro pou einai kai h kaluterh timh pou vrika.

Link to comment
Share on other sites

lol eleos siga min exei kai 500 euro. 230-250 euro kanei, (timh nokia) kai pistevw oti mesa stin epomenh evdomada 8a exei er8ei. Egw padws apo club nokia boulas to parhgeila 230 euro pou einai kai h kaluterh timh pou vrika.

 

μονο 230?πολυ καλη τιμουλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε φίλες και φίλοι.Επειδή και γω είμαι απ'αυτούς που περιμένουν για να αγοράσουν το συγκεκριμένο μοντέλο (για τη γυναίκα μου),επειδή δεν βρίσκω κάτι άλλο πιο πλήρες σε αυτή την κατηγορία τιμής "την ψάχνω" αρκετά στο νετ για το τηλέφωνο αυτό.....Σε κάποιες ξενες ιστοσελίδες βρήκα αρκετά ποστς από κατόχους ήδη του τηλεφώνου αυτού...Πολλοί ειναι υπερ-ευχαριστημένοι με την ευχριστία και το ντιζάιν του,άλλοι πάλι επισημαίνουν κάποια προβλήματα τα οποία είναι κάπως ανησυχητικά:

1.Τουλάχιστον 3-4 άτομα αναφέρουν πρόβλημα υπερθέρμανσης (heating up)του κινητού ακόμα και με τη χρήση μόνον αποστολής SMS.

2.Οι ίδιοι και άλλοι, αναφέρουν επίσης πολύ χαμηλή διάρκεια μπαταρίας (..αυτό όμως μπορεί να μην είναι πρόβλημα- είναι νέοι κάτοχοι και η μπαταρία δεν έχει "στρώσει" ακόμα καλά...).

3.Και τέλος ένας και μοναδικός αναφέρει ότι σε φούλ ένταση ενός κομματιού mp3 το ηχείο τρίζει και είναι σαν έτοιμο να σπάσει....

 

Αυτά είναι σε γενικές γραμμές τα προβλήματα που παρουσιάζονται αλλά το τονίζω από μια ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ΚΑΤΟΧΩΝ ΤΟΥ ΝΟΚΙΑ 6300,τα οποία θέλω να πιστεύω ότι οφείλονται στις συγκεκριμένες συσκεύες και δεν αφορούν συνολικά το μοντέλο αυτό.Το τι έχω διαβάσει και για το δικό μου 6233 δεν περιγράφεται,αλλά εγώ δεν συνάντησα κανένα απολύτως πρόβλημα και έχω το πιό παλιό ίσως λογισμικό (μη αναβαθμισμένο-3.χχ δεν το έψαξα ακριβώς- το πήρα τέλη Αυγούστου)

Οι υπόλοιποι δεν συνάντησαν τέτοια ή άλλου είδους προβλήματα και δείχνουν ικανοποιημένοι για την επιλογή τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Η υπερθέρμανση πάντως είναι μια πιθανότητα, με δεδομένο το πάχος της συσκευής.(όχι ότι είναι απαραίτητο φυσικά)

 

Γενικότερα, να έχεις υπόψη σου ότι λίγοι είναι αυτοί που αναφέρουν/παραδέχονται τα αρνητικά της συσκευής τους.:ninja:

Άμα ήταν να παραπονιέται η πλειοψηφία, ζήτω που καήκαμε...:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...