Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πολύ μια βδομάδα θα κρατήσει κι αυτό... :rolleyes:

 

Το παιχνίδι είναι μεταξύ Underground και Most Wanted. Μια από τα ίδια δηλαδή...

Ωραία αυτοκίνητα (αν και θα ήθελα περισσότερα Japanια), ωραία φτιαξίματα, ωραίος ήχος - oouuuaaaaaaaangagagagaganmprrrpaaaaaaaaan... (Ατμόσφαιρα ήταν αυτό) :lol:

 

Αλλά......γραφικά μούφα και πολύ ψεύτικος χειρισμός (ειδικά στο Drift).

Με λίγα λόγια, Arcade Sucks!

 

Simulation RuleZ! - 2 χρόνια παίζω Forza Motorsport και δεν το έχω βαρεθεί ακόμα! :happy:

 

Φιλική συμβουλή: Κόντρες μόνο σε πίστα! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσοχή. Κυκλοφορούν πολλά fakes. Μόλις κατέβασα ένα μετά απο αναμονή 4 ημερών. Να διαβάζετε τα σχόλια πριν κατεβάσετε.
Link to comment
Share on other sites

Ok. Εγκαταστάθηκε. Και εγώ με το WinRAR προσπαθούσα αλλά έκανα κάτι λάθος. Τώρα ενώ έχω κάνει c r a c k όταν το ανοίγω μου βγάζει μαύρη οθόνη και με πετάει έξω. Του επέτρεψα την είσοδο στο ίντερνετ, μέσω του τείχους προστασίας των Windows αλλά εξακολουθεί να μην με βάζει μέσα στο παιχνίδι. Για antivirus έχω το Kaspersky...
Link to comment
Share on other sites

Τι κουλο ειναι αυτο που δεν εχει επιλογη καμερας στο πληκτρολογιο?:blink:

 

Αλλαζεις καμερα με το πληκτρο "C" ,αν εννοεις αυτο ...

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Eνας φιλος εγκατεστησε το Carbon σε ενα μηχανημα με P4 2.4 , 1gb ram , 6800GT 256mb agp, αλλα κανει αρκετα σπασιματα στα 1024x768 σε maximum ή high ......

Αν αναβαθμισουμε την καρτα γραφικων μονο, με μια 7600gt 256mb agp (209€) ή μια 7800GS 256mb

agp (259€), θα κανουμε τιποτα ή πρεπει να τα χωσει πλεον για να προχωρησει σε μια γερη αναβαθμιση ??

 

Γνωμες ?? προτασεις ?? :)

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει υψηλές απαιτήσεις.εγώ σε λαπτοπ vaio core duo 1,83 ghz,1 gb ram,και geforce 7400 256 mb τα έχω όλα στο τέρμα και δε κολλάει πουθενά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω με geforce4 mx 440 64mb υπαρχει περιπτωση να το παιξω?

εχω celeron 2gh με 1gb ram. το most wanted το επαιζε σε ψιλοχαμηλη αναληση...

μπορειτε να μ προτεινετε καμια καρτα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egw dokimasa to demo kai to mixanima mou to epaize teleia!!! exw P4 3.06 GHz 512 RAM Nvidia Ge Force 5700 256 MB ..... as elpisoume oti to kanoniko den tha kollaei....
Link to comment
Share on other sites

Αλλαζεις καμερα με το πληκτρο "C" ,αν εννοεις αυτο ...

 

Εγω δεν το βρηκα πουθενα αυτο,ουτε στα controls...Προφανως δεν προσεξα.:O

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειμαι στο 29% και στο autosculpt δε με αφηνει να πειραξω ζαντες-αεροτομες.Πρεπει να προχωρησω κι αλλο?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειμαι στο 29% και στο autosculpt δε με αφηνει να πειραξω ζαντες-αεροτομες.Πρεπει να προχωρησω κι αλλο?

 

Εγω εφτασα 39% και ακομα δε μπορω να κανω τπτ με το aytoscalpt!!Γιατι γινεται αυτο ρε παιδια:wacko: ?

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως θα πρέπει να έχεις τον SAL στο Crew σου για να μπορείς να κάνεις αλλαγές στο Autosculpt, δεν είμαι σίγουρος όμως, δεν ασχολήθηκα με αυτό το κομμάτι...
Link to comment
Share on other sites

το πειρα και εγω επιτελους..!πολυ καλο στημενο παιχνιδι αλλα με δυσκολεψε λιγο το drift:) !ειμαι περιπου στο 10% και σημερα το βραδυ θα παισει πολυ καψιμο..!
KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έκανα την εγκατάσταση κανονικά και και μόλις το τρέχω, βγαίνει το αρχικό σήμα της EA και με πατάει όξω. Καμιά λύση βρέθηκε? Μήπως φταίει οτι έχω Vista?

 

EDIT: Λύθηκε το πρόβλημα και γράφω τη λύση του γιατί πήρε το μάτι μου και κάποιον άλλο που δεν μπορούσε να παίξει. Το τρέχουμε σαν administrator και sto compatibility mode επιλέγουμε windows 98/ME. That's all folks.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφτασα στο 69% και το παιχνιδι αγριψε πολυ και ξαφνικα.Οι 3 προηγουμενοι αρχηγοι γινονται το crew του επομενου!!!Δυσκολα τα πραγματα αλλα και παλυ το παιχνιδι ειναι τρελα.Το δε drift στο βουνο ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!:D
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφτασα στο 69% και το παιχνιδι αγριψε πολυ και ξαφνικα.Οι 3 προηγουμενοι αρχηγοι γινονται το crew του επομενου!!!Δυσκολα τα πραγματα αλλα και παλυ το παιχνιδι ειναι τρελα.Το δε drift στο βουνο ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!:D

+1...

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δεν μου άρεσε ρε παιδιά? Τα γραφικά είναι χάλια, και η οδήγηση μου άρεσε καλύτερα στο underground και στο most wanted.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφτασα στο 69% και το παιχνιδι αγριψε πολυ και ξαφνικα.Οι 3 προηγουμενοι αρχηγοι γινονται το crew του επομενου!!!Δυσκολα τα πραγματα αλλα και παλυ το παιχνιδι ειναι τρελα.Το δε drift στο βουνο ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!:D

όντως στο 69% γίνεται πολύ πιο δύσκολο σε σχέση με πρίν.παλέυω να ανοίξω τη murcielago αλλά δε βλέπω φως.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως!Ευχαριστιομουν να το παιζω με την Sidewinder της ΜS αυτο το παιχνιδι.Τοσο πολυ μου αρεσε,που απλα τριγυρνουσα στις πιστες πανω κατω!:D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι ειναι πολυ καλο κατα την γνωμη μου,ξεκινησα να το παιζω πριν λιγο που το κατεβασα και ειναι τελειο,πηρα την brera για αρχη και εφτασα 10% και συνεχιζω.

το drift στο βουνο πολυ καλο!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...