Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα εκανε 22 μερες...

Μολις ηρθε πισω και το πουλαω,επειδη δε μπορουσα να μεινω τοσες μερες χωρις PPC και πηρα το Καιζερ...Αν ενδιαφερεται καποιος..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=186337

 

Πούλα τη μπύρα καλύτερα και κράτα το ΕΤΕΝάκι!:lol::lol::lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ!

Ποιο προγραμμα να βάλω για να γράφω στα ελληνικά sms με 160 χαρακτήρες και να χρεώνει 1 μηνυμα?

 

Εδώ κοίτα.;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

 

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το hikeyboard.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι καινουριος χρήστης της συσκευής και δεν γνωρίζω πράγματα πάνω στο firmware της θα ήθελα κάποιος να μου πει ποια εκδοση να του περάσω! Ήδη αυτη που φοράει μου κάνει αρκετα κολλήματα! Απ οτι βλέπω έχει

Language:ELL

Major version: 032

Minor version: 0434

Είναι καλύτερο να του βάλω μία αγγλική ή μία ελληνική και ποιά?

Αν του βάλω WM6 θα είναι καλύτερα τα πράγματα?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κλείσει εδώ και καιρό... :(
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εχθες το αναβάθμησα σε WM6 στην αγγλική και όλα πήγαν άψογα του έβαλα και έναν κωδικό ασφαλείας. Μου ζητούσε τον κωδικό μετα το PIN και όλα καλά. Σήμερα έβγαλα την μπαταρία ενώ δουλευε η συσκευή την αναψα ξανά και όταν μου ζήτησε το password δεν το δεχόταν αυτό που έβαλα οποτε και δεν μπορώ να την ανοίξω!

Καμιά βοήθεια για την περίπτωση αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κοίτα.;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

 

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το hikeyboard.:)

 

Καλημέρα.

'Ασχετο με το hikeyboard, αλλά παρατήρησα το link σου για φωνές στο Destinator 7.

Μόλις εγκατέστησα DESTINATOR 7.0.0.463 στο ETEN X500 (παράλληλα με το destinator 6) και έχω κάποιες απορίες.

Ιδού:

1. Μου φαίνεται ότι ανταποκρίνεται πιό αργά σε σχέση με το 6, όχι τόσο στην πλοήγηση, όσο στα menu. Εϊναι όντως έτσι;

2. Έχω περάσει τον χάρτη NGI 2007.Q2 V.1132. Κυκλοφορεί νεώτερη έκδοση;

3. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΗΣ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ/ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ: Το βασικότερο bug κατά τη γνώμη μου. Πώς λύνεται;

4. Στο D6, στο χάρτη, εμφάνιζε και την κλίμακα. Υπάρχει τρόπος να τη δούμε και στο D7;

5. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση D7 που κυκλοφορεί; Kανένα σχόλιο για αυτή;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia, tha ithela na rwtisw ean kserei kaneis poy tha mporoysa na vrw sto internet touchscreen gia to x500 moy, exei mia gratsoynia kai tha itela na tin alaksw. To lcd den exei provlima. Episeis psaxnw na alaksw prosopsi poy einai kai ayti stis gratsoynies. Sas eyxaristw poly:)

 

A kai me to WM6 ti ginete? yparxei poythena free?:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

'Ασχετο με το hikeyboard, αλλά παρατήρησα το link σου για φωνές στο Destinator 7.

Μόλις εγκατέστησα DESTINATOR 7.0.0.463 στο ETEN X500 (παράλληλα με το destinator 6) και έχω κάποιες απορίες.

Ιδού:

1. Μου φαίνεται ότι ανταποκρίνεται πιό αργά σε σχέση με το 6, όχι τόσο στην πλοήγηση, όσο στα menu. Εϊναι όντως έτσι;

Σβήσε το αρχείο click.wav κάνε soft-reset και θα πηγαίνει σφαίρα.:D

2. Έχω περάσει τον χάρτη NGI 2007.Q2 V.1132. Κυκλοφορεί νεώτερη έκδοση;

Τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου θα κυκλοφορήσει ο καινούριος χάρτης. (2007.Q4.):confused:

3. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΗΣ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ/ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ: Το βασικότερο bug κατά τη γνώμη μου. Πώς λύνεται;

Θα συμβιβαστείς. Απλά προχώρα 100 μέτρα και ξαναβάλε τη διαδρομή.:p

4. Στο D6, στο χάρτη, εμφάνιζε και την κλίμακα. Υπάρχει τρόπος να τη δούμε και στο D7;

Θα το κοιτάξω.:rolleyes:

5. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση D7 που κυκλοφορεί; Kανένα σχόλιο για αυτή;

Η 574 αλλά έχει χειρότερο bug καθώς δείχνει πάντα το βορρά ανεξαρτήτως ρυθμίσεων ή απεικόνισης 3D,2D.

Δεν κάνει επίσης σωστή διαχείριση της ενέργειας και σε ένα λεπτό (ή ανάλογα τι χρόνο έχεις επιλέξει από τις ρυθμίσεις του Χ500) κλείνει ο φωτισμός της οθόνης.:O

Ευχαριστώ.

Παρακαλώ.:)

 

Ελπίζω να βοήθησα.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Στο ΕΤΕΝ 500+ υπαρχει κατι που μπορω να κανω με το Destinator?

Οταν το φορτωνω μου τα βγαζει ολα μικροσκοπικα λογω της οθονης λογικα!

Τι μπορω να κανω για αυτο?!

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

5. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση D7 που κυκλοφορεί; Kανένα σχόλιο για αυτή;

Η 574 αλλά έχει χειρότερο bug καθώς δείχνει πάντα το βορρά ανεξαρτήτως ρυθμίσεων ή απεικόνισης 3D,2D.

Δεν κάνει επίσης σωστή διαχείριση της ενέργειας και σε ένα λεπτό (ή ανάλογα τι χρόνο έχεις επιλέξει από τις ρυθμίσεις του Χ500) κλείνει ο φωτισμός της οθόνης.

 

Αλήθεια... λύση για αυτό υπάρχει ή να βάλω πάλι την 6?:worry:

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση 7.0.0.463 παίζει μια χαρά.

Αν κινηθείς λίγο και σε λοκάρει πάνω στο δρόμο δρομολογεί κανονικά.;)

Από αρχές Ιουνίου που την εγκατέστησα δεν υπήρχε καμμία περίπτωση να γυρίσω πλέον στην 6.1.

Ο κόσμος εξάλλου πάει μπροστά και όχι πίσω.:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ!!! ακουστε,εχω βαλει στο χ500+ την εφαρμογη ανα 2 ωρες να κλειδωνει κ να ζηταει κοδικο κ σημερα οπως καθε μερα παω να

βαλω τον κωδικο μου κ μου γραφει οτι ειναι εσφαλμενος:blink: τον πατησα αρκετες φορες κ τιποτα! κλειδωσε τωρα , κολλησε, δεν ξερω αλλα δεν μπρω να μπο μεσα:wacko: τι κανω???

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα για το θέμα του φωτισμού...

 

Και ξαναλέω... βάλε την 463.:p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Signwmi pou grafw me greeklish , alla eimai se net kafe (san fantaraki) kai den exw polu xrono. Mporei Kapoios parakalw polu Na mou pei akrivws oles tis rithmiseis pou prepei na valw sto ETEN x500+ gia na mporw na sindethw me wind plus.

 

To aytomato minima 349 klp den leitourgei. Eida apo kapou kapoies rithmiseis me to gwap.b-online.gr kai ta proxy 192.168.200.10 me port 9401 ta evala ayta. Prepei na kanw kati allo ? Thelw mia sindesi i dio ? Stin diaxeirisei ektos apo tin parapanw pou eftiaksa uparxei kai alli mia (oxi sto Isp mou alla sto Diktio ergasias) pou einai tis wind diaforteiki me aytin pou exw ftiaksei (einai me gnet). Pou kanw tin nea sindesi my isp u sto diktio (i den paizei rolo). Me rithmiseis pou aneferea (port 9401 klp ) kanei connect kanonika alla den anoigei kamia selida apo ton explorer tou eten, oute to msn (paizei to msn pou exei ? ) ... Ayta gia twra

 

P.SL ayta ta hands free mou xalane 2i fora to megafwno (alles 25 meres germania e ? )

 

P.s: diavasa arketes selides tou topic dokimasa diafora alla tzifos... mono connect kanei mexri ekei : /

 

AKIROO ta katafera :D eixa kanei lalakia... eixa valei wap anti gwap :D TO msn den mpainei omws (tou eten) uparxei kapoio allo i prepei kanonika na doulepsei ?

Link to comment
Share on other sites

kalimera

 

exo ena eten x500+ kai exo megalo provlima me tin camera. vgazei fotografies gia tiflous..... exo valei megisti analisi kai ola teleia ... alla paramenei na vgazei k*********fotosgrafies , kameia lisis se ayto???

 

epeisis ta koumpia speed dial kai epafes pos mporo na ta allakso??

 

kameia selida gia themes ???

 

eyxaristo

''ΟΥΚ ΑΝΗΛΙΟΝ ΕΠΙ ΤΙΣ ΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΝ ΟΥΚ ΕΙΔΕΝ'' πλουταρχος
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε και αν θέλετε γράφετε Ελληνικά.

Εξάλλου το γράφουν και οι όροι χρήσης του forum.

Ειλικρινά και να θέλει να σας βοηθήσει κάποιος είναι δύσκολο να διαβάσει όλο αυτό το κατεβατό από greeklish.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είδε κανένας τίποτα ελληνικά Windows Mobile 6 να έρχονται; Ξέρουμε αν η eten θα τα βγάλει και πότε; Να ξέρω, αν είναι να πάω προς τα αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

 

εγω εχω ενα ετεν χ500+ και εχει windows mobile 6, στο site εχει τα windows mobile 6 και για eten x500 και etan m700

''ΟΥΚ ΑΝΗΛΙΟΝ ΕΠΙ ΤΙΣ ΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΝ ΟΥΚ ΕΙΔΕΝ'' πλουταρχος
Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλέω... βάλε την 463.:p

 

Ευχαριστώωωωωω.:D

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είμαι off-topic, αλλά ξέρει κανείς τί απέγινε το http://www.con.gr (όλα τζάμπα, ταινίες, cd κλπ);

τον ρωτησα και η απαντηση του ειναι παρακατω¨

 

 

Μετά την μεγάλη επιτυχία -χάρη σε εσάς- που γνώρισε το http://www.con.gr/Download.htm σας ενημερώνουμε ότι αποφασίστηκε για πολλούς και διαφόρους λόγους η μεταφορά του στο http://katebaseto.blogspot.com.

 

Σας περιμένουμε με πολλά παλιά αλλά και νέα "καλούδια".

 

http://www.con.gr (Προς το παρών και για λίγο χρονικό διάστημα ανενεργό λόγω συντήρησης)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι θηκη χρεισιμοποιειτε για τη συσκευη; Αυτη που εχει μεσα δεν με βολευει ιδιαιτερα και σε καταστηματα που πηγα δεν βρηκα τιποτα που να χωραει το Χ500 μεσα. Μεσω internet βρηκα καποιες, αλλα χωρις δοκιμη ....

 

Θα με βολευε πολυ μια θηκη με θηλακια ζωνης (κατι σαν του Qtek S100).

 

 

κοιτα εδω αυτο πηρα εγω. και καλο και φτηνο

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=6494

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...