Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες σας ευχαριστω όλους για τα καλορίζικα...

 

Μόλις έλυσα το πρόβλημα με το activesync

 

Αν κανείς αντιμετωπίσει ποτέ το ίδιο πρόβλημα ας πάει μέσα (στις συνδέσεις) στο USB το PC και ας απενεργοποιήσει την χρήση προχωρημένης λειτουργίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

By the way. Πάνε να δεις το νέο p3600 στο Πλαίσιο πχ να καταλάβεις τι εστί ταχύτητα, ποιότητα κατασκευής, οθόνη και κάμερα

 

nai koita ola ayta gia to 3600 mporei na einai ok...

alla oyte radio exei oyte gps...gia orismenoys ayta metrane kai gia ayto pirame to artemis...:) :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω στην καρτα μνημης 5 προγαματακια στο program liie και ξαφνικα μου τρωει ενα κολλημα κανω soft reset κι οταν επανηλθε τα προγραματακια ειχαν κανει φτερα.Πηγαινω 'αφαιρεση προγραμματων' και εκει φαινονται κανονικα. Δεν υπαρχουν ουτε στην μνημη της καρτας ουτε στου τηλεφωνου.Τι γινεται ρε παιδια μηπως γνωριζει κατι επ'αυτου...
Link to comment
Share on other sites

Μια...βασική ερώτηση. Το artemis βγαινει σε 2 χρώματα? :D

Γιατι σε μερικές φωτό φαινεται γκρι και σε καποιες αλλες πιο σκούρο.

 

Γκρι σκούρο είναι, αυτό που βλέπεις έχει να κάνει μάλλον με το φωτισμό κατά τη φωτογράφηση.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Oπως ειχα υποσχεθεί ανεβαζω photos απο την βάση αυτοκινήτου της Brondit η οποία και αρεσε σε πολύ κοσμο και παρελαβα σημερα απο Aγγλία ..

 

 

http://i11.tinypic.com/3zsb4op.jpg http://i17.tinypic.com/2zf0txc.jpg http://i14.tinypic.com/2ivfq6t.jpg

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω να καταλαβω ειναι για στηριξη σε αεραγωγο η κανει και για το παρμπριζ?

επισης περιεχει και φορτιστη για το αυτοκινητο?

ποσο βγηκε με τα μεταφορικα?

Link to comment
Share on other sites

Στο program file στην καρτα μνημης οτι και να αποθηκευω εκει δεν φενεται τιποτα.Ασπριλα...Ζητω τη βοηθεια σας τι μπορει να συμβαινει...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις απόκτησα κι εγώ την Άρτεμη... Είναι το πρώτο μου PDA, και φυσικά είμαι άσχετη...

Εδώ και αρκετές μέρες, -πριν ακόμα το αποκτήσω-, παρακολουθώ αυτό το φόρουμ, προσπαθώντας να μάθω κάποια πράγματα και να πάρω κάποιες γενικές πληροφορίες...

Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά βρίσκομαι να διαβάζω συνεχώς κάποιες ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ανάμεσα σε χρήστες, που ειλικρινά ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ, όπως και ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ άλλωστε...

Φοβάμαι ότι, στο τέλος, θα διαβάζουν και θα γράφουν εδω, ΜΟΝΟ αυτοί που βρίζονται μεταξύ τους, για να εκτονώνονται εκατέρωθεν.... Ελεος βρε παιδιά.... Και αλήθεια οι MODS απορώ, γιατί δεν επεμβαίνουν;;;;

 

Όλα αυτά μου θυμίζουν την σοφή λαϊκή παροιμία: "Δυο γάϊδαροι μαλλώνανε, σε ξένο αχυρώνα...":mad:

Είναι σοφός ο φτωχός λαός μας....

"Τώρα στα γεράματα, μάθε γέρο γράμματα"... ... "μάθε Alma PPC..:lol:"
Link to comment
Share on other sites

kalispera paides.minotavrs kaloriziko to car kit.me endiaferei kai emena poly!to artemis Einai to prwto moy ppc,opws exw ksanapei,kai tha ithela na kanw mia erwtisi san prwtaris. Otan odigate re paidia,pws vriskete mia epafi gia na parete til? Den ginetai na vgazeis penaki otan odigas,kai ta pliktra den exoyn ellinikoys xaraktires wste na vreis mia epafi.an den kanw lathos to s200 enos filoy,eixe! sas parakalw,mia voitheia,giati an einai na pathw troxaio,protimw na allaksw kinito!
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω να καταλαβω ειναι για στηριξη σε αεραγωγο η κανει και για το παρμπριζ?

επισης περιεχει και φορτιστη για το αυτοκινητο?

ποσο βγηκε με τα μεταφορικα?

 

Oχι δεν ειναι για αεραγωγό εχει βιδες για να πιασει πανω στα πλαστικά ..

 

Ναι ειναι fix ο φορτιστής καρφωμενος επανω στην βαση..

 

με τα μεταφορικά βγήκε 60 παρα κατι europoula :cool:

Link to comment
Share on other sites

kalispera paides.minotavrs kaloriziko to car kit.me endiaferei kai emena poly!to artemis Einai to prwto moy ppc,opws exw ksanapei,kai tha ithela na kanw mia erwtisi san prwtaris. Otan odigate re paidia,pws vriskete mia epafi gia na parete til? Den ginetai na vgazeis penaki otan odigas,kai ta pliktra den exoyn ellinikoys xaraktires wste na vreis mia epafi.an den kanw lathos to s200 enos filoy,eixe! sas parakalw,mia voitheia,giati an einai na pathw troxaio,protimw na allaksw kinito!

 

Mhn kolas se afto katholou... Ektos tou jog dial (kiklikos deikths) to opoio dra kai san mouse (arkei na to snihisis)

Yparxei to voice dial opws episis kai to bluetooth handsfree...

 

Giati lopon agxwnese..

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν ειναι για αεραγωγό εχει βιδες για να πιασει πανω στα πλαστικά ..

 

Ναι ειναι fix ο φορτιστής καρφωμενος επανω στην βαση..

 

με τα μεταφορικά βγήκε 60 παρα κατι europoula :cool:

για να καταλαβω σωστα μην παρω το λαθος:wacko: εχει κωδικο 968714 και τιμη

34,98 λιρες?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω σωστα μην παρω το λαθος:wacko: εχει κωδικο 968714 και τιμη

34,98 λιρες?

 

Ακριβώς..

 

HTC Artemis Active Holder, Tilt Swivel-968714

 

κωδ. 968714

 

£ 34.98 (51,82 EUR) + £ 5.00 (7,43 EUR ) μεταφορικά

 

Συνολικά έδωσα 59,25 €

 

αν θελεις μπορεις να παρεις τηλέφωνο στο +0044 1759 388599 και να ζητήσεις τον Dave για πιο γρήγορη εξυπηρέτηση ;)

 

Το παραγγειλα Παρασκευή και ήρθε Τεταρτη.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paides.minotavrs kaloriziko to car kit.me endiaferei kai emena poly!to artemis Einai to prwto moy ppc,opws exw ksanapei,kai tha ithela na kanw mia erwtisi san prwtaris. Otan odigate re paidia,pws vriskete mia epafi gia na parete til? Den ginetai na vgazeis penaki otan odigas,kai ta pliktra den exoyn ellinikoys xaraktires wste na vreis mia epafi.an den kanw lathos to s200 enos filoy,eixe! sas parakalw,mia voitheia,giati an einai na pathw troxaio,protimw na allaksw kinito!

 

Yparxoun merika programmata gia na kaneis klhseis se Ellhnika onomata, mexri na bgalei h Ace to Ellhniko Smartdial

- To EZDial to opoio den douleyei me Ellhnikes Rom sto S200 kai sto 9100.

Sthn Artemh den kserw an douleyei. Dokimase

 

- To Inesoft Address Book einai poly kalo ews teleio.

- To PhonePlus me to opoio mporeis na steileis kai SMS opws me to PhonePad, aplws den exei T9.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθησαν όσα ποστ δεν σχετίζονταν με το θέμα του thread.

Συνεχίστε μόνο εντός του θέματος.

 

Υπενθυμίζω ότι:

 

-vs ποστ επιτρέπονται μόνο στο θέμα των διαξιφισμών.

 

-Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας δεν επιτρτέπονται οι χαρακτηρισμοί άλλων χρηστών ούτε οι επιθέσεις.

 

 

Σεβαστείτε το επίπεδο του φόρουμ που σας φιλοξενεί καθώς και τους συμμετέχοντες

 

Ειλικρινά λυπάμαι για το επίπεδο ορισμένων ποστ.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς..

 

HTC Artemis Active Holder, Tilt Swivel-968714

 

κωδ. 968714

 

£ 34.98 (51,82 EUR) + £ 5.00 (7,43 EUR ) μεταφορικά

 

Συνολικά έδωσα 59,25 €

 

αν θελεις μπορεις να παρεις τηλέφωνο στο +0044 1759 388599 και να ζητήσεις τον Dave για πιο γρήγορη εξυπηρέτηση ;)

 

Το παραγγειλα Παρασκευή και ήρθε Τεταρτη.

 

Minotavre μιση βαση πηρες.Πρεπει να παρεις και το Brodit clip πανω στο οποιο βιδωνει η βαση αυτη. Μη τη βιδωσεις στο αυτοκινητο, θα το χαλασεις τζαμπα.

Παιρνεις ενα clip αναλογα με το αυτοκινητο σου και που θελεις να το βαλεις.

Αεραγωγους, μεσαια κονσολα, πλαι, κλπ. Αν αλλαξεις αυτοκινητο αλλαζεις το κλιπ και η βαση βιδωνεται στο νεο κλιπ του αλλου αυτοκινητου.

 

Προσοχη οσοι παρετε Brodit που ειναι μακραν οι καλυτερες βασεις μη ξεχνατε το clip.

Link to comment
Share on other sites

Minotavre μιση βαση πηρες.Πρεπει να παρεις και το Brodit clip πανω στο οποιο βιδωνει η βαση αυτη. Μη τη βιδωσεις στο αυτοκινητο, θα το χαλασεις τζαμπα.

Παιρνεις ενα clip αναλογα με το αυτοκινητο σου και που θελεις να το βαλεις.

Αεραγωγους, μεσαια κονσολα, πλαι, κλπ. Αν αλλαξεις αυτοκινητο αλλαζεις το κλιπ και η βαση βιδωνεται στο νεο κλιπ του αλλου αυτοκινητου.

 

Προσοχη οσοι παρετε Brodit που ειναι μακραν οι καλυτερες βασεις μη ξεχνατε το clip.

 

To klip to exw apo thn prohgoumenh bash gia to mio alla den mou leei kati ..ta bidakia einai pio stahera..

 

BTW Protimw thn patenta pou exw hdh stous aeragwgous ..

 

(kai eixa anebasei prin kairo sto topic tou MIO) ..

 

Molis thn sthsw sto amaxi (PSK) tha sas anevasw photos..

Xanalew omws to lamaki einai xazomara giati sta pio polla amaxia o monoadikos xwros pou mporei na mpei einai katw sthn etazera twn taxythtwn h opoia einai poli xamhla kai den kanei to shmeio...

Link to comment
Share on other sites

στο s100 στη μνημη ειχε μια μπαρα που ρυθμηζε τον ελευθερο χωρο αναμεσα σε αποθηκευση κ προγραματα στο 3300 δεν την βλεπω μηπως υπαρχει ρυθμηση καπως αλιως?
Link to comment
Share on other sites

Katerini,exoyme kammia pliroforia an i ace vgalei elliniko smartdial?Exw dokimasei idi to phoneplus 3 alla exei ena problima me ta onomata poy exoyn tonoys.Den kserw,paidia.Thewrw megali eleipsi to smartdial,kai isws kai tin monadiki!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και από τον Βόλο.Χθες βράδυ το πήρα από ΠΛΑΙΣΙΟ Λαρισας (+ μία καρτα 1GB Transcend στα 45E - η μόνη που είχε διαθεσιμη), και φυσικά "τωρα αρχίζουν τα δύσκολα"!!! :rolleyes:

Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις φυσικά αλλά 1-2 πρώτες απορίες:

1.Όταν πάω στις Ρυθμίσεις του τηλεφ. εκεί που ρυθμιζεις ήχο κλήσης, αν θα χτυπά απλώς η θα εχει και δόνηση κλπ. μου δειχνει επάνω σαν νουμερο δικό μου ένα αγνωστο νουμερο το οποίο δεν εχω εισαγει εγώ και δεν το ξέρω!!!Τι γίνεται ρε παιδιά;Πως αλλάζει αυτό;;;

2. Οταν βλέπω όλες τις επαφες μου δεν ειναι απολύτως αλφαβητικά.Πχ. τισ επαφές του Γ τις εχει μετα αυτές του Τ, όπως επίσης και του Δ. Πως αλλάζει αυτό;

3.Τέλος εχω όλα τα τηεφωνα μου στην ΣΙΜ και θελω να τα μεταφερω στην μνημη της συσκευής γιατι λογω φορητοτητας η συγκεκριμένη καρτα θα ακυρωθεί αμεσα. Παω στα Προγραμματα-Διαχ. ΣΙΜ- και μετά στο Μενού κατω δεξιά δεν έχω σχετική εντολή!!!Τι κανω μετά;;; (Επίσης να πω πως και σε αυτή την οθόνη βλέπω στην κορυφή το: "Ο αριθμός μου 693258****" το οποίο ειναι ασχετο και ειναι το προβλημα στην 1η ερωτησή μου...

Οποιος μπορεί θα ήμουν υπόχρεος αν μου εδινε τα φωτα του...

Ευχαριστώ-Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στο s100 στη μνημη ειχε μια μπαρα που ρυθμηζε τον ελευθερο χωρο αναμεσα σε αποθηκευση κ προγραματα στο 3300 δεν την βλεπω μηπως υπαρχει ρυθμηση καπως αλιως?
δυστυχως στα 5 δεν υπαρχει αυτη η χρησιμη λειτουργια:(
Link to comment
Share on other sites

Oπως ειχα υποσχεθεί ανεβαζω photos απο την βάση αυτοκινήτου της Brondit η οποία και αρεσε σε πολύ κοσμο και παρελαβα σημερα απο Aγγλία ..

 

 

http://i11.tinypic.com/3zsb4op.jpg http://i17.tinypic.com/2zf0txc.jpg http://i14.tinypic.com/2ivfq6t.jpg

 

Με γειες!!!

Link to comment
Share on other sites

Katerini,exoyme kammia pliroforia an i ace vgalei elliniko smartdial?Exw dokimasei idi to phoneplus 3 alla exei ena problima me ta onomata poy exoyn tonoys.Den kserw,paidia.Thewrw megali eleipsi to smartdial,kai isws kai tin monadiki!

 

Bale ayta ta 2 arxeia mesa ston fakelo tou Phoneplus kai tha briskei ta panta. Se emena toulaxiston ta briskei. Kai tha grafeis kai SMS 160.

Ap'oti diabasa kapou mesa sto forum ths HTC to perimenoun. Den kserw bebaia to pote.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...