Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μπορούν να σε καλούν με την υπηρεσία 0,01 .

Αλλά εσύ δεν θα έχεις πια αυτή την υπηρεσία μια που είναι αποκλειστική υπηρεσία της Cosmokarta .

 

Τελικά δεν γίνεται αυτό που λέτε, δυστυχώς.

Σε αυτή την υπηρεσία μπορούν να μπούν μόνο αριθμοί συμβολαίου, cosmoκάρτα και what's up. Όχι όμως φρογκ

Το δοκίμασα πριν λίγο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα σήμερα την 1η ανανέωση για το μήνα Αύγουστο. Δεν μου ήρθε ούτε μήνυμα διπλασιασμού ούτε κάποιο μήνυμα με το υπόλοιπο από την ανανέωση όπως γινόταν μέχρι τώρα. Παίζει τίποτε με τους server της cosmote σήμερα ή να πάρω τηλέψωνο στην εξυπηρέτηση?
Link to comment
Share on other sites

Αν εστειλες πρωτα 2 στο 1312 για να ενεργοποιησεις το διπλασιασμο και δεν εγινε παρε τηλ την εξυπηρετηση.
Link to comment
Share on other sites

Αν εστειλες πρωτα 2 στο 1312 για να ενεργοποιησεις το διπλασιασμο και δεν εγινε παρε τηλ την εξυπηρετηση.

Μα κάθε μήνα μου διπλασιάζεται, πρώτη φορά συμβαίνει αυτό.

edit: Τελικά πιστώθηκαν χωρίς να πάρω τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση. Απλά έγινε με καθυστέρηση.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας μου είχε από την αρχή (1998 νομίζω) Cosmokarta.

Τον προηγούμενο μήνα άλλαξε σε Frog και ενεργοποιήσαμε τον διπλασιασμό. Μόνο που από συνήθεια συνεχίζει να βάζει Cosmokarta και η Cosmote την δέχεται!

 

Δεν υποτίθεται ότι παίρνει μόνο κάρτα Frog;

Πάντως ο διπλασιασμός δεν γίνεται. (Θυμήθηκαν να είναι οκ σε αυτό...)

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν στείλεις 2 στο 1312 ο διπλασιασμός δεν θα ξεκινήσει από μόνος του
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν στείλεις 2 στο 1312 ο διπλασιασμός δεν θα ξεκινήσει από μόνος του

Ούτε αν δεν βάλεις κάρτα Frog.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Πες στον πατέρα σου να βρει περίπτερο που να έχει μηχανάκι και όχι κάρτες, ώστε να μπορεί πάντα να βρίσκει φρογκ ότι και να γίνει! :cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδεια καλησπερα.ενεργοποιησα ενα πακετο ιντερνετ 60μβ με 3ε και μου εκανε δωρο 1,5 γιγα για ενα μηνα.το υπολοιπο αμο τα μβ πως το μαθενουμε?
Link to comment
Share on other sites

παιδεια καλησπερα.ενεργοποιησα ενα πακετο ιντερνετ 60μβ με 3ε και μου εκανε δωρο 1,5 γιγα για ενα μηνα.το υπολοιπο αμο τα μβ πως το μαθενουμε?

 

με υ στο 1333

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια ενεργοποιησα ενα πακετο με 3ε για 60μβ και δεν μου εδωσε το δωρεαν 1,5γιγα τι εγινε?
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγο

Στειλέ info στο 1312 να δεις το υπόλοιπο σου

Η προσφορά δίνεται μόνο μία φορά Αε κάθε αριθμό

Link to comment
Share on other sites

Παιδες στο σιτε της frog κρυβετε ο τιμοκαταλογος απο μια διαφημιση τι λετε παμε για νεες τιμες?τυπου q?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες στο σιτε της frog κρυβετε ο τιμοκαταλογος απο μια διαφημιση τι λετε παμε για νεες τιμες?τυπου q?

 

Στείλε μας Link να δούμε και εμείς

Link to comment
Share on other sites

Εδω το λινκ για την ιστοσελιδα της φρογκ μετα παταμε εκει που λεει τιμοκαταλογος. Δεν γινεται να μπει το ακριβως λινκ που μας οδηγει στην ενοτητα τη συγκεκριμενη γιατι το σαιτ της φρογκ εχει σταθερη διευθυνση σε οποια ενοτητα και να παμε.

Εχει μπει σε λαθος θεση το σποτακι που συμπτωματικα προφανως κρυβει τις τιμες στις βασικες χρεωσεις.

Αν περιηγηθειτε σε αλλες ενοτητες της ιστοσελιδας θα δειτε οτι το σποτακι παραμενει σταθερο δεν αλλαζει θεση.

Να δουμε ομως ποτε θα το παρουν χαμπαρι και να το διορθωσουν...

Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Εδω το λινκ για την ιστοσελιδα της φρογκ μετα παταμε εκει που λεει τιμοκαταλογος. Δεν γινεται να μπει το ακριβως λινκ που μας οδηγει στην ενοτητα τη συγκεκριμενη γιατι το σαιτ της φρογκ εχει σταθερη διευθυνση σε οποια ενοτητα και να παμε.

Εχει μπει σε λαθος θεση το σποτακι που συμπτωματικα προφανως κρυβει τις τιμες στις βασικες χρεωσεις.

Αν περιηγηθειτε σε αλλες ενοτητες της ιστοσελιδας θα δειτε οτι το σποτακι παραμενει σταθερο δεν αλλαζει θεση.

Να δουμε ομως ποτε θα το παρουν χαμπαρι και να το διορθωσουν...

 

Χρησιμοποιείς το firefox? Αν ναι αυτός φταίει και δεν εμφανίζεται καλα. Με chrome, opera παιζει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάτι συμβαίνει με τον browser σου και επικαλύπτεται ο τιμοκατάλογος στα αριστερά. Εμένα σε chrome μια χαρά εμφανίζεται. Επίσης όταν λες σποτάκι εννοείς τις ενότητες "play with frog" και "frog the world" ;

 

Σορρυ λάθος διατύπωση, ναι αυτό εννοούσα.

 

Χρησιμοποιείς το firefox? Αν ναι αυτός φταίει και δεν εμφανίζεται καλα. Με chrome, opera παιζει κανονικα

 

Ναι το firefox χρησιμοποιώ. Δοκίμασα με explorer και δείχνει κανονικά. Άρα το firefox κάνει το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ λάθος διατύπωση, ναι αυτό εννοούσα.

 

 

 

Ναι το firefox χρησιμοποιώ. Δοκίμασα με explorer και δείχνει κανονικά. Άρα το firefox κάνει το πρόβλημα.

 

Χρησιμοποίησε το CTRL + - . Θέλει 1 βήμα σμίκρυνση στα γράμματα και φαίνεται κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά αυτό σημαίνει ότι ενεργοποιώντας ένα πακέτο internet σε Frog/Cosmoκάρτα/What's Up στις 31/8 θα έχουμε 1,5GB μέχρι και τις 30/9, σωστά;

 

Ρώτησα πριν αρκετό καιρό αλλά απάντηση δεν πήρα. Μήπως ξέρει κανείς τί ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...