Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, GREGORYMO said:

Από ότι λέει, την ξέρει το 1 έως 5% του πληθυσμού.

Τυχαίο ότι συμπίπτει με το εκτιμώμενο ποσοστό ατόμων με δραματική/ναρκισσιστική διαταραχή προσωπικότητας στο γενικό πληθυσμό; 😁

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει, την ξέρει το 1 έως 5% του πληθυσμού.
Άμα την ξέρει να μας την πει και σε εμάς τους αγράμματους
Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με 'σας, τους 99%

Δείξτε επιτέλους λίγο σεβασμό στους σοφούς γέροντες, τους φύλακες των απόκρυφων μυστικών...

🤣

Edited by arjuna
Link to comment
Share on other sites

Οι φύλακες της χαμένης γνώσης. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, arjuna said:

Έλεος πια με 'σας, τους 99%

Δείξτε επιτέλους λίγο σεβασμό στους σοφούς γέροντες, τους φύλακες των απόκρυφων μυστικών...

🤣

Μια φορά πήγαμε με την πλειοψηφία και πάλι λάθος είμαστε... Πφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο το nickname του εχει αφαιρεσει επιμελως τα φωνηεντα που χαρακτηρίζουν αυτα που λεει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Άμα κάνω αλλαγή πακέτου από whats up σε frog θα πάρω τους 3 πρώτους μήνες τα δώρα? Επίσης θα πάρω για ένα χρόνο τα 120' προ όλους; από 13/11 η ελάχιστη ανανέωση ηλεκτρονικά είναι στα 13€ και για μικρότερο ποσό μόνο μέσα από τα καταστήματα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Άμα κάνω αλλαγή πακέτου από whats up σε frog θα πάρω τους 3 πρώτους μήνες τα δώρα? Επίσης θα πάρω για ένα χρόνο τα 120' προ όλους; από 13/11 η ελάχιστη ανανέωση ηλεκτρονικά είναι στα 13€ και για μικρότερο ποσό μόνο μέσα από τα καταστήματα?
Τους 3 πρώτους μήνες δεν παίρνεις κάποιο δώρο απλά μπορείς να αγοράσεις ένα προνομιακό πακέτο με 10€ (η 12€ βάση του site). Εφόσον είναι η πρώτη φορητότητα σε frog με την πρώτη ανανέωση σε frog θα παίρνεις κάθε μήνα για ένα χρόνο 60 λεπτά προς όλους και άλλα 60 μέσα από την εφαρμογή του frog δωρεάν. Όσο για την ελάχιστη ανανέωση καταργείται σίγουρα η 8αρα από 13/11 από την εφαρμογή και απο περίπτερα, αλλά ελπίζω να "ξεχάσουν" την 10αρα μιας και την έχει μόνο η καρτοκινητη της frog από τα cosmote και έχει και πακέτο που μπορεί να αγοραστεί με 10αρα ανανέωση το οποίο δεν διάβασα ότι καταργείται. Ελπίζω να διατηρηθεί!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Aggelos_Kypraios said:

Τους 3 πρώτους μήνες δεν παίρνεις κάποιο δώρο απλά μπορείς να αγοράσεις ένα προνομιακό πακέτο με 10€ (η 12€ βάση του site). Εφόσον είναι η πρώτη φορητότητα σε frog με την πρώτη ανανέωση σε frog θα παίρνεις κάθε μήνα για ένα χρόνο 60 λεπτά προς όλους και άλλα 60 μέσα από την εφαρμογή του frog δωρεάν. Όσο για την ελάχιστη ανανέωση καταργείται σίγουρα η 8αρα από 13/11 από την εφαρμογή και απο περίπτερα, αλλά ελπίζω να "ξεχάσουν" την 10αρα μιας και την έχει μόνο η καρτοκινητη της frog από τα cosmote και έχει και πακέτο που μπορεί να αγοραστεί με 10αρα ανανέωση το οποίο δεν διάβασα ότι καταργείται. Ελπίζω να διατηρηθεί!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Ευχαριστώ φίλε.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Aggelos_Kypraios said:

Όσο για την ελάχιστη ανανέωση καταργείται σίγουρα η 8αρα από 13/11 από την εφαρμογή
 

Σιγουρα απο την εφαρμογη cosmote

Ασαφης για την εφαρμογη frog

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

κι αλλη φορα ειχαν ξεχασει να αναφερουν τη φρογκ σε γενικες αλλαγες (νομιζω οταν μπηκε η 8ευρη) αλλά ισχυσαν και εκει..

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι έτοιμος να κανω 2 μεταβιβασεις απο φρογκ σε βοντα (liquid) και ολο το σκέφτομαι, λογω ανωτερότητας της κοσμοτε στην καλυψη και ταχύτητες...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω είμαι έτοιμος να κανω 2 μεταβιβασεις απο φρογκ σε βοντα (liquid) και ολο το σκέφτομαι, λογω ανωτερότητας της κοσμοτε στην καλυψη και ταχύτητες...

Αν το κάνεις τελικά. https://www.lagonika.gr/prosfores/diplasiamos-twn-paroxwn-twn-paketwn-and-dwro-10euro-ka8e-mhna-me-thn-1h-ananewsh-gia/
Πολυ καλη προσφορά με τα +10 ευρώ 

Link to comment
Share on other sites

Τα πήραμε τα GB και σήμερα
Πώς τα παίρνετε ρε παιδιά?
Να πάρουμε κι εμείς αν είναι!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manan69t said:

Πώς τα παίρνετε ρε παιδιά?
Να πάρουμε κι εμείς αν είναι!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εχεις δει φαντάζομαι ότι το μηνυμα είναι από 4-10ου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εχεις δει φαντάζομαι ότι το μηνυμα είναι από 4-10ου
Ναι εκεί το είχα αφήσει στο Tapatalk
Κάλιο αργά παρά ποτέ 
Ισχύει ακόμη??

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θέλω καινούργιο αριθμό frog αλλά δεν έχω καταλάβει. Τα δώρα των 120 λεπτών και τα άλλα, τα παίρνω και αν πάρω καινούργια sim από το Γερμανό και κάνω ΑΛΠΑΚ frog;

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 25/10/2023 at 3:55 ΜΜ, manan69t said:

Ναι εκεί το είχα αφήσει στο Tapatalk emoji23.pngΙσχύει ακόμη??

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τελευταια δεν δινει δεκαρα...

Link to comment
Share on other sites

On 25/10/2023 at 5:55 ΜΜ, YanniZ said:

Θέλω καινούργιο αριθμό frog αλλά δεν έχω καταλάβει. Τα δώρα των 120 λεπτών και τα άλλα, τα παίρνω και αν πάρω καινούργια sim από το Γερμανό και κάνω ΑΛΠΑΚ frog;

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παίρνεις καινούργια sim frog από όπου βρεις, είτε online, είτε από κατάστημα cosmote - Γερμανός. Το ΑΛΠΑΚ το χρησιμοποιείς για να μετατρέψεις what's up ή COSMΟκάρτα σε φρογκ. Αυτή η μετατροπή έχει κάποια χρέωση, για άλλους 3 ευρώ,για άλλους 10 ευρώ όπως έχει αναφερθεί. Από τη στιγμή που θέλεις καινούργιο νούμερο, δεν υπάρχει λόγος,πας κατευθείαν σε frog.

Απατώντας ακριβέστερα στην ερώτησή σου τα 120' τα παίρνεις από όπου κι αν αγοράσεις το νούμερο. Αποδίδονται μετά την πρώτη ανανέωση.

60' αυτόματα κάθε μήνα και άλλα 60' οπότε θα θελήσεις μέσα στο μήνα από την εφαρμογή του frog.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια δεν δινει δεκαρα...
Ναι όντως..
Δε δίνει ούτε τα απεριόριστα data με 10 ευρώ που έδινε

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, manan69t said:

Ναι όντως..
Δε δίνει ούτε τα απεριόριστα data με 10 ευρώ που έδινε

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το καλοκαίρι πάλι 

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι πάλι 
Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι
Αυτό έπρεπε να καθιερωθεί.
Εγώ έχω data σχεδόν πάντα και εννοείται σπίτι WiFi.
Αλλά θα έδινα χαλαρά +10€/μήνα για να τα έχω συνεχώς!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...