Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Πέρα από τα Black Devil Vanilla που έχουμέ εδώ στην Ελλάδα μήπως ξέρεται εαν φέρνουν πουθενά και τα Σοκολάτα ( ή και άλλα;). Γιατί διάβασα κάπου στο internet έναν να λέει ότι κάνει Black Devil σοκολάτα και στο site της εταιρίας που τα εισάγει είδα Black Devil ασημί (το χρώμα του πακέτου...). Εαν κάποιος ξέρει τπτ ας πεί... Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το DRUM σε πακετο λεει τιποτα; τιμες; πισσα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

εμενα τα drum σε πακετο δεν μου αρεσαν καθολου !δοκιμασα αυτα που εχουν 10mg πισσα εχει και ενα αλλο πακετο που εχει ποιο λιγη πισα !
Link to comment
Share on other sites

NAI o Drum o λευκός είναι σκέτος αέρας, απίστευτα ελαφρύς.

 

Στις μεγάλες πόλεις, πιό ελαφρύς κι από τον αέρα :D

 

Ο Old Holborn ειναι λίγο πιο βαρύς.

 

τον ουρανι Drum ψάχνω τώρα, πολύ καλό κούμπωμα, όλοι οι DRUM.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

dpetr καλως ήλθες...υπάρχει ειδική ενότητα στο φόρουμ για παράθεση λινκς...

mylinks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΩ ΣΤΡΙΦΤΟ (ΜΕ ΚΑΠΝΟ OLD HOLBORN ΚΑΙ ΧΑΡΤΑΚΙΑ RIZLA ΠΡΑΣΙΝΑ). ΚΑΠΝΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ!!! :) ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΡΙΦΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΠΝΙΖΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΡΙΦΤΑ (ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΠΝΟ) ΕΙΝΑΙ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!:lol:

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΩ ΣΤΡΙΦΤΟ (ΜΕ ΚΑΠΝΟ OLD HOLBORN ΚΑΙ ΧΑΡΤΑΚΙΑ RIZLA ΠΡΑΣΙΝΑ). ΚΑΠΝΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ!!! :) ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΡΙΦΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΠΝΙΖΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΡΙΦΤΑ (ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΠΝΟ) ΕΙΝΑΙ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!:lol:

 

Καλησπέρα και καλωσόρισες στο forum. Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μην χρησιμοποιείες κεφαλαία γράμματα καθώς είναι άβολα στην ανάγνωση και μοιάζουν σαν να φωνάζεις. Ευχαριστώ και καλωσόρισες και πάλι. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σασ βρήκα!!!:lol:

 

Ποιά τσιγάρα μπορώ να αγοράσω τα οποία να είναι παρόμοια με την γεύση του καπνού old holborn;;; Ρωτάω διότι μερικές φορές βαριέμαι να στρίψω και θέλω να κάνω τσιγάρο αλλά μέχρι τώρα δεν έχω βρεί κάποιο που να είναι τόσο ωραίο σε γεύση όσο ο old holborn!!! :) :D

 

παιδια ποιος πιστευετε οτι ειναι ο ποιο ελαφρυς συνδιασμος καπνου για στριφτο,χαρτακια,φιλτρακια που να κανει το τσιγαρο ελαφρυ?

 

Καλησπέρα φίλε. Για μένα ο πιο ελαφρύς συνδυασμός για στριφτό είναι: Καπνός: Old holborn ασπρος, Χαρτάκια: Rizla γαλάζια και απο φιλτράκια: τα swan τα κίτρινα!!! :)

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου, μπορείς να χρησιμοποιείς την http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif και για να κάνεις quote κάποιο μήνυμα, την Πολλαπλή Παράθεση (http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif / http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_on.gif).

 

Συνεπώς, θα ήθελα να σε παρακαλέσω να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

marlboro (κλασσικα κοκκινα) or davidoff classics......ιδου η απορια.....

 

Φίλε για μένα marlboro κόκκινα κλασσικά διότι τα davidoff έχουν χειρότερη γεύση απο τα marlboro. :lol:

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δοκιμαζα πολλες μαρκες απο περιεργια...

Αρχισα με West και μετα Marlboro και εν τελει Chesterfield

απο εκει και περα περνω Marlboro καπνο...

Αλλα ενα περιεργο μπορω να αντεξω και 1 μηνα χωρις τσιγαρο ενω καθε μερα κανω 10-11 αλλα δεν εχω εθιστει ακομα....δεν ξερω τι γινεται...

Ας απαντησει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δοκιμαζα πολλες μαρκες απο περιεργια...

Αρχισα με West και μετα Marlboro και εν τελει Chesterfield

απο εκει και περα περνω Marlboro καπνο...

Αλλα ενα περιεργο μπορω να αντεξω και 1 μηνα χωρις τσιγαρο ενω καθε μερα κανω 10-11 αλλα δεν εχω εθιστει ακομα....δεν ξερω τι γινεται...

Ας απαντησει καποιος

 

Φίλε κι εγώ παλιά το εκανα αυτό. Τώρα βέβαια αν και καπνίζω γύρω στα 15 τσιγάρα την ημέρα πάλι μπορώ να αντέξω για πολλές μέρες χωρίς τσιγάρο. Πως εξηγείται δεν ξέρω!!! :)

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε κι εγώ παλιά το εκανα αυτό. Τώρα βέβαια αν και καπνίζω γύρω στα 15 τσιγάρα την ημέρα πάλι μπορώ να αντέξω για πολλές μέρες χωρίς τσιγάρο. Πως εξηγείται δεν ξέρω!!! :)

 

και εγω σε μια τετοια κατασταση ειμαι αν και κανω marlboro γυρω στα 10-12 την ημερα....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δοκιμαζα πολλες μαρκες απο περιεργια...

Αρχισα με West και μετα Marlboro και εν τελει Chesterfield

απο εκει και περα περνω Marlboro καπνο...

Αλλα ενα περιεργο μπορω να αντεξω και 1 μηνα χωρις τσιγαρο ενω καθε μερα κανω 10-11 αλλα δεν εχω εθιστει ακομα....δεν ξερω τι γινεται...

Ας απαντησει καποιος

 

Φίλε κι εγώ παλιά το εκανα αυτό. Τώρα βέβαια αν και καπνίζω γύρω στα 15 τσιγάρα την ημέρα πάλι μπορώ να αντέξω για πολλές μέρες χωρίς τσιγάρο. Πως εξηγείται δεν ξέρω!!! :)

 

και εγω σε μια τετοια κατασταση ειμαι αν και κανω marlboro γυρω στα 10-12 την ημερα....

 

:)

 

 

αφου μπορειτε να αντεξετε χωρις τσιγαρο γιατι ρε παιδια δεν το σταματατε?? εγω ειμαι στο αλλο ακρο...δεν μπορω να αντεξω πανω απο μιση ωρα χωρις τσιγαρο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

αφου μπορειτε να αντεξετε χωρις τσιγαρο γιατι ρε παιδια δεν το σταματατε?? εγω ειμαι στο αλλο ακρο...δεν μπορω να αντεξω πανω απο μιση ωρα χωρις τσιγαρο...

δεν εχει τυχει η περιβοητη ορεξη για τσιγαρο...

αλλα μια φορα θελω να δω πως ειναι να σου ερχεται ορεξη να καπνισεις..

ας πει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Αν και όπως προανέφερα μπορώ να μην καπνίσω για κάποιες μέρες, δεν θέλω να το σταματήσω διότι μου αρέσει.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ: Στα περίπτερα πουλάνε μηχανακια για στρίψιμο τσιγάρου?? :) :)

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Αν και όπως προανέφερα μπορώ να μην καπνίσω για κάποιες μέρες, δεν θέλω να το σταματήσω διότι μου αρέσει.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ: Στα περίπτερα πουλάνε μηχανακια για στρίψιμο τσιγάρου?? :) :)

 

Ναι, και κανουν 5 ευρο απο οσο θυμαμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Petr_4 είσαι Θεός ρε φίλε, το έχεις ψάξει πολύ καλά το θέμα.

Πες μας και τη συνολική σου πορεία ως καπνιστή, αν θες βέβαια.

 

Δοκίμασα πρόσφατα τα διαφανή χαρτάκια Glass και δεν έμεινα ικανοποιημένος.

Δεν κολλάνε πολύ καλά και επίσης μόλις στρίψεις το τσιγάρο μετά από λίγο στραβώνει. Είναι υγιεινά όμως νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι υγιεινά όμως νομίζω.

:lol::respect::respect::lol:

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

το τραγικό, βέβαια, είναι ότι το κάπνισμα, ακόμα και σήμερα, θεωρείται ''μαγκιά''...!
Link to comment
Share on other sites

Στην Αθήνα κανένα καλό καπνοπωλείο ξέρει κανείς?

Εγώ έχω δει ότι στο Tabac του Mall έχει μεγάλη ποικιλία και στο εμπορικό του Ρέντη.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια, εδω και καποιο καιρο καπνιζω marlboro (red) αλλα κατι δε μου κολλα...

 

βασικα ψαχνω για ενα τσιγαρο που να κατεβαινει ο καπνος ομορφα χωρις ενοχλησεισ και τετοια να ειναι ευχαριστο (οπως το αντιλαμβανεται κανεις αυτο) να μην ειναι πολυ ελαφρυ, δεν με πειραζει να ειναι σχετικα βαρυ και να εχει εναν αξιολογο καπνο, οχι σαν τα pall mall που ειναι αισχος.....

 

αν θελετε προτεινετε και καποιο καπνο ωστε να καταληξω καπου με την βοηθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...