Jump to content

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα! (ενημέρωση 15/10/20)


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Acer Neotouch S200 plz

 

Έφτιαξα ένα για να μην παιδεύεστε!!

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν υπάρχει η δυνατότητα να ανεβάσω δικό μου avatar ???

Πόσο δύσκολο ειναι για να γίνει?????

 

Τα avatar τα βάζουν οι υπεύθυνοι του myPhone.gr. Σχετικά με την δεύτερη ερώτησή σου, υπάρχει η απάντηση στο αρχικό post (κι'ας αναφέρεται στην κατηγορία με τα χρώματα):

 

Για να δημιουργηθεί ένα avatar χρησιμοποιείται αρχικά μια εικόνα υψηλής ανάλυσης στην οποία το κινητό παρουσιάζεται με πολύ συγκεκριμένο τρόπο. Αυτές οι εικόνες σπανίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Τα avatar τα βάζουν οι υπεύθυνοι του myPhone.gr. Σχετικά με την δεύτερη ερώτησή σου, υπάρχει η απάντηση στο αρχικό post (κι'ας αναφέρεται στην κατηγορία με τα χρώματα):

 

Δεν νομίζω οτι ειναι απάντηση αυτή !!!!

Σε ολα τα φορουμς υπάρχει η δυνατότητα να βάλω avatar δικό μου .

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι ειναι απάντηση αυτή !!!!

Σε ολα τα φορουμς υπάρχει η δυνατότητα να βάλω avatar δικό μου .

 

Η απάντηση είναι γιατί το συγκεκριμένο forum έτσι λειτουργεί με τα avatars! Είναι forum ειδικού ενδιαφέροντος κι όχι γενικού, τι θέλεις να βάλεις για avatar; Την καινούρια φιλτροχοάνη που πήρες για το honda civic σου ή τον εαυτό σου να παριστάνει τον DJ σε κανένα συνοικιακό μαγαζί; Δε μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι ο μόνος που ενοχλείται από αυτό το αστείο πράγμα με τα avatars! Όταν κάποιο πράγμα είναι δεδομένο και το αποδέχονται οι πάντες γύρω σου, πρέπει να μάθεις να το αποδέχεσαι κι εσύ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι ειναι απάντηση αυτή !!!!

Σε ολα τα φορουμς υπάρχει η δυνατότητα να βάλω avatar δικό μου .

Συγνώμη, αλλά με το "να ανεβάσω δικό μου avatar" κατάλαβα ότι ήθελες να μάθεις πως και αν μπορείς να "ανεβάσεις" avatar με κάποιο κινητό. Το myPhone είναι ένα φόρουμ για κινητά και εκτός από κινητό δεν μπορείς να βάλεις τίποτα άλλο ως avatar.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση είναι γιατί το συγκεκριμένο forum έτσι λειτουργεί με τα avatars! Είναι forum ειδικού ενδιαφέροντος κι όχι γενικού, τι θέλεις να βάλεις για avatar; Την καινούρια φιλτροχοάνη που πήρες για το honda civic σου ή τον εαυτό σου να παριστάνει τον DJ σε κανένα συνοικιακό μαγαζί; Δε μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι ο μόνος που ενοχλείται από αυτό το αστείο πράγμα με τα avatars! Όταν κάποιο πράγμα είναι δεδομένο και το αποδέχονται οι πάντες γύρω σου, πρέπει να μάθεις να το αποδέχεσαι κι εσύ..

 

Μάθε να διαβάζεις τα ποστ !!!

Δεν πρόκειτε για ενόχληση , απλά ερώτηση ειναι.

Και ως ερώτηση απευθύνετε στους αρμοδιους του φορουμ.

Τα υπόλοιπα σχόλια που κάνεις νομίζω οτι δεν στέκουν..........

Link to comment
Share on other sites

Το myphone είναι site με θέμα τα κινητά, άρα τα avatars μπορούν να είναι μόνο κινητά (και μερικές συσκεύες pda). Avatars για τα περισσότερα κινητά είναι διαθέσιμα και ο σχετικός κατάλογος ανανεώνεται διαρκώς. Τα avatars επιλέγονται με τέτοιο τρόπο ώστε να ταιριάζουν με τα χρώματα και την γενική εικόνα του myphone. Επομένως τα μέλη μπορούν να επιλέξουν μόνο από τα διαθέσιμα avatars και δεν προβλέπεται η δυνατότητα να ανεβάζουν κάποια άλλη εικόνα.
Link to comment
Share on other sites

Το myphone είναι site με θέμα τα κινητά, άρα τα avatars μπορούν να είναι μόνο κινητά (και μερικές συσκεύες pda). Avatars για τα περισσότερα κινητά είναι διαθέσιμα και ο σχετικός κατάλογος ανανεώνεται διαρκώς. Τα avatars επιλέγονται με τέτοιο τρόπο ώστε να ταιριάζουν με τα χρώματα και την γενική εικόνα του myphone. Επομένως τα μέλη μπορούν να επιλέξουν μόνο από τα διαθέσιμα avatars και δεν προβλέπεται η δυνατότητα να ανεβάζουν κάποια άλλη εικόνα.

 

Κατατοπιστική η απάντηση σου....

Μιας και δεν ειναι φορουμ αποκλειστικά για κινητα μόνο...

ομως περιλαμβάνει μερικες συσκευές PDA ..... μήπως θα έπρεπε να περιληφιθούν και συσκευές PNA ????

Απλή τοποθέτηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Καλη χρονια θα ηθελα να προσθεσετε στα αβαταρς

το LG GM 750 ευχαριστω προκαταβολικα

 

Κι εγώ το ίδιο ήθελα να αναφέρω.

Ευχαριστώ.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Κατατοπιστική η απάντηση σου....

Μιας και δεν ειναι φορουμ αποκλειστικά για κινητα μόνο...

ομως περιλαμβάνει μερικες συσκευές PDA ..... μήπως θα έπρεπε να περιληφιθούν και συσκευές PNA ????

Απλή τοποθέτηση.

Ε και μετά θα πρέπει να συμπεριληφθούν και λίγα netbooks και laptops και στο τέλος θα βάζουμε διαστημόπλοια. :p Τα κινητά τηλέφωνα είναι το κύριο θέμα του myphone και παρόλο που δεν περιορίζεται σε αυτά, κάποιες επιλογές του όπως τα avatars το υπενθυμίζουν. Μπορεί να φαίνεται περιοριστική η επιλογή του avatar, όμως μπορεί κάποιος να επιλέξει το τρέχον κινητό του ή αυτό που θα ήθελε να έχει, ή το πρώτο κινητό του, ή και τίποτε. Δεν είναι κακό. ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

please προσθεστε το Acer S200

http://www.atpixel.com/images/phone/S200.jpg

Edited by demolition22

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορεί να γίνει προσθήκη του Lg GM750??

 

Υπάρχει ήδη...

 

http://i196.photobucket.com/albums/aa59/VeCo85/1-46.jpg

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Και να πω οτι δεν το ψαξα!!! Με γεια τα ματια ξερω. Συγγνωμη για την ταλαιπωρια να κανεις το screenshot!!!Thank You!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη...

 

http://i196.photobucket.com/albums/aa59/VeCo85/1-46.jpg

 

Sorry, αλλά αυτό μάλλον δεν είναι το GM750. Είναι το GM730 (το διπλανό του σε άλλη φωτό).

Εγώ βέβαια το έβαλα, αλλά τηλεφωνάκι μας είναι ομορφότερο :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά αυτό μάλλον δεν είναι το GM750. Είναι το GM730 (το διπλανό του σε άλλη φωτό).

Εγώ βέβαια το έβαλα, αλλά τηλεφωνάκι μας είναι ομορφότερο :)

 

Χμ. Θα το ερευνήσουν οι αρμόδιοι. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η διόρθωση έγινε και ικανοποιήθηκαν τα requests των τελευταίων σελίδων. Enjoy. :)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας, καλώς σας βρήκα και καλώς με βρήκατε!

Δεν υπάρχει διαθέσιμο avatar στο:

Samsung Omnia Pro 7610

Σας αυχαριστώ/

:rolleyes:

Όλα είναι έτσι μέχρι να αποδειχτεί ότι είναι αλλιώς! :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει διαθέσιμο avatar για το LG GD510 ή αλλιώς LG POP

 

Όποτε μπορέσετε προσθέστε και αν γίνεται να το βάλετε με ανοιχτή την οθόνη ώστε να φαίνεται το desktop του.

 

Ευχαριστώ πολύ :-)

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Μου ξέφυγε και μου παραξέφυγε.. Υπάρχει το άβαταρ κανονικά..

 

**********************************************

Από όσο έψαξα (εκτός αν κάπου μου ξέφυγε), δεν υπάρχει avatar για το nokia n900..

**********************************************

Edited by atmos
λάθος
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...