Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι θα γίνει ρε παιδιά ακόμα παλεύουνε με το πληκτρολόγιο?

 

Είναι κρίμα για το κινητό γιατί κατά τα άλλα είναι πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό όντως αξίζει τα λεφτά του. Είναι πολύ καλό. Το πληκτρολόγιο παραμένει πρόβλημα, αλλά ευτυχώς καλύπτεται στην εγγύυση. Πάντως η μπαταρία με την πρώτη φόρτιση, κράτησε 3 μέρες! Καθόλου άσχημα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,το δικο μου ειναι w 34 και δεν εχει εμφανισει τιποτα μεχρι στιγμης δοξα το Θεο,.........

 

αλλα,οσο αφορα την μπαταρια,με μια μετρια χρηση δεν τραβαει πανο απο μερα......γιατι?

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,το δικο μου ειναι w 34 και δεν εχει εμφανισει τιποτα μεχρι στιγμης δοξα το Θεο

 

το δικό μου που είναι w32 επίσης δεν έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,το δικο μου ειναι w 34 και δεν εχει εμφανισει τιποτα μεχρι στιγμης δοξα το Θεο,.........

 

αλλα,οσο αφορα την μπαταρια,με μια μετρια χρηση δεν τραβαει πανο απο μερα......γιατι?

Ειναι ακομη καινουργιο..μετα απο 5-6 φορτισεις η μπαταρια θα στρωσει..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να το παω για φτιαξιμο η να περιμενω μεχρι να σπασουν και αλλα. Εχω ηδη δυο σπασμενα. Βαριεμαι να τρεχω και στον Πειραια πρωι πρωι... Αρε Ερικσσον.... :(

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να το παω για φτιαξιμο η να περιμενω μεχρι να σπασουν και αλλα. Εχω ηδη δυο σπασμενα. Βαριεμαι να τρεχω και στον Πειραια πρωι πρωι... Αρε Ερικσσον.... :(

Κα τι περιμενεις..πηγαινε'το και βαλτους και τις φωνες..ισως να στο αλλαξουν..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κα τι περιμενεις..πηγαινε'το και βαλτους και τις φωνες..ισως να στο αλλαξουν..:cool:

 

Τι εννοεις τι περιμενω? Περιμενω μπας και σπασει και κανενα αλλο! Και να παω μια και καλη οταν μου κακοφανει που ειναι ολα σπασμενα. Αλλα αυτο το ΙΣΩΣ δεν το επιασα...? Τι ισως μου το αλλαξουνε, φωτια θα τους βαλω. :ninja: Ειμαι Ninja! Εχω παει τοσες φορες και τα εχω κανει τοσες φορες π0υτ@ν@ που με φοβατε η γκομενα μπροστα πια! :lol:

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις τι περιμενω? Περιμενω μπας και σπασει και κανενα αλλο! Και να παω μια και καλη οταν μου κακοφανει που ειναι ολα σπασμενα. Αλλα αυτο το ΙΣΩΣ δεν το επιασα...? Τι ισως μου το αλλαξουνε, φωτια θα τους βαλω. :ninja: Ειμαι Ninja! Εχω παει τοσες φορες και τα εχω κανει τοσες φορες π0υτ@ν@ που με φοβατε η γκομενα μπροστα πια! :lol:

Αμα ειναι να περιμενεις για κανενα αλλο πληκτρο..τι αν σου πω..περιμενε!

αλλα μου φαινεται παραξενο να πας να σου αλλαξουν πληκτρολογιο..και μετα να σου ξανασπασει.πας πισω και γινεται ΧΑΜΟΣ!!! :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι να περιμενεις για κανενα αλλο πληκτρο..τι αν σου πω..περιμενε!

αλλα μου φαινεται παραξενο να πας να σου αλλαξουν πληκτρολογιο..και μετα να σου ξανασπασει.πας πισω και γινεται ΧΑΜΟΣ!!! :mad:

 

Ασε φιλε μου. Δεν μπορεις να φανταστεις ποσες φορες εχω παει εκει και ειναι τελειως μ@λ@κ3ς οι ανθρωποι. Ψεμματα μου λεγανε, δεν μου το φτιαχνανε ενω ειχε προβλημα! Η omnitech στον Πειραια ειναι να μην πω τι...

 

Παντως και να το φτιαξουν ρε Raven, αμα βαλουν ιδιας ποιοτητας πληκτρολογιο στο κινητο και σπασει δεν θα φταινε αυτοι αν η Ericsson ακομη προμηθευει τα service της με τα ιδια μαπα πληκτρολογια... Εκει φταει μονο η Ericsson. Αντε τρεχα γυρευε δηλαδη... :wacko:

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως.μετα πας στο γραφειο καταναλωτη (μαζι με καμια 10ρια ατομα) και κανεις μια καταγγελια..και να :worry: πως φτιαχνονται τα πραγματα μετα..:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλη η ιδεα σου. Αμα ξανασπασουν τοτε θα πω οποιος θελει να ερθει μαζι μου και να κανουμε μια ομαδικη καταγγελια για να μαθουνε...

 

P.S. Ηγουμενιτσα City for ever! Τα εχουμε πει εμεις οτι ειμαστε και συμπατριωτες!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ηγουμενιτσα City for ever! Τα εχουμε πει εμεις οτι ειμαστε και συμπατριωτες!

 

:offtopic: Αντε βρε!! δεν θυμαμαι καθολου..στειλε μου pm :D

 

γιατι εδω ειμαστε εκτος.:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για κοιτα εδω

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&categories_id=5&fromcate=1&cPath=190_337_5&manufacturers_id=20&sort=3a&menu=10&page=4&menu=10

 

εχουν και το w580 σε μαυρο που ειναι δυσκολο να το βρεις(για σκεψου και για αυτο)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!!!! :):D:D:D

θα τις δοκιμασω τις εφαρμογουλες!!!!:D:D

:rolleyes: Παρακαλώ πολύ :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για κοιτα εδω

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&categories_id=5&fromcate=1&cPath=190_337_5&manufacturers_id=20&sort=3a&menu=10&page=4&menu=10

 

εχουν και το w580 σε μαυρο που ειναι δυσκολο να το βρεις(για σκεψου και για αυτο)

 

Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Na rwthsw kati pou gia emena einai polu sumantiko sto kinito.

Mporw na exw diaforetiko hxo klhshs sta profil?

Sto K700 mporousa enw sto W300 den ginete kai enas logos pou thelw na to allaxw einai autos alla mhn pathw mia apo ta idia.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα οτί υπάρχει το W580 και στο απίστευτο μαύρο... :drool:

 

Τι γίνεται ρε παιδιά, εγώ νόμιζα οτί δεν θα κυκλοφορούσε στην Ελλάδα το μαύρο, γνωρίζει κάποιος αν θα το φέρουν και άλλα καταστήματα?

Link to comment
Share on other sites

Na rwthsw kati pou gia emena einai polu sumantiko sto kinito.

Mporw na exw diaforetiko hxo klhshs sta profil?

Sto K700 mporousa enw sto W300 den ginete kai enas logos pou thelw na to allaxw einai autos alla mhn pathw mia apo ta idia.

Δεν γνωρίζω για το W580 μιας και που δεν το έχω, αλλά στα 3 SE που είχα/έχω (W610, Z710, K550) δεν υπάρχει η δυνατότητα αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα οτί υπάρχει το W580 και στο απίστευτο μαύρο... :drool:

 

Τι γίνεται ρε παιδιά, εγώ νόμιζα οτί δεν θα κυκλοφορούσε στην Ελλάδα το μαύρο, γνωρίζει κάποιος αν θα το φέρουν και άλλα καταστήματα?

 

και εγω ετσι νομιζα και πηρα το γκρι αλλα κοιτα εδω

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&categories_id=5&fromcate=1&cPath=190_337_5&manufacturers_id=20&sort=3a&menu=10&page=3&menu=10

 

δεν ξερω αν το εχεις δει και εσυ εκει η το εχεις βρει και αλλου σε μαυρο

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι έλεγαν και για το μοτορολα το Κ1 σε χρυσό ότι δήθεν δεν θα ρχόταν ποτέ σε χρυσό στην Ελλάδα αλλά έρχεται την άλλη βδομάδα..

 

Το λευκό αναρωτιέμαι ακόμα πότε θα ρθει...

 

Παρεπιπτόντως μια κουφή ερώτηση. Που βλέπετε τι Week είναι το κάθε κινητό;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...