Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αηδία σκέτη! Όχι μόνο δεν καταδέχομαι να το αγοράσω, αλλά δεν καταδέχομαι καν να το κατεβάσω!

 

Χάλια γραφικά και πάρα πολύ βαριά μηχανή γραφικών για το τίποτα!

Όσον αφορά τη φυσική που λέγανε ότι θα είναι ρεαλιστικό, εγώ λέω καλά ότι πείτε!

 

Η ΕΑ πλέον βλέπει όλους τους gamers σαν καταναλωτές και όχι σαν ανθρώπους που θέλουν να παίζουν ποιοτικά παιχνίδια...

Link to comment
Share on other sites

ποτε ηταν ποιοτικο το nfs?......

δευτερον τα γραφικα ειναι σαν του mw ολοιδια η φυσικη εχει αλλξει λιγο

δηλαδή?Μπήκε μήπως καθόλου ρεαλισμός στο αυτοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

den kserw ti lete filoi noone kai hydro... pantws emena mou arese.... kai ti ****** elegan gia 1GB RAM sta minimum requirements... 512 exw kai to paixnidi petouse!!!! einai teleio!!!! to drift mamaei!!!
Link to comment
Share on other sites

ποτε ηταν ποιοτικο το nfs?......

δευτερον τα γραφικα ειναι σαν του mw ολοιδια η φυσικη εχει αλλξει λιγο

Πριν το NFS Porsche Unleashed όλα τα NFS μια χαρά ποιοτικά ήταν! Χαιρόσουνα να παίζεις!

 

Όσον αφορά την φυσική εγώ δεν είδα καμιά διαφορά εκτός αν εννοείς ότι μπορείς να πάρεις κλειστές στροφές 90 μοιρών με 200χλμ/ω σαν να τις παίρνεις όταν πηγαίνεις με 80 ενώ στο MW γλυστρούσε λίιιιγο!

Link to comment
Share on other sites

Πριν το NFS Porsche Unleashed όλα τα NFS μια χαρά ποιοτικά ήταν! Χαιρόσουνα να παίζεις!

 

Όσον αφορά την φυσική εγώ δεν είδα καμιά διαφορά εκτός αν εννοείς ότι μπορείς να πάρεις κλειστές στροφές 90 μοιρών με 200χλμ/ω σαν να τις παίρνεις όταν πηγαίνεις με 80 ενώ στο MW γλυστρούσε λίιιιγο!

την εχουν αλλαξει λιγο ειδικα στο drift τωρα γιατι δεν ξερω ελπιζω καποτε να φτιαξουν το φρενογκαζι η ασεφρενο :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

την εχουν αλλαξει λιγο ειδικα στο drift τωρα γιατι δεν ξερω ελπιζω καποτε να φτιαξουν το φρενογκαζι η ασεφρενο :lol: :p

Πάντως έχει τεράστια διαφορά να αλλάξουν την φυσική για να είναι πιο εύκολο το γλύστριμα από το να φτιάξουν μηχανή φυσικής για ρεαλισμό.

 

Όπως και να'χει το παιχνίδι απευθύνεται σε αυτούς που τους αρέσουν τα arcade. Όσοι είναι πιστοί των simulations ας κοιτάξουν αλλού(πχ GTR2).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχει τεράστια διαφορά να αλλάξουν την φυσική για να είναι πιο εύκολο το γλύστριμα από το να φτιάξουν μηχανή φυσικής για ρεαλισμό.

 

Όπως και να'χει το παιχνίδι απευθύνεται σε αυτούς που τους αρέσουν τα arcade. Όσοι είναι πιστοί των simulations ας κοιτάξουν αλλού(πχ GTR2).

 

arcade ναι αλλα ελεος τα παλια ειχαν καλυτερο κρατημα απο αυτο :p

εδω ειχα φτιαξει ενα Punto και στις στροφες ειμουν με 130 και ηταν λες και ειμον με 60..

Link to comment
Share on other sites

εδω ειχα φτιαξει ενα Punto και στις στροφες ειμουν με 130 και ηταν λες και ειμον με 60..

 

Μηπως εχανε το κοντερ σου?!!:p

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

στα κρατηματα το camaro ειναι ολα τα Λ77777 !!!

Καλά σε αυτό το παιχνίδι και μια άφτιαχτη mustang του 69 μπορεί να πάρει στροφές όπως δεν τις παίρνει το evo στην πραγματικότητα!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το παιχνιδι και ειδικα στο drift ειναι ολα τα λ7.

ακουσα πως αυριο βγαινει ολοκληρο το παιχνιδι,ξερετε τιποτα??

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά κατέβασα το demo αλλά ενώ δείχνει να εγκαθιστάται σωστά όταν πάω να το τρέξω, μου βγάζει μαύρη οθόνη και με πετάει έξω και βγάζει το γνωστό μήνυμα με την αποστολή της αναφοράς στη Microsoft. Τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά κατέβασα το demo αλλά ενώ δείχνει να εγκαθιστάται σωστά όταν πάω να το τρέξω, μου βγάζει μαύρη οθόνη και με πετάει έξω και βγάζει το γνωστό μήνυμα με την αποστολή της αναφοράς στη Microsoft. Τι μπορεί να συμβαίνει?

 

Τι αγχονεσαι?Αφου αυριο μεθαυριο θα βγει ολο το game?;)

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά κατέβασα το demo αλλά ενώ δείχνει να εγκαθιστάται σωστά όταν πάω να το τρέξω, μου βγάζει μαύρη οθόνη και με πετάει έξω και βγάζει το γνωστό μήνυμα με την αποστολή της αναφοράς στη Microsoft. Τι μπορεί να συμβαίνει?

 

:cry:

kai ego exo to idio provlima.

ti pc exeis?

mipos den to sikonei?

Link to comment
Share on other sites

se kana dyo meres.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τι αγχονεσαι?Αφου αυριο μεθαυριο θα βγει ολο το game?;)

 

Βγαίνει αλλά αν είναι μλκ μην το κατεβάσω άδικα:ninja:

 

:cry:

kai ego exo to idio provlima.

ti pc exeis?

mipos den to sikonei?

 

Μπορεί... Αν και όλα τα άλλα μου τα τρέχει. Λάπτοπ είναι στα 1,8 με 504 RAM

Link to comment
Share on other sites

http://img437.imageshack.us/img437/6056/carbonab6.th.jpg

 

 

:p :p :p

 

 

ayto einai apo thn Razor1911 release. argotera 8a egkatasthsw kai thn HKZonda release (katebasa kai tis 2) se allo pc gia na dw an douleuei kai ayth...

 

 

 

Kapsimooooooooooooooooooooooooo :D

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...