Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Agorasa tin Paraskevi to HTC P330 apo http://www.vnp.gr 600 Euro me Navimate, 550 exei xoris, Ellinikis antiprosopeias (Ace Hellas). Tha ta vreite sto emarket stin kataxorisi stars.

 

Meta apo Qtek 9100, Mio A701, P990 + Mio P350, pou xrisimopoiisa fetos, mporo na po ta exis : Makran i kalyteri poiotita kataskevis, makran o kalyteros syndyasmos mpatarias epexergasti, makran to kalytero GPS !! Doulevo tautoxrona Destinator 6, Navimate kai Mio Map xoris kanena provlima. Mou fainetai oti tha to kratiso kairo.

 

Akomi psaxno ta exis :

1. Rythmiseis MMS & GPRS Cosmote gia na mpaino kana Internet

2. Kamia thikoula tis prokopis (esto kai silicon)

3. Kalodia usb se rca i kati tetoio oste na to syndeo kai na akouo radio apo ta forita hxeia mou !!

γεια σου kkmet. μηπως πμορείς να μου πείς τι γνώμη σου μεταξύ destinator & navimate μια και τα έχεις στην ιδια συσκευή?

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θα σου πω εγω το destinator ειναι πραγματι μονοδρομος προς το παρον τωρα αν to NAVIMATE βαλει στο μελλον καλλιτερους χαρτες τι να πω , εγω χρησιμοποιώ το destinator 6 και ειναι μια χαρα

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην Έναρξη-Ρυθμίσεις-Συνδέσεις-Λειτουργία SMS όταν πηγαίνω εμφανίζει μια κενή λευκή οθόνη. Το κάνει και σε κανενάν άλλο αυτό; και αν όχι, ξέρετε κανένα τρόπο να επανεμφανιστεί ότι εμφανίζεται εκεί; φυσικά soft reset έχω δοκιμάσει. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους φίλους.

Ήθελα από καιρό να δοκιμάσω κάποιο PPC, μιας και το Ρ900 άρχισε να γερνάει.

 

Είδα από κοντά το Ρ3300, και με εντυπωσίασε η ποιότητα κατασκευής του. Αν αυτό που τελικά θα πάρω είναι τόσο στιβαρό όσο το χιλιοδουλεμένο της βιτρίνας στο MediaMarkt, θα είμαι ευτυχισμένος! (να σημειώσω ότι τα προβλήματα ποιότητας κατασκευής του Qtek 9100 ήταν και ο λόγος που δεν το προτίμησα).

 

Και τώρα τη βοήθειά σας.

Πολλοί προτρέπουν την αγορά του Ρ3300 ΧΩΡΙΣ το ενσωματομένο πακέτο πλοήγησης (νομίζω navimate?). Γιατί αυτό? Ο λόγος είναι το ότι υπάρχουν και καλύτερα προγράμματα (πχ destinator), ή το ότι το navimate επιβαρύνει, ή δημιουργεί κάποιο άλλο πρόβλημα στην ομαλή λειτουργία της συσκευής?

 

Και, τέλος, αν το πάρει κανείς στην έκδοση με το προεγκατεστημένο navitimer, υπάρχει τρόπος να απεγκατασταθεί εντελώς από το σύστημα? Και δεν εννοώ να χρησιμοποιεί κανείς άλλη κάρτα μνήμης. Και αν απεγκατασταθεί, υπάρχει τρόπος να εγκατασταθεί εκ νέου αργότερα?

 

Ζητώ συγνώμη για το μέγεθος του ποστ...

ΥΓ: καλές οι αλλαγές, αλλά μετά θέλει διάβασμα, και πάλι απ΄την αρχή...

 

Φιλικά, Γιώργος.

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην Έναρξη-Ρυθμίσεις-Συνδέσεις-Λειτουργία SMS όταν πηγαίνω εμφανίζει μια κενή λευκή οθόνη. Το κάνει και σε κανενάν άλλο αυτό; και αν όχι, ξέρετε κανένα τρόπο να επανεμφανιστεί ότι εμφανίζεται εκεί; φυσικά soft reset έχω δοκιμάσει. Ευχαριστώ.

γυρνα τη γλωσσα σε αγγλικα και προσπαθησε παλι

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους φίλους.

Ήθελα από καιρό να δοκιμάσω κάποιο PPC, μιας και το Ρ900 άρχισε να γερνάει.

 

Είδα από κοντά το Ρ3300, και με εντυπωσίασε η ποιότητα κατασκευής του. Αν αυτό που τελικά θα πάρω είναι τόσο στιβαρό όσο το χιλιοδουλεμένο της βιτρίνας στο MediaMarkt, θα είμαι ευτυχισμένος! (να σημειώσω ότι τα προβλήματα ποιότητας κατασκευής του Qtek 9100 ήταν και ο λόγος που δεν το προτίμησα).

 

Και τώρα τη βοήθειά σας.

Πολλοί προτρέπουν την αγορά του Ρ3300 ΧΩΡΙΣ το ενσωματομένο πακέτο πλοήγησης (νομίζω navimate?). Γιατί αυτό? Ο λόγος είναι το ότι υπάρχουν και καλύτερα προγράμματα (πχ destinator), ή το ότι το navimate επιβαρύνει, ή δημιουργεί κάποιο άλλο πρόβλημα στην ομαλή λειτουργία της συσκευής?

 

Και, τέλος, αν το πάρει κανείς στην έκδοση με το προεγκατεστημένο navitimer, υπάρχει τρόπος να απεγκατασταθεί εντελώς από το σύστημα? Και δεν εννοώ να χρησιμοποιεί κανείς άλλη κάρτα μνήμης. Και αν απεγκατασταθεί, υπάρχει τρόπος να εγκατασταθεί εκ νέου αργότερα?

 

Ζητώ συγνώμη για το μέγεθος του ποστ...

ΥΓ: καλές οι αλλαγές, αλλά μετά θέλει διάβασμα, και πάλι απ΄την αρχή...

 

Φιλικά, Γιώργος.

για το navimate το μονο που θα σου πω ειναι αν το αντεχει η τσεπη σου

αυτη τη στιγμη το desinator ειναι πολυ καλυτερο αλλα το ναβιματε οταν θα αναβαθμιστη μπορει να γινει πολυ καλο και τοτε σιγουρα δεν θα σου στοιχιζει 50 ευρω που εχει τωρα στο πακετο......

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

το εχεις στα 286;:confused: :confused: σου δουλευει οκ;υπερβολικα πολυ δεν ειναι;εγω το εχω στα 234 απλα φοβηθηκα να το ανεβασω παραπανω μην το ξεσκισω:O

 

και εγω το ανεβασα στο 286 , τωρα πεταει :lol:

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

H Αρτεμίς μου κι εμένα τώρα πάει με 260. Πετάει μπορώ να πώ. Αν δεν δω κολλήματα, (που με μια γρήγορη ματιά δεν εντόπισα κάτι), θα την έχω στην μόνιμα στην τσίτα :-)
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Αντί να συνεχίσετε αυτό το artemis vs x500 το οποίο δεν έχει θέση εδώ μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Εγώ έχω bluetooth car kit. Δεν μεταφέρει την φωνή της πλοήγησης στο car kit.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω ειδα ότι με το προγραματακι αυτο κολαει το κουμπι του τηλ . το εβγαλα , μια χαρα ειναι και ετσι δεν ξερω τι γινεται με το omar clock

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο πολλες δοκιμες καταλαβα οτι δεν υπάρχει προβλημα απο το συγκεκριμενο προγραμα αλλα απο το xbutton της htc (το ειχα παραθεσει πριν μερικες μερες) απλα οταν πατησετε το πρασινο κουμπακι απο το τηλ και μετα θελετε να βγειτε απο την εφαρμογη του τηλ μην πατησετε το Χ πανω γιατι κολαει και δεν ξαναοιγει η εφαρμογη του τηλ , πατηστε το κοκκινο κουμπακι .. το ξαναεβαλα στα 286 και παει σφαιρα !!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το έχω στην κατοχή μου εδώ και 5 ημέρες και είμαι ενθουσιασμένος, αν και είναι το πρώτο μου ppc. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει software που να διευκολύνει τους αριστερόχειρες (να εμφανίζεται δηλαδή η scroll bar, το "x" button κτλ.στα αριστερά), μιας και όταν χρησιμοποιείται το πενάκι χάνεται ο κόσμος;;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τελικα μετα απο πολλες δοκιμες καταλαβα οτι δεν υπάρχει προβλημα απο το συγκεκριμενο προγραμα αλλα απο το xbutton της htc (το ειχα παραθεσει πριν μερικες μερες) απλα οταν πατησετε το πρασινο κουμπακι απο το τηλ και μετα θελετε να βγειτε απο την εφαρμογη του τηλ μην πατησετε το Χ πανω γιατι κολαει και δεν ξαναοιγει η εφαρμογη του τηλ , πατηστε το κοκκινο κουμπακι .. το ξαναεβαλα στα 286 και παει σφαιρα !!!!!
α γεια σου αυτο διαπιστωσα και εγω!!!!!και εκανα hard reset γιατι δεν ηξερα τι φταιει!!:( πριν 2 ωρες!!!!αν ειχα δει το ποστ σου......
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια υπάρχει καμια ενημερωση για νέα rom ?

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω αυτην την Αρτεμις δεν την αλλάζω

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εντελει απο που ειναι η πιο συμφερουσα προσφορα

για το αρτεμις???γιατι απο vod μου δεινουν μονο 89 ε επιδοτησηοι αχρηστοι κ δεν ξερω κ ποιο πακετο δεινουν.....

Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με τοι syncronization στο Outlook (δεν συγχρονιζει το activesync ενω βλεπει συσκευη και data) ειχε κανεις παρομοιο προβλημα ?

 

Aν ναι πως το ελυσε ?

 

Εχω βαλει απο την 4.0 εως και την τελευταια εκδοση του activesync σε διαφορετικα pci και δεν το βλεπει κολλαει sto "RETRIEVE SETTINGS"

 

Any idea ?

Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με τοι syncronization στο Outlook (δεν συγχρονιζει το activesync ενω βλεπει συσκευη και data) ειχε κανεις παρομοιο προβλημα ?

 

Aν ναι πως το ελυσε ?

 

Εχω βαλει απο την 4.0 εως και την τελευταια εκδοση του activesync σε διαφορετικα pci και δεν το βλεπει κολλαει sto "RETRIEVE SETTINGS"

 

Any idea ?

οσοι ειχαν προβλημα τετοιο το ελυσαν με την 4.1 AS

καλοριζικο:)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλοριζικο μινοταυρε και απο εμενα:) εμενα προσωπικα με την 4.1 μου δουλευει οκ,πως το βλεπεις το μηχανακι μεχρι στιγμης;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...