Jump to content

MyPhone meeting-Θεσσαλονίκη, 1/7/2006


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting;  

20 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting;

    • 1η Ιουλίου
      11
    • 2η Ιουλίου
      0
    • Από Σεπτέμβρη...
      9


Recommended Posts

I'll try!
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 540
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωπα μόλις πληροφορήθηκα.

Στο προηγούμενο δεν μπόρεσα αλλα σε αυτό μάλλον θα είμαι κι εγώ εκεί. :D

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει δωράκι κρατήστε και ένα για μενα που δεν θα έρθω... :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλει ο billakosss σε πληστηριασμό το Ν80 του γιατί του έχει παρουσιάσει δεκάδες προβλήματα! Φήμες λένε ότι η αρχική τιμή θα είναι 15 ευρώ!!! Προλάβετε :p
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλει ο billakosss σε πληστηριασμό το Ν80 του γιατί του έχει παρουσιάσει δεκάδες προβλήματα! Φήμες λένε ότι η αρχική τιμή θα είναι 15 ευρώ!!! Προλάβετε :p

 

Μπααα... Πολλά είναι! :lol: :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλει ο billakosss σε πληστηριασμό το Ν80 του γιατί του έχει παρουσιάσει δεκάδες προβλήματα! Φήμες λένε ότι η αρχική τιμή θα είναι 15 ευρώ!!! Προλάβετε :p

πωπω μεσα θα με βαλεις εσυ!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Mixtri δεν πιστευω να αφησεις το meeting για την εξεταστικη? ενα σωρο εργασιες εκανες ολο το εξαμηνο δε θα πιασουν τοπο? :rolleyes: :lol:

πίστεψέ με,δε κάναμε σε όλα τα μαθήματα εργασίες και σε αυτά που κάναμε μετράει ένα 20% στον τελικό βαθμό.Τρέλα...Κοίτα,επειδή δεν έχω διαβάσει τίποτα εδώ και ένα μήνα λόγω καταλήψεων πρέπει να καθίσω να διαβάσω αν θέλω να προχωρήσω στο άλλο έτος που έχει πολύ πιο δύσκολα μαθήματα.Αν συμπέσει με την εξεταστική από τώρα το αποκλείω...Δημήτρη,θα έφερνα και το Μ55 και δε θα πέφταμε άλλη φορά σε αεραγωγούς:lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κ εγω θα προσπαθησω αν κ πολλες φορες το ειπα αλλα καμια δεν καταφερα να ειμαι εκει... αντε να δουμε!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

κ εγω θα προσπαθησω αν κ πολλες φορες το ειπα αλλα καμια δεν καταφερα να ειμαι εκει... αντε να δουμε!

 

κ εγω θα προσπαθησω αν κ πολλες φορες το ειπα αλλα καμια δεν καταφερα να ειμαι εκει... αντε να δουμε!

 

αντε καλως να ρθειτε!!!

τοn drgus τον βλεπουμε που και που....αλλα χαθηκε :mad: :p

σαββαςςςςςςςς καφεεεεεεε :p ελα να τα πουμε απο κοντα!:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αν ειμαι σαλονικα θα προσπαθησω να ερθω..να ειμαι και εγω μια φορα σ'ενα meeting
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

ωραιαααααααα!!!! :yahoo: αντε μαζευομαστε παλιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μαζεύτηκαν περισσότερα άτομα απ' το προηγούμενο ή μου φαίνεται; Αυτό είναι καλό! Το κακό είναι ότι θα λείπω εγώ!!! :(

Αν και υπάρχουν κάποιες μικρές πιθανότητες να είμαι εκεί...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αν και υπάρχουν κάποιες μικρές πιθανότητες να είμαι εκεί...

εκει στηριζομαστε κι εμεις....

 

 

καμια γυναικα θα'ρθει βρε παιδια??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι αντροπαρέα ε?

Μια γυναίκα να κάνει την αρχή και όλο και κάποιες θα μαζευτούν.

Εγώ δεν υπόσχομαι ότι θα έρθω.

Υπάρχει βέβαια μια πιθανότητα να είμαι Θεσ/νικη εκείνο το σαβ/κο αφού έχει γενέθλια το boyfriend αλλά ακόμα είναι νωρίς για να ξέρω σίγουρα.

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Pali androparea tha imaste me 1-2 exereseis?

Re big Chief Billako kanonise tpt k gia emas tus mikrus....

:):):)

Xereis....

για σας δουλευω....:p

αν δεν ερθουν κοριτσια....το πολυ πολυ να βρουμε εκει.. σ'αυτο θα κολησουμε?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...