Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τα υπόλοιπα τα βλέπω από την εφαρμογή my cosmote την πρώτη φορά θα συνδεθείς με δεδομένα και μετά μπορείς να την βλέπεις και μέσω WiFi

Κάνει αυτόματη είσοδο

 

Έχεις δίκιο ,απλώς αν θέλεις να δεις το υπόλοιπο προς frog (sms ομιλία) το app δεν σου το δείχνει!

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα 600 από ανανέωση προς frog επίσης τα 1500 από την προσφορά για όλο το 2017 μια χαρά τα δείχνει επίσης δείχνει και τα sms από την παραπάνω προσφορά

 

Και μπορείς να αγοράσεις και το πακέτο με 60 λεπτά με 3.02

 

 

Να πω ότι δεν ήταν από την αρχή frog αλλά WHAT'S UP

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα 600 από ανανέωση προς frog επίσης τα 1500 από την προσφορά για όλο το 2017 μια χαρά τα δείχνει επίσης δείχνει και τα sms από την παραπάνω προσφορά

 

Και μπορείς να αγοράσεις και το πακέτο με 60 λεπτά με 3.02

 

 

Να πω ότι δεν ήταν από την αρχή frog αλλά WHAT'S UP

 

Με κλήση στο 1317 (απλά ακούς) έχεις 600΄ προς frog με κάθε ανανέωση (και με 5€). Πριν την ανανέωση πρέπει να γίνει η κλήση αλλά όσοι έχουν (από παλιά) 2xπλασιασμό € κλπ τους καταργεί 2xπλασιασμό κλπ.

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx Προσφορές για το ισχύει αυτή τη στιγμή.

 

Από σήμερα κανονικά 120΄προς όλους με 3,02€: Το έλεγξε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

1. ΑΛΠΑΚ στο 1314 και μετά F ,3e χρέωση.

2. 17317 στο 1330 4,44 e 4 gb

3. ΥΠ στο 1298 ή Υ στο 1330 για το υπόλοιπό σου.

 

Αφελής πιθανώς η ερώτηση αλλά όταν αλλάζει το πακέτο από π.χ. cosmokarta σε frog το

χρηματικό υπόλοιπο παραμένει; Τα λεπτά και ΜΒ ;

Link to comment
Share on other sites

Mb και υπολοιπο χρηματων μειον τα 3€ που κοστιζει η αλλαγη σε frog

 

Στάλθηκε από το Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με το 10€ μου δίνει 500mb. πως ενεργοποιώ αυτά τα πακέτα? δεν έχουν κάποια εφαρμογή και πρέπει να βρίσκουμε ποιοί είναι οι κωδικοί για sms.

 

Αυτά σου τα δίνει με κάθε ανανέωση 10€ για τους 6 πρώτους μήνες.

Για ενεργοποίηση πακέτου ομιλίας καλείς στο 1330.

Για την προσφορά με τα 4gb στέλνεις 17317 στο 1330.

Link to comment
Share on other sites

Οχι τα μονα που χάνονται είναι τα 300' και ο διπλασιασμός για τους παλιούς συνδρομητές. Οι νεότεροι που δεν εχουν τίποτα απο αυτά παίρνουν και τα λεπτά προς φρογκ και τα δώρα του 6μηνου
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με frog αν δύναται να κάνει ένα Speedtest σε 4G στους σερβερς του ΟΤΕ η της κοσμοτε, να μας πει αν βγάζει πάνω από 20Mbps

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει και πανω απο 20.Εχω βαλει μετρηση δικη μου στην Κοζανη στο αλλο θεμα 4g lte με frog νουμερο

 

Στάλθηκε από το Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

260e23a2ecf23fbcb797e1c6209b335b.jpg

Πυλαία σε κλειστό χώρο.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που ομως στη Πυλαια; Χαμηλα στα συνορα με χαριλαου ή πιο ψηλα;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κοντά στο praktiker

 

Καλα ειναι,μια χαρα μετρηση.

Προς χαριλαου αερογεφυρα αμα περασεις μετρα να δεις τα γκαζια.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δελφών με Αλεξανδρείας ειχα πιάσει 120!!!

 

Λες κοντα στην Πυροσβεστικη,καταλαβα.Μια χαρα παιζει εκει η Cosmote αλλα και οι αλλες.Δοκιμασε μια στην Βουλγαρη στο υψος του everest(απεναντι απο το τερμα του 31 και του 36).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Είμαι Καλαμαριά και δεν πολυπερνάω από εκεί,όταν βολεύει μόνο,κάνω κάνα τεστ!!!!

 

Καταλαβα,και εγω δεν πηγαινω ανατολικα.Αμα περασω και εχω δεδομενα θα κανω

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ελπίζω πως δεν την έχασες.

Επειδή είναι νέα προσφορά το Weekend στο frog, όμως, και δε θα'πρεπε να τη δικαιούσαι (όπως λέει),

για να "κατάφερες" να την βάλεις, μιας και είναι νέα προσφορά στις αρχές της ακόμα (που θα ισχύει για όλα τα ΣΚ του 2017),

ίσως να μην πρόλαβαν να έχουν ενημερωτικό για όσους δεν την δικαιούνται (όπως εσύ με το 2xπλασιασμό) και να το βάλουν αργότερα όταν θα "τρέχει" κανονικά η προσφορά για όλα τα Weekend του 2017.

 

Ενημέρωσέ μας αν έγινε κάτι τέτοιο και έχασες το 2xπλασιασμό χωρίς ενημερωτικό sms πριν ενεργοποιήσεις την προσφορά,

κι αν ΝΑΙ, επικοινώνησε μαζί τους ότι δεν υπήρχε ενημερωτικό sms πριν την βάλεις

προκειμένου να σου επαναφέρουν το 2xπλασιασμό.

 

Τελικά, έκανα σήμερα ανανέωση και ισχύει κανονικά και ο διπλασιασμός :) Δε χάθηκε, παρόλο που ενεργοποιήθηκε και η προσφορά free weekend!!! Τυχερός ήμουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, έκανα σήμερα ανανέωση και ισχύει κανονικά και ο διπλασιασμός :) Δε χάθηκε, παρόλο που ενεργοποιήθηκε και η προσφορά free weekend!!! Τυχερός ήμουν ;)

 

Μην το λες πουθενά:

Συμβαίνει και στα καλύτερα (πράσινα {όχι άλογα}, αλλά οργανωμένα) "σπίτια"...

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες πουθενά:

Συμβαίνει και στα καλύτερα (πράσινα {όχι άλογα}, αλλά οργανωμένα) "σπίτια"...

 

Πουθενά!! :)

Απλά το έγραψα για ενημέρωση, επειδή είχε μείνει η εκκρεμότητα αυτή ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα.

κοιταξα στο site της frog ( http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx?cid=18085# )

και την προσφορα 4ευρω /4 γιγα δεν την βρήκα πουθενα!!!

Και με δεδομενο πως υπάρχει ακόμη ,και εφόσον κάποιος την έχει ενεργοποιήσει. θα ισχύει για πάντα?

ή μετά από 6, 18 ή 24 μήνες, αφού θα έχουμε συνηθίσει να καταναλώνουμε 4 γιγα κοπεί?

και μετά τί ?το χάος?

ΥΓ: κοντα 20 χρόνια είχα μόνο σύνδεση και τώρα λέω να μπω στον κόσμο του καρτοκινητού.

η wind μου δίνει 1500 πρός όλους/1500sms/1500giga με 30 ευρώ . Εγώ χρειάζομαι 500-700 προς όλους , μηδέν sms , και πάνω από 3γιγα.

Ετσι λοιπόν σε ένα δικαρτο κινητό με μια κοσμοκάρτα ή wind for all, και με την frog 4giga /4euro.

νομίζω καλύπτω τις απαιτήσεις μου. αν πάντως κάποιος φίλος γνωρίζει να με κατατοπίσει καλύτερα παρακαλώ να με βοηθήσει.

ΥΓ2: αν είμαι oftopic παρακαλώ ενημερώστε με .

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...