Jump to content

Δωρεάν Πρόγραμμα Ελληνικών Ονομαστικών Εορτών!


dipapadi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 147
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγχαρητηρια και ευχαριστουμε για την προσφορα αυτη!!!
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Δημήτρη συγχαρητήρια, το πρόγραμμα σου είναι το πρώτο που αναζήτησα για το HTC TyNT II μου.

Ερώτηση: Όταν εγκατέστησα το αρχείο (V1.1) στο κινητό, μου εμφάνισε μία πληροφορία που έλεγε ότι πριν τρέξω το εορτολόγιο πρέπει ενα εγκαταστήσω πρώτα το netcf.core.ppc3.arm.cab.Any HELPPP?

Ευχαριστώ προκαταβολικά και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!

:D:D:D:D

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα "ανακάλυψα" το προγραμματάκι και πραγματικά μου είναι πολύ χρήσιμο. Πολύ καλή δουλειά. :happy:

 

Δημήτρη συγχαρητήρια, το πρόγραμμα σου είναι το πρώτο που αναζήτησα για το HTC TyNT II μου.

Ερώτηση: Όταν εγκατέστησα το αρχείο (V1.1) στο κινητό, μου εμφάνισε μία πληροφορία που έλεγε ότι πριν τρέξω το εορτολόγιο πρέπει ενα εγκαταστήσω πρώτα το netcf.core.ppc3.arm.cab.Any HELPPP?

Ευχαριστώ προκαταβολικά και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!

:D:D:D:D

Αν και αρκετά αργά και αν δεν έχεις βρει ακόμη λύση, μιας και αντιμετώπισα το ίδιο... σε περίπτωση που έχεις wm5 (που δεν έχεις αφού έχεις HTC TyTN II, αλλά σε περίπτωση που το αντιμετωπίσει κάποιος με wm5) και δεν έχεις εγκαταστήσει το Microsoft .NET Compact Framework το κάνεις εγκατάσταση.

Σε περίπτωση που έχεις wm6 αγνόησε το μήνυμα και θα σου δουλέψει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το εβαλα και εγώ αλλα δεν το βλέπω μετα στα προγράμματα:worry:! Που πηγε ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Σήμερα "ανακάλυψα" το προγραμματάκι και πραγματικά μου είναι πολύ χρήσιμο. Πολύ καλή δουλειά. :happy:

 

 

Αν και αρκετά αργά και αν δεν έχεις βρει ακόμη λύση, μιας και αντιμετώπισα το ίδιο... σε περίπτωση που έχεις wm5 (που δεν έχεις αφού έχεις HTC TyTN II, αλλά σε περίπτωση που το αντιμετωπίσει κάποιος με wm5) και δεν έχεις εγκαταστήσει το Microsoft .NET Compact Framework το κάνεις εγκατάσταση.

Σε περίπτωση που έχεις wm6 αγνόησε το μήνυμα και θα σου δουλέψει μια χαρά.

 

Eγω που εχω wm6.1 δεν μπορω να το δω στο todayscreen και μου εχει βγαλει αυτο το μνμ. Τι να κανω; σορρυ αλλα ειναι η πρωτη εφαρμογη που κανω αποπειρα να βαλω στο diamond.:O

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eγω που εχω wm6.1 δεν μπορω να το δω στο todayscreen και μου εχει βγαλει αυτο το μνμ. Τι να κανω; σορρυ αλλα ειναι η πρωτη εφαρμογη που κανω αποπειρα να βαλω στο diamond.:O

 

Ean xrisimopoieis to TF3D... den mporeis na baleis kati allo pera apo afto sto today screen.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως το διαβασα καπου στο φορουμ!! πρεπει να λειτουργει με το second today αλλα δεν το εχω ψαξει ακομα...
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως το διαβασα καπου στο φορουμ!! πρεπει να λειτουργει με το second today αλλα δεν το εχω ψαξει ακομα...

όπως ακριβώς τα λες είναι. Μόνο έτσι θα το δεις :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Έψαχνα αρκετές ημέρες για ένα ημερολόγιο-εορτολόγιο που να μην εμφανίζεται στην today screen. Βλέπετε έχω το Manilla 2D στο ETEN X600 μου και δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το κατά τα άλλα εξαιρετικό Eortologio Greek Today Screen.

 

Ένας φίλος μου πρότεινε το Hellenic Calendar το οποίο εγκατέστησα και δοκίμασα σήμερα: είναι πραγματικά αυτό που έψαχνα! Διαχρονικό πρόγραμμα, χωρίς ανάγκη αναβαθμισμένων εκδόσεων εδώ και τόσα χρόνια!

 

Ευχαριστουμε πολύ dipapadi! :)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει το αρχείο σε .cab μορφή ώστε να αποφύγω την εγκατάσταση στο HD2 κάνοντας χρήση του .exe file ? (Έχω Mac και το exe δεν τρέχει:()
クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...