Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει το ίδιο καλό σήμα η frog με τις κάρτες της cosmote ?

 

χρησιμοποιεί κανονικά το δίκτυο της Cosmote..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Έχει το ίδιο καλό σήμα η frog με τις κάρτες της cosmote ?

μια χαρα σημα εχει..

αυτο που εχω παρατηρησει ειναι πως για σμς προς εξωτερικο,καμια φορα καθυστερει(αρκετα δυστυχως)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

νεα προσφορα η frog οπιος ανανεωσει μεχρι 15/3 με καρτα των 7 ε 50sms δωρο μεχρι 31/03

 

Το επιβεβαιώνω κι εγώ, σήμερα που "άνοιξα" ένα ... ξεχασμένο νούμερο FROG είδα το μήνυμα με την "προσφορά". Δεν είναι κι άσχημα :)

Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω κι εγώ, σήμερα που "άνοιξα" ένα ... ξεχασμένο νούμερο FROG είδα το μήνυμα με την "προσφορά". Δεν είναι κι άσχημα :)
εμενα ηρθε χτες το σμς..

βεβαια δεν ειναι και "η τρελλη προσφορα" αλλα απο το τιποτα κατι ειναι κι αυτο

ειδικα για εμας που εχουμε μια καρτουλα σιμ μονο και αυτη της φρογκ...:cool:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμενα ηρθε χτες το σμς..

βεβαια δεν ειναι και "η τρελλη προσφορα" αλλα απο το τιποτα κατι ειναι κι αυτο

ειδικα για εμας που εχουμε μια καρτουλα σιμ μονο και αυτη της φρογκ...:cool:

 

και μια και ... δυο(!) χαρές είναι: Εξάλλου, η βασική χρήση ενός πακέτου όπως το βατράχι είναι (κατά την ταπεινή μου γνώμη :) ) σύντομες κλήσεις καθώς και (πολλά?) γραπτά μηνύματα. Άρα, τα 50 μηνύματα είναι πάντα καλοδεχούμενα! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ειναι παντελως ακυρη. Τους εχει πει κανεις οτι ΠΟΥΘΕΝΑ δε βρισκεις καρτα των 7 Ευρω; :down:
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ

 

Με την υπηρεσία Επέκτασης Υπολοίπου δε θα βρεθείς ποτέ χωρίς χρόνο ομιλίας τη στιγμή που τον χρειάζεσαι.

 

Πληροφορίες

Η Καρτοκινητή FROG σου δίνει τη δυνατότητα να επεκτείνεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου έως και 2€, καλώντας χωρίς χρέωση στο 1315 ή στέλνοντας γραπτό μήνυμα ΕΠ (κενό) 1 αν θέλεις να επεκτείνεις το χρόνο σου κατά 1€ ή ΕΠ (κενό) 2, αν θέλεις να επεκτείνεις το χρόνο σου κατά 2€. Έτσι δεν θα βρεθείς ποτέ χωρίς χρόνο ομιλίας τη στιγμή που τον χρειάζεσαι, όπου κι αν βρίσκεσαι!

 

Οδηγίες

 

Καλώντας δωρεάν στο 1315 μπορείς να επιλέξεις το ποσό που θέλεις να επεκτείνεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου. Αν θέλεις να επεκτείνεις το υπολοιπό σου κατά 1€, πληκτρολόγησε 1, ενώ αν θέλεις να επεκτείνεις το υπολοιπό σου κατά 2€, πληκτρολόγησε 2.

 

Επίσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία στέλνοντας δωρεάν στο 1315 γραπτό μήνυμα ΕΠ (κενό) 1 αν θέλεις να επεκτείνεις το υπόλοιπο σου κατά 1€ ή ΕΠ (κενό) 2 αν θέλεις να επεκτείνεις το υπολοιπό σου κατά 2€.

 

Το ποσό μπορείς να το καταναλώσεις σε ομιλία, sms, mms και / ή σε οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία.

 

Το κόστος χρήσης της υπηρεσίας ανεξαρτήτως του ποσού πίστωσης είναι 0,20€ και το ποσό των 1,20€ ή 2,20€ θα αφαιρεθεί αυτόματα από τον λογαριασμό σου μετά την επόμενη ανανέωση χρόνου ομιλίας.

 

Σημειώσεις:

 

Η υπηρεσία θα είναι διαθέσιμη για μια μόνο φορά πριν από κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας, ανεξαρτήτως του τρόπου πρόσβασης που θα επιλέξεις (κλήση ή SMS).

 

Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει:

 

Το διαθέσιμο υπόλοιπο του χρήστη να κυμαίνεται μεταξύ 0€ και 2€ όταν πρόκειται για χρήση μέσω κλήσης και 0,1309€ και 2€ για χρήση μέσω sms.

Ο χρήστης να έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τους τελευταίους 2 μήνες πριν τη χρήση της υπηρεσίας.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ειναι παντελως ακυρη. Τους εχει πει κανεις οτι ΠΟΥΘΕΝΑ δε βρισκεις καρτα των 7 Ευρω; :down:
ε οχι και πουθενα!!!!!!!

εγω εχω βρει ενα σημειο,και οποτε παω περνω 5-6,τις φορτωνω και μιλαααααααω:cool:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και πουθενα!!!!!!!

εγω εχω βρει ενα σημειο,και οποτε παω περνω 5-6,τις φορτωνω και μιλαααααααω:cool:

 

Ενα σημειο= πουθενα. Η συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτερων εχει 3αρες, εγω 7αρα δεν εχω βρει πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

περνεις σα δεδομενο πως υπαρχει ενα σημειο σε ολη την πολη...εγω στο πρωτο περιπτερο που πηγα ειχε..

;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δυσκολεύτηκα να βρω κάρτα των 7e όταν χρειάστηκα. Χρειάστηκε να παραγγείλω! Συνήθως έχουν των 3e. Και κάποια περίπτερα δεν έχουν καθόλου!!

 

Εμένα το μήνυμα της προσφοράς δεν μου ήρθε ακόμη. Ελπίζω να μην ισχύει για μεμονομένα νούμερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δυσκολεύτηκα να βρω κάρτα των 7e όταν χρειάστηκα. Χρειάστηκε να παραγγείλω! Συνήθως έχουν των 3e. Και κάποια περίπτερα δεν έχουν καθόλου!!

 

Εμένα το μήνυμα της προσφοράς δεν μου ήρθε ακόμη. Ελπίζω να μην ισχύει για μεμονομένα νούμερα!

 

Ούτε εμένα μου ήρθε, αλλά πριν απο λίγο μια χαρά τα πέρασα τα 2 ευρώ :cool: :cool: Άλλωστε δε μιλάμε για προσφορά(πχ διπλασιασμό κάρτας), αλλά για υπηρεσία δικτύου....:wink:

:)
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου ήρθε, αλλά πριν απο λίγο μια χαρά τα πέρασα τα 2 ευρώ :cool: :cool: Άλλωστε δε μιλάμε για προσφορά(πχ διπλασιασμό κάρτας), αλλά για υπηρεσία δικτύου....:wink:

 

Για αλλο λεμε. Μερικοι πηραν sms πως αν βαλουν μια καρτα των 7 Ευρω παιρνουν δωρο 50sms.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενας περιορισμος για τη φορητοτητα.
Αν ο φίλος είναι ήδη στην Cosmote πώς θα πάει με φορητότητα στο Frog; Εκεί νομίζω δε γίνεται...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ο φίλος είναι ήδη στην Cosmote πώς θα πάει με φορητότητα στο Frog; Εκεί νομίζω δε γίνεται...

 

Οντως πρεπει να εχεις δικιο. Συγνωμη για τη παραπληροφορηση :X :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζετε ποσο κοστιζει η περιαγωγη (για Ιταλια) κ τι ενεργειες θα πρεπει να κανω για να εχω; Θα την χρειαστω για 1 βδομαδα

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου πείτε τι νούμερα προσφέρει το frog?δηλαδη 697χχχ.

697xxxxxxx

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...