Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή αυτό το "στοιχίζει" με μπερδεύει, διάβασα διάφορα, πόσο στοιχίζει και πως είναι καλύτερα να το κάνω?

επίσης, υπάρχει εφαρμογή για τον βάτραχο?

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το my cosmote για να βλέπεις τα υπόλοιπα και να ανανεώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, αν το γυρίσω σε frog, τα λεπτά προς frog με κάθε ανανέωση, θα μπαίνουν αυτόματα ή πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια, ευχαριστώ.

H πρώτη αλλαγή στοιχίζει 10 ευρώ ενώ αν είναι η δεύτερη θα δώσεις 3 ευρώ μόνο.

Άν στο μήνυμα που σου έρθει λέει αλλαγή cosmokarta μηδεν ευρώ Frog 10 ευρώ το κάνεις πρώτα cosmokarta και μετά Frog με 3 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την συμβολή και συμβουλή σας.

Πήρα μια κάρτα what's up και έχει μέσα 23 ευρώ συν κάτι ντατα με διάρκεια 1 βδομάδα μέχρι ένα μήνα, 3-4 πακέτα είναι.

Θέλω να το γυρίσω σε βάτραχο.

Τα λεφτά θα χαθούν; Τα ντατα; Έχω κατεβάσει την εφαρμογή για what's up, έχει παρόμοια για φρογκ; Θέλω να έχω άμεση εικόνα πάντα και επειδή είναι δεύτερη κάρτα μόνο για ντατα δεν θέλω να αλλάζω προεπιλογές κάθε τόσο να ελέγχω μέσω κλήσης.

Ευχαριστώ.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περίμενε να λήξουν και μετά γύρισε το

Κατεβάζεις και εφαρμογή COSMOTE

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σημερα εκανα ανανεωση χρονου ομιλιας κ ειδα οτι βαζοντας 12€ εγινε 2 μηνη απο 3μηνη η διαρκεια. Αν βαλω 10€ καρτα μεσω my cosmote με pay pal παλι 2 μηνες θα ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Για διπλασιασμό: 13/5 ήταν η προηγούμενη, λογικά από 28/5 τώρα, σε 5 μέρες.

 

Συγγνώμη, αλλά 13/5 & 28/5 Είναι εκτός αλγόριθμου και επίσης δεν έλαβα κανένα SMS διπλασιασμού τον Μάη. Επειδή ελω χτιζω εφαρμογή αυτοματισμού frog και με ενδιαφέρει, μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει τις εβδομάδες διπλασιασμού του Μαΐου;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Βδομάδα διπλασιασμου ήταν αυτή που πέρασε, από σήμερα όχι, στο μέλλον βλέπουμε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις αγορασει το πακετο με τα 5GB, και πριν τη ληξη τους ανανεωσεις με το πακετο των 2GB, τα υπολοιπα GB μεταφερονται ή αυτο γινεται μονο αν βαλεις ξανα πακετο 5GB?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις αγορασει το πακετο με τα 5GB, και πριν τη ληξη τους ανανεωσεις με το πακετο των 2GB, τα υπολοιπα GB μεταφερονται ή αυτο γινεται μονο αν βαλεις ξανα πακετο 5GB?
Γίνεται όπως και με το 3€ 120mb (αν έχεις μαζέψει πολλά και θες απλά να ανανεώσεις την ημερομηνία λήξης)!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τα 2 gb, τα 5 gb, τα 120 mb με 3 ευρώ και το bonus 1 gb που δίνει τους 6 πρώτους μήνες με την ανανέωση ολα συμψηφίζονται μεταξύ τους και άρα παρατεινουν την λήξη τους.
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για κάθε ΣΚΔ του Ιουνιου με 0,90 απ' ότι λέει.5a9f8d81b5a2766ee8a65ada95d162e7.jpg

 

Update: Η προσφορά ισχύει με 0,90 ανά ΣΚΔ και όχι με 0,90 για όλα τα ΣΚΔ

 

Νεότερο update:Μέσω messenger τελικά με ενημέρωσαν ότι είναι ΜΟΝΟ για αυτό το ΣΚΔ οπότε άνθρακες ο θησαυρός ...false alarm

Το κατέβασαν ήδη από το fb και έβαλαν το σωστό .

Edited by Alex-T
My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι στην cosmote....

 

Έχω €8,5.

 

Θέλω να ενεργοποιήσω το πακέτο των 5gb, που κοστίζει €8,5.

 

Στέλνω το μήνυμα.

 

"Το υπόλοιπό σας δεν επαρκεί για την ενεργοποίηση αυτού του πακέτου".

 

:down: *slow clap*

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εμείς βλέπουμε το υπόλοιπο στρογγυλοποιημένο ενώ η cosmote βλέπει 4 δεκαδικά ψηφία.

Πιθανόν να έχεις 8,4956 και δεν φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς βλέπουμε το υπόλοιπο στρογγυλοποιημένο ενώ η cosmote βλέπει 4 δεκαδικά ψηφία.

Πιθανόν να έχεις 8,4956 και δεν φτάνει.

 

Το λιγότερο που μπορώ να το χαρακτηρίσω είναι χαζό, αυτό που συμβαίνει...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι στην cosmote....

 

Έχω €8,5.

 

Θέλω να ενεργοποιήσω το πακέτο των 5gb, που κοστίζει €8,5.

 

Στέλνω το μήνυμα.

 

"Το υπόλοιπό σας δεν επαρκεί για την ενεργοποίηση αυτού του πακέτου".

 

:down: *slow clap*

 

Λογικά εάν μιλήσεις στο chat με την εξυπηρέτηση και λίγο κλαφτεις θα σε προσθέσουν 0,01€ και θα είσαι εντάξει

Έχουν την δυνατότητα αυτή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λογικά εάν μιλήσεις στο chat με την εξυπηρέτηση και λίγο κλαφτεις θα σε προσθέσουν 0,01€ και θα είσαι εντάξει

Έχουν την δυνατότητα αυτή

 

Α, μάλιστα. Μόνο αν κλαφτεί κάποιος κάνουν τη δουλειά τους.

 

Thanks!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Α, μάλιστα. Μόνο αν κλαφτεί κάποιος κάνουν τη δουλειά τους.

 

Thanks!

 

Δεν είναι η δουλειά τους

Το σύστημα δουλεύει όπως σου είπε ο από πάνω

Έτυχε για 0,01 να μην μπορείς να βάλεις το πακέτο

Δεν φταίνε αυτοί

Απλά λέω ότι πιθανόν να σε βοηθήσουν για να μην χρειαστεί να βάλεις 10€ για ένα τέτοιο πολύ μικρό θέμα

Δοκίμασε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Για όποιον ενδιαφέρεται...δοκίμασα το Εasy Transfer απο συμβολαιο σε frog (εννοείται ότι 5€ δεν παίζει, αν και έχουν στο επισημο site το παράδειγμα με αυτό το ποσό!!!), έστειλα 10€ και στο frog μπήκαν 12€!!!Ήρθε μήνυμα ότι έδωσαν 20% μπόνους.

Πολύ παρατημένο το site της frog....

Link to comment
Share on other sites

Προσφάτως είδα ότι άλλαξε η ώρα λήξης του πακέτου 60'. Μέχρι πρότινος αν έστελνες SMS ή έπαιρνες στο 1314 έλεγε ότι λήγουν στις 12 το μεσημέρι αλλά μέσα από την εφαρμογή έληγαν στις 23:59 και αυτό που ίσχυε ήταν το 23:59. Πλέον και η εφαρμογή το δείχνει στις 12 το μεσημέρι οπότε εικάζω ότι το αλλάξανε. Προσοχή λοιπόν για όσους ανανεώνουν τη τελευταία κυριολεκτικά μέρα μη χάσουν τα λεπτά τους. Αν ξέρει κανείς να επιβεβαιώσει ότι πλέον λήγουν στις 12 το μεσημέρι;;
Link to comment
Share on other sites

............Αν ξέρει κανείς να επιβεβαιώσει ότι πλέον λήγουν στις 12 το μεσημέρι;;

Καλημέρα.Ναί, το αλλάξανε ΚΑΙ αυτό!!!!

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η δουλειά τους

Το σύστημα δουλεύει όπως σου είπε ο από πάνω

Έτυχε για 0,01 να μην μπορείς να βάλεις το πακέτο

Δεν φταίνε αυτοί

Απλά λέω ότι πιθανόν να σε βοηθήσουν για να μην χρειαστεί να βάλεις 10€ για ένα τέτοιο πολύ μικρό θέμα

Δοκίμασε

 

Ok. Θα δοκιμάσω.

 

Edit: Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και όντως με εξυπηρέτησαν. Κατάφερα να ενεργοποιήσω και το πακέτο.

 

Ειλικρινά δεν το περίμενα.

 

Thanks, Tasos19s.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ok. Θα δοκιμάσω.

 

Edit: Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και όντως με εξυπηρέτησαν. Κατάφερα να ενεργοποιήσω και το πακέτο.

 

Ειλικρινά δεν το περίμενα.

 

Thanks, Tasos19s.

 

Σαφώς είσαι πελάτης και για ένα τέτοιο ασήμαντο λόγο δεν θα σε χαλάσουν

Έχουν την δυνατότητα αυτή για κάποια 0,..€ να σε εξυπηρετήσουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το SMS και σε ποιο νουμερο για 5GB/30 μέρες με 8.5Ευρώ??

 

Αν περισσέψουν GB από το παραπάνω πακέτο, μεταφέρονται με την ανανέωση άλλου πακέτου πχ 120MB/30μέρες με 3Ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις μήνυμα στο 14200 Αλλά το πακέτο διαρκεί 25 ημέρες πλέον και το πακέτο των 3.02€ μεταφέρει για 30 ημέρες την λήξη του 5gb πακετου

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...