Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απορια... αν έχεις ενεργοποιήσει 4 φορές το πακέτο των 60 λεπτών και φας τα 240 λεπτά,μετά τι γινεται;; παρακαλάς να τελειώσει ο μήνας για να ξαναβάλεις; γιατί έχω μείνει με 10 λεπτά από προχθές και θέλω να βάλω και άλλα...
Link to comment
Share on other sites

Απορια... αν έχεις ενεργοποιήσει 4 φορές το πακέτο των 60 λεπτών και φας τα 240 λεπτά,μετά τι γινεται;; παρακαλάς να τελειώσει ο μήνας για να ξαναβάλεις; γιατί έχω μείνει με 10 λεπτά από προχθές και θέλω να βάλω και άλλα...

 

Εαν ενεργοποιουσες το πακετο σε εβδομαδα 2πλασιασμου, θα ειχες 480 λεπτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί?????

 

Γιατι αυτο;

 

Ναιεεε: Γιατί αυτό;:)

 

Γιατί η ιστορία έχει δείξει ότι καθυστερούν να δώσουν (ή και μπορει να μην δώσουν και ποτε) υπηρεσίες που δίνουν σε κάρτες που προέρχονται απο cosmokarta/whatsup. Πχ παλαιότερα δεν έδιναν την twin sim αν ήταν καθαρή frog ενώ στην εδιναν αν προερχόταν από cosmo/wu. Μπορει να ήταν και θεμα των καταστηματων αυτο, σημασία όμως έχει οτι συναντούσες πρόβλημα. Επισης δεν μπορεις να κανεις λογαριασμο στο cosmote.gr αν ειναι καθαρη frog ώστε να ανανεωσεις ηλεκτρονικα απο εκει πχ. με 5€. Αυτο το τελευταιο δεν ξερω αν το εχουν επιτρεψει πλεον. Μεχρι προτεινος παντως δεν μπορουσες.

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρα πως προεκυψαν?και εγω frog ηθελα αλλα αρχικα θα μου το κανουν whatsup η κοσμοκαρτα.μεγαλη η αναμονη δυστυχως

Δεν ξέρω. Με το που το άνοιξα ήρθε μήνυμα για τα 120 λεπτά και ότι είναι κοσμοκαρτα. Πήρα 1330 και μου λέει έχεις 15 ευρώ υπόλοιπο που λήγει Ιούλιο. Προς το παρόν δεν το γύρισα σε frog ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Με το που το άνοιξα ήρθε μήνυμα για τα 120 λεπτά και ότι είναι κοσμοκαρτα. Πήρα 1330 και μου λέει έχεις 15 ευρώ υπόλοιπο που λήγει Ιούλιο. Προς το παρόν δεν το γύρισα σε frog ακόμη.

 

Πριν το γυρισεις σε φρογκ, σιγουρεψε οτι δε θα χασεις το υπολοιπο σου

Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνεις το υπόλοιπο σε χρήματα πριν κανένα μήνα το άλλαξε φίλος μου και το έκανε frog του κράτησε τα 3 € για την αλλαγή και τα άλλα χρήματα του τα άφησε στο λογαριασμό του

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα αριθμό φρογκ και έχω 2 απορίες! Αρχικά που πρέπει να στείλω μήνυμα για την ενεργοποίηση του 4g? Δεύτερον δεν έχω καταλάβει τι γίνεται με τούς διπλασιασμους που συζητάτε, διπλασιάζονται​ τα gigabyte? Ευχαριστώ :)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4G στο 1333.Ο διπλασιασμός είναι μόνο για το πακέτο ομιλίας 60΄ προς όλους με 3.02€ και συνήθως κάθε 2η εβδομάδα δίνει 60 + 60 με τα ίδια χρήματα.πχ αυτή την εβδομάδα μέχρι 23/04 τα δίνει
Link to comment
Share on other sites

4G στο 1333.Ο διπλασιασμός είναι μόνο για το πακέτο ομιλίας 60΄ προς όλους με 3.02€ και συνήθως κάθε 2η εβδομάδα δίνει 60 + 60 με τα ίδια χρήματα.πχ αυτή την εβδομάδα μέχρι 23/04 τα δίνει

 

Σωστός. Αλλά τυπικά και για το πακέτο των 4GB ισχύει μόνιμος διπλασιασμός. Ανεξαρτήτου βδομάδας.

Όταν το ενεργοποιείς σου ρχεται sms του στυλ "ΤΩΡΑ ΤΟ FROG ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΑ MB ΣΑΣ κλπ κλπ"

Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα.κανονικά είναι 2gb σε μια προσφορά με ημερομηνία λήξης που σιωπηλά παρατείνεται κάθε μήνα.

 

Στάλθηκε από το DOOGEE Y6 MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους. Να ρωτησω κατι.Μεχρι τον προηγουμενο μηνα με καθε ανανεωση 10ε η frog εδινε δωρο 100' προς ολους ,gb και ομιλια προς frog.Χθες που εβαλα σε ΓΕΡΜΑΝΟ καρτα δεν πηρα χρονο ομιλιας .Ξερει κανεις γιατι?Τι περνουμε πλεον με καθε ανανεωση ?
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ομιλία προς όλους;

Πόσο καιρό έχεις το νούμερο;

Αν πέρασε το 1ο εξάμηνο δεν έχει πλέον bonus ομιλίας.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ομιλία προς όλους;

Πόσο καιρό έχεις το νούμερο;

Αν πέρασε το 1ο εξάμηνο δεν έχει πλέον bonus ομιλίας.

 

Το εχω περαν του εξαμηνου ναι .με καθε 10ε καρτα δηλαδη τι δινει πλεον δωρο?

Link to comment
Share on other sites

Αφού έβαλες κάρτα δεν είδες τί έδωσε;

Μετά το 6μηνο δίνει 500 MB και 600' προς frog αν δεν κάνω λάθος. Ας με διορθώσει κάποιος..

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μάτζικ πάκετ 4ΓΚ/4,44Ε ελπίζω να διατηρηθεί για χρόνια ακόμα... ή έστω όταν διακοπεί να το μάθουμε και ας είναι κρυφή προσφορά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα 4 giga αν περισσεψουν ,μεταφερονται στον επομενα μηνα;

 

Εαν πριν τη λήξη του αγοράσεις νέο πακέτο ίντερνετ, μεταφέρονται όλα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...