Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρώτησω ποια είναι η ελάχιστη διάρκεια χρεώσης ΧΩΡΙΣ πακέτο. Η τιμή λέει το site 0.042 ευρώ το δευτερόλεπτο.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Να ρώτησω ποια είναι η ελάχιστη διάρκεια χρεώσης ΧΩΡΙΣ πακέτο. Η τιμή λέει το site 0.042 ευρώ το δευτερόλεπτο.

 

Αναγράφονται όλες οι πληροφορίες στην σελίδα του frog mobile

Μπορείς να μπεις και να βρεις ότι χρειάζεσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να ρώτησω ποια είναι η ελάχιστη διάρκεια χρεώσης ΧΩΡΙΣ πακέτο. Η τιμή λέει το site 0.042 ευρώ το δευτερόλεπτο.

 

Η τιμή που αναγράφετε στο site είναι 0,0124 €/δευτ.

Η ελάχιστη χρέωση είναι 1 δευτερόλεπτο . Γνώμη μου να έχεις πάντα ένα πακε΄το των 3,02 ευρώ ακόμα και για 1 δευτερόλεπτο. Η χρέωση είναι υπερβολική χωρίς πακέτο.

Όσο αφορά το που θα βρείς πακέτο θα έπρεπε πρώτα να δηλώσεις που κατοικείς.

Αλλιώς αν σου έλεγα π.χ. Στο κατάστημα Γερμανός στην Ρόδο θα ήταν λίγο ειρωνκό. .

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι η χρέωση περίπου 0.01 ευρώ το δευτερόλεπτο είναι πολύ καλά... Αφορά αναπάντητες που πιθανόν απαντηθούνε. Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Α εντάξει. Και τα 10 ευρώ το δίμηνο για Inteernet ;

Για τους πρώτους 6 μήνες θα πέρνεις με κάθε ανανέωση 100 λεπτά (ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά ) και κάμποσα ΜΒ

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα βδομάδα διπλασιασμού σήμερα αλλά μάλλον τζίφος...

Εμφανίστηκε στο MyCosmote και στην εφαρμογή του Frog προσφορά 20GB + 1000' για 30 ημέρες με 4.90 ευρώ με όριο ενεργοποίησης έως τις 29/4. Πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά λέει δεν είναι διαθέσιμο. Το σκέφτονται ή ίσως ανοίξει αργότερα. Περιέργως για τα whatsup δίνουν μόνο 20GB με το ίδιο ποσό.

EDIT: Τώρα που ξαναμπήκα εξαφανίστηκε η προσφορά.

EDIT2: Το επανέφεραν και το ενεργοποίησα κανονικά!

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα βδομάδα διπλασιασμού σήμερα αλλά μάλλον τζίφος...

Εμφανίστηκε στο MyCosmote και στην εφαρμογή του Frog προσφορά 20GB + 1000' για 30 ημέρες με 4.90 ευρώ με όριο ενεργοποίησης έως τις 29/4. Πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά λέει δεν είναι διαθέσιμο. Το σκέφτονται ή ίσως ανοίξει αργότερα. Περιέργως για τα whatsup δίνουν μόνο 20GB με το ίδιο ποσό.

EDIT: Τώρα που ξαναμπήκα εξαφανίστηκε η προσφορά.

EDIT2: Το επανέφεραν και το ενεργοποίησα κανονικά!

Να υποθέσω ότι είναι μιας χρήσεως...δεν μεταφέρει/παρατείνει τίποτα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα βδομάδα διπλασιασμού σήμερα αλλά μάλλον τζίφος...

Εμφανίστηκε στο MyCosmote και στην εφαρμογή του Frog προσφορά 20GB + 1000' για 30 ημέρες με 4.90 ευρώ με όριο ενεργοποίησης έως τις 29/4. Πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά λέει δεν είναι διαθέσιμο. Το σκέφτονται ή ίσως ανοίξει αργότερα. Περιέργως για τα whatsup δίνουν μόνο 20GB με το ίδιο ποσό.

EDIT: Τώρα που ξαναμπήκα εξαφανίστηκε η προσφορά.

EDIT2: Το επανέφεραν και το ενεργοποίησα κανονικά!

 

Τα DATA τα μεταφέρει;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δε μεταφέρει ούτε Data ούτε λεπτά. Τα εμφανίζει ως ξεχωριστή κατηγορία, μάλιστα τα Data αυτής της προσφοράς τα γράφει και με ειδικό όνομα, "20GB για 30 ημέρες" ενώ όλα τα άλλα data ως "τα MB λήγουν στις ...". Το ίδιο και στα λεπτά, "1000' προς όλους για 30 ημέρες" αντί του κλασικού "τα λεπτά προς όλους λήγουν στις ...". Βέβαια υποθέτω θα μεταφέρονται αν ξανανεώσεις την ίδια προσφορά (μέχρι 3 φορές λέει έως 29/4). Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δε μεταφέρει ούτε Data ούτε λεπτά. Τα εμφανίζει ως ξεχωριστή κατηγορία, μάλιστα τα Data αυτής της προσφοράς τα γράφει και με ειδικό όνομα, "20GB για 30 ημέρες" ενώ όλα τα άλλα data ως "τα MB λήγουν στις ...". Το ίδιο και στα λετπά, "1000' προς όλους για 30 ημέρες" αντί του κλασικού "τα λεπτά προς όλους λήγουν στις ...".

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Τα 1000 λεπτά που δίνει το bundle deal(4.90 ευρώ) για 30 ημέρες είναι για όλα τα ελληνικά δίκτυα ;

 

Ναι, με 3λεπτη χρέωση, δεν είναι ανα δευτερόλεπτο και μετά χρέωση ανά λεπτό (όχι ανα δευτερόλεπτο).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, με 3λεπτη χρέωση, δεν είναι ανα δευτερόλεπτο και μετά χρέωση ανά λεπτό (όχι ανα δευτερόλεπτο).

 

Α Ok σε ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Με μήνυμα μπορεί να αγοραστεί;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείται?Γιατί χάθηκε απο το app
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείται?Γιατί χάθηκε απο το app

Με μήνυμα μπορεί να αγοραστεί;

 

Αν δε το βλεπεις στην εφαρμογή του Frog, φαίνεται στην γενική εφαρμογή MyCosmote. Τώρα το κοίταξα, υπάρχει κανονικά (από το MyComsote το ενεργοποίησα αν και το είχα δει και στο Frog). Ενεργοποίηση μέσω του App ή καλώντας στο 1330.

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε εβδομάδα διπλασιασμού από σήμερα;

 

Λογικά θα έπρεπε να έχουμε...... αλλά ΔΕΝ

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έπρεπε να έχουμε...... αλλά ΔΕΝ

 

Έβαλαν παραπάνω αν δεις μια πολύ καλή προσφορά

Όποτε ήταν άσκοπο να έχει διπλασιασμό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έβαλαν παραπάνω αν δεις μια πολύ καλή προσφορά

Όποτε ήταν άσκοπο να έχει διπλασιασμό

 

Δεν νομίζω διότι η προσφορά των 1000' δεν εξασφαλίζει την παράταση του χρόνου ομιλίας που έχουμε έως τώρα μαζέψει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω διότι η προσφορά των 1000' δεν εξασφαλίζει την παράταση του χρόνου ομιλίας που έχουμε έως τώρα μαζέψει.

 

Α μάλιστα

Δεν μαζεύω εγώ χρόνο όποτε δεν παρατήρησα κιόλας κάτι ανάλογο

 

Υπομονή τότε την άλλη εβδομάδα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χάθηκε και από εσάς το χρηματικό υπόλοιπο της κάρτας;

Έμεινα με 3,41, ενώ είχα πολλά λεφτά. Καλού-κακού, καταγράψτε πόσα έχετε, μην τρέχετε όπως βλέπω να τρέχω εγώ.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...