Jump to content

MyPhone meeting-Θεσσαλονίκη, 1/7/2006


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting;  

20 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting;

    • 1η Ιουλίου
      11
    • 2η Ιουλίου
      0
    • Από Σεπτέμβρη...
      9


Recommended Posts

Αντε ωραια!

λοιπον να το επισημοποιησουμε?

Στις 1/7/2006 ημερα Σαββατο και ωρα 19:30 στην Πλατεια Αριστοτελους εξω απο το κου-κου θα κανουμε το summer meeting festival του Myphone.gr!!!:happy:

χορηγος επικοινωνιας ΤΙΜ - Δεν υπαρχουν ορια

 

Κρίμα... Δεν θα μπορέσω να έρθω. :( Καλά να περάσετε! :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 540
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

egw mporei namilaw me mia mikri kathisterisi kai enw to exete idi kleisei,alla xwris na thelw na sas apogoiteusw,me oles ti sexetastikes na akirwnonati apo deutera,pooios tah meinei thess mexri tis 1 tou minos?
8/11 colonial ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Ιατρικής :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

egw mporei namilaw me mia mikri kathisterisi kai enw to exete idi kleisei,alla xwris na thelw na sas apogoiteusw,me oles ti sexetastikes na akirwnonati apo deutera,pooios tah meinei thess mexri tis 1 tou minos?

δεν καταλαβα τιποτα απ'αυτα που γραφεις!

 

παντως μεχρι τωρα θα ειναι παρον petros the Great,nyo_one,chamelaion,p_k,Nrg,Sector

 

δεν ξερω τωρα για papathvas,hostolis,pmnedmsoumouto:p

αυτοι δεν εγραψαν καθολου...:ninja:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,εγώ τουλάχιστον με την εξεταστική μου δε ξέρω τι θα κάνω,ειλικρινά...Μπορεί να χαθεί με τόσες καταλήψεις(όχι πως με πειράζει)απλά στο myphone meeting μάλλον δε θα μπορώ να είμαι γιατί τέτοιο καιρό θα γίνονται αναπληρώσεις.Τέσπα...Να δούμε!

PS:προτείνω η συνάντηση να γίνει στην Αγίας Σοφίας...κάτω από την κεραία της ΤΙΜ:lol: :p που δεν έχει:shock: :respect: :stupid:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά

PS:προτείνω η συνάντηση να γίνει στην Αγίας Σοφίας...κάτω από την κεραία της ΤΙΜ:lol: :p που δεν έχει:shock: :respect: :stupid:

 

Ε να τώρα! Και να θέλουμε να το ξεχάσουμε εσύ μας το θυμίζεις :lol: :p

 

Υ.Γ. Μεγάλε Πέτρο.. να βγάλω αποδόσεις?

 

Ε σιγά σιγά... να πλησιάσουν λίγο οι μέρες και θα ήταν καλό να έχουμε και τα ποσοστά συμμετοχής :happy: :D

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

count me in dudes. (εκτός απροόπτου πάντα). Όπως και τον φίλο και "γείτονα" και wannabe πεθερό p_k. Που αμφιβάλλω τόσες μέρες γιατί δεν μου έστειλε μύνημα οτι έχουμε συνάντηση. Κοιμήθηκε ο άγρυπνος φρουρός.

 

 

 

Υ.Γ. Μεγάλε Πέτρο.. να βγάλω αποδόσεις?

Σαββατο πεφτει :p:( :O

χαμι,8α κανονισουμε μια μερα(πεμπτη π.χ) με τον χεαντ :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

count me in dudes. (εκτός απροόπτου πάντα). Όπως και τον φίλο και "γείτονα" και wannabe πεθερό p_k. Που αμφιβάλλω τόσες μέρες γιατί δεν μου έστειλε μύνημα οτι έχουμε συνάντηση. Κοιμήθηκε ο άγρυπνος φρουρός.

Πω, πω... εκπλήσσομαι με τον εαυτό μου!

Ακόμη και οι άγρυπνοι φρουροί, μερικές φορές... κοιμούνται! :lol:

Μόλις σήμερα το είδα και ευθύνεται 100% ο chamelaion που δεν με ειδοποίησε!;)

Τέλος πάντων!

Εννοείται ότι και σε αυτό το meeting θα είμαι παρών... :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τωρα για papathvas,hostolis,pmnedmsoumouto:p

αυτοι δεν εγραψαν καθολου...:ninja:

είπαμε πρώτο Σ/Κ Ιουλίου ανοίγει το ποσείδι;):happy:

 

άρα μάλλον δεν θα μπορέσω.αν αλλάξει τίποτα εκεί θα είμαι (πάλι) πρώτος:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πανε το δευτερο σ/κ! δεν χαθηκε και ο κοσμος!!

 

 

και φανταζεσαι να'μαι εγω στο ποσειδι κι εσυ στο meeting??

:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα τιποτα απ'αυτα που γραφεις!

 

Δεν τις καταλαβαινεις τις κοπελες μου φαινεται! :p

 

egw mporei namilaw me mia mikri kathisterisi kai enw to exete idi kleisei,alla xwris na thelw na sas apogoiteusw,me oles ti sexetastikes na akirwnonati apo deutera,pooios tah meinei thess mexri tis 1 tou minos?

 

Λεει απλα η κοπελα οτι παροτι το γραφει τοσο αργα, μετα απο την αποφαση για το ποτε θα γινει το meeting, δεδομενου οτι η εξεταστικη ακυρωνεται, ολοι θα εχουν φυγει ως τη 1 Ιουλιου! :cool:

 

παντως μεχρι τωρα θα ειναι παρον petros the Great,nyo_one,chamelaion,p_k,Nrg,Sector

 

δεν ξερω τωρα για papathvas,hostolis,pmnedmsoumouto:p

αυτοι δεν εγραψαν καθολου...:ninja:

 

Αφου ξερεις οτι ο PMNEDM (παντα μιλαμε στον γ' προσωπο για αυτον :stupid:) περιμενει να αποφασισετε πρωτα ολοι οι υπολοιποι και μετα αναλογως πραττει. Εγω κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι εδω και αρκετα εως πολυ πιθανο θα ειναι και να ερθω... (Υπολογιστε ποσοστα τωρα! :whip: :tease: )

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Apla den ithela na katalavw ;) wraia ela k sy argoporimenos opws panta!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τι εχουμε εδω?

νεα συναντηση?να δω ποτε θα ερθω κ εγω...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

τι εχουμε εδω?

νεα συναντηση?να δω ποτε θα ερθω κ εγω...

θα ρθεις?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια!

λοιπον να το επισημοποιησουμε?

Στις 1/7/2006 ημερα Σαββατο και ωρα 19:30 στην Πλατεια Αριστοτελους εξω απο το κου-κου θα κανουμε το summer meeting festival του Myphone.gr!!!:happy:

χορηγος επικοινωνιας ΤΙΜ - Δεν υπαρχουν ορια

θελετε να το κανουμε 20:30??

για καλοκαιρι ειναι νωρις 19:30... τι λετε?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αντε ωραια!

λοιπον να το επισημοποιησουμε?

Στις 1/7/2006 ημερα Σαββατο και ωρα 19:30 στην Πλατεια Αριστοτελους εξω απο το κου-κου θα κανουμε το summer meeting festival του Myphone.gr!!!:happy:

χορηγος επικοινωνιας ΤΙΜ - Δεν υπαρχουν ορια

θελετε να το κανουμε 20:30??

για καλοκαιρι ειναι νωρις 19:30... τι λετε?

 

Dat suld b beter :p stis 7.30 8a xei kai hlio kai zesth kai 8a nai psilokatastrofiko. . .

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα 20.30 γιατί θα γίνουμε χάλια από τον ιδρώτα στις 19.30 και μην ξεχνάτε ότι θα βγουν στο δίκτυο και φωτογραφίες... να μην έχουμε τα χάλια μας :p
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ωραια καλως να ερθετε!

βαλτε και στις υπογραφες σας την συναντηση με την ωρα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ας είναι 20.00 για να προλάβουμε να πάμε για έναν καφέ πριν πάμε να... τσιμπήσουμε (άλλωστε ΠΟΤΕ δεν τρώμε βράδυ, μόνο τσιμπάμε :p )
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

τσιμπήσουμε (άλλωστε ΠΟΤΕ δεν τρώμε βράδυ, μόνο τσιμπάμε :p )

standarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lol: :lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που εύχομαι είναι να μπορώ να έρθω,περάσαμε ωραία την προηγούμενη φορά :) Αν περάσω κανένα μάθημα στην εξεταστική με αυτήν την χαοτική κατάσταση που επικρατεί θαύμα θα είναι! 4 θέλω να περάσω τουλάχιστον,ας μείνουν δύο για το καλοκαιράκι στην ακρογυαλιά:D

 

Πέτρο,εγώ δε πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ με την Αγία Σοφία...έπεσα τόσο για τόσο έξω που στεναχωρήθηκα στο τέλος...Τώρα αν έρθω θα έχω μαζί μου το Μ55 για καλό και για κακό:lol:

 

Με γεια το Ν70;)

 

Βασίλη δωράκια θα έχει;;;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει καλη ψηφιακη μηχανη να τη φερει να βγουμε φωτογραφιες αν και εγω θα προσπαθησω οσο μπορω να αποφυγω το φακο γιατι δεν βγαινω καλα (Θα με κυνηγανε οι paparrazi παλι και δε θα το αντεξω) :O

 

Mixtri δεν πιστευω να αφησεις το meeting για την εξεταστικη? ενα σωρο εργασιες εκανες ολο το εξαμηνο δε θα πιασουν τοπο? :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...