Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paides emena maresei pantos:p ligo m@l@ki@ me ta grafika alla toulaxiston einai poly kalo game kata thn apopsh mou;)

filika:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την τόσο μεγάλη διαφορά στα graphics που λέτε δεν την είδα. Αντίθετα μου αρέσει που είναι νύχτα, ταιριάζει καλύτερα στο θέμα. Από εκεί και πέρα, δε νομίζω ότι μπορεί να περιμένει κανείς κάτι περισσότερο από τα παιχνίδια του είδους. Είναι αρκετά περιορισμένα αυτά που μπορούν να έχουν και τα έχουν εξαντλήσει.
Link to comment
Share on other sites

re paidia help please to egatestisa ola mia xara ola einai teleia kai otan pao na paikso to autokinito paei poli siga kinite arga giati ginete auto exo ati radeon 9250 karta kai 1gb ram me athlon 2000xp

παιξε με τις ρυθμισεις video>advanced και κοιτα εκει μηπως ειναι ενεργοποιημενο το motion blur που το κανει να φαινεται περιεργα εν κινησει αν και αυτο δεν κολλαει το παιχνιδι γενικοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο patch για το παιχνίδι με διορθώσεις για online gaming :) .

 

Note: If you intend to play online, you must upgrade using this patch ! failure to do so will prevent you from racing online.

 

Issues Addressed

=================

 

- Addresses issue with the online authentication screen

- Allows for consistent use of EA Messenger

- Updates to address a leaderboard issue during Online Pursuit Tag

- Allows for full friend searching functionality

- Updates to address launching issues between XP and 2K

 

http://www.nfsunlimited.net/

*όσοι το χρησιμοποιήσετε ...και έχετε "δανεισμένη" κόπια ...μη ξεχάσετε να την αναβαθμίσετε και αυτή :happy:

Link to comment
Share on other sites

Που το κανω copy για να το εκτελεσω?Γιατι ουτε στη επιφανεια εργασιας,ουτε στο φακελο του παιχνιδιου δουλεψε.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά το site που το έχει είναι έγκυρο 100% .....προφανώς θα δουλεύει σε μη-"πειραγμένη" έκδοση!

Εννοώ, πριν βάλεις κάποιο "αρχείο" και τέτοια, αλλά κατευθείαν στο original setup!

*εκτός αν εννοείς ότι το αρχείο(patch) δεν δουλεύει καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα και γώ και έχεις δίκιο, αλλά όπως λέει στο site , το αρχείο είναι 13ΜΒ και αυτό που δίνει το link είναι 0 bytes :p ! Μπορεί να κλάταρε o server τους από τα πολλά κατεβάσματα...ή μπορεί να μας δουλεύουν ψιλό γαζί και να μην υπάρχει patch...

Αν το βρει κάποιος και από αλλού ας το ποστάρει!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Indeed, έλυσε κανείς το πρόβλημα;

 

 

Εδώ μπείτε και κατεβάστε το Patch http://www.nfsunlimited.net/....

Να ζητήσω και συγνώμη για το πρώτο post, που είναι λάθος το αρχείο και δεν το είχα δοκιμάσει....από το παραπάνω όμως δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα....:D

edit...δεν χρειάζεται να κάνετε register για να το κατεβάσετε, απλά μπείτε στο πρώτο link (http://www.fileshack.com/browse.x?cat=3821) , διαλέξτε την έκδοση που έχετε , μετά "download now" και τέλος "download without logging in" (.. χαμηλά έχει τα "public mirrors" ...διαλέξτε 1 για download)

Link to comment
Share on other sites

hasioti μολις εβαλα το patch καποια exe λεει οτι δεν ειναι εγκυρα win32 applications :O
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δεν μπορω να βρω καποιο hack για να παιξω on line
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δεν μπορω να βρω καποιο hack για να παιξω on line

εχεις βαλει τα κλειδακια του;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

otan les ta kleidakia toy ti akribws ennoeis?an den mporeis gia eunoitouw logous na mou eksigiseis edw steile mou pm.se parakalw boitha giati thelw na paiksw online san trellos.sorry gia greeklish
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Να πω σε οσους φιλους θελησουν να βαλουν το save game που εδωσε ενα παιδι πιο πισω,οτι αν το βαλεις δεν σε αφηνει να μπεις στα δικα σου profiles.Σου βγαζει error.Οπως επισης οταν πας να φτιαξεις τα keys στα options δεν στα βγαζει σωστα.:O
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρούμαι καλός παίκτης, έτσι μου βγήκε η πίστη να «φαω» τον άτιμο με την Murcielago (με Aston Martin εγώ), αλλά τον έφαγα! :D Αρχίζει το πάρτι τώρα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα όλα κάλά κι όλα ωραία μέχρι κάποιο σημείο στο παιχνίδι. Εκεί λοιπόν που προχωρούσα το παιχνίδι μια χαρά και είχα φτάσει σε καλό και προχωρημένο σημείο, ξαφνικά κλείνει το παιχνίδι και πια δεν μπαίνει μέσα. Δηλαδή μπαίνει, αλλά όταν πάω να πατήσω continue για να προχωρήσω στα profiles με πετάει στην επιφάνεια εργασίας (τι να μου θυμίζει άραγε αυτό; α, hot pursuit, τα ίδια έκανε και εκεί). Όποιος μπορεί να με βοηθήσει, ας το κάνει please, γιατί είναι ωραίο παιχνιδάκι, και μου έσπασε τα νεύρα.
Link to comment
Share on other sites

ntaksei re paidia den einai k oti kalitero mporouse na vgei se need for speed.pistevo oti to nfsu2 einai safos kalitero apafto.

mou fanike ligo periploko.mipos einai se sxesi me afto pou leo?

Link to comment
Share on other sites

Να πω σε οσους φιλους θελησουν να βαλουν το save game που εδωσε ενα παιδι πιο πισω,οτι αν το βαλεις δεν σε αφηνει να μπεις στα δικα σου profiles.Σου βγαζει error.Οπως επισης οταν πας να φτιαξεις τα keys στα options δεν στα βγαζει σωστα.:O

 

Ayto to problhma lynetai me to Savegame Validator... Psa3te to sto "gamecopyworld" :whistle:

 

 

 

Παιδιά εμένα όλα κάλά κι όλα ωραία μέχρι κάποιο σημείο στο παιχνίδι. Εκεί λοιπόν που προχωρούσα το παιχνίδι μια χαρά και είχα φτάσει σε καλό και προχωρημένο σημείο, ξαφνικά κλείνει το παιχνίδι και πια δεν μπαίνει μέσα. Δηλαδή μπαίνει, αλλά όταν πάω να πατήσω continue για να προχωρήσω στα profiles με πετάει στην επιφάνεια εργασίας (τι να μου θυμίζει άραγε αυτό; α, hot pursuit, τα ίδια έκανε και εκεί). Όποιος μπορεί να με βοηθήσει, ας το κάνει please, γιατί είναι ωραίο παιχνιδάκι, και μου έσπασε τα νεύρα.

 

 

Otan 3ananoi3eis to paixnidi, kane manual load to profile sou kai den 8a kollhsei. Dld otan pas "career", anti gia "resume career" epele3e "Load". Mou to ekane kai mena kai isws na 8elei to update sthn v1.3...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

(pws mporeis na deis poia ekdosh apo tis 3 exeis?)
Όταν ξεκινάει σου το βγάζει με αχνά γράμματα πάνω δεξιά...

 

Το τελείωσα πάντως. Έτσι και πάρεις καμία SLR τελείωσε... Μάλιστα τον Dario (ή όπως τον λένε) τον έβγαλα στο pursuit με αποκλεισμό καθώς τον πέρασα και δεν έβρισκε μετά χώρα να με προσπεράσει... :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Όταν ξεκινάει σου το βγάζει με αχνά γράμματα πάνω δεξιά...

 

Το τελείωσα πάντως. Έτσι και πάρεις καμία SLR τελείωσε... Μάλιστα τον Dario (ή όπως τον λένε) τον έβγαλα στο pursuit με αποκλεισμό καθώς τον πέρασα και δεν έβρισκε μετά χώρα να με προσπεράσει... :D

 

Μία απ'τα ίδια και για μένα άλλα με Corvete! Περεπιπτώντος γίνεται να πέζει το παιχνίδι τα δικά μου ΜΡ3? Η ερώτηση ισχύει και για το MW αν ξέρει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...