Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα φίλε,

 

Με μια γρήγορη αναζήτηση στο διαδίκτυο, πιστεύω πως φταίει η SIM σου (μιας και έκανες hard reset).

 

Για να το επιβεβαιώσεις, βγάλε τη SIM και δοκίμασέ την σε κάποια διαφορετική συσκευή.

 

Υ.Γ Αν δοκιμάσεις τη SIM σε άλλη συσκευή και είναι όλα καλά, τότε κάνε πλήρη επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

 

Ευχαριστώ. Αν το πρόβλημα είναι η SIM σκέφτομαι να την αλλαξω γιατί δε μπορώ να διασταυρώσω εύκολα ποια μηνύματα μου έρχονται . Από τον αδελφό μου πχ έρχονται πάντα άρα πρέπει να ζητάω από κόσμο να μου στέλνει μηνύματα πράγμα δύσκολο και πάλι θα έχω την αμφιβολία

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! χτες εκανα συνδεση το πακετο με τα 2,5GB + αλλα τοσα δωρο για το βραδυ και σημερα εκανα δοκιμες πανω στο 109 mikrotik router OS routerboard μου και ειδα οτι ενω εχω public ip το network ειναι σε 10αρα παρομοια με αυτη που ειχα απο whats up twin sim που εδινε πισω απο ΝΑΤ ip!

ανοιξα διαφορες πορτες πχ την 80, και για VPN 1722-1723 και ενα port scanning απο το ιντερνετ κινητου τις δειχνει και παλι κλειστες!

επισης το ιδιο το ρουτερ ενω δινει κανονικα σε οτι ειναι σε wifi και ενσυρματα πχ στο desktop pc, αμα απο μεσα του κανω ενα ping ή traceroute σε internetikes ips δεν κανει! :blink::blink::blink:

εστειλα ηδη email στην Cosmote αλλα θα ηθελα να μου πει αν ξερει κανεις.

Κατι διαβασα παραπανω για apn vpn κτλ αλλα δεν εχω βρει πληροφοριες.

 

Αυριο θα μπει στο εξοχικο σε αλλο routerboard και γιαυτο το πηρα αλλωστε και βλεπω να εχω προβληματα....

χρειαζομαι nat masquerades κτλ ισως οχι πορτες τουλαχιστον οχι προς το παρον αλλα θα παιζω μεσω VPN δικο μου.

Για να καταλαβαινουμε τι λεμε και μερικες φωτος :

το μηχανημα που θα μπει η sim αυριο http://i180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/AWMN/IMG_20151003_161930_zpsaccfka9h.jpg

http://i180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/AWMN/IMG_20151003_092927_zpsnlei2uno.jpg

http://i180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/AWMN/IMG_20150920_104736_zpscpsi4enb.jpg

http://i180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/AWMN/IMG_20150920_105200_zpsww8uxwjm.jpg

http://i180.photobucket.com/albums/x207/NikiforosGT/AWMN/IMG_20150920_105455_zpsjozjjq16.jpg

 

τωρα που το εβαλα παλι για δοκιμες αρχισε να δινει 10αρες πισω απο ΝΑΤ!!!

τα νευρα μου!!!!!!! ενω μου ειπαν και στον Γερμανο και με email απο cosmote οτι με παγιο δινει ΜΟΝΟ public ips!!!!

 

/ip address> print

Flags: X - disabled, I - invalid, D - dynamic

# ADDRESS NETWORK INTERFACE

2 D 10.178.47.234/32 10.112.113.18 ppp-out1

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Πάρε στην εξυπηρέτηση και ζήτα να σου ενεργοποιήσουν το VPN APN. Όταν γίνει η διαδικασία (θα πάρει 1 ημέρα) πρέπει να αλλάξεις το calling APN σε vpn-internet από internet Edited by georgemv
Link to comment
Share on other sites

Πάρε στην εξυπηρέτηση και ζήτα να σου ενεργοποιήσουν το VPN APN. Όταν γίνει η διαδικασία (θα πάρει 1 ημέρα) πρέπει να αλλάξεις το calling APN σε vpn-internet από internet

 

καλημερα, ευχαριστω ηδη εχω στειλει μυνημα και μου ηρθε email οτι θα με καλεσουν, ελπιζω να δουλευουν ΣΚ γιατι θα ειμαι εκει και θελω να το φτιαξω αλλιως πρεπει να περιμενω αλλη μια εβδομαδα! :mad:

 

οταν γινει αυτο θα εχει στανταρ public ip και το network θα ειναι το σωστο? γιατι ακομα και public που εδινε στην αρχη και να εχει network με 10αρες κατι δεν παει καλα για εμενα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ευχαριστω ηδη εχω στειλει μυνημα και μου ηρθε email οτι θα με καλεσουν, ελπιζω να δουλευουν ΣΚ γιατι θα ειμαι εκει και θελω να το φτιαξω αλλιως πρεπει να περιμενω αλλη μια εβδομαδα! :mad:

 

οταν γινει αυτο θα εχει στανταρ public ip και το network θα ειναι το σωστο? γιατι ακομα και public που εδινε στην αρχη και να εχει network με 10αρες κατι δεν παει καλα για εμενα.

 

Ναι, θα πάρεις public με ανοιχτό firewall για εισερχόμενες.

Θυμήσου να αλλάξεις το APN γιατί θα παίζουν και τα 2 και θα απορείς γιατί δεν σου public.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευχαριστώ όπως τα λες! Τελικά πήρα τηλέφωνο στο 13888 μου είπαν ότι θα με καλέσουν μεσα στην επόμενη ώρα, δεν πέρασε και με κάλεσαν. Μέσα στο επόμενο 24ωρο θα είναι έτοιμο και στο προφίλ APN θέλει vpn-internet αντί σκέτο internet. Ελπίζω όλα να πάνε καλά:)

 

edit : τελικα την Κυριακη το μεσημερι με ξαναπηραν τηλ μια κοπελα παλι επειδη ειχα στειλει και email, δεν ηξερε οτι εχουμε μιλησει, αλλα αυτη αντιθετα με την 1η ειπε οτι το τμημα αυτο δεν δουλευει Κυριακες οποτε μην περιμενω να γινει Κυριακη και να δω τις 2-3 επομενες μερες.

 

Η 1η που εδειχνε να ξερει απο αυτα ειπε παντως οτι ολες οι πορτες θα μπορουν να ανοιχτουν μετα, και οτι θα εχω κανονικη public ip και οχι πισω απο ΝΑΤ οπως συμβαινει με το προφιλ "internet".

Ολα τα τηλεφωνα ηταν απο το 13888.

 

Τελικα με ενεργοποιησαν σημερα, εβαλα στο profile του mikrotik ppp εκει που λεει APN vpn-internet αντι internet και ω ναι εχω public ip!!!!

δοκιμασα ενα port scanner απο το κινητο βρηκα 26 πορτες ανοιχτες μαζι με καποιες που ανοιξα εγω στο ΝΑΤ στο ρουτερ μου που παιρνει το 4g stick.

Δοκιμασα καμερες με DDNS service και ολα καλα!!! επιτελους!!!!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ: https://www.whatsup.gr/el/COMBO_CALL_THEM_ALL

 

400' προς What's Up και 200' προς όλους. + 100' λεπτά προς όλους, εάν ενεργοποιήσεις το πακέτο από την εφαρμογή του What's Up. Δηλαδή, πάμε στα 300' προς όλους.

 

Και απο το m.whatsup.gr μπορεις αν δεν εχεις την εφαρμογη στο κινητο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η περίπτωση αναφέρεται σε μια φίλη μου η οποία επισκέφτηκε ένα κατάστημα Γερμανός τέλη Δεκέμβρη για να πληρώσει το υπόλοιπο που είχε αφήσει στη σύνδεση της και ζήτησε από την υπάλληλο με την πληρωμή να γίνει διακοπή σύνδεσης. Η υπάλληλος την ενημέρωσε πως γίνεται αυτόματα αφού έχει γίνει φραγή ή ολική φραγή. Ρώτησε την υπάλληλο αν είναι σίγουρα αυτή η διαδικασία γιατί την είχαν ενημερώσει πως χρειάζεται ένας 4ψήφιος κωδικός και η υπάλληλος της απάντησε ναι.

 

Οπότε έφυγε η φίλη μου, θεωρώντας ότι έχει γίνει διακοπή. Μετά από περίπου 3 μήνες την καλούν και την cosmote και της λένε πως χρωστάει 100κάτι ευρώ. Προχώρησε σε παράπονα τηλεφωνικώς όμως της είπαν ότι μόνο μέσω καταστήματος γραπτώς μπορεί να γίνει παράπονο.

 

Λόγο προσωπικών υποχρεώσεων μετά από 2 βδομάδες πήγε από ένα κατάστημα να κάνει γραπτώς παράπονα και ζήτησε αποχρέωση των οφειλών, δηλαδή να μην πληρώσει τίποτα αφού δεν ήταν δικό της λάθος, ενώ συνέχιζαν να την παίρνουν τηλέφωνο για οφειλές και ενημέρωνε τον εκάστοτε υπάλληλο για το τι είχε συμβεί.

 

Παίρνει σήμερα τηλέφωνο και λένε πως της έχει σταλεί επιστολή από τις 8 Ιούνη αλλά ακόμα δεν έχει πάρει τίποτα στα χέρια της 11 μέρες μετά. Η υπάλληλος την ενημέρωσε πως δεν μπορεί να δει για το αποτέλεσμα της επιστολής αλλά λογικά για να μην έχει προχωρήσει η αποχρέωση το αίτημα πρέπει να έχει απορριφθεί.

 

Σημείωση: η σύνδεση δεν έχει χρησιμοποιηθεί καθόλου σε αυτό το διάστημα εφόσον θεωρούσε πως έχει γίνει διακοπή αυτής. Παράλληλα έβαζε κάρτα στο καρτοκινητό της από την ίδια εταιρία.

Αυτό είναι κάτι που μπορεί να επαληθεύσει η cosmote.

 

Τι μπορεί να κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Καταγγελία στην ΕΕΤΤ προς Cosmote με τα στοιχεία του υπαλλήλου του καταστήματος που τη διαβεβαίωσε ότι δεν χρειάζεται άλλη ενέργεια.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόν, μετά από μία επιστολή προς την εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote, που της έθεσα το πρόβλημα και ότι ήμουν διατεθειμένος να πληρώσω το λάθος μου με ενα λογικό ποσό, με πήραν τηλέφωνο και πολύ ευγενικά μου έγινε πίστωση όλου του ποσού...

Ειλικρινά, μπορώ να πω πως τέτοιες συμπεριφορές διαμορφώνουν την εικόνα τους σε εμένα.. Ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ είναι το λιγότερο... μπράβο τους...

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε εμένα γιατί όταν καταναλώνω όλα τα mb δεν μπαίνει στο ιντερνέτ; Με πετάει στην σελίδα της κοσμοτε για να αγοράσω πακέτο
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα γιατί όταν καταναλώνω όλα τα mb δεν μπαίνει στο ιντερνέτ; Με πετάει στην σελίδα της κοσμοτε για να αγοράσω πακέτο

Το καλύτερο είναι. Έχεις ενεργοποιημενο το my internet που είναι το καλύτερο και δεν σε χρεώνει μόλις τελειώσουν τα mb σου. Παλιά έτρωγε 1 ευρώ μόλις τελείωναν και σίγουρα έχουνε φάει εκατομμύρια από κόσμο που ξεχναγαν τα δεδομένα ανοιχτά και έτρωγε ευρώ ευρώ κάθε φορά.

 

Για όσους δεν το έχετε ενεργοποιημενο στέλνετε MI στο 1333 και δεν χρειάζεται ποτέ να ξανά κλείσετε τα δεδομένα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα γιατί όταν καταναλώνω όλα τα mb δεν μπαίνει στο ιντερνέτ; Με πετάει στην σελίδα της κοσμοτε για να αγοράσω πακέτο

Διοτι εχεις ενεργοποιημενο το myinternet.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,Πριν κανε μηνα εκανα νέο συμβολαιο με Cosmote Και πηρα νέο αριθμο.

Περιστασιακα μου ερχονται παραξενα SMS. Παραθετω δυο από αυτά:

 

Αποστολεας: PATE SEVEN

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΕΡΔΙΣΤΕ 200 ΕΥΡΩ ΜΕΤΡΗΤΑ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΞΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΩΙ-ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΝΥΧΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ FREE!!!

 

(Πατωντας "κληση", καλει τον αριθμο 728373836 και μου βγαζει ηχητικο "δεν χρησιμοποιείται" )

 

Αποστολεας: ROYAL

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! ΕΧΕΤΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ BONUS 30 ΕΥΡΩ ΙΣΧΥΕΙ ΕΩς ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/7 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΜΠΟΤΣΑΡΗ 20

 

(Πατωντας "κληση", καλει τον αριθμο 76925 και μου βγαζει ηχητικο "δεν χρησιμοποιείται" )

 

Καλεσα την Cosmote και ενώ αρχικα πηγαν να με γραψουν κανονικα, επεμεινα και τελικα μου ειπανε "Οι μηχανικοι μας βλεπουν ότι το sms δρομολογειται από την wind και πρεπει να αποταθείτε σε αυτην"

 

Τι να κανω? Δεν εχω μπει σε κανενα υποπτο site και σιγουρα αυτά τα sms δεν εχουν προκληθεί από δικη μου απροσεξια!

Να σημειωσω ότι από Cosmote τους ειπα να μη δεχομαι από 5ψηφια που μπορει να χρεωθώ και ειπαν ότι μου βαλαν φραγη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα από Μάη ΜΟΛΙΣ έκανα φορητότητα από Wind f2go σε WU είχα τηλεφωνήματα (όχι sms) διαρκώς από τα γνωστά spam ("Κερδίσατε ...€, αλλά πάρτε το 90xxxxxxx να κατοχυρώσετε το δώρο σας!!" :p)

212 000 1310

212 000 1321

212 000 1311

κλπ...

 

Ενδιαφέρον αυτό που λες:

Καλεσα την Cosmote και ενώ αρχικα πηγαν να με γραψουν κανονικα, επεμεινα και τελικα μου ειπανε "Οι μηχανικοι μας βλεπουν ότι το sms δρομολογειται από την wind και πρεπει να αποταθείτε σε αυτην"

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Σε whatsup καρτοκινητη ενω διεθετα 87mb ακομη τα οποια εληγαν το Αυγουστο,και 15,10 ευρω στην καρτα,

μετα απο 2-3 αποπειρες video upload στο facebook εξαφανιστηκαν ολα(data και χρηματα),και το χρηματικο υπολοιπο επεσε κατω του 1 ευρω...

Δεν θα επρεπε να χρεωθω 1 ευρω οπως γινοταν παλια?Λογω ενος ταξιδιου στο εξωτερικο που ειχα κανει τον απριλιο,και ειχα καλεσει την εξυπηρετηση ωστε να εχω data στο εξωτερικο,μου ενεργοποιησαν μια υπηρεσια "ογκοχρεωσης" με την οποια θα μπορουσα να χρησιμοποιω τα δεδομενα που εχω ηδη αγορασει και στο εξωτερικο με μια μικρη προσαυξηση....Λετε να φταιει αυτο?θα πρεπει να το απενεργοποιησω?Μετα απο αυτο που επαθα ενεργοποιησα κι εγω πλεον το MY Internet...γνωριζει καποιος επ'αυτου?

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σε whatsup καρτοκινητη ενω διεθετα 87mb ακομη τα οποια εληγαν το Αυγουστο,και 15,10 ευρω στην καρτα,

μετα απο 2-3 αποπειρες video upload στο facebook εξαφανιστηκαν ολα(data και χρηματα),και το χρηματικο υπολοιπο επεσε κατω του 1 ευρω...

Δεν θα επρεπε να χρεωθω 1 ευρω οπως γινοταν παλια?Λογω ενος ταξιδιου στο εξωτερικο που ειχα κανει τον απριλιο,και ειχα καλεσει την εξυπηρετηση ωστε να εχω data στο εξωτερικο,μου ενεργοποιησαν μια υπηρεσια "ογκοχρεωσης" με την οποια θα μπορουσα να χρησιμοποιω τα δεδομενα που εχω ηδη αγορασει και στο εξωτερικο με μια μικρη προσαυξηση....Λετε να φταιει αυτο?θα πρεπει να το απενεργοποιησω?Μετα απο αυτο που επαθα ενεργοποιησα κι εγω πλεον το MY Internet...γνωριζει καποιος επ'αυτου?

Σας ευχαριστω

Κατάλαβες ακριβώς τι συνέβη μόνος σου. :cool:

Είναι μεγάλη ασφάλεια το myinternet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Προς το παρον εχω διαθεσιμα 600mb για ενα μηνα απο reload it...Ειδα ομως οτι στην ιστοσελιδα του my internet αυτα δεν φαινονται πουθενα,και εχω διαθεσιμα 0mb.Αρα μαλλον το MI "κοιταει" μονο τα mb που εχεις αγορασει με καποιο πακετο.

Το ερωτημα μου ομως ειναι αλλο....Τι θα γινει αν αυτα τα 600mb τελειωσουν και συνεχισω απο λαθος να σερφαρω?Θα χρεωθω ενα 1ευρω η θα παθω οπως την αλλη φορα που χρεωνομουν ακαταπαυστα και μου εφυγαν ολα τα χρηματα απο την καρτα?Σε ποια περιπτωση εμπιπτω?Μηπως πρεπει να παρω την εξυπηρετηση να το διαλευκανω?...

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον εχω διαθεσιμα 600mb για ενα μηνα απο reload it...Ειδα ομως οτι στην ιστοσελιδα του my internet αυτα δεν φαινονται πουθενα,και εχω διαθεσιμα 0mb.Αρα μαλλον το MI "κοιταει" μονο τα mb που εχεις αγορασει με καποιο πακετο.

Το ερωτημα μου ομως ειναι αλλο....Τι θα γινει αν αυτα τα 600mb τελειωσουν και συνεχισω απο λαθος να σερφαρω?Θα χρεωθω ενα 1ευρω η θα παθω οπως την αλλη φορα που χρεωνομουν ακαταπαυστα και μου εφυγαν ολα τα χρηματα απο την καρτα?Σε ποια περιπτωση εμπιπτω?Μηπως πρεπει να παρω την εξυπηρετηση να το διαλευκανω?...

Με ενεργοποιημενο το mi δεν χρεωνεσαι το 1€ οταν δεν εχεις πακετο.Σου κοβει αυτοματα τη συνδεση στο ιντερνετ μολις σου τελειωσει το πακετο δεδομενων και δε σου τρωει χρηματα απο την καρτα

 

τελικα με το psiphon τι παιζει;;; μπορει να ετσι να ξεγελασουμε την cosmote ?

Δεν τους ξεγελας.Ας πουμε ειναι μια λυση αναγκης με ταχυτητες περασμενης δεκαετιας..

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Με ενεργοποιημενο το mi δεν χρεωνεσαι το 1€ οταν δεν εχεις πακετο.Σου κοβει αυτοματα τη συνδεση στο ιντερνετ μολις σου τελειωσει το πακετο δεδομενων και δε σου τρωει χρηματα απο την καρτα

 

Να εισαι καλα.1000 ευχαριστω :) Αυτα τα 15 ευρω που φαγωθηκαν ετσι αδικα,μηπως θα μπορουσα να τα διεκδικησω?....λεω τωρα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω ότι πραγματι ελέγξανε από που ερχονται....απλα το ειπαν για να με ξεφορτωθούνε.

Το ερωτημα είναι τι κανω....να παρω την wind...και να πω τι ακριβως?

Τελικα εσας που παει το μυαλο σας? Ο προηγούμενος κατοχος του αριθμου ειχε κανει την βλακεια?

Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποιημενο το mi δεν χρεωνεσαι το 1€ οταν δεν εχεις πακετο.Σου κοβει αυτοματα τη συνδεση στο ιντερνετ μολις σου τελειωσει το πακετο δεδομενων και δε σου τρωει χρηματα απο την καρτα

 

Να εισαι καλα.1000 ευχαριστω :) Αυτα τα 15 ευρω που φαγωθηκαν ετσι αδικα,μηπως θα μπορουσα να τα διεκδικησω?....λεω τωρα....

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών και να εξηγήσεις ότι δεν ανέβαινε το βίντεο και στην προσπάθεια έφυγαν όλα τα MB.

Λογικά θα σε πιστώσουν.

Link to comment
Share on other sites

τελικα με το psiphon τι παιζει;;; μπορει να ετσι να ξεγελασουμε την cosmote ?

 

Σε s3 με H+ και Whats Up κατι κανει.

Αλλα επειδη πλεον εχει πολυ κοσμο οι σερβερς το μεσημερι-απογευμα δεν δουλευουν.Ειναι μεσω εξωτερικου και εχει μεγαλο ping.Σε 3G σερνεται στο 1Mbps...για 4G μια χαρα.Ειχα γνωστο που ειχε ιντερνετ με psiphon με 4G+ Cosmote(με A5 2016 νομιζω) αλλα κολλουσε λογω του ping που ειναι 100+.Με χρηση του 4G δουλεια θα κανεις.Αλλιως με 3G...θα ζοριστεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...