Jump to content

Δωρεάν Πρόγραμμα Ελληνικών Ονομαστικών Εορτών!


dipapadi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε ομνια 2 μπαινει και αν ναι πως?

καπως ετσι θα φαινεται

 

το ειχα στο ομνια I αλλα στο II μονο το παραπανω παιζει

να σαι καλα φιλε :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έστω και αργά, ένα μεγάλο μπράβο και πολλά ευχαριστώ και από εμένα. Χρησιμοποιώ το πρόγραμμα ανελλειπώς τα τελευταία 3 χρόνια και είναι εξαιρετικό!!!
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, έβαλα το εορτολόγιο σε htc hd αλλά δεν εμφανίζεται στην αρχική οθόνη, πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση κάθε δυνατή βοήθεια καλοδεχούμενη σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όσο έχεις το TouchFlo3D ενεργό δεν είναι δυνατόν να βλέπεις το συγκεκριμένο στην αρχική οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, θα ήθελα αν δεν γίνομαι κουραστικός να μου πεις πως βγαίνει το TouchFlo3D και αν βέβαια επηρεάζει που θα βγει.είμαι άσχετος με το συγκεκριμένο τηλέφωνο αν και το έχω περίπου ένα χρόνο, οπότε ζητώ την κατανόησή σας. :O
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
TouchFlo3D είναι ολόκληρο το περιβάλλον της συσκευής σου, δεν νομίζω ότι θα ήταν εύχρηστη η συσκευή απενεργοποιώντας το. Καλύτερα να δοκιμάσεις την αυτόνομη εφαρμογή του φίλου papadimitriou... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=126784

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

TouchFlo3D είναι ολόκληρο το περιβάλλον της συσκευής σου, δεν νομίζω ότι θα ήταν εύχρηστη η συσκευή απενεργοποιώντας το. Καλύτερα να δοκιμάσεις την αυτόνομη εφαρμογή του φίλου papadimitriou... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=126784

Γιάννη εδώ είμαστε ήδη ;):lol:

@bert68 αν εγκατέστησες το εορτολόγιο από το 1ο ποστ αυτού του thread τότε θα το βρεις στα προγράμματα και όχι στην αρχική οθόνη. Κάθε φορά που θα θες να δεις ποιος γιορτάζει θα τρέχεις το πρόγραμμα.

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιάννη εδώ είμαστε ήδη ;):lol:

 

Α... χρειάζομαι ξεκούραση!!! :wacko:

 

Ευχαριστώ για την υπενθύμιση! :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Administrators

Φυσικά μπορεί να γίνει μιας και η συσκευή σου φοράει windows mobile λειτουργικό.

 

Εντούτοις... Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας παιδια μολις προσφατα αποκτησα ενα htc pro 2 και ειναι πρωτη προσπαθεια να κανω το προγραμματακι αυτο εγκατασταση και γενικα το πρωτο προγραμμα...αλλα λεει οτι ειτε ειναι κατεστραμμενο το αρχειο ειτε οτι το κινητο δεν υποστιριζει την μορφη..τι μπορω να κανω;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αναρωτιέμαι. Θα μπορούσα να έχω σε wm 6.5 με mobile shell 3.5 το προγραματάκι αυτό να δουλεύει? Ακόμη και αν χρειάζεται μία οθόνη μόνο του...
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι. Θα μπορούσα να έχω σε wm 6.5 με mobile shell 3.5 το προγραματάκι αυτό να δουλεύει? Ακόμη και αν χρειάζεται μία οθόνη μόνο του...

Μην το μπερδεύεις το πρόγραμμα αυτό με το Eortologio Greek Today screen ;) Το πρόγραμμα που υπάρχει στο 1ο post αυτού του thread λέγεται Hellenic Calendar και δεν χρειάζεται μια οθόνη (today screen) για να δουλέψει. Το πρόγραμμά αυτό τρέχει κανονικά όπως οι υπόλοιπες εφαρμογές για pocketpc. Δηλαδή το τρέχεις, βλέπεις ποιος γιορτάζει σήμερα και το κλείνεις ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Γεια σας. Προσπαθω να το εγκαταστησω σε ομνια i900 αλλα μου ζηταει netcf.core.ppc3.arm.cab . Βρήκα κάτι, το εγκατεστησα αλλα τιποτα.. μήπως γνωρίζει κανείς κατι?

Ευχαριστω

 

ακυρο το προηγουμενο... δουλεψε τελικα...:cool:

Ευχαριτώ πολύ

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα συνεχόμενα μηνύματα απαγορεύονται στο forum. Γιαυτό υπάρχει η επιλογή της "Τροποποίησης" σε κάθε δικό μας post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο είδα τα σχετικά για το πρόγραμμα..!!! Πολύ μου άρεσε η ιδέα...!!!

Κατέβασα ενα ΕΧΕ από τη σελίδα και το εγκατέστισα στο omnia II μέσω του PC... αλλά δεν το βρίσκω πουθενά όμως...!!! Που έχει παει ;;;

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα πρέπει να υπάρχει στα προγράμματα ως Hellenic Calendar.

 

Αμ δε....!!!!! Να το κάνω εγκατάσταση ξανά ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...