Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΘΑ γινει ακριβως οπως ηταν...

 

Δε αμφισβητώ,αλλά έχω διαβάσει το αντίθετο σε ξένα φορoυμ,μαλλον είναι "ευαίσθητη" η επαναφορά και θέλει προσοχή.:!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορυ που πεταω κατι ασχετο αλλα μηπως ξερει κανενας ποιος ειναι ο κωδικος για να δω ποια ειναι η ημερομηνια κατασκευης του κινητου (κ800)???(του στυλ οποως για το ιμει παταμε *#06#)

 

Ευχαριστω

*>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia to handsfree mou einai gia ti walkman seira paizei na min einai teleios sumbato me to k800 mou? giati den mou douleuei opos to palio pou eixe i suskeuasia mesa (CXC1250210 R1CB001) mipos me kapoio update diorthothei to provlima?
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορω να βγαλω τα καλουδια της vodafone απο το κινητο του πατερα μου?

Και γιατι να τα βγαλεις :blink: αφου τιποτα δεν ειναι "κλειδωμενο".επισης αμα το θελεις ακομη..υποψην οτι χανεις την εγγυηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Ειναι απο τις ελάχιστες (αν όχι μοναδική φορά) που ειναι καλυτερο σε αρκετά πραγματα το Live μενου απο το κανονικό.Εξαλλου ανα πάσα στιγμή στο γνωστό καταστημα του Πειραιά το βγάζεις,και αμα σου χαλάσει στο μπλοκάρουν για να μη φανει στο service ,αλλά γιατί να χρεώνεσαι άσκοπα,να το πηγαινοφέρνεις Πειραιά,αν δεν κερδίζεις κάτι ;
Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει ας μου βαλει σε ενα link το nemesis γιατι δε το βρισκω.θελω να βγαλω της vodafone τις βλακειες απο του πατερα μου το k800.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

i an yparxei p.x opws to BT explorer pou stelnei minimata xwris na kseroun pios einai...kanena paromoio to opoio na antigrafei arxeia kai minimata apo allo kinito otan exei anoixta ta bluetooth.....thanks

bluetooth hack αλλα θα πρεπει το "θυμα" να σε κανει add.αλλιως δεν γινεται τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος πόσο κάνει η αλλαγή πρόσοψης στο Κ800??

Έχω την μαύρη, αλλά γεμάτη γρατζουνιές και σκέφτομαι να του έβαζα την καφέ.

Ρ΄ώτησα στην Πάτρα το επίσημο service και μου είπαν 44 ευρώ!!!

Επίσης, αλλάζει και το πολπλήκτρο μαζί με την πρόσοψη ή είναι πάνω στο κυρίως κινητό το πολυπλήκτρο?

Λογικά πάντως αν αλλάξω πρόσοψη θα μου καθαρίσουν και τις σκόνες από την οθόνη και το πολυπλήκτρο που κολλλάει λίγο τώρα τελευταία σωστά??

(αν κάποιος έχει ρωτήσει σε επίσημο service κάπου αλλο΄και ξέρει τιμη, ας ενημερώσει.

 

Ευχαριστώ.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

pedes, epeidei exo kolhsei kai den thimame, pws kano ta arxeia na sozode stin m2 kai oxi stin mnhmh tou kinitou? den thimame pws to kanoume setup. ligo help plz thanks :)
Link to comment
Share on other sites

file raver exeis tipota i kanena kolpaki gia kliseis me apokripseis?mou exoun spasei ta neyra me tis apokripseis aman pia.....kai etsi kai mporousa na vrw poios einai tha ton eixa trelanei egw me apokrupseis.:)

Δεν υπαρχει κατι τετοιο.για συμβατικα κινητα σιγουρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος πόσο κάνει η αλλαγή πρόσοψης στο Κ800??

Έχω την μαύρη, αλλά γεμάτη γρατζουνιές και σκέφτομαι να του έβαζα την καφέ.

Ρ΄ώτησα στην Πάτρα το επίσημο service και μου είπαν 44 ευρώ!!!

Επίσης, αλλάζει και το πολπλήκτρο μαζί με την πρόσοψη ή είναι πάνω στο κυρίως κινητό το πολυπλήκτρο?

Λογικά πάντως αν αλλάξω πρόσοψη θα μου καθαρίσουν και τις σκόνες από την οθόνη και το πολυπλήκτρο που κολλλάει λίγο τώρα τελευταία σωστά??

(αν κάποιος έχει ρωτήσει σε επίσημο service κάπου αλλο΄και ξέρει τιμη, ας ενημερώσει.

 

Ευχαριστώ.

EBAY ΓΥΡΩ ΣΤΑ 22 ΜΕ 25Ε μαζι με πληκτρα ....εγω θελω να ρωτησω η προσοψη του κ 810 μπανει σε κ800 ???
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

EBAY ΓΥΡΩ ΣΤΑ 22 ΜΕ 25Ε μαζι με πληκτρα ....εγω θελω να ρωτησω η προσοψη του κ 810 μπανει σε κ800 ???

οχι,αλλωστε εχουν διαφορετικα πληκτρα κιολας :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

EBAY ΓΥΡΩ ΣΤΑ 22 ΜΕ 25Ε μαζι με πληκτρα ....εγω θελω να ρωτησω η προσοψη του κ 810 μπανει σε κ800 ???

 

Nai alla kai na thn eixa , den tha mporousa na thn allaxo...Kalitera na empisteuto tous eidikous.Thn kafe skeftomai na tou balo, kai oxi pali thn maurh.

 

Eyxaristo polu pantos gia thn apanthsh.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις προβλημα με την καμερα?εμενα καμια φορα δεν βγαζει φωτογραφιες,πρεπει να το ανοιγοκλεισω πολλες φορες κααι να περασει αρκετη ωρα!γιατι να συμβαινει αθτο?τι να φταιει?

 

 

 

Καλησπερα, εχω το ιδιο προβλημα με την καμερα. βρηκες καποια λυση?

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Είχα κι εγώ κάτι παρόμοιες σάχλες (με άλλο ακουστικό). Κόπηκαν εντελώς από τότε που διέγραψα (απεγκατέστησα) από το κινητό το παλιό μου ΒΤ ακουστικό (είχα κρατήσει εγκατεστημένο και τα παλιό μαζί με το καινούριο). Κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τέτοιο, δεν θα έπρεπε να ενοχλείται αν έχει εγκατεστημένα 2 (τουλάχιστον, όσο το 1 δεν είναι σε λειτουργία). Κι όμως, φαίνεται ότι αυτό ήταν το πρόβλημά του...

Δεν ξέρω αν βοήθησα (αν έχεις 2ο σετ εγκατεστημένο), καλή τύχη... Από περιέργεια, πες μας τι έγινε.

 

Φίλε Παύλο, όλα πηγαίνουν καλύτερα. Ευχαριστώ πολύ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Το Κ800 φέτος θα γίνει Best Seller όπως είχε γίνει με το Κ800. Το έχει πάρει ήδη αρκετός κόσμος, αλλά τώρα θα το πάρουν αρκέτη που θέλοουν ένα φτηνό κινητό με αρκετές δυνατότητες. Η αποθήκες πλέον αδειάζουν πιό γρήγορα. Περίπου κάθε εβδομάδα φεύγουν τουλάχιστον 2-3 Κ800 από τα καταστήματα.
Link to comment
Share on other sites

Το Κ800 φέτος θα γίνει Best Seller όπως είχε γίνει με το Κ800. Το έχει πάρει ήδη αρκετός κόσμος, αλλά τώρα θα το πάρουν αρκέτη που θέλοουν ένα φτηνό κινητό με αρκετές δυνατότητες. Η αποθήκες πλέον αδειάζουν πιό γρήγορα. Περίπου κάθε εβδομάδα φεύγουν τουλάχιστον 2-3 Κ800 από τα καταστήματα.

:rolleyes: Μαλλον θα εννοεις το Κ750ι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Κ800ι πωλείται,λόγω χαμηλότερου SAR,design και πιό "δεμένης" κατασκευής από τον διαδοχό του Κ810i (που έχει πρόβλημα συνηθειας με τα μικρά κουμπάκια,όσο και ότι πολλά έμπαζαν υγρασία από το πληκτρολογιο).

 

Ειδικά τα τελευταία κ800i παραδόξως είναι και καλύτερης συνολικής ποιότητας τόσο από τ'αρχικά,όσο και από το Κ810i,χώρια ότι έχουν και το τελευταίο firmware,πράγμα που δεν μας συνηθίζει η SE.

 

Οσο αφορά τις πωλήσεις,επιδοτείται επιπλέον από τα δίκτυα σε σχέση με άλλες συσκευες .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...