Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά το RDS στο ράδιο γιατί δεν δουλεύει σωστά;

Μήπως φτιάχνει με κάποια αναβάθμισή;

 

Ούτε και στο δικό μου δουλεύει....:mad:

Link to comment
Share on other sites

προτιμω μονο ο δακτυλιος να ειναι σαν κινέζικο παιχνίδι του 1 ευρώ παρα το τηλ ολοκληρο, και κριμα ενα συγκεκριμενο που ηθελα ειναι ετσι.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

εμενα το rds δουλευει μια χαρα.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

προτιμω μονο ο δακτυλιος να ειναι σαν κινέζικο παιχνίδι του 1 ευρώ παρα το τηλ ολοκληρο, και κριμα ενα συγκεκριμενο που ηθελα ειναι ετσι.

 

opos eipa kai xtes to pira kai ego kai eimai poli eyxaristimenos apsogh poiothta kataskeyhs apo tin proti stigmh doyleyei xoris kanena problima

symfono se osa leei o alx255 kai nomizo oti einai kairos kapioi poy exoyn katantisi grafikoi na stamatisoyn na asxolountai me thn taxythta tou artemis

kai na koitajoun mhpos kataferoun na lavoun sms xoris na kolisi h syskeyh toys:lol: :p :p :lol: :lol:

kulise o tentzeris kai vrike to kapaki:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλικάρια. Δεν νομίζω ότι είναι σωστο να γίνεται debate για την αισθητικη γιατι δεν εχει αντικειμενικά κριτίρια (ειδικα Κυριακή βράδυ). Το μόνο που έχει βάσησυζήτησης είναι η ποιότητα ως συκευή συνολικά και από ότι έχω καταλάβει παίρνει 10΄. Αρα αλλο μου αρέσει και άλλο με εξυπηρετεί... by the way, το ring το είδα στο πλαισιο και θα βολεύει πολύ ειδικά όταν οδηγείς οπως εγω). αμα χαλάσει θα μου το αντικαταστήσει η ACE!!!! Λάθος????
Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να ακούω το destinator από το bluetooth car kit μου? Όταν το έκανα σύζευξη, το έβαλα και σαν hands-free και σαν wireless stereo, αλλά ενώ δουλεύει μια χαρά κατά την κλήση δεν ακούγεται στο destinator ούτε στο media player από το car kit...

Πρέπει να κάνω κάποια επιπλέον ρύθμιση?

Το έχει καταφέρει κανείς?

Αντί να συνεχίσετε αυτό το artemis vs x500 το οποίο δεν έχει θέση εδώ μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

πρώτη μέρα σήμερα, όλα τέλεια εκτός απότο ότι ...έχω και εγώ πρόβλημα συγχρονισμού με bluetooth. Για να μην αλλάζω activesync version τώρα, το registry που το βρίσκω?

 

πάτα στη λέξη αυτό να το κατεβάσεις στο αρχικό μύνημα ή εδώ: http://pdaphonehome.com/forums/attachments/samsung-i730-i830-i830w/9381-activesync-4-2-internet-pass-thru-lspvalue.txt?d=1152312711

Link to comment
Share on other sites

Kalisperes...

thelw thn apopsi sas...breika to p3300 me kapoio programma papago 7? ok kserw..to destinator einai destinator...einai poly moufa?? toxei kanenas?aksizei tpt? EPishs mou eipe enas pwlitis ekei..(an k ton eksopsa psilo asxetila) oti to tom tom paizei kanonika an to antigrapso se mia micro h mini sd (den thymamai pia apo tis dyo mou eipe) kartoula!! isxyei auto????

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

Kalisperes...

thelw thn apopsi sas...breika to p3300 me kapoio programma papago 7? ok kserw..to destinator einai destinator...einai poly moufa?? toxei kanenas?aksizei tpt? EPishs mou eipe enas pwlitis ekei..(an k ton eksopsa psilo asxetila) oti to tom tom paizei kanonika an to antigrapso se mia micro h mini sd (den thymamai pia apo tis dyo mou eipe) kartoula!! isxyei auto????

 

Το Papago είναι αρκετά καλό σαν πρόγραμμα, αλλά από τη στιγμή που θα το πληρώσεις, πλήρωσε για κάτι που σίγουρα αξίζει.

Καλώς ή καώς το Destinator είναι μονόδρομος αυτή τη στιγμή.

Σκέψου εκτός από τους χάρτες πόση δουλειά γίνεται στα Favorites από απλούς χρήστες.

Hondos Center, Starbucks, speedcams και πολλά άλλα είναι διαθέσιμα.

Όσο για το Tomtom χρειάζεται εγκατάσταση, όχι απλό copy paste αρχείων στην κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Aν και το ειχα κατακρινει κι εγω με τη σειρα μου το Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε, ειδικα σε σχεση με το Χ500, οφειλω να ομολογησω οτι δεν περιμενα τετοια ποιοτητα. Η ταχυτητα που τοσο προβληματιζε (και απ'οτι φαινεται εξακολουθει να προβληματιζει καποιους), θεωρωντας την ανασταλτικο παραγοντα για την αγορα του Αρτεμις, μπορω να πω οτι με ξαφνιασε θετικοτατα. Δεν γνωριζω τι αλλαγες εκαναν στον επεξεργαστη αλλα το μηχανακι αποδιδει σχεδον ισαξια γρηγοροτερων επεξεργαστων και ανοιγει τις εφαρμογες σχεδον ακαριαια.

Μια εφαρμογη που σιγουρα ανακουφιζει περισσοτερο το μηχανακι οσον αφορα την ταχυτητα του ειναι η:

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm#Download

To εχω μπουσταρει στα 286 ΜΗz και πραγματικα τα benchmarks ειναι συγκλονιστικα. Η δε ταχυτητα του δεν επηρεαζει τοσο πολυ την αυτονομια της μπαταριας. Χαλαρα σε βγαζει 2 μερες με αρκετα τηλεφωνα, ΒΤ και wifi.

Σε λιγο θα παραθεσω κι ενα τεστ διπλα με το Χ500.

Μετα λοιπον και απο τα παραπονα και "ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ" οπως ειπε και καποιος στα απανταχου ΕΤΕΝ φορουμ για bugs και γενικα προβληματα, πιστευω οτι δικαια η HTC κατεχει την κορυφη, τοσο σχεδιαστικα οσο και ποιοτικα.

 

Υ.Γ. Ναι ημουν απο τους πρωτους επικριτες του Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε στην αγορα. Μακαρι να βγουν κι αλλα καλυτερα και ισως ταχυτερα μηχανακια στην αγορα, μακαρι να προσεχουν περισσοτερο οι σχεδιαστες την ποιοτητα, να δινουν βαση ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ τους καταναλωτες (εμας δηλαδη). Ετσι βοηθαει ο ανταγωνισμος, πεφτουν οι τιμες και δημιουργουνται καλυτερες προυποθεσεις για περαιτερω αναπτυξη και καλυτερα προιοντα!

Link to comment
Share on other sites

Aν και το ειχα κατακρινει κι εγω με τη σειρα μου το Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε, ειδικα σε σχεση με το Χ500, οφειλω να ομολογησω οτι δεν περιμενα τετοια ποιοτητα. Η ταχυτητα που τοσο προβληματιζε (και απ'οτι φαινεται εξακολουθει να προβληματιζει καποιους), θεωρωντας την ανασταλτικο παραγοντα για την αγορα του Αρτεμις, μπορω να πω οτι με ξαφνιασε θετικοτατα. Δεν γνωριζω τι αλλαγες εκαναν στον επεξεργαστη αλλα το μηχανακι αποδιδει σχεδον ισαξια γρηγοροτερων επεξεργαστων και ανοιγει τις εφαρμογες σχεδον ακαριαια.

Μια εφαρμογη που σιγουρα ανακουφιζει περισσοτερο το μηχανακι οσον αφορα την ταχυτητα του ειναι η:

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm#Download

To εχω μπουσταρει στα 286 ΜΗz και πραγματικα τα benchmarks ειναι συγκλονιστικα. Η δε ταχυτητα του δεν επηρεαζει τοσο πολυ την αυτονομια της μπαταριας. Χαλαρα σε βγαζει 2 μερες με αρκετα τηλεφωνα, ΒΤ και wifi.

Σε λιγο θα παραθεσω κι ενα τεστ διπλα με το Χ500.

Μετα λοιπον και απο τα παραπονα και "ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ" οπως ειπε και καποιος στα απανταχου ΕΤΕΝ φορουμ για bugs και γενικα προβληματα, πιστευω οτι δικαια η HTC κατεχει την κορυφη, τοσο σχεδιαστικα οσο και ποιοτικα.

 

Υ.Γ. Ναι ημουν απο τους πρωτους επικριτες του Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε στην αγορα. Μακαρι να βγουν κι αλλα καλυτερα και ισως ταχυτερα μηχανακια στην αγορα, μακαρι να προσεχουν περισσοτερο οι σχεδιαστες την ποιοτητα, να δινουν βαση ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ τους καταναλωτες (εμας δηλαδη). Ετσι βοηθαει ο ανταγωνισμος, πεφτουν οι τιμες και δημιουργουνται καλυτερες προυποθεσεις για περαιτερω αναπτυξη και καλυτερα προιοντα!

 

Epeidh ta gemanika moy den einai kai oti kalitero :D den vazeis to link na to katevasoume na to testaroume kai emeis>:cool:

 

BTW ematha oti se sxesh me to x500 to 3300 lagarei me to talk & Drive ths Mls

 

Tha prepei na to testaroume kai na doume ti paizei ..

Link to comment
Share on other sites

Agorasa tin Paraskevi to HTC P330 apo http://www.vnp.gr 600 Euro me Navimate, 550 exei xoris, Ellinikis antiprosopeias (Ace Hellas). Tha ta vreite sto emarket stin kataxorisi stars.

 

Meta apo Qtek 9100, Mio A701, P990 + Mio P350, pou xrisimopoiisa fetos, mporo na po ta exis : Makran i kalyteri poiotita kataskevis, makran o kalyteros syndyasmos mpatarias epexergasti, makran to kalytero GPS !! Doulevo tautoxrona Destinator 6, Navimate kai Mio Map xoris kanena provlima. Mou fainetai oti tha to kratiso kairo.

 

Akomi psaxno ta exis :

1. Rythmiseis MMS & GPRS Cosmote gia na mpaino kana Internet

2. Kamia thikoula tis prokopis (esto kai silicon)

3. Kalodia usb se rca i kati tetoio oste na to syndeo kai na akouo radio apo ta forita hxeia mou !!

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

re paidia eixa ena s100 kai eixa kaneis backup tis epafes mou me to xbackup kai to poulisa kai pira ena artemis 3300! den mporo na vro pos tha peraso tis epafes mou apo to xbackup sto kainourgio mou 3300!:wacko: exeis kaneis kamia idea?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

re paidia eixa ena s100 kai eixa kaneis backup tis epafes mou me to xbackup kai to poulisa kai pira ena artemis 3300! den mporo na vro pos tha peraso tis epafes mou apo to xbackup sto kainourgio mou 3300!:wacko: exeis kaneis kamia idea?:wacko:

 

Εγώ όταν έκανα αυτό που λες με το spb backup δεν έπιασε. Μάλλον δουλεύει σαν backup σε μια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

re paidia eixa ena s100 kai eixa kaneis backup tis epafes mou me to xbackup kai to poulisa kai pira ena artemis 3300! den mporo na vro pos tha peraso tis epafes mou apo to xbackup sto kainourgio mou 3300!:wacko: exeis kaneis kamia idea?:wacko:

 

Bres ena s100 fere to backup sou pisw kai sygxronise me outlook gia na peraseis

tis epafes sto artemis..

 

(Ean twra eixes backup apo sprite tha htan panefkolo na tis fereis sto 3300)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν έκανα αυτό που λες με το spb backup δεν έπιασε. Μάλλον δουλεύει σαν backup σε μια συσκευή.

 

ok alla to xbackup pou exei to s100 den yparxei san programma na to valo sto 3300 na peraso tis epafes?

Link to comment
Share on other sites

Παντως ενω μου αρεσει παρα πολυ σαν σχεδιο μου φανηκε αρκετα πιο αργο απο ενα 6915 που εχω.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Aν και το ειχα κατακρινει κι εγω με τη σειρα μου το Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε, ειδικα σε σχεση με το Χ500, οφειλω να ομολογησω οτι δεν περιμενα τετοια ποιοτητα. Η ταχυτητα που τοσο προβληματιζε (και απ'οτι φαινεται εξακολουθει να προβληματιζει καποιους), θεωρωντας την ανασταλτικο παραγοντα για την αγορα του Αρτεμις, μπορω να πω οτι με ξαφνιασε θετικοτατα. Δεν γνωριζω τι αλλαγες εκαναν στον επεξεργαστη αλλα το μηχανακι αποδιδει σχεδον ισαξια γρηγοροτερων επεξεργαστων και ανοιγει τις εφαρμογες σχεδον ακαριαια.

Μια εφαρμογη που σιγουρα ανακουφιζει περισσοτερο το μηχανακι οσον αφορα την ταχυτητα του ειναι η:

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm#Download

To εχω μπουσταρει στα 286 ΜΗz και πραγματικα τα benchmarks ειναι συγκλονιστικα. Η δε ταχυτητα του δεν επηρεαζει τοσο πολυ την αυτονομια της μπαταριας. Χαλαρα σε βγαζει 2 μερες με αρκετα τηλεφωνα, ΒΤ και wifi.

Σε λιγο θα παραθεσω κι ενα τεστ διπλα με το Χ500.

Μετα λοιπον και απο τα παραπονα και "ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ" οπως ειπε και καποιος στα απανταχου ΕΤΕΝ φορουμ για bugs και γενικα προβληματα, πιστευω οτι δικαια η HTC κατεχει την κορυφη, τοσο σχεδιαστικα οσο και ποιοτικα.

 

Υ.Γ. Ναι ημουν απο τους πρωτους επικριτες του Αρτεμις οταν πρωτοβγηκε στην αγορα. Μακαρι να βγουν κι αλλα καλυτερα και ισως ταχυτερα μηχανακια στην αγορα, μακαρι να προσεχουν περισσοτερο οι σχεδιαστες την ποιοτητα, να δινουν βαση ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ τους καταναλωτες (εμας δηλαδη). Ετσι βοηθαει ο ανταγωνισμος, πεφτουν οι τιμες και δημιουργουνται καλυτερες προυποθεσεις για περαιτερω αναπτυξη και καλυτερα προιοντα!

το εχεις στα 286;:confused: :confused: σου δουλευει οκ;υπερβολικα πολυ δεν ειναι;εγω το εχω στα 234 απλα φοβηθηκα να το ανεβασω παραπανω μην το ξεσκισω:O
Link to comment
Share on other sites

286 και 299 ολα οκ σταθεροτατο και γρηγορο.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...