Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, ONOUFRIOS1980 said:

Είναι 2 ξεχωριστά sms, που πρέπει να πας σε κατάστημα Frog για να ενεργοποιηθεί η προσφορά. 

1. 10gb + 1000'+100 sms κάθε μήνα για 12 μήνες,€120

2. Απεριόριστα gb + 120' κάθε μήνα για 12 μήνες, €120.

Πρέπει να σου έρθει πρώτα η προσφορά ή πας κατευθείαν κατάστημα και είναι διαθέσιμα αυτά τα δύο;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Teiresias_ said:

Καλά όλα τα special offers έχεις;;;

Την Δευτέρα που θα πάω σε κατάστημα Frog (Σταδίου) θα δω αν μπορώ να έχω και τις δύο προσφορές παράλληλα. 

Μην με ματιάσεις σε παρακαλώ...

Τόσα 2ευρα μου έφαγε η nova ,προσπαθώ να ρεφάρω....

Edited by ONOUFRIOS1980
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ONOUFRIOS1980 said:

Την Δευτέρα που θα πάω σε κατάστημα Frog (Σταδίου) θα δω αν μπορώ να έχω και τις δύο προσφορές παράλληλα. 

Μην με ματιάσεις σε παρακαλώ...

Τόσα 2ευρ μου έφαγε η nova ,προσπαθώ να ρεφάρει....

Εσύ προχθές δεν ήρθες στην Cosmote;; Αααα δεν θα τα πάμε καλά.. 😉😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Teiresias_ said:

Πρέπει να σου έρθει πρώτα η προσφορά ή πας κατευθείαν κατάστημα και είναι διαθέσιμα αυτά τα δύο;

Πραγματικά δεν έχω ιδέα, μην σας πάρω στο λαιμό μου.

Και μου ήρθε και αυτό το sms:

SPECIAL OFFER: WITH 12€ TOPUP YOU HAVE 26GB + 200' TO ALL + 1600' TO FROG! TOP UP & ACTIVATE THE WELCOME OFFER VIA FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ!
WITH YOUR TOPUP YOU GET FREE 1GB & 1200' TO FROG. FROG TOPUP CARDS ARE AVAILABLE IN ANY KIOSK
SUPER ΠPOΣΦOPA: ME 12€ ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ 26GB + 200' ΠPOΣ OΛOYΣ + 1600' ΠPOΣ FROG! ANANEΩΣE TO YΠOΛOIΠO ΣOY KAI ENEPΓOΠOIHΣE TH ΠPOΣΦOPA MEΣA AΠO TO FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ.
ME THN ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ ΔΩPO 1GB & 1200' ΠPOΣ FROG. OI KAPTEΣ ANANEΩΣHΣ FROG EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA ΠEPIΠTEPA.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ONOUFRIOS1980 said:

Πραγματικά δεν έχω ιδέα, μην σας πάρω στο λαιμό μου.

Και μου ήρθε και αυτό το sms:

SPECIAL OFFER: WITH 12€ TOPUP YOU HAVE 26GB + 200' TO ALL + 1600' TO FROG! TOP UP & ACTIVATE THE WELCOME OFFER VIA FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ!
WITH YOUR TOPUP YOU GET FREE 1GB & 1200' TO FROG. FROG TOPUP CARDS ARE AVAILABLE IN ANY KIOSK
SUPER ΠPOΣΦOPA: ME 12€ ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ 26GB + 200' ΠPOΣ OΛOYΣ + 1600' ΠPOΣ FROG! ANANEΩΣE TO YΠOΛOIΠO ΣOY KAI ENEPΓOΠOIHΣE TH ΠPOΣΦOPA MEΣA AΠO TO FROG APP APP https://frogapp.page.link/WoQJ.
ME THN ANANEΩΣH ΠAIPNEIΣ ΔΩPO 1GB & 1200' ΠPOΣ FROG. OI KAPTEΣ ANANEΩΣHΣ FROG EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA ΠEPIΠTEPA.

Καλά αυτό το γράφει και στο site..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Teiresias_ said:

Καλά αυτό το γράφει και στο site..

Ααα δεν το είχα δει, μέσα στο APP λέει ομως για τους πρώτους 3 μήνες, και όχι για πάντα .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ONOUFRIOS1980 said:

Ααα δεν το είχα δει, μέσα στο APP λέει ομως για τους πρώτους 3 μήνες, και όχι για πάντα .

Ναι είναι το καλωσόρισμα!! Και γίνεται σε όλα τα καρτοκινητά αυτή την περίοδο what's up και cosmokarta..

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ONOUFRIOS1980 said:

Είναι 2 ξεχωριστά sms, που πρέπει να πας σε κατάστημα Frog για να ενεργοποιηθεί η προσφορά. 

1. 10gb + 1000'+100 sms κάθε μήνα για 12 μήνες,€120

2. Απεριόριστα gb + 120' κάθε μήνα για 12 μήνες, €120.

Εγώ πήρα το δεύτερο με νέο αριθμό 

Αλλά είναι πολύ ευχάριστο το γεγονός ότι το προτείνουν πλέον και σε φορητότητα αριθμού 

Edited by ANAGNPANA
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Teiresias_ said:

Εσύ προχθές δεν ήρθες στην Cosmote;; Αααα δεν θα τα πάμε καλά.. 😉😂😂😂😂

Πήγαινε και εσύ και δείξε τους το σκρινσοτ. 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Πολυ θετικό που και ο βάτραχος άρχισε τις απεριόριστες προσφορες. 

Περισυ έδινε απεριόριστα με 11 €. Φέτος ζητά διπλάσια σχεδόν. Οι άλλες είναι φτηνότερες.

Ας ελπίσουμε ότι θα έλθουν τα καλοκαιρινά πακέτα στις περσινές τιμές.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για να καταλάβω επειδή με ενδιαφέρει. Πάω στο κατάστημα της Σταδίου και δίνω 120€ για νέο αριθμό frog και μου δίνει απεριόριστα data για 12 μήνες χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση μέσα στον χρόνο; Επίσης δίνει και λεπτά προς όλους για ένα χρόνο? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Για να καταλάβω επειδή με ενδιαφέρει. Πάω στο κατάστημα της Σταδίου και δίνω 120€ για νέο αριθμό frog και μου δίνει απεριόριστα data για 12 μήνες χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση μέσα στον χρόνο; Επίσης δίνει και λεπτά προς όλους για ένα χρόνο? Ευχαριστώ 

Πας στο καταστημα, τους λες οτι θελεις τα απεριόριστα data για 12 μηνες, σε ενημερωνουν και το κάνεις. Για 1 χρονο παιρνεις και 120' προς ολους καθε μηνα (ελαχ.χρεωση 3'), χωρις να κάνεις κάτι. Ετσι μου ειπαν εμενα οταν τους ρωτησα τηλεφωνικά (κατάστημα frog Θεσσαλονίκης). 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Πας στο καταστημα, τους λες οτι θελεις τα απεριόριστα data για 12 μηνες, σε ενημερωνουν και το κάνεις. Για 1 χρονο παιρνεις και 120' καθε μηνα (ελαχ.χρεωση 3'), χωρις να κάνεις κάτι. Ετσι μου ειπαν εμενα οταν τους ρωτησα τηλεφωνικά (κατάστημα frog Θεσσαλονίκης). 

Ευχαριστώ φιλε

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Για να καταλάβω επειδή με ενδιαφέρει. Πάω στο κατάστημα της Σταδίου και δίνω 120€ για νέο αριθμό frog και μου δίνει απεριόριστα data για 12 μήνες χωρίς να κάνω καμιά ανανέωση μέσα στον χρόνο; Επίσης δίνει και λεπτά προς όλους για ένα χρόνο? Ευχαριστώ 

Σωστά εγώ το έκανα πριν λίγες μέρες 

10 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Περισυ έδινε απεριόριστα με 11 €. Φέτος ζητά διπλάσια σχεδόν. Οι άλλες είναι φτηνότερες.

Ας ελπίσουμε ότι θα έλθουν τα καλοκαιρινά πακέτα στις περσινές τιμές.

Απεριόριστο Ίντερνετ με 10 ευρω το μηνα για 12 μήνες σε αυτό αναφέρεται 

Έχεις βρει άλλου ποιο φτηνό ; 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ANAGNPANA said:

Σωστά εγώ το έκανα πριν λίγες μέρες 

Έξω από το μαγαζί γίνεται χαμός ή χαλαρά;

Άμα είναι να κανονίσουμε να έρθουμε μία Αθήνα από επαρχία να κάνουμε ένα ντου να πάρουμε καμιά δεκαριά..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Teiresias_ said:

Έξω από το μαγαζί γίνεται χαμός ή χαλαρά;

Άμα είναι να κανονίσουμε να έρθουμε μία Αθήνα από επαρχία να κάνουμε ένα ντου να πάρουμε καμιά δεκαριά..

Εγώ δεν είχα κανέναν μπροστά μου

γινοταν χαμός στην BLCK FRIDAY που αντί για 120 ευρώ το έδινε 60 ευρώ 

εκείνη την ημέρα είχε 100 άτομα ουρά 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ANAGNPANA said:

Εγώ δεν είχα κανέναν μπροστά μου

γινοταν χαμός στην BLCK FRIDAY που αντί για 120 ευρώ το έδινε 60 ευρώ 

εκείνη την ημέρα είχε 100 άτομα ουρά 

Ειδικά άμα κάνει καμία χαζομάρα η Nova και κόψει την προσφορά των 6€, θα κατέβουμε με πούλμαν επιδρομή στη Σταδίου..

Πλάκα πλάκα θα μπορούσαν όπως κάνουν τις εκδρομές τα ΚΑΠΗ, να έχει εκδρομή στο κατάστημα της frog, Παρθενώνα και επιστροφή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ANAGNPANA said:

Σωστά εγώ το έκανα πριν λίγες μέρες 

Απεριόριστο Ίντερνετ με 10 ευρω το μηνα για 12 μήνες σε αυτό αναφέρεται 

Έχεις βρει άλλου ποιο φτηνό ; 

Το σχόλιο μου πήγαινε στα απεριόριστα του WiFi Greece. Πέρσι ήταν μισή τιμή. Και για το καλοκαίρι θα βγούνε προσφορές.

 

Βεβαίως υπάρχει πιο φτηνό για όσο διάστημα το χρειάζεσαι. Αν βέβαια κάποιος το χρειάζεται και δεν έχει σήμα από άλλες εταιρείες, είναι καλή τιμή, δεν το συζητώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν κάνεις αίτημα φορητότητας για frog μέσω του site, έρχεται η κάρτα κατευθείαν frog ή πρέπει μέσω ΑΛΠΑΚ να πας μόνος σου στο forg;

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Teiresias_ said:

Παιδιά όταν κάνεις αίτημα φορητότητας για frog μέσω του site, έρχεται η κάρτα κατευθείαν frog ή πρέπει μέσω ΑΛΠΑΚ να πας μόνος σου στο forg;

Είσαι στο φρογκ εξ αρχής.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Teiresias_ said:

Παιδιά όταν κάνεις αίτημα φορητότητας για frog μέσω του site, έρχεται η κάρτα κατευθείαν frog ή πρέπει μέσω ΑΛΠΑΚ να πας μόνος σου στο forg;

frog βέβαια καθαρή 

Link to comment
Share on other sites

13 ευρώ ανανέωση από τα οποία αφαιρούνται τα 10 για να ενεργοποιηθεί το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...