Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το PCsuite σου δουλεύει κανονικά για όλα τα υπόλοιπα; Αν ναι, χάνεται η σύνδεση μόνο όταν πατάς τον updater?

 

Ναι δουλευει κανονικα το pc suite!!

Στο Updater οταν αρχιζει να ψαχνει για συνδεμενη συσκευη τοε τσουπ χανεται η συνδεση!Δοκιμασα και ελληνικο και αγγλικο updater!!

Εχει v3.0704.1.0.1 και ειναι λιγο αργο και θελω να το αναβαθμισω ρε γμτ!!

Εβαλα και στο site της nokia το product code και μου βγαζει οτι τελευταια διαθεσιμη v 4.0726!!

Τι αλλο να κανω να μην τρεχω στα Nokia Club!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι δουλευει κανονικα το pc suite!!

Στο Updater οταν αρχιζει να ψαχνει για συνδεμενη συσκευη τοε τσουπ χανεται η συνδεση!Δοκιμασα και ελληνικο και αγγλικο updater!!

Εχει v3.0704.1.0.1 και ειναι λιγο αργο και θελω να το αναβαθμισω ρε γμτ!!

Εβαλα και στο site της nokia το product code και μου βγαζει οτι τελευταια διαθεσιμη v 4.0726!!

Τι αλλο να κανω να μην τρεχω στα Nokia Club!

τι λειτουργικο συστημα εχεις στον υπολογιστη σου εμενα με vista δεν κανει αναβαθμιση......
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

τι λειτουργικο συστημα εχεις στον υπολογιστη σου εμενα με vista δεν κανει αναβαθμιση......

 

 

δεν παιζει ρολο το λειτουργικο.εμενα με Vista εγινε μια χαρα η αναβαθμιση. αλλωστε ο updater της Nokia λεει οτι υποστηριζει Vista.

Link to comment
Share on other sites

Για τον UPDATER: Μπορεί να μην είναι θέμα Vista, αλλά μου φαίνεται τοπικό πρόβλημα των Windows (απ' όσα) ξέρω και όχι του τηλεφώνου. Δες το firewall.

 

Για το το AD-46: Η πηγή του ήχου είναι το τηλέφωνο, και η τελική μορφή του εξαρτάται από αυτό και από τα ακουστικά, τα ηχεία κ.λπ. Το ενδιάμεσο καλώδιο δεν παίζει ρόλο, εκτός του ότι μεσολαβούν δύο ενώσεις (με μάλλον αμελητέα επίδραση). Εγώ το συνέδεσα στον ενισχυτή του στερεοφωνικού μου εκτός των άλλων (με 100 watts RMS), αλλά και σε ηχεία laptop.

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

τι λειτουργικο συστημα εχεις στον υπολογιστη σου εμενα με vista δεν κανει αναβαθμιση......

 

 

δεν παιζει ρολο το λειτουργικο.εμενα με Vista εγινε μια χαρα η αναβαθμιση. αλλωστε ο updater της Nokia λεει οτι υποστηριζει Vista.

και εσυ δηλαδη εκπροσωπεις ολους οσους εχουν vista να το καταλαβω ... τωρα τι λεει η ΝΟΚΙΑ αστο σε διπλανο υπολογιστη με xp εκανα την αναβαθμιση κανονικα

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω vista αλλα xp!!Firewall κλειστο οποτε δεν καταλαβαινω τι φταιει γι'αυτο το πηγα στο club nokia και περιμενω τωρα να το παρω!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

 

Για το το AD-46: Η πηγή του ήχου είναι το τηλέφωνο, και η τελική μορφή του εξαρτάται από αυτό και από τα ακουστικά, τα ηχεία κ.λπ. Το ενδιάμεσο καλώδιο δεν παίζει ρόλο, εκτός του ότι μεσολαβούν δύο ενώσεις (με μάλλον αμελητέα επίδραση). Εγώ το συνέδεσα στον ενισχυτή του στερεοφωνικού μου εκτός των άλλων (με 100 watts RMS), αλλά και σε ηχεία laptop.

 

εγινε φιλε μου σε ευχαριστω....

ειχα δοκιμασει στο ν73 τον παρακατω ανταπτορα...

http://l8shop.net/Products/Nokia_Audio_Adapter_AD_15.aspx

AD-15 και το αποτελεσμα δεν ηταν καλο....

(στο ν70 μου δουλευε ρολοι......)...

θα δοκιμασω τον καινουργιο...τωρα...

και παλι thanks.....

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον πηγα στα Nokia Club Κομοτηνης και μου λεει οτι το κινητο μου εχει την τελευταια firmware την 3.07 δηλαδη!!!!

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Ειναι δυνατον αυτο ρε παιδια??

Χρειαζομαι καποια συγκεκριμενη version του nokia updater ή του pc suite??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειδα καπου στο ιντερνετ οτι μαλλον εχει βγει νεα αναβαθμιση για το Ν73 music edition με version 4.0727.2.2.1 .αληθευει?
[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

re paidia gia peite mou duo treis selides me efarmoges gia exasa ola ta agaphmena mou sto firefox

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106593&page=1

εκεί που λέει: "Πού μπορώ να βρω εφαρμογές για το κινητό μου;"

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον πηγα στα Nokia Club Κομοτηνης και μου λεει οτι το κινητο μου εχει την τελευταια firmware την 3.07 δηλαδη!!!!

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Ειναι δυνατον αυτο ρε παιδια??

Χρειαζομαι καποια συγκεκριμενη version του nokia updater ή του pc suite??

 

Εμένα μου βγάζει τη 3.0638.0.0.30 ως τελευταία εδώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που φαίνεται πως συμβαίνει είναι ότι το κάθε κινητό έχει product code χ, ψ, ω, κ.λπ. Ας εναρμονιστεί όποιος θέλει μέσω του nemesis με το ελληνικό, αν θέλουμε να μιλάμε για το ίδιο πράγμα [Pcode: 0529782 κι έως σήμερα version 4.0726.2.0.1]. Εγώ το έκανα μετά τις οδηγίες του gianpithio, και δεν το μετάνοιωσα. Το συνιστώ επίσης, γιατί το nemesis δουλεύεται εύκολα. [Αλήθεια, τι άλλο κάνει αυτό το software, που να είναι χρήσιμο σ' έναν απλό χρήστη;]

Αλλιώς, υπομονή με το κάθε product code, για όποτε η Nokia κυκλοφορήσει το αντίστοιχο.

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Aυτό που λες εσύ ειναι για το απλό.

Το ΜΕ έχει product code 0539293 και τελευταία έκδοση firmware είναι 3.0705.1.0.31. Δλδ η ΝΟΚΙΑ μας έχει αφήσει ακόμα με το firmware του Ιανουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Θα το κανω την αλλη εβδομαδα που θα κατεβω σαλονικα γιατι κομοτηνη ειναι μαλλον ασχετος.παντως για το product code μου βγαζει κανονικα οτι θα πρεπει να εχω ως τελευταια την 4.0726 αλλα κομοτηνη στα ΝOΚΙΑ δεν εχουν πιο νεα απο την 3.07!!αντε να δω και εγω την σταθεροτητα και την ταχυτητα.

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

hey,

exw to n73 kai thelw na vrw ena programma pou na vlepw kai na epeksergazomai minimata,epafes,imerologio,simeiwseis ktl kai na mporw na ta kanw SAVE kai restore!!!

exw dokimasei diafora kai kanena den einai aksiopisto...

to kathena dika tou provlimata....

please help!!!!

Osoi thelete na mou milisete mesw tou MSN Messenger!!!!
Link to comment
Share on other sites

programma pou na vlepw kai na epeksergazomai minimata,epafes,imerologio,simeiwseis ktl kai na mporw na ta kanw SAVE kai restore!!

 

to oxygen kanei ola ta parapanw?isoun efxaristimenos me ekeino to programma?

kai alles gnwmes einai efprosdektes...

 

ksexasa na anaferw oti thelw na ypostirizei GREEK!

Osoi thelete na mou milisete mesw tou MSN Messenger!!!!
Link to comment
Share on other sites

to oxygen kanei ola ta parapanw?isoun efxaristimenos me ekeino to programma?

Μέχρι και τα sms έγραφα στο PC και τα έστελνα κατευθείαν! Το PCSuite μοιάζει φτωχός συγγενής αλλά είναι δωρεάν. Ρίξε μια ματιά και στο site τους. Να φανταστείς έχω το τηλέφωνο 20 ημέρες και δεν έχω αξιωθεί να περάσω τα στοιχεία στο ημερολόγιο, και ψάχνω κι εγώ κάτι δωρεάν αντίστοιχο (αλλά αν δεν βρω άλλη άκρη, για εκεί τη βλέπω...:what: )

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Aυτό που λες εσύ ειναι για το απλό.

Το ΜΕ έχει product code 0539293 και τελευταία έκδοση firmware είναι 3.0705.1.0.31. Δλδ η ΝΟΚΙΑ μας έχει αφήσει ακόμα με το firmware του Ιανουαρίου.

 

Έγω έχω αυτό 0545133 και είναι me, αλλά είναι vf. Δηλαδή μπορεί να βγει για το κανονικό και τα vf να μείνουν στην απέξω? Δεν θέλω να το αλλάξω το p/c για να μη χάσω την εγγύηση

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το PCSuite μοιάζει φτωχός συγγενής αλλά είναι δωρεάν. Ρίξε μια ματιά και στο site τους.

 

exw to pcsuite alla den eimai efxaristimenos....thelw kati pio grigoro kai aksiopisto...apo pcsuite ta minimata den mporw na ta dw...

 

genika an kserei kaneis tpt as mou steilei ena pm...:p

Osoi thelete na mou milisete mesw tou MSN Messenger!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκημασε με το lifeblog το εχει μεσα στο κουτι του Ν73 σε ενα cd! ελπιζω να σου αρεση :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο τοτε που εκανα αναβαθμιση στην εκδοση V 3.0713.1.0.2 δεν μπορω να μετατρεψω τα mp3 σε mp4a με αποτελεσμα το καθε τραγουδι να πιανει στον πενταπλασιο χωρο στη μνημη, επισης απο τοτε που εκανα αναβαθμιση δεν μου ανοιγουν τα παιχνιδια που ειχα εγκατεστημενα στην καρτα μνημης. Η αναβαθμιση εγινε σε nokia shop, εχει κανεις να προτεινει καμια λυση ???
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...