Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τοτε οκ. απλως φανηκες να λες οτι η cosmote εχει πανελλαδικως καλυτερο σημα.δεν σημαινει επειδη στις περιοχες που ειπες ''νικα'' η cosmote αυτο θα γινεται και πανελλαδικα ;). ουτε εγω ειμαι πολυταξεδευμενος :) αλλα στην περοχη μου η wind εχει το καλυτερο και πανελλαδικα πιστευω πως ολες το ιδιο ειναι..[/quote

 

 

 

και εδω στα στην κρητη το ιδιο ισχυει , δεν ειχε την καλυτερη καλυψη , σε συγκριση κοτε, αλλα κανει δουλεια καλη. εδω ας πουμε περνα καλα η κοτε, σχεδον καλα η βονταβον, αλλα εδω και καιρο περνα η wind μια χαρα ,καλυτερα απο την κοκκινη ,απλα αργησε λιγο, [τι λιγο ,χρονια] και εβγαλε το κακο ονομα και δυσκολα αυτο ξεχνιετε.σε γενικες γραμμες εχει βελτιωθει πολυ και βρισκεται πλεον, σε συνθηκες ομοιας καλυψης με τις αλλες,. οι οποιες διαφορες εχουν να κανουν με την μορφολογια εδαφους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εδω στα στην κρητη το ιδιο ισχυει , δεν ειχε την καλυτερη καλυψη , σε συγκριση κοτε, αλλα κανει δουλεια καλη. εδω ας πουμε περνα καλα η κοτε, σχεδον καλα η βονταβον, αλλα εδω και καιρο περνα η wind μια χαρα ,καλυτερα απο την κοκκινη ,απλα αργησε λιγο, [τι λιγο ,χρονια] και εβγαλε το κακο ονομα και δυσκολα αυτο ξεχνιετε.σε γενικες γραμμες εχει βελτιωθει πολυ και βρισκεται πλεον, σε συνθηκες ομοιας καλυψης με τις αλλες,. οι οποιες διαφορες εχουν να κανουν με την μορφολογια εδαφους

 

Αν και ειμαστε εκτος θεματος θα πω οτι ολες οι εταιριες εχουν ικανοποιητικοτατο σημα G παντου.Απο περιοχη σε περιοχη υπαρχουν μικροδιαφορες μια υπερ της μιας & μια υπερ της αλλης.

Η διαφορα ειναι στο 3G σημα οπου η κοσμοτε ειναι απλα πρωτη σε καλυψη 3G.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Οχι, υπαρχει banner στο http://www.frogmobile.gr αλλα στις χρεωσεις ακομα λεει μεχρι 30/6. Στο banner λεει 31/8 οποτε ισχυει αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Οχι, υπαρχει banner στο http://www.frogmobile.gr αλλα στις χρεωσεις ακομα λεει μεχρι 30/6. Στο banner λεει 31/8 οποτε ισχυει αυτο.

 

Kαλο αυτο!!Η καλυτερη προσφορα για το καλοκαιρι.

Αλλα πως εισαι τοσο σιγουρος για το 31/8?

Μηπως ειναι τυπογραφικο λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην η διαφημηση που φαινεται στο site ειναι νεα, αλλα και τυπογραφικο λαθος να ηταν θα ελεγε 30/8 και οχι 31/8 (επειδη ο Ιουνιος εχει 30 και ο Αυγουστος 31).
Link to comment
Share on other sites

Και τον προηγούμενο μήνα ενώ "έτρεχε" το τηλεοπτικό σποτάκι με την παράταση μέχρι 30/06 το σάιτ άργησε να ενημερωθεί. Οπότε ισχύουν μάλλον τα "καλά" νέα!
Link to comment
Share on other sites

Οχι, υπαρχει banner στο http://www.frogmobile.gr αλλα στις χρεωσεις ακομα λεει μεχρι 30/6. Στο banner λεει 31/8 οποτε ισχυει αυτο.

 

Στο banner λέει 30/6. Που το είδες εσύ το 31/8?

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν από λίγες ώρες, έλεγε όντως 31/8... Το άλλαξαν... Προφανώς έγινε είτε από λάθος είτε για να ελέγξουν τα αντανακλαστικά των forums.... :P
Link to comment
Share on other sites

οτι μου εστειλαν μηνυμα μεχρι 31/8 παει :D:D:D:D:D

 

Kαι μενα!

Μπραβο φρογκ,αυτες ειναι πραγματικες προσφορες που δεν υποτιμουν τη νοημοσύνη του καταναλωτη.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Βάτραχο! Συνήθως είχα το Βάτραχο στο συρτάρι και σπάνια (τότε που έκανε καλές προσφορές στα μηνύματα) τον έβγαζα έξω! Εδώ και κάτι μήνες όμως με την χρώση στις κλήσεις τον έχω πάντα σε χρήση. Μήπως είναι καιρός όμως να κάνει κάτι και για πιο φθηνά μηνύματα;
.
Link to comment
Share on other sites

Σκίζει ο βάτραχος και η q ακόμα κοιμάται...

Να είναι καλά πάντως γιατί χάρη σε αυτόν έχουμε φθηνές χρεώσεις και στο f2g!

Link to comment
Share on other sites

Σκίζει ο βάτραχος και η q ακόμα κοιμάται...

Να είναι καλά πάντως γιατί χάρη σε αυτόν έχουμε φθηνές χρεώσεις και στο f2g!

όντως η wind τρομακτικά έξυπνη και ευρηματική όπως πάντα αντί να προσφέρει τις χρεώσεις του frog στη Q και να το διαφημίζει τις προσφέρει στη δέσμευση τιμής που δεν ειναι υποχρεωμένη αφού πρόκειται για προσφορά και όχι μόνιμη τιμή χωρίς καν να το διαφημίζει στα κρυφά... αλλά οι ψαγμένοι περνάμε μια χαρά! thanks βατράχι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν συγκρινεται το δικτυο(σημα) της wind με frog μερα με νυχτα!Εγω εκανα φορητοτητα απο f2g σε frog πριν 2 μηνες και χορτασα σημα ο ανθρωπος!Μου ειχε σπασει τα ... η wind με το σημα της!
Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω ειχα Q αλλα το αλλαξα και απο τα Χριστουγεννα εχω frog ...

Δεν λεω στο σημα δεν παιζετε αλλα κατι με απωθει σε αυτην την εταιρια :worry: ...

 

Και ετσι προχθες εκανα αιτηση φορητοτητας προς την Q ....

Αλλα εχω μια απορια ...

Οντως δεν θα χρειαστει να πληρωσω τιποτα για να μου στειλουν την καρτα sim με το κουριερ ?

Οσο για τις προσφορες του βατραχου ...Δεν με εχει εντυπωσιασει μεχρι στιγμης καμια !!!

:!: ____________________________________________
Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω ειχα Q αλλα το αλλαξα και απο τα Χριστουγεννα εχω frog ...

Δεν λεω στο σημα δεν παιζετε αλλα κατι με απωθει σε αυτην την εταιρια :worry: ...

 

Και ετσι προχθες εκανα αιτηση φορητοτητας προς την Q ....

Αλλα εχω μια απορια ...

Οντως δεν θα χρειαστει να πληρωσω τιποτα για να μου στειλουν την καρτα sim με το κουριερ ?

Οσο για τις προσφορες του βατραχου ...Δεν με εχει εντυπωσιασει μεχρι στιγμης καμια !!!

Θέματα που αφορούν την Q θα τα συζητάμε μόνο στο forum της Wind.

Δεν θα πληρώσεις τίποτα για να λάβεις την κάρτα της Q.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...