Jump to content

MyPhone meeting-Θεσσαλονίκη, 1/7/2006


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting;  

20 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting;

    • 1η Ιουλίου
      11
    • 2η Ιουλίου
      0
    • Από Σεπτέμβρη...
      9


Recommended Posts

Wirelessly posted (NokiaN70-1/2.0536.0.2 Series60/2.8 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Poio thema? Gia ta mallia stin orkomosia? San tis menounos leei i maria na ta kaneis!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 540
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχαχαχα..εχω πιο μακρυα μαλλια απο την μενουνος..και ειπαμε,8α βαρυνει πολυ το μαλλι ετσι..

καντε μια ψηφοφορια στο μιτινκ και πειτε μ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Tha ta kourepseis gouli k papoutsia starakia!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα..εχω πιο μακρυα μαλλια απο την μενουνος..και ειπαμε,8α βαρυνει πολυ το μαλλι ετσι..

 

Πιστεύεις οτι με το να το ξέρουμε κανεις καλό στην κοινωνία?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις οτι με το να το ξέρουμε κανεις καλό στην κοινωνία?:shifty:

εσενα λογικα δε σε ενδιαφερει τπτ απο αυτο το θρεντ

οσο για την κοινωνια,μα8ε πρωτα τι την οφελει και μετα ελα ποσταρε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οσο για την κοινωνια,μα8ε πρωτα τι την οφελει και μετα ελα ποσταρε...

 

Σε αυτό το thread? Ή να ανοίξω καινούργιο?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απ' την "πρόβα". :p Πέρασαμε υπέροχα, γελάσαμε πολύ και φυσικά φάγαμε! :lol: Πέτρο περιμένω να ανέβουν οι φωτογραφίες καθώς και το βίντεο με τα "Μαγικά Πιρούνια"! :D

 

Υ.Γ Ο billakoss όταν με γύριζε σπίτι περίμενε να ανάψει το φανάρι κόκκινο για να περάσει... :cry: :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ Ο billakoss όταν με γύριζε σπίτι περίμενε να ανάψει το φανάρι κόκκινο για να περάσει... :cry: :p

ενταξει αφου εφτασες...ολα καλα!

οσο για το κοκκινο....δεν ηταν...

βαθυ πορτοκαλι ηταν!:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο Ηλίας πιο πάνω, όντως περάσαμε πολύ καλά και γελάσαμε πολύ :) ευτυχώς που μείναμε στο κρασί και δεν χρειαστήκαμε αμαρέτο :lol: :p

Μερικές φωτογραφίες από την πρώτη πρόβα:

 

Στον καφέ:

billakosss

Η Doc_MariaG ντρεπόταν!

 

Η απαραίτητη συνέχεια για φαγητό και κρασί:

billakosss εν δράση!

htrul18 & Petros the Great

 

Και ένα βίντεο με τα μαγικά του billakosss :lol:

meet.asf

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

μαπα το φαι παιδες μαπα!!

εκει δεν θα παμε να ξερετε!!

επισης καναμε εμεις την δοκιμη για σας!

οσο για το βιντεακι πετρο δεν το βλεπω....

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μαπα το φαι παιδες μαπα!!

εκει δεν θα παμε να ξερετε!!

επισης καναμε εμεις την δοκιμη για σας!

οσο για το βιντεακι πετρο δεν το βλεπω....

Ήταν λάθος το link στην αρχή. Ξαναδοκίμασε τώρα. Αν δεν το δεις και πάλι, ξανακάνε τα μαγικά και τράβηξε βίντεο με το δικό σου κινητό για να μπορείς να το βλέπεις όποτε θέλεις :p Μη με εκνευρίζεις τώρα και δεν έχω πιει και αμαρέτο :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ε δεν μπορω παλι να το δω!!!

και βγαλε γρηγορα την billakoss again!!

αντε γιατι εγω ηδη αρχισα να πινω αμαρετο! :lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο στις billakoss εν δράση, billakoss again και htrul18 & Petros the Great βλέπω κόκκινα μάτια ή μου φαίνεται; Σε αυτή που είμαστε οι δυο μας έχει μόνο σε μένα. @Billakoss μόνο για τους Lordi είμαστε! :lol:

 

Το video δεν το είδα ακόμη. Είμαι στον υπολογιστή του πατέρα μου και χρειάζεται έναν codec. Προτείνω να το στείλουμε στο "Οι Πύλες του Ανεξήγητου"! Γκέλερ σου λέει μετά... :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο στις billakoss εν δράση, billakoss again και htrul18 & Petros the Great βλέπω κόκκινα μάτια ή μου φαίνεται; Σε αυτή που είμαστε οι δυο μας έχει μόνο σε μένα. @Billakoss μόνο για τους Lordi είμαστε! :lol:

 

Το video δεν το είδα ακόμη. Είμαι στον υπολογιστή του πατέρα μου και χρειάζεται έναν codec. Προτείνω να το στείλουμε στο "Οι Πύλες του Ανεξήγητου"! Γκέλερ σου λέει μετά... :lol:

τα κοκκινα ματια ειναι επειδη σκασαμε απο αμαρετο!! :lol: :lol:

επισης να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω σ'αυτο το γλυκο κοριτσι που ηρθε στην παρεα μας! ελπιζουμε να περασε καλα μαζι μας και να μας ξαναερθει στο επισημο meeting! οπως και αλλες κοπελες βεβαια! :)

καλο ξημερωμα απο μενα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ηλία να είναι κόκκινα τα μάτια λόγω του φλας ή από τα γέλια άραγε; :lol:

 

Ένα μπράβο και ένα ευχαριστώ και από μένα στη Μαρία, γιατί δεν περίμενε από κάποια άλλη κοπέλα του φόρουμ να έρθει για να έρθει και η ίδια :) Μαρία πες δημόσια ότι ούτε σε δακγώσαμε, ούτε σε δείραμε :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ανέβασες τις φωτογραφίες μας θα γίνει χαμός στο επόμενο meeting! Θα έχουμε περισσότερες γυναίκες παρά άντρες! :D :p

 

Και από μένα ένα ευχαριστώ στη Μαρία αν και δεν ήθελε να βγει μια φωτογραφία να μας μείνει.

 

Μαρία θα πιω ένα αμαρέτο στην υγειά σου!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο ανέβασε και αυτες που βγάλαμε με το κινητό. 2-3 ήταν.

 

Μόλις θυμήθηκα ότι αύριο στις 10:30 έχω φροντιστήριο οπότε λέω να πάω για ύπνο...

 

CU! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο ανέβασε και αυτες που βγάλαμε με το κινητό. 2-3 ήταν.

 

Μόλις θυμήθηκα ότι αύριο στις 10:30 έχω φροντιστήριο οπότε λέω να πάω για ύπνο...

 

CU! :p

Θα ανεβάσω τις υπόλοιπες αύριο (για να δημιουργήσω και μια αγωνία, μια προσμονή... :p ). Άντε ύπνο τώρα, έχεις διάβασμα αύριο ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ολοι οι Moderator οπως ο Petros the Great

ειμαι πολυ χαρουμενη που ειμαι μελος...

γεια σου πετροοο

Link to comment
Share on other sites

πάλι πήγατε για φαγητό;;:confused::p

 

[/size]

 

Αυτός είναι ο σκοπός του meeting!!! :p 'Ομως όπως είπε κι ο billakoss το φαϊ ήταν μάπα. Μόνο το γλυκό άξιζε!

 

@IRONMAIDEN Να υποθέσω (λόγω υπογραφής) ότι είσαι από Θεσσαλονίκη ε; Σε περιμένουμε στο official :) (ή στην πρόβα τζενεράλε αν γίνει)... Ελπίζω να μπει και η Μαρία και να διαβεβαιώσει ότι είναι καλά και δεν της κάναμε τίποτα...:p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

και την χριστινα επρεπε να την βγαζαμε φωτογραφια....

αλλα και αυτη ξεγλιστρισε!

επισης να πουμε οτι χορηγος ηταν το tim card international! γιατι παρελασαν ολοι οι ξενοι απο μπροστα μας!!! :lol: :lol: :lol:

καναμε και σκοντο σ'εναν κινεζο!!! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...