Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, VIPdriver said:

Πηγα λικουιντ για να το συντηρω με κασμπακ. Μου βγαινει πιο φτηνο, αλλά το σημα τωρα τελευταια ειναι εκνευριστικό. 

cosmote παουερρρ , δυστηχως ετσι ειναι , για εμενα προταση μου ειναι frog με voucher 10e  , 200 λεπτα και 10 gb  οτι καλυτερο , και αμα εχεις εξαρτηση απο Gb  , βαζεις την 12ε με 20gb  , τοσα εξοδα κανουμε και τοσες ακριβες συσκευες εχουμε , θα κολησουμε στα 10ε ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Πηγα λικουιντ για να το συντηρω με κασμπακ. Μου βγαινει πιο φτηνο, αλλά το σημα τωρα τελευταια ειναι εκνευριστικό. 

Η Cosmote είναι ναρκωτικό.. αν συνηθίσεις στο καλό σήμα, δύσκολα το αποχωρίζεσαι!!

Το θέμα είναι να τα βάλεις κάτω και να δεις κατά πόσο σου χρειάζεται αυτό που προσφέρει η Cosmote σε σχέση με τις άλλες και να προσαρμοστείς (ή όχι) ανάλογα με τα λεφτά που θες να δίνεις.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, VIPdriver said:

Πηγα λικουιντ για να το συντηρω με κασμπακ. Μου βγαινει πιο φτηνο, αλλά το σημα τωρα τελευταια ειναι εκνευριστικό. 

δηλ. τι κάνεις με το κασμπακ. Πόσο σου βγαίνει το μήνα και πως; Αν είναι offtopic στείλε προσωπικό μήνυμα.

39 minutes ago, fotisbasm_ said:

cosmote παουερρρ , δυστηχως ετσι ειναι , για εμενα προταση μου ειναι frog με voucher 10e  , 200 λεπτα και 10 gb  οτι καλυτερο , και αμα εχεις εξαρτηση απο Gb  , βαζεις την 12ε με 20gb  , τοσα εξοδα κανουμε και τοσες ακριβες συσκευες εχουμε , θα κολησουμε στα 10ε ? 

Όταν λες voucher αναφέρεσαι στις κάρτες ανανέωσης;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, αντιμετωπίζει κανένας άλλος πρόβλημα με το δίκτυο;

Δεν έχω σήμα, δοκίμασα να επανεκκινήσω τη συσκευή, να αφαιρέσω τη sim αλλά δεν φαίνεται να αλλάζει κάτι.

Στο ίδιο σπίτι, άλλη συσκευή με άλλη sim και το ίδιο δίκτυο, πιάνει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n1451 said:

Γεια σας, αντιμετωπίζει κανένας άλλος πρόβλημα με το δίκτυο;

Δεν έχω σήμα, δοκίμασα να επανεκκινήσω τη συσκευή, να αφαιρέσω τη sim αλλά δεν φαίνεται να αλλάζει κάτι.

Στο ίδιο σπίτι, άλλη συσκευή με άλλη sim και το ίδιο δίκτυο, πιάνει μια χαρά.

Έχει πρόβλημα η Cosmote. Παρακολούθα το γενικό νήμα της Cosmote για νεότερα..

Link to comment
Share on other sites

Είσαι από Κιλκίς ως Κομοτηνή? Αν όχι δεν νομίζω να πάρεις κάτι. Όπως ούτε κι εμείς κάτω από το...αυλάκι...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

Είσαι από Κιλκίς ως Κομοτηνή? Αν όχι δεν νομίζω να πάρεις κάτι. Όπως ούτε κι εμείς κάτω από το...αυλάκι...

Θα φανεί το επίπεδο της εταιρείας..

Εγώ δλδ μπορούσα να καλέσω σε τηλέφωνα από Κιλκίς μέχρι Έβρο; Όχι. Άρα δεν είχαν μόνο αυτοί πρόβλημα. Τεσπα σήμερα θα φανεί.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό έχεις ένα δίκιο, αλλά δυστυχώς νομίζω κάθε φορά έδινε στις προβληματικές περιοχές "αποζημίωση". Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Θα φανεί το επίπεδο της εταιρείας..

Εγώ δλδ μπορούσα να καλέσω σε τηλέφωνα από Κιλκίς μέχρι Έβρο; Όχι. Άρα δεν είχαν μόνο αυτοί πρόβλημα. Τεσπα σήμερα θα φανεί.

Εσύ μπορούσες. Εμείς δεν μπορούσαμε να δεχτούμε 😂

Link to comment
Share on other sites

Μολις εδωσε δωρο λογω του προβληματος του Διχτυου που εγινε την Κυριακη, 1500 λεπτα προς ολους κ 15GB για 15 μερες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tragos13 said:

Μολις εδωσε δωρο λογω του προβληματος του Διχτυου που εγινε την Κυριακη, 1500 λεπτα προς ολους κ 15GB για 15 μερες.

ειχες κάνει κάποιο αίτημα -παράπονο ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

On 19/2/2024 at 10:11 ΠΜ, kalitexnis_g said:

Θα φανεί το επίπεδο της εταιρείας..

Εγώ δλδ μπορούσα να καλέσω σε τηλέφωνα από Κιλκίς μέχρι Έβρο; Όχι. Άρα δεν είχαν μόνο αυτοί πρόβλημα. Τεσπα σήμερα θα φανεί.

Δεν πρόκειται να μας δώσουν σε όλους παιδιά. Κακά τα ψέμματα. Αυτά απλά δεν γίνονται για διάφορους δικούς τους λόγους, ούτε να αρχίσουν να δίνουν αβέρτα χωρίς "μέτρα και σταθμά " αποζημιώσεις και περικοπές σε πάγια κλπ σε ένα σκασμό συνδρομητές (άλλο άμα θα το κυνηγήσει κάποιος και διεκδικήσει κάτι) . Το δωράκι είναι χάιδεμα στα αυτιά για να πέσουν οι τόνοι απλά. Το μόνο δώρο που πρέπει να κάνουν σε όλους είναι χρήμα στην αξιοπιστία των δικτύων. Με τις πυρκαγιές και τις πλημμύρες και με αυτό που έγινε προχθές, έχουν κρούσει πολλά καμπανακια για να δουν την πορεία των σχεδιασμών τους και την ανασυγκροτηση περιοχών 😏

Edited by johnny_htc
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, johnny_htc said:

Δεν πρόκειται να μας δώσουν σε όλους παιδιά. Κακά τα ψέμματα. Αυτά απλά δεν γίνονται για διάφορους δικούς τους λόγους, ούτε να αρχίσουν να δίνουν αβέρτα χωρίς "μέτρα και σταθμά " αποζημιώσεις και περικοπές σε πάγια κλπ σε ένα σκασμό συνδρομητές (άλλο άμα θα το κυνηγήσει κάποιος και διεκδικήσει κάτι) . Το δωράκι είναι χάιδεμα στα αυτιά για να πέσουν οι τόνοι απλά. Το μόνο δώρο που πρέπει να κάνουν σε όλους είναι χρήμα στην αξιοπιστία των δικτύων. Με τις πυρκαγιές και τις πλημμύρες και με αυτό που έγινε προχθές, έχουν κρούσει πολλά καμπανακια για να δουν την πορεία των σχεδιασμών τους και την ανασυγκροτηση περιοχών 😏

Εγώ για πλάκα το είπα γιατί ξέρω ότι πολλοί το περίμεναν.. δυστυχώς με κάτι τέτοια δωράκια ο κόσμος ξεχνάει εύκολα (βλ διάφορα pass pass pass) 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ για πλάκα το είπα γιατί ξέρω ότι πολλοί το περίμεναν.. δυστυχώς με κάτι τέτοια δωράκια ο κόσμος ξεχνάει εύκολα (βλ διάφορα pass pass pass) 😉

Σωστός. Εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω τη λιγούρα κάποιων για δώρα, τι να τα κάνεις εφόσον μέχρι πριν λίγο δεν τα είχε ανάγκη ας πούμε. Έτσι και αλλιώς καταντάς ζητιάνος με τέτοια δώρα προσωπικά να μην έδιναν τίποτα. Αλλά έχουμε καταντήσει λάθος σαν κοινωνία στη νοοτροπία του πως πρέπει αντιμετωπίζουμε τις μαλακι..ς άλλων που μας επηρεάζουν. Οπότε συνεχίζουμε ακάθεκτοι 😅

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnny_htc said:

Σωστός. Εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω τη λιγούρα κάποιων για δώρα, τι να τα κάνεις εφόσον μέχρι πριν λίγο δεν τα είχε ανάγκη ας πούμε. Έτσι και αλλιώς καταντάς ζητιάνος με τέτοια δώρα προσωπικά να μην έδιναν τίποτα. Αλλά έχουμε καταντήσει λάθος σαν κοινωνία στη νοοτροπία του πως πρέπει αντιμετωπίζουμε τις μαλακι..ς άλλων που μας επηρεάζουν. Οπότε συνεχίζουμε ακάθεκτοι 😅

Χαλαρά.. δεν υπάρχει σωτηρία..

Link to comment
Share on other sites

Σε αντίστοιχη περίπτωση βλάβης, πολύ μικρότερης, άλλου παρόχου, είχαν γραφεί άπειρα ποστ σχετικά με το ότι πρέπει να δοθεί κάποιο δώρο προς τους συνδρομητές.

Και μάλιστα τονιζόταν ότι αργεί να το δώσει.

Βέβαια πέρασε καιρός από τότε και αλλάξαν οι απόψεις.

Είναι υγιές αυτό.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2024 at 12:06 ΜΜ, fotisbasm_ said:

cosmote παουερρρ , δυστηχως ετσι ειναι , για εμενα προταση μου ειναι frog με voucher 10e  , 200 λεπτα και 10 gb  οτι καλυτερο , και αμα εχεις εξαρτηση απο Gb  , βαζεις την 12ε με 20gb  , τοσα εξοδα κανουμε και τοσες ακριβες συσκευες εχουμε , θα κολησουμε στα 10ε ? 

Το National Combo δίνει τα ίδια+λεπτά προς frog με 8,90€ και παίρνεις και 3GB δώρο αν ανανεώσεις με payzy.

Γιατί αυτή η πρεμούρα με τα vouchers?

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gpapas640 said:

Το National Combo δίνει τα ίδια+λεπτά προς frog με 8,90€ και παίρνεις και 3GB δώρο αν ανανεώσεις με payzy.

Γιατί αυτή η πρεμούρα με τα vouchers?

Ίσως γιατί στο ένα θέλει ανανέωση 13€ και στο άλλο 10€. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sou_d said:

Ίσως γιατί στο ένα θέλει ανανέωση 13€ και στο άλλο 10€. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο

Συν το rollove του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, p_k said:

Σε αντίστοιχη περίπτωση βλάβης, πολύ μικρότερης, άλλου παρόχου, είχαν γραφεί άπειρα ποστ σχετικά με το ότι πρέπει να δοθεί κάποιο δώρο προς τους συνδρομητές.

Μικρότερη δεν ήταν γιατί 1ον) αφορούσε όλη την Ελλάδα  2ον) η διάρκειά της ήταν περισσότερες ώρες και 3ον επιρρέασε όλους τους πελάτες της Nova.

Κατά τα άλλα έχεις δίκιο.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, gpapas640 said:

Το National Combo δίνει τα ίδια+λεπτά προς frog με 8,90€ και παίρνεις και 3GB δώρο αν ανανεώσεις με payzy.

Γιατί αυτή η πρεμούρα με τα vouchers?

Το voucher 12e όμως δίνει 20 gb 😉

Επίσης τα voucher δίνω παράδειγμα 12 ε περνώ για 12ε,  για τα 8,90  που λες πρέπει να βάλω 13ε κάρτα και να μου μείνουν 11,80 για να μπορεί  θα φάει και τα 8,90 

Edited by fotisbasm_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...