Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον εστειλα μηνυμα και εγω .

.η απαντηση που πηρα ηταν οτι δεν χανεται κανενα υπολοιπο

..απο πακετα ιντερνετ ,,χρονο,,λεφτα κλπ

και η προσφορα με τα 10 ευρω θα ισχυει μεχρι 31 -10

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση στο FACEBOOK Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω, αν έχουν πάρει παράταση οι ακόλουθες προσφορές που λήγουν σήμερα: (1) Για τους συνδρομητές του φοιτητικού What's Up, αν θα εξακολουθήσουν να ισχύουν οι εκπτώσεις των φοιτητικών πακέτων (1000 λεπτά προς όλους με 4 ευρώ αντί για 5 και 1200 λεπτά+1200 SMS αντί για 100 SMS με 7 ευρώ) και (2) για τους συνδρομητές καρτοκινητής Frog, αν θα εξακολουθήσει να ισχύει το μπόνους ανανέωσης του 1 GB με κάρτα 10 ευρώ και των 500 MB με κάρτα 5 ευρώ. Ευχαριστώ.

Αρέσει σε 11 σχόλιο

Μου αρέσει! Σχολιάστε Κοινοποιήστε

 

Σχόλια

 

COSMOTE Γιώργο καλησπέρα. Οι προσφορές που μας αναφέρεις θα εξακολουθούν να ισχύουν κανονικά έως 31/10/2015.

 

.. αρα μεχρι 31-10 θα ισχυει η προσφορα για τον βατραχο..εκτος αν παρει παραταση παλι

Λογικά θα εξακολουθήσει να παίρνει παράταση, για όσο δίνει παράταση και ο ανταγωνισμός. Ας μην ξεχνάμε, ότι η προσφορά ανανέωσης του βατράχου, δεν είναι "προτότυπη", αλλά αντίγραφο των αντίστοιχων προσφορών του ανταγωνισμού. Η πλάκα είναι, ότι χθες έγινε (από εμένα) η ερώτηση, μόλις πριν από λίγη ώρα ενημέρωσαν το site για την εν λόγω παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Το γύρισα κ εγω σε frog και επιβεβαιώνω ότι δεν χάνονται ούτε χρήματα ούτε λεπτά ούτε mb.η εφαρμογή της cosmote δουλεύει κανονικά κ επειδή ειναι η Τρίτη εβδομάδα είχα και διπλασιασμό στα 60 λεπτά προς όλους!
Link to comment
Share on other sites

Το γύρισα κ εγω σε frog και επιβεβαιώνω ότι δεν χάνονται ούτε χρήματα ούτε λεπτά ούτε mb.η εφαρμογή της cosmote δουλεύει κανονικά κ επειδή ειναι η Τρίτη εβδομάδα είχα και διπλασιασμό στα 60 λεπτά προς όλους!

Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου.

Από whatsup το γύρισες φίλε? Είχες κάνει εγραφή και στο mycosmote.gr??

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου.

Από whatsup το γύρισες φίλε? Είχες κάνει εγραφή και στο mycosmote.gr??

 

Δεν θυμάμαι,ειχα κανει εγγραφή για το app της cosmote.απο cosmokarta :)

Link to comment
Share on other sites

cosmote είναι, άρα το έχει. Δεν υπάρχει πλέον διάρκεια ανανέωσης παραπάνω από 90 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρονια χρήστης στο φρογκ...ηθελα κι εγω να κανω ανανεωση στο cosmote my account..αλλα η Εξυπηρετηση πελατων μου ειπε ΔΕΝ για χρηστες φρογκ!Εχει καποιος καποια λυση...αν υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα απο Κοσμοκαρτα σε Φρογκ χτες και χαθηκαν τα υπολοιπα λεπτα ομιλιας απο ενεργοποιημενο πακετο 5ευρω για 200' προς ολους....αρα με την αλλαγη χανονται τα ενεγοποιημενα πακετα που εχεις....Επισης μου εστειλαν μηνυμα οτι στην 1η ανανεωση καθε μηνα για 1 εξαμηνο θα μου δινουν 100' προς ολους....αραγε θα τα δινει αυτα και με 5ευρη ανανεωση?
Link to comment
Share on other sites

Το γύρισα κ εγω σε frog και επιβεβαιώνω ότι δεν χάνονται ούτε χρήματα ούτε λεπτά ούτε mb.η εφαρμογή της cosmote δουλεύει κανονικά κ επειδή ειναι η Τρίτη εβδομάδα είχα και διπλασιασμό στα 60 λεπτά προς όλους!

Αλλαξα απο Κοσμοκαρτα σε Φρογκ χτες και χαθηκαν τα υπολοιπα λεπτα ομιλιας απο ενεργοποιημενο πακετο 5ευρω για 200' προς ολους....αρα με την αλλαγη χανονται τα ενεγοποιημενα πακετα που εχεις....

:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα απο Κοσμοκαρτα σε Φρογκ χτες και χαθηκαν τα υπολοιπα λεπτα ομιλιας απο ενεργοποιημενο πακετο 5ευρω για 200' προς ολους....αρα με την αλλαγη χανονται τα ενεγοποιημενα πακετα που εχεις....Επισης μου εστειλαν μηνυμα οτι στην 1η ανανεωση καθε μηνα για 1 εξαμηνο θα μου δινουν 100' προς ολους....αραγε θα τα δινει αυτα και με 5ευρη ανανεωση?

Και με πενταευρη ανανέωση γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Και με 5ευρη γίνεται αλλά ο πρώτος μήνας λήγει σήμερα.

Άρα βάλε σήμερα κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα μια χαλασμενη σιμ φρογκ (τις παλιές μωβ - πορτοκαλί) με μια καινούργια. Μου έδωσαν μια κοσμοτέ σιμ και μου είπαν ότι εδώ και μια βδομάδα οι παλιές φρογκ μπορούν να αντικατασταθούν, χωρίς κανένα πρόβλημα, σε καταστήματα κοσμοτέ και γερμανού. Εννοείτε ότι παραμένει το νούμερο φρογκ και με τα όποια προνόμια είχε (πχ διπλασιασμός). Μεγάλη ανακούφηση για όσους είχαν παλιές σιμ.

Τον ισχυρισμό τους διαπίστωσα κι εγώ αφού αργότερα, έκανα μια ανανέωση 10 ευρώ και μπήκε ο διπλασιασμός. Επιπλέον πήρα το 1 gb δώρο.

Επίσης ενεργοποιώντας το πακέτο με τα 60 λεπτά ομιλίας μου έκανε δώρο άλλα 60.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Να υποθέσουμε έτσι, ότι μπορεί να δίνουν επιτέλους και micro ή nano sim?

Link to comment
Share on other sites

Πλέον δίνουν micro και nano sim χωρίς να χάνονται μπόνους όπως διπλασιασμός κάρτας χρόνου ομιλίας. Δεν υποστηρίζουν ακόμα twin sim και dual sim.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση 5€ (θυμίζω πως μεταφερθηκα στο frog από what's up πριν κανένα μήνα) και πήρα δώρο 100 λεπτά προς όλους (κινητά + σταθερά) και 500mb για ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...