Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας έχει βγάλει την προσφορά 5GB 8.5ευρω για 30 μέρες?

Γιατί σε γνωστούς με what's up την έβγαλε αλλά σε εμένα με frog, τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σε FROG υπάρχει έτσι και αλλιώς αυτη η προσφορά , έστω και αν είναι για 25 Ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΟΣ Η 6€ ΦΟΡΤΩΣΗ ΓΙΑ FROG.

Μόλις είχα επίσημη ενημέρωση από cosmote για φόρτωση 6€ σε κατάστημα τους!!!

Τα καταστήματα τους θα υποστηρίζουν 6€ φόρτωση ΜΕΧΡΙ 10/01/2019!!!

Από εκεί και πέρα ΜΟΝΟ 10€!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι, έχει κάποιος ανανεώσει είτε το πακέτο με τα 2gb είπε το 5gb που είναι για 25 μέρες με το πακέτο των 120mb ; Μεταφέρονται τα υπόλοιπα κανονικά για 30 μέρες;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι, έχει κάποιος ανανεώσει είτε το πακέτο με τα 2gb είπε το 5gb που είναι για 25 μέρες με το πακέτο των 120mb ; Μεταφέρονται τα υπόλοιπα κανονικά για 30 μέρες;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι μεταφέρονται.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεταφέρονται.
Ευχαριστώ πολύ και καλές γιορτές !

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος από σας, αν ισχύουν ακόμα τα 30€ για φορητοτητα στη frog; Ευχαριστώ πολύ.
Φίλε μου είχες κάποια ενημέρωση, γιατί ενδιαφερει και μένα.

Χρόνια Πολλά σε όλη την παρέα με υγεία.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Έκανα ανανέωση στο frog μου (καινούργιο από μετατροπή του wu) και μου έδωσε 500μβ και 60 λεπτά προς όλους

Έκανα μια κλήση κάτω του λεπτού και με χρέωσε για 3. Δεν παραπονιεμαι γιατί είναι δωράκι, αλλά η χρέωση ανά δευτερόλεπτο είναι μόνο στο πακέτο ομιλίας με 3.02 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο στο πακέτο ομιλιας η χρέωση ανα 1". Κάποτε αν έβαζες 10€ για τους πρώτους 6 μήνες,έδιναν 100 προς όλους, 60 προς διεθνεις προορισμους και 1gb νετ. Οπότε αν σου έφταναν αυτά, με τα χρήματα αγόραζες νετ.. Τώρα δε ξέρω τι ισχύει
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους! Μου ηρθε μηνυμα για 4gb με 4 ευρω... αλλα με διαρκεια 7 ημερες! Για ενεργοποιηση sms Α(ΚΕΝΟ)59 στο 1256 εως 3 Ιανουαριου. Βεβαια δεν πιστευω να χαθει κανενος ο διπλασιασμος!!
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους! Μου ηρθε μηνυμα για 4gb με 4 ευρω... αλλα με διαρκεια 7 ημερες! Για ενεργοποιηση sms Α(ΚΕΝΟ)59 στο 1256 εως 3 Ιανουαριου. Βεβαια δεν πιστευω να χαθει κανενος ο διπλασιασμος!!

 

Και γιατί να μην βάλεις 5gb για 14 μέρες με 5€;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όσο δε σταματάει η αγορά 7ήμερων και 14/15ήμερων πακέτων, μην περιμένετε να μειωθούν οι χρεώσεις.....
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν λίγο το πακέτο με τα 5gb και μου έκανε δώρο αλλά 2gb για 25 μέρες σύνολο 7gb με 8.5€ καθόλου άσχημα!Καλές γιορτές σε όλους!

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε... Όντως με την αγορά του πακέτου 5gb/8,5e σου δίνει δώρο αλλά 2gb. Έρχεται σχετικό μήνυμα μετά κάνα 10λεπτο....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε... Όντως με την αγορά του πακέτου 5gb/8,5e σου δίνει δώρο αλλά 2gb. Έρχεται σχετικό μήνυμα μετά κάνα 10λεπτο....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μεχρι πότε μπορούμε να ενεργοποιήσουμε αυτήν την προσφορά; Ξερουμε εαν δινει τα εξτρά 2γιγα και στο whats up;

Link to comment
Share on other sites

Tώρα το FROG σου προσφέρει ακόμα πιο φτηνό sms. Απλά, διάλεξε ένα από τα παρακάτω πακέτα και μη σταματάς να στέλνεις sms :

 

SMS 40 μόνο με 1,61€

SMS 60 μόνο με 2,42€

SMS 100 μόνο με 4,03€

Κάλεσε χωρίς χρέωση στο 1330 το Μενού Υπηρεσιών FROG, ενημερώσου και διάλεξε το πακέτο που σου ταιριάζει. Για να μάθεις πόσα μηνύματα έχεις στη διάθεσή σου, στείλε χωρίς χρέωση το γραπτό μήνυμα Y στο 1330.

 

Τα sms του πακέτου SMS 40 πρέπει να καταναλωθούν εντός 7 ημερών, του SMS 60 εντός 14 ημερών και του SMS 100 εντός 31 ημερών από την ημερομηνία ενεργοποίησης του πακέτου.

Η ενεργοποίηση πολλαπλών πακέτων είναι δυνατή και προτεραιότητα στην κατανάλωση έχει το πακέτο μηνυμάτων που λήγει πρώτο.

Για να κάνει χρήση των δωρεάν SMS ο συνδρομητής πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,11€ στο λογαριασμό του.

Όλα τα sms αφορούν σε αποστολή σε εθνικά δίκτυα.

Η κατανάλωση των διαθέσιμων SMS των πακέτων είναι διαθέσιμη για χρήση και στην περιαγωγή εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Στις τιμές των πακέτων περιλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.

--------

 

Τώρα με το FROG, έχεις 300' & 300 SMS προς όλους τους αριθμούς FROG, για 1 μήνα, μόνο με 2,02€

 

Για την αγορά του πακέτου κάλεσε το μενού υπηρεσιών FROG στο 1330 ή στείλε "300M" στο 1330.

 

Για να μάθεις τα διαθέσιμα λεπτά & SMS του πακέτου σου στείλε Υ στο 1330.

 

Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες.

Τα λεπτά του πακέτου έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο.

Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 10 πακέτα εντός ενός ημερολογιακού μήνα.

Σε περίπτωση που έχεις ήδη στο λογαριασμό σου SMS προς FROG από άλλα πακέτα ή προσφορές, τότε θα καταναλώνονται πρώτα τα SMS με την πλησιέστερη ημερομηνία λήξης.

Τα λεπτά ομιλίας που δεν καταναλώνονται εντός ενός μηνός από την ενεργοποίηση του πακέτου, δεν μεταφέρονται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία λήξης του πακέτου γίνει νέα ενεργοποίηση του ίδιου πακέτου. Στην περίπτωση αυτή η ημερομηνία λήξης καθορίζεται βάσει της τελευταίας ημερομηνίας ενεργοποίησης πακέτου.

Τα λεπτά του πακέτου μπορούν να καταναλωθούν σε κλήσεις φωνής και video - κλήσεις.

Τα λεπτά & τα SMS του πακέτου δεν είναι διαθέσιμα σε κατάσταση περιαγωγής

Link to comment
Share on other sites

Tώρα το FROG σου προσφέρει ακόμα πιο φτηνό sms. Απλά, διάλεξε ένα από τα παρακάτω πακέτα και μη σταματάς να στέλνεις sms :

 

SMS 40 μόνο με 1,61€

SMS 60 μόνο με 2,42€

SMS 100 μόνο με 4,03€

Κάλεσε χωρίς χρέωση στο 1330 το Μενού Υπηρεσιών FROG, ενημερώσου και διάλεξε το πακέτο που σου ταιριάζει. Για να μάθεις πόσα μηνύματα έχεις στη διάθεσή σου, στείλε χωρίς χρέωση το γραπτό μήνυμα Y στο 1330.

 

Τα sms του πακέτου SMS 40 πρέπει να καταναλωθούν εντός 7 ημερών, του SMS 60 εντός 14 ημερών και του SMS 100 εντός 31 ημερών από την ημερομηνία ενεργοποίησης του πακέτου.

Η ενεργοποίηση πολλαπλών πακέτων είναι δυνατή και προτεραιότητα στην κατανάλωση έχει το πακέτο μηνυμάτων που λήγει πρώτο.

Για να κάνει χρήση των δωρεάν SMS ο συνδρομητής πρέπει να έχει τουλάχιστον 0,11€ στο λογαριασμό του.

Όλα τα sms αφορούν σε αποστολή σε εθνικά δίκτυα.

Η κατανάλωση των διαθέσιμων SMS των πακέτων είναι διαθέσιμη για χρήση και στην περιαγωγή εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Στις τιμές των πακέτων περιλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.

--------

 

Τώρα με το FROG, έχεις 300' & 300 SMS προς όλους τους αριθμούς FROG, για 1 μήνα, μόνο με 2,02€

 

Για την αγορά του πακέτου κάλεσε το μενού υπηρεσιών FROG στο 1330 ή στείλε "300M" στο 1330.

 

Για να μάθεις τα διαθέσιμα λεπτά & SMS του πακέτου σου στείλε Υ στο 1330.

 

Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες.

Τα λεπτά του πακέτου έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο.

Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 10 πακέτα εντός ενός ημερολογιακού μήνα.

Σε περίπτωση που έχεις ήδη στο λογαριασμό σου SMS προς FROG από άλλα πακέτα ή προσφορές, τότε θα καταναλώνονται πρώτα τα SMS με την πλησιέστερη ημερομηνία λήξης.

Τα λεπτά ομιλίας που δεν καταναλώνονται εντός ενός μηνός από την ενεργοποίηση του πακέτου, δεν μεταφέρονται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία λήξης του πακέτου γίνει νέα ενεργοποίηση του ίδιου πακέτου. Στην περίπτωση αυτή η ημερομηνία λήξης καθορίζεται βάσει της τελευταίας ημερομηνίας ενεργοποίησης πακέτου.

Τα λεπτά του πακέτου μπορούν να καταναλωθούν σε κλήσεις φωνής και video - κλήσεις.

Τα λεπτά & τα SMS του πακέτου δεν είναι διαθέσιμα σε κατάσταση περιαγωγής

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε... Όντως με την αγορά του πακέτου 5gb/8,5e σου δίνει δώρο αλλά 2gb. Έρχεται σχετικό μήνυμα μετά κάνα 10λεπτο....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συγχωνεύονται όμως ή τρώει πρώτα από τα 5 που λήγουν νωρίτερα από τα 2.?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, ΔΕΝ έχει διπλασιασμό αυτή τη βδομάδα ενώ αναμενόταν. Οπότε λάθος είναι και ο αλγόριθμος που λέγαμε στην αλλαγή του μήνα. Ελπίζω αυτό να μη σημαίνει και άλλες αρνητικές αλλαγές. Ξέρει κανείς ο διπλασιασμός των 60' πότε ξεκίνησε περίπου - γιατί πουθενά δεν αναφέρεται επίσημα ως παροχή. Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...