Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηρθε σμσ απο frog να σταλει μηνυμα WK στο 1330 για ενεργοποιηση του weekend, και ενεργοποιηθηκε κανονικα, υπαρχει περιπτωση να χαθει ο διπλασιασμος;

 

Το λέει (ότι χάνεται με WK) στο site,

αλλά από Δεκέμβρη που το ξεκίνησε κάποιοι εδώ είπαν ότι δεν τον χάσανε.

 

Ενημέρωσέ μας αν αυτό ισχύει ακόμα.

 

Εσύ ειδικά έχεις και 1 ατού παραπάνω αν στον αφαιρέσουν το 2xπλασιασμό: "Πήρα sms για αυτό, εγώ που έχω 2xπλασιασμό, το ενεργοποίησα, αλλά δε με ενημερώσατε ότι χάνεται ο 2xπλασιασμός: Επαναφέρατε, αλλιώς ΕΕΤΤ",

και θα "αναγκαστούν" να στα δώσουν (πίσω) κ τα 2 (WK + 2xπλασιασμό).

 

Τελικά θα'χεις και τα 2. No problem.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο SMS ήρθε και στο δικό μου frog, που έχω ήδη και διπλασιασμό 1ης κάρτας ανανέωσης και τη συγκεκριμένη προσφορά! Το έλαβε και γνωστός μου, με 2πλασιασμό και αυτός, χωρίς την προσφορά WK και το σκέφτεται. Μου φαίνεται πιο πιθανό να ισχύει για όλους πια και να ενημερώνει και όσους έχουν το 2πλασιασμό...
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο SMS ήρθε και στο δικό μου frog, που έχω ήδη και διπλασιασμό 1ης κάρτας ανανέωσης και τη συγκεκριμένη προσφορά! Το έλαβε και γνωστός μου, με 2πλασιασμό και αυτός, χωρίς την προσφορά WK και το σκέφτεται. Μου φαίνεται πιο πιθανό να ισχύει για όλους πια και να ενημερώνει και όσους έχουν το 2πλασιασμό...

 

 

Το σωστό, λοιπόν:

 

http://i66.tinypic.com/e0h9pw.jpg

 

Ρητορικά ρωτάω (για να απαντήσω σε όποιον απαντήσει):

Ξέρετε αν μεταφέρονται € easy transfer από/σε frog;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος με διπλασιαμο που ενεργοποιησε το weekend και μετα ανανεωσε για να μας πει;
Link to comment
Share on other sites

Ρητορικά ρωτάω (για να απαντήσω σε όποιον απαντήσει):

Ξέρετε αν μεταφέρονται € easy transfer από/σε frog;

Επειδη απορω τι απαντηση θα δωσεις παλι σε κατι που εχει ερωτηθει και απαντηθει τοσες φορες,το easy transfer εχει καταργηθει για φρογκ. Το εχω δοκιμασει και δεν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη απορω τι απαντηση θα δωσεις παλι σε κατι που εχει ερωτηθει και απαντηθει τοσες φορες,το easy transfer εχει καταργηθει για φρογκ. Το εχω δοκιμασει και δεν δουλευει.

 

Λάθος.

Και δεν απαντώ σε άλλη ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Φορητοτητα σε frog σε καταστημα ολοι χρεωνουν 5ευρω;

 

Γιατί δεν καλείς 13897 (δωρεάν) να το κάνεις απ'το σπίτι σου;

Και να μας ενημερώσεις πόσο κοστίζει αυτή τη στιγμή;

Και αν γίνεται κατευθείαν σε frog;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη απορω τι απαντηση θα δωσεις παλι σε κατι που εχει ερωτηθει και απαντηθει τοσες φορες,το easy transfer εχει καταργηθει για φρογκ. Το εχω δοκιμασει και δεν δουλευει.

:frog:Δεν βγάζει σχετικό μήνυμα σφάλματος όταν επιχειρώ να μεταφέρω υπόλοιπο -ως «βατράχι» διπλασιασμού, που λήγει & αργότερα απ' τ' άλλα Cosmote μου, ελάχιστο νόημα θα 'χε τυχόν ολοκλήρωση παρόμοιας πρόωρης "ανανέωσης"- φαίνεται έγκυρος αποδέκτης• αποστολεύς, φυσικά, ουδέποτε υπήρξε:!:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχω αγοράσει τα 4gb με 4€, αλλά έχω φάει περίπου τα 2, και στις 24 λήγουν. Αν αγοράσω άλλα 4 πριν λήξουν, θα προστεθούν και θα πάρουν παράσταση άλλον έναν μήνα;
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχω αγοράσει τα 4gb με 4€, αλλά έχω φάει περίπου τα 2, και στις 24 λήγουν. Αν αγοράσω άλλα 4 πριν λήξουν, θα προστεθούν και θα πάρουν παράσταση άλλον έναν μήνα;

Ακριβώς αυτό. Νομίζω ότι γενικά οποίο πακέτο ίντερνετ αγοράσεις θα ανανεωθεί η ημερομηνία όλων των υπόλοιπων ίντερνετ. Για το 4αρι είμαι σίγουρος, αφού το εχω κάνει και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό. Νομίζω ότι γενικά οποίο πακέτο ίντερνετ αγοράσεις θα ανανεωθεί η ημερομηνία όλων των υπόλοιπων ίντερνετ. Για το 4αρι είμαι σίγουρος, αφού το εχω κάνει και εγώ.

Οκ, σε ευχαριστώ πολύ

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Εαν λάβω 10€ από μεταφορά υπολοίπου στο Frog καρτοκινητο μου, θα λάβω και τα δωρεάν Mbs για 15 μέρες;

 

Οχι,μόνο απο συμβόλαιο.Δευτερον η μεταφορά υπόλοιπου προς frog εχει καταργηθεί.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 4gb με 4.44 ευρώ ισχύει για όλους; Αν ναι πως το ενεργοποιούμε;Ευχαριστώ. Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τα GB της προσφοράς συνεχίζονται κανονικά; Και αν ναι, άμα ενεργοποιήσω 2 πακέτα αύριο (21/3) και τα καταναλώσω στις 23, μετά θα μπορώ να ξαναβάλω την 1η Απρίλη ή στις 21;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...