Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To x500+ στο οποίο αναφέρονται οι χρήστες έχει την 543 wm6

οκ δεν το είχα καταλάβει πως αναφερόσασταν σε Χ500+,,,να απαντήσουν μερικοί που έχουν την εν λόγο συσκευή τι πάιζει με το μπλε δόντι...

den eperna egw ena Datsun na kanw th doulia mou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις έφαγα στη μούρη άλλο ένα κόλημα ...

 

Το File transfer δουλεύει πλέον ( μετά απο Hard R.) αλλά το ΝΕΟ Motorola H-550 που αγόρασα προχθές ΔΕΝ μπορεί να συνδεθεί πλέον , ενώ πρίν το Hard reset συνδέθηκε και Δούλεψε μάλλον κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, δώσαμε τόσα λεφτά για μία συσκευή που έχει bluetooth και δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε??? Έλεος... Και τι να κάνω, να το πάω πίσω να πάρω το HTC???? Έλεος νο.2....

 

Ξέρει κανείς κάνα email για να μιλήσουμε απευθείας με το hardware support της ETEN??? Έψαχνα, έψαχνα, αλλά σε ένα κομμάτι του site που βρήκα, μου ζητούσε user/pass...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάνα email για να μιλήσουμε απευθείας με το hardware support της ETEN??? Έψαχνα, έψαχνα, αλλά σε ένα κομμάτι του site που βρήκα, μου ζητούσε user/pass...

υποτίθεται πως έχεις κάνει register... στο site....ενα mail απλά δίνεις και το SN /IMEI της συσκευής σου.

den eperna egw ena Datsun na kanw th doulia mou
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ το X500. Λειτουργεί μια χαρά και ως τηλέφωνο και ως pda. Με ενοχλεί ότι είναι χαμηλή η ένταση του ήχου κλήσης (αν και τις ρυθμίσεις έντασης τις έχω στο τέρμα) ακόμα και όταν δεν συνδέω τα ακουστικά. Διορθώνεται αυτό;

 

EDIT

Και κάτι άλλο: μιλούσα με κάποιον στο τηλέφωνο και μου είπε ότι ακούει την φωνή του. Όντως έτσι είναι, το δοκίμασα από άλλο τηλέφωνο. Κάποια λύση για αυτό;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποσο κρατάει η μπαταρία του με μια φυσιολογική χρήση καθημερινα? Σκέφτομαι να το πάρω
Link to comment
Share on other sites

Δυστύχώς έτσι είναι. Ο διπλός ήχος που ακούγεται είναι πρόβλημα του κινητού...

δεν ειναι ετσι σε μενα δεν ακουγεται διπλος ηχος

αυτο μπορει να συμβει μονο οταν χρησημοπιεις ακουστικο bluetooth και οχι παντα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους εχω και εγω το X-500 και ειμαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές. Δεν ξέρω αν εχετε γράψει κάτι εδω μέσα για το wi fi της συσκευής προσπάθησα να συνδεθώ στο internet και δεν μπορούσα μου ζητούσε ρυθμίσεις, ξέρει κανείς κάτι
Link to comment
Share on other sites

Δυστύχώς έτσι είναι. Ο διπλός ήχος που ακούγεται είναι πρόβλημα του κινητού...

 

 

Ούτε σε μένα ακούγετε διπλός ήχος και με ακουστικό bluetooth και χωρίς.

My mobiles so far: Ericsson T28, T320s, T68i, P800, P900, Siemens SL45, Nokia 7650, Qtek S100, Qtek 9100

My PDAs : HP 620LX, Handspring Visor Prism , iPAQ h3950 , iPAQ h5550, Qtek S100, Qtek 9100

Now using: Smartphone:ETEN X500 (WM™ 6.0) PDA:iPAQ h4700 (WM™ 6.0)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουλάει κανείς το Χ500 του αλλά να είναι σε πολύ καλή κατάσταση?

Όποιος έχει κάποια πρόταση: tsaga76@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα ακούγετε διπλός ήχος και με ακουστικό bluetooth και χωρίς.

 

Η συσκευή μου είναι Χ500+, και έχω το ίδιο πρόβλημα. Δεν γίνεται συνεχώς και ούτε είναι τόσο ενοχλητικό, αλλά μου έχουν παραπονεθεί αρκετοί συνομιλήτές.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να ρίξετε λίιιιιγο το μικρόφωνο από

 

Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Σύτηνμα -> Microphone

 

Μήπως έχει να προτείνει κανένας πρόγραμμα για να βλέπω το Χ500+ μου σαν usb mass storage? To Softtick δεν δουλεύει (τουλάχιστον το v3.0 που "αγόρασα")...

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαισιο Πατρας ειπαν σε εναν φιλο μου που ενδιαφεροταν για το Χ-500+ οτι εχουν μονο ενα κοματι (και αυτο ανοιγμενο και εκθεσιακο) και οτι δεν προκειται να φερουν αλλα γενικως διοτι η ΕΤΕΝ δεν το παραγει πια ενοψει Χ800. Αληθευει αυτο? Γνωριζει κανεις αν διατιθεται ακομη?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο Πλαισιο Πατρας ειπαν σε εναν φιλο μου που ενδιαφεροταν για το Χ-500+ οτι εχουν μονο ενα κοματι (και αυτο ανοιγμενο και εκθεσιακο) και οτι δεν προκειται να φερουν αλλα γενικως διοτι η ΕΤΕΝ δεν το παραγει πια ενοψει Χ800. Αληθευει αυτο? Γνωριζει κανεις αν διατιθεται ακομη?

 

Ean to thelei toso poly o filos sou kai mias kai einai apo tin Patra... mporei na paei kai sto Play pou einai amesa diathesimo. Egw pantws an skeftomoun gia to X500+ tha eperna to X800 apo to expansys.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις και το site του Πλαισιου και εκει διαθεσιμοτητα λεει για το Χ500+. Παρολαυτα το Πλαισιο το ειχε σε πολυ καλη τιμη με συμβολαιο κλπ.

 

Thx για την απαντηση παντως.

Link to comment
Share on other sites

:oops::offtopic:

Ασχετο...:O

Παιδιά όποιος θέλει πρόσκληση για το thegreekz.com ας ρίξει το email του.:)

Μπορείς να βρεις κυριολεκτικά τα πάντα εκεί μέσα.:wacko:

Τόσο που δεν προλάβαινα να κατεβάζω κι έκανα premium λογαριασμό στο rapidshare.

Με PM φυσικά για να μη συνεχιστεί το off topic.

 

Ασχετο...συνέχεια...:O

Παιδιά μη στέλνετε άλλα pm γιατί έχει πρόβλημμα ο server τους και δεν δέχονται προς το παρόν άλλες εγγραφές.:(

Μόλις λυθεί το πρόβλημμα θα ειδοποιήσω.

Τυχεροί όσοι πρόλαβαν...

 

Παραθέτω το παρακάτω μήνυμα του Technical Administrator στο thegreekz.com

 

[19-09-2007] Eggrafes & Invites kleisto!

 

Ta Invites kai oi eggrafes apo shmera einai kleista kai den mporei na graftei kanenas pleon sto forum (pros to paron).

 

Me korifaia 3600 atoma online tautoxrona se mia stigmh exoume ftasei to orio tou server (ta servers) mas kai mexri na broume lush h/ kai neo kai megalutero server 8a parameinei etsi.

 

Ανοιξαν πάλι οι προσκλήσεις για εγγραφές στο the greekz.com και μάλλον ΜΟΝΟ για σήμερα όπως λέει ο Technical Administrator

[7-10-2007] Invites shmera anoixta

''Shmera kiriaki 7/10 ta invites einai anoixta gia olous pou exoun invites!''

Σε όσους μου είχαν στείλει με pm το email τους τους έχω ήδη στείλει προσκλήσεις.

Οποιος άλλος ενδιαφέρεται ή αν ξέχασα κάποιον ας μου στείλει με pm το email του και το βραδάκι θα του στείλω την προσκλησούλα.:)

:oops::offtopic:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και τουλάχιστον 1 εβδομάδα είναι ανοιχτά τα invites εκεί... :)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και τουλάχιστον 1 εβδομάδα είναι ανοιχτά τα invites εκεί... :)

 

Εδώ και μια βδομάδα είναι για τους gold και platin members.:mad:

Μη παραπληροφορείς και προπαντώς μη συνεχίζεις το off topic που ξεκίνησα εγώ βέβαια.

Απλά ακολούθα την υπογραφή σου.;)

 

Edit: Παιδιά μη στέλνετε άλλα pm με το email σας γιατί τα invites μου έχουν μηδενιστεί!:(

Κάλεσα πάνω από 50 άτομα!:cool:

Εχει ο maternus invites θα σας εξυπηρετήσει αυτός.:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος καποιο προγραμματακι που διορθωνει την ενδειξη την μπαταριας οταν ειναι συνεχως κολλημενη στο 100 % ? Εψαξα πιο πισω αλλα δεν βρηκα καποια ακρη. :(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

:( ασχημα νεα. ξαφνικα το gps σταματησε να λειτουργει. Νεκρο σημα με οποιοδηποτε προγραμμα και αν δοκιμασα. hard reset τιποτα. μολις με ενημερωσαν απο το πλαισιο οτι ειναι γερμανια! ειδη λειπει 1 εβδομαδα απο κοντα μου. συνεβει σε κανενα αλλο?
SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί και σε άλλους. Υπολόγιζε 20-25 μέρες από τη μέρα που το παρέδωσες...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί και σε άλλους. Υπολόγιζε 20-25 μέρες από τη μέρα που το παρέδωσες...

 

Εμενα εκανε 22 μερες...

Μολις ηρθε πισω και το πουλαω,επειδη δε μπορουσα να μεινω τοσες μερες χωρις PPC και πηρα το Καιζερ...Αν ενδιαφερεται καποιος..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=186337

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ!

Ποιο προγραμμα να βάλω για να γράφω στα ελληνικά sms με 160 χαρακτήρες και να χρεώνει 1 μηνυμα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...