Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια γαμωτο εχω το original.προσπαθω να κανω to patch σε 1,3 αλλα δεν γινεται τιποτα.μο0λισ το τρεχω το πατσ ανοιγει ενα παραθυρο msdos κλεινει αυτο που γινεται μονο ειναι να εμφανιζεταιο ενα αρχειο σε text με το ονομα regini
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι έχει κάνει την ενημέρωση. Και εμένα έτσι μου έκανε, αλλά μετά έβγαζε στο παιχνίδι την 1.3! Πρέπει να είναι είτε πολύ γρήγορο είτε να μην φαίνεται ότι τρέχει...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

ωραια τελικα το πατσαρα το παιχνιδι στην 1,3.τωρα πως παιζω on line?παω στο custom race /quick race,συνδεομαι με το ea nation, ψαχνει για παιχτες αλλα μετα μου γραφει πως δεν μπορεσε να συνδεθει και πως πρεπει να μπω σε αλλο παιχνιδι-αγωνα.πως μπορω να δω ποιοι ειναι διαθεσιμοι?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

paidia katevasa apo to net (rapid) olo to paixnidi , de lew diaforetiko ligo to story tou paixnidiou alla ta grafika epesan aisthita. Kai alla NFS eixan nyxterines pistes alla evlepes kati oxi ena monokomato pragma.

i erwtisi mou einai alli .

giati mou kolaei to paixnidi k termatizetai i efarmogi eite se race eite se menu ????

doulevw acer laptop Intel Dual 1.66Ghz 1GB RAM me Nvidia GeForce Go 7300. ti ftaei ????

Link to comment
Share on other sites

na rotiso kai ego kati.

exete dei ston taskmanager ti mnimi troei? emena moy troei peripoy 350mb.

Link to comment
Share on other sites

na rotiso kai ego kati.

exete dei ston taskmanager ti mnimi troei? emena moy troei peripoy 350mb.

yeap, καπου τοσο..

 

χρονια πολλα :D

Link to comment
Share on other sites

Οταν σε προκαλει καποιο αλλο αυτοκινητο για κοντρα τι ακριβως πρεπει να κανω ;
Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Στα Windows Vista δεν παίζει ρε παιδιά?

Εμένα μου ανοίγει το παιχνίδι, δείχνει το EA και μετά βγάζει να μην αποσταλεί.. στα xp δούλευε κανονικά...

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Στα Windows Vista δεν παίζει ρε παιδιά?

Εμένα μου ανοίγει το παιχνίδι, δείχνει το EA και μετά βγάζει να μην αποσταλεί.. στα xp δούλευε κανονικά...

εψαξες μηπως θελει κανενα πατσακι; δεν ξερω, λεω :O

Link to comment
Share on other sites

Οταν σε προκαλει καποιο αλλο αυτοκινητο για κοντρα τι ακριβως πρεπει να κανω ;

Πατάς το Enter

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι πολύ κουραστικό στην ανάγνωση, είναι σαν να φωνάζεις και απαγορέυεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδιά να κάνω και εγω μια ερώτηση..ειχα το NFSC σε ενα δεύτερο δίσκο με εγκατεστημένα τα windows XP.τώρα κάτι συνέβηκε και δεν μπορώ να bootaro απο τον δεύτερο δίσκο. θα ήθελα να μου πείτε απο που μπορώ να βρω τα Saves του παιχνιδιού για να μπορώ να το συνεχίσω απο εκεί που έμεινα.ποια αρχεία πρέπει να πάρω και πού τα να τοποθετήσω για να συνεχίσω από εκεί που έμεινα??
tex
Link to comment
Share on other sites

τα saves νομίζω είναι στο My Documents στον φάκελο NFS Carbon που δημιουργεί το παιχνίδι με την εγκατάσταση
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα!Εχω κ εγώ το Need for speed carbon στο PSP πιστεύω πως είναι ίδιο με το pc...βασικά δεν μπορώ να καταλάβω κάποια πράγματα..ας πούμε το my crew list τι είναι ?Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται κάπως διαφορετικό από το προηγούμενο need for speed που είχα όχι τόσο ως προς τις πίστες αλλά ως προς το menu του.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λετε να ειναι το επομενο need for speed?

Λιγο νωρις δεν ειναι..?

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο στο βιντεο που εχει διαλυετε το αμαξι δειχνει...
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι μεταξύ NFS και Burnout.

Πάντως η EA δεν έχει δώσει όνομα στο παιχνίδι και απ'ότι βλέπω υπάρχει countdown στο Site (8 μέρες). Λογικά στις 31/5 δεν θα βγει το παιχνίδι, απλά θα μας δώσουν περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...