Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

56 minutes ago, gpapas640 said:

Και γιατί να μη βάζει 10€ το τρίμηνο;

...που εχει πλεονεκτημα τριμηνης επισκεψης σε Cosmote/Germanos αντι διμηνης 

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2023 at 5:07 ΠΜ, gag said:

Πράγματι δεν γράφει για εφαρμογή frog, μπορεί να έχει ξεχαστεί, ή απλώς να μην αλλάξει,ας ελπίσουμε το δεύτερο αλλιώς όντως θα τρέχουμε στα καταστήματα για την ανανέωση των 10€.

Αυτό που βλέπω επίσης είναι ότι όσοι είχαν συγκέντρωσει Mb ή χρόνο ομιλίας από rollover στο Basic Combo μάλλον την έχουν πατήσει και για να μην τα χάσουν πρέπει από τώρα να επικοινωνήσουν να διευκρινίσουν πως και αν θα διατηρηθούν και να διεκδικήσουν παράταση της λήξης (ή να το κάνουν Combo Auto ίσως?)

Και το τρίτο ότι κάποιοι που θέλουν να φύγουν αλλά έχουν μεγάλο χρηματικό υπόλοιπο που τους δεσμεύει έχουν δικαίωμα να ζητήσουν επιστροφή των χρημάτων τους μέσα στις προθεσμίες που αναφέρονται. Screenshot_20231008_041551_org.mozilla.firefox_1.thumb.jpg.2f8f94247ebfc028999dc185c2ac2594.jpg

Δες παραπάνω, τώρα είναι ευκαιρία να τα πάρεις πίσω.  😎

Από πότε ισχύει αυτό με την ελάχιστη ανανέωση τα 13€; Εγώ χθες το βράδυ έκανα ανανέωση με 10€ κ έχει μέσα στην εφαρμογή της cosmote κ τα 8€! 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, tzotol said:

Από πότε ισχύει αυτό με την ελάχιστη ανανέωση τα 13€; Εγώ χθες το βράδυ έκανα ανανέωση με 10€ κ έχει μέσα στην εφαρμογή της cosmote κ τα 8€! 

Ολες οι αλλαγές ισχύουν  από την 13/11/2023.

Το αναφέρει σαφώς η ανακοίνωση της Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω και εγώ κάτι,

Έκανα ανανέωση 8 ευρώ και δεν μου έδωσε τους 3200 πόντους για το  box,

Μήπως έκανα κάτι λάθος?

Δεν έκανα την ανανέωση από το κάτω εικονίδιο που έλεγε για τους πόντους box,

Αλλά μπήκα από το πάνω κουτάκι που έγραφε το συνολικό υπόλοιπο,

Μήπως για αυτό δεν τους έδωσε?

Link to comment
Share on other sites

Πόσους μήνες πιο πριν έκανες για τελευταία φορά 8ευρώ από frog app και έδωσε BOX πόντους; Έχει κοπεί η BOX ποντοδοσία στα 8ευρώ εδώ και μήνες.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Pppe said:

Πόσους μήνες πιο πριν έκανες για τελευταία φορά 8ευρώ από frog app και έδωσε BOX πόντους; Έχει κοπεί η BOX ποντοδοσία στα 8ευρώ εδώ και μήνες.

Για την ακριβεια δεν εδωσε ποτε box ποντους στα 8€ ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2023 at 12:23 ΜΜ, Pppe said:

ΔΕ δίνει πόντους BOX η 8Ε κάρτα.

Έχεις δίκιο.

18 minutes ago, runner70 said:

Για την ακριβεια δεν εδωσε ποτε box ποντους στα 8€ ανανέωση.

Από 15/3 που ξεκίνησαν τα 8ευρώ δεν έδινε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.
Μια ερώτηση, μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη αλλά δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση .
Η γυναίκα μου θέλει να πάει από what's up σε frog.
Έχει 800 λεπτά προς what's up
Έχει 11600 λεπτά προς όλους
Έχει 42 gb
Έχει 2210 sms
Και 7€ μέσα .

Όλα θα χαθούν?? Η κάποια θα μεταφερθούν

Ευχαριστώ πολύ


Στάλθηκε από το RMX3771 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα σιγουρα οχι. Νομιζω και τα mb θα μεταφερθουν.

προφανως και τα προς whatup δεν θα παραμεινουν.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, GTHOM said:

Καλησπέρα παιδιά.
Μια ερώτηση, μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη αλλά δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση .
Η γυναίκα μου θέλει να πάει από what's up σε frog.
Έχει 800 λεπτά προς what's up
Έχει 11600 λεπτά προς όλους
Έχει 42 gb
Έχει 2210 sms
Και 7€ μέσα .

Όλα θα χαθούν?? Η κάποια θα μεταφερθούν

Ευχαριστώ πολύ


Στάλθηκε από το RMX3771 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Περιμενε μεχρι τις 13/11 να δουμε τι θα γινει με το ελαχιστο ποσο ανανεωσης μεσω frog app. Μην ερθει frog, χασει τα λεπτα ομιλιας και μετα θελει να ξαναφυγει.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, runner70 said:

Περιμενε μεχρι τις 13/11 να δουμε τι θα γινει με το ελαχιστο ποσο ανανεωσης μεσω frog app. Μην ερθει frog, χασει τα λεπτα ομιλιας και μετα θελει να ξαναφυγει.

Πολύ σωστά! Κι εγώ που ετοιμαζόμουν για frog από F2G και ροκάνιζα το υπόλοιπό μου έχω πατήσει φρένο γιατί με τις νέες αλλαγές μάλλον είμαι καλύτερα εδώ που είμαι, με ελάχιστη €1, χρέωση ανά δευτερόλεπτο και πακέτα από €8

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά! Κι εγώ που ετοιμαζόμουν για frog από F2G και ροκάνιζα το υπόλοιπό μου έχω πατήσει φρένο γιατί με τις νέες αλλαγές μάλλον είμαι καλύτερα εδώ που είμαι, με ελάχιστη €1, χρέωση ανά δευτερόλεπτο και πακέτα από €8
Ποιο πακέτο είναι αυτό που έχεις με ελάχιστη ανανέωση 1€ γιατί είχα πάει στην nova της προαλες και δεν ξέρανε για κάτι τέτοιο

Στάλθηκε από το RMX3771 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geoponer said:

Πολύ σωστά! Κι εγώ που ετοιμαζόμουν για frog από F2G και ροκάνιζα το υπόλοιπό μου έχω πατήσει φρένο γιατί με τις νέες αλλαγές μάλλον είμαι καλύτερα εδώ που είμαι, με ελάχιστη €1, χρέωση ανά δευτερόλεπτο και πακέτα από €8

Καλομελετά κι έρχεται κι εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum.

Προσπαθησα σημερα να αλλαξω απο FROG σε WHAT'S UP.

Εστειλα τη σχετικη εντολη ΑΛΠΑΚ στο 1314.

Ζητανε 10 ολοκληρα ΕΥΡΩ για μια απλη αλλαγη πακετου. 

Απο ποτε Ισχυει κατι τετοιο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γαμώτο, δεν το είχα πάρει είδηση. Από πότε δεν ξέρω προσωπικά, αλλά ισχύει. Για 3€ θυμόμουν εγώ τόσα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έκανα πάντως αλλαγή από what's up σε frog για ένα γνωστό μου και η χρέωση ήταν 3€...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aggelos_Kypraios said:

Εγώ σήμερα έκανα πάντως αλλαγή από what's up σε frog για ένα γνωστό μου και η χρέωση ήταν 3€...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μηπως στην αλλαγη απο WU σε FROG διατηρουν το 3ευρω? αλλο και τουτο παλι ...!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, YarnPoochy said:

Καλησπερα στο forum.

Προσπαθησα σημερα να αλλαξω απο FROG σε WHAT'S UP.

Εστειλα τη σχετικη εντολη ΑΛΠΑΚ στο 1314.

Ζητανε 10 ολοκληρα ΕΥΡΩ για μια απλη αλλαγη πακετου. 

Απο ποτε Ισχυει κατι τετοιο ?

Και παλιοτερα το ειχαν για καποιο καιρο ετσι 10€ απο frog σε whats up/cosmokarta και 3€ για το αναποδο. Απλα το ειχαν μειωσει στα 3€ για καποιο χρονικο διαστημα. Τωρα φαινεται το ξαναγυρισαν. Μαλλον θα δεχονται πολλες αλλαγες και ξανανεβασαν το κοστος.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, runner70 said:

Και παλιοτερα το ειχαν για καποιο καιρο ετσι 10€ απο frog σε whats up/cosmokarta και 3€ για το αναποδο. Απλα το ειχαν μειωσει στα 3€ για καποιο χρονικο διαστημα. Τωρα φαινεται το ξαναγυρισαν. Μαλλον θα δεχονται πολλες αλλαγες και ξανανεβασαν το κοστος.

Ωραίοι !!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, YarnPoochy said:

Καλησπερα στο forum.

Προσπαθησα σημερα να αλλαξω απο FROG σε WHAT'S UP.

Εστειλα τη σχετικη εντολη ΑΛΠΑΚ στο 1314.

Ζητανε 10 ολοκληρα ΕΥΡΩ για μια απλη αλλαγη πακετου. 

Απο ποτε Ισχυει κατι τετοιο ?

Είναι το πρώτο ΑΛΠΑΚ που κάνεις; Νομίζω υπήρχε ένας όρος η πρώτη αλλαγή πακέτου 3€ και οι επόμενες 10€ ή κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gag said:

Είναι το πρώτο ΑΛΠΑΚ που κάνεις; Νομίζω υπήρχε ένας όρος η πρώτη αλλαγή πακέτου 3€ και οι επόμενες 10€ ή κάνω λάθος;

Ναι είναι το πρώτο ΑΛΠΑΚ.

Προφανώς άλλαξε αυτό ...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, gag said:

Είναι το πρώτο ΑΛΠΑΚ που κάνεις; Νομίζω υπήρχε ένας όρος η πρώτη αλλαγή πακέτου 3€ και οι επόμενες 10€ ή κάνω λάθος;

Ναι και αυτο υπηρχε παλιοτερα. Γενικοτερα η cosmote δεν κραταει σταθερα αυτες τις χρεωσεις. Με τα φεγγαρια της , τις ανεβοκατεβαζει.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, runner70 said:

Ναι και αυτο υπηρχε παλιοτερα. Γενικοτερα η cosmote δεν κραταει σταθερα αυτες τις χρεωσεις. Με τα φεγγαρια της , τις ανεβοκατεβαζει.

Το ότι πρέπει να υπάρχει χρέωση για μια αλλαγή πακέτου και πόσω μάλλον 10 ολόκληρα ευρώ είναι από μόνο του αισχροκέρδεια.

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, GTHOM said:

Ποιο πακέτο είναι αυτό που έχεις με ελάχιστη ανανέωση 1€ γιατί είχα πάει στην nova της προαλες και δεν ξέρανε για κάτι τέτοιο

Στάλθηκε από το RMX3771 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Βγαίνουμε off-topic, αλλά απαντώ για να μην μείνει σε εκκρεμότητα: Στο νέο F2G μπορείς να ανανεώνεις το υπόλοιπο για δύο μήνες από €1. Δεν είναι πακέτο, είναι ανανέωση χρόνου ομιλίας.

Το φθηνότερο πακέτο του νέου F2G έχει €8 - περισσότερα εδώ: Ανακάλυψε τα νέα FREE2GO πακέτα | FREE2GO (f2g.gr)

Over! :-X 

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, geoponer said:

Στο νέο F2G μπορείς να ανανεώνεις το υπόλοιπο για δύο μήνες από €1. Δεν είναι πακέτο, είναι ανανέωση χρόνου ομιλίας.

στο Link γραφει για ανανεωση απο 8€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...